Opinie o JobChance GbR w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JobChance GbR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w JobChance GbR o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JobChance GbR w Dresden

jaro Nowy wpis

Jako Krzysztof podszywają się pod firmę goldmann Personaldienste sprawdziłam to i właściwa firma nie zna nikogo takiego. nie wysyłajcie pieniędzy.

Paula Nowy wpis

Dobrze,ze są jeszcze dobrzy ludzie, którzy reagują szybko i dają wpisy :) pewnie i tak już dużo dało się nabrać, sama kiedyś dostałam taką ofertę,ale wiem ze przed wyjazdem pieniędZy sie nie wpłaca,jest dużo ludzi,którzy o tym Nie wiedza :( dziękuję...Pozdrawiam i życzę każdemu, aby coś porządnego się znalazło :) ;)

martyna Nowy wpis

Jeśli ktoś został przez nich oszukany zgłaszajcie sprawę na policję. To ważne!!! Policja polska i niemiecka ma już zgłoszenie o tych oszustach...

ajp Nowy wpis

Uważajcie na tego OSZUSTA!!! Podszywają się pod agencję w Dreźnie JobChance GbR, która nie jest autorem tych ogłoszeń! Rozmawiałam z Agencją po niemiecku bezpośrednio w Dreźnie a adres e-mail jaki podają w ogłoszeniach jest korespondencją nie z agencją a bezpośrednio z oszustami. Wyłudzają pieniądze za noclegi. Sprawa jest już zgłoszona przez agencję JobChance GbR w Dreźnie na policję.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JobChance GbR. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy SPAWACZ AUTOGENEM spawanie gazowe rur
Dresden
LIMNUSWORK
logo firmy Elektryka Przemyslowego
Dresden
Arcon Personalservice GmbH
Asiula2222

Jestem zainteresowana oferta tej agencji i prozba do Was napiszcie cos o tej pracy jak jest i o agencji ktora wysyla . Z gory dziekuje .

paula
@Asiula2222

Witam,jeżeli chodzi o pakowanie warzyw i owoców w Drezden to oszusci,podszywający się pod tą firmę,proszę uważać i nie dać się nabrać.Też zainteresowała mnie ta oferta,ale wygrzebałam,że to oszuści!!

oszuści
@paula

Zgadza się! Podszywają się również pod firmę Goldmann Personaldienste Nurnberg. Bądźcie czujni bo wyłudzają pieniądze (ok 70 euro) za mieszkanie! Mnóstwo ofert od tych oszustów, nie opłacajcie nic przed wyjazdem, sprawdźcie dokładnie biuro, adresy, telefony...

Zostaw merytoryczną opinię o JobChance GbR - Dresden

JobChance GbR