Opinie o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Były

Panie (usunięte przez administratora)weź się pan wytłumacz jeżeli pracowałem u was 4 lata i ani razu nie byłem na chorobowym ,ani razu nie opuściłem dnia w pracy nie licząc świat szybko zapewniłem zeitkonto a gdy po czterech latach zachorowałem na 2 tygodnie to mnie zwolniłes (usunięte przez administratora) ale szanuj ludzi bo żeby nie ludzie to był byś teraz na bezrobociu a

Firma jest w porządku. Sam jak tu zaglądałem poczytać opinie to zaczynałem w te bzdury wierzyć. Pracowałem w rathenow i wszystko było ok.

Niko
Kandydat

Jakieś opinie co do pracy jako spawacz? Ktoś jest teraz? Polecacie?

Dominik Nowy wpis

Jeśli ktoś się wybiera na rozmowę kwalifikacyjną na testy spawalnicze to nie stresować się : ) Miła atmosfera samego testu. Spawy są sprawdzane przez szefa- spawacza równy gość. Na atmosferze na zakładzie też nie narzekam.

Maria Nowy wpis
@Dominik

Jak ten test wygląda? No i pytanie, czy zapłacą za jego zrobienie, jak się nie uda nawet?

ikonka

Sprawdź 14 opinii klientów firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden.

Sprawdź

@Były

Najgorsze, że nikt jeszcze nie zrobił z nim porządku, Panie Derlatkoooo nie wstyd Ci stanąć przed lustrem?

@Były pracownik

Pewnie mu nie wstyd bo to jest typ bez wstydu honoru i godności ale to chyba tak go wychowano,albo nie ma nic do powiedzenia w domu to na pracownikach się wyżywa

SPAWACZ
@Były

Bo ma rację. Zwalniają bo szkoda im zapłacić marne grosze za chorobowe.

SPAWACZ

Został rogaczem!

Pachnie-hejtem
@Były

Gościu ja tutaj pracuje od 4 lat. Gdzie robiłeś ? Jakieś konkrety podeślij. Bo coś mi się wydaje, że to jest typowy hejt. Jak byłem na l4 to ZUS wszystko mi wypłacił, a z powrotem do pracy nie było żadnych problemów. Natomiast jak nie masz ZUSu to nic nie otrzymasz. Więc sprawdź po prostu RMUA albo kwitek ze składkami. Bo dużo ludzi coś mówi, a to nie prawda.

@Pachnie-hejtem

Do sześciu tygodni płaci pracodawca a im szkoda zapłacić za parę dni lepiej człowieka zwolnić bo tak powiedział Derlatko A PO ZA TYM DODATKOWO USLYSZALEM PANIE TAKICH JAK PAN TO TRZYDZIESTU ZA BRAMĄ

SPAWACZ Nowy wpis

Bo pisze PRAWDĘ

Administrator Nowy wpis

Firma dodała nową ofertę pracy na Spawacz. Czy ktoś o tym słyszał?

Paweł Gruziński

Wyjechałem z Purem raz w 2000 roku i teraz od 7 miesięcy, Myślę że nie przechwalę jak powiem że jedna z lepszych agencji o ile nie najlepsza, kasę płacą fajną bo te 2600 z opłaconą już kwaterą mam na rękę wszystko jest w umowie. To co daje duża przewagę nad innymi agencjami to na pewno to że mają pokoje jedno osobowe w fajnych cenach.

Kierownik
@Paweł Gruziński

To maja za darmo pokoje czy w fajnych cenach sciemniaczu

@Paweł Gruziński

2600 netto w Niemczech to dużo? Hmmm fachowiec. Rozumiem że przy 168 h ?

logo firmy Elektryk
(1150 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
CNC

Prosta robota a kasa znacznie lepsza, myślę że jeśli kogoś rodzina nie trzyma siłą to wyjazd to najlepsza decyzja.

Ritmo
@CNC

Mozesz cos wiecej napisac? W sensie cnc bo prosta robota to czyli wciskasz tylko start czy np musisz te maszyny ustawiac,programowac?czy to raczej masówka Bez ustawiania,programowania?

Black
@Ritmo

Jeżeli jako operator to tylko jako guzikowy. Raczej programować ci nikt nie karze ani dobierać narzędzi itp. Programy głównie są gotowe i trzeba tylko przywołać. Ale ogółem nie polecam. Nie z tą firmą.

Ritmo
@Black

To która firma da 2000netto w okolicach Drezna z oplaconym pokojem?

Maly
@Black

Black masz rację tylko nie ta firma (usunięte przez administratora) i same problemy

Black
@Maly

Dokładnie. Kwatery zmieniane z dnia na dzień (robią to notorycznie), zwalniają nowych nawet po 3 dniach bo się nagle okazuje że nie ma pracy dla nich. Na każdym kroku człowiek jest (usunięte przez administratora). Ale to tylko moja opinia, chociaż sądzę że dużo ludzi by to potwierdziło. Najlepsze jest to że wystawiają sobie sami opinie i myślą że ktoś w to uwierzy.

Grażyna
@Black

to na jakiej umowie tam jesteście że tak z dnia na dzień mogą zwolnić?

Stanislav

Dokładnie tak. Piszą farmazony wyssane z palca. Kwatery zmieniają co tydzień,zwalniają ludzi po paru dniach pracy bo się okazuje nagle że dla nich pracy nie ma.

Paulina

A napiszesz cos więcej o tej kasie? :P W formie widełek np?

Gliniak Dawid

Z miesiąc po początkach covidu dostaliśmy informacje od pracodawcy żeby już szukać czegoś, ja kredyt w domu 2 dzieci. Wysłałem cv do kilku agencji i odezwał się właśnie PUR, spawacz Migmag pieniądze też fajne i jeszcze zakwaterowanie jedno osobowe, mówię lux. Wracam do domu na weekendy i jestem zadowolony z pracy.

Jankoś

Lux kasa fajna wszystko rozliczone co do godziny.

Daniel

Powiem szczerze że na początku byłem zaskoczony Miałem rozmowę rekrutacyjną i próbę na spawalni z Panem Bartoszem, bardzo fajny człowiek. Dostałem informacje o zakwaterowaniu zarobkach propozycji zakładu pracy no i się zgodziłem bo nieźle to wyglądało szczególnie w stosunku do innych agencji gdzie kisili 4 osoby w jednym pokoju, tutaj normalnie pokoje jedno osobowe i można normalnie odpocząć po pracy a w dodatku fajne pieniądze dają zarobić.

Kapik

Ta sama praca a pieniądze lepsze, mówi się że za dużo to się nie zarobi bo utrzymanie i jedzenie w euro ale nawet jak odłoży się te 500 euro miesiecznie to w Polsce trudno o tyle a tutaj sobie nic nie odmawiam.

MLy
@Kapik

Kapik z kąd ty jesteś jak 500 e cie zadawala jedziesz do de żeby zarabiać ty odłożysz 500 e a (usunięte przez administratora) z pur mają za ciebie 1000 e na czysto i siedzą w biurze w klimie a ty (usunięte przez administratora)

Nick

Mag 135 pracuję 5 lat i mam dodatki z zakładu to wyciągam 2900 na rękę, ja już jestem na "swoim" ale jak ktoś jedzie pierwszy raz i myśli o zakwaterowaniu od firmy to też spoko opcja, pokoje jedno osobowe w dobrym standardzie i co najważniejsze czysto i schludnie.

Alo

Po 3 latach musiałem zakończyć pracę z powodów prywatnych, tak na pewno będę dobrze wspominał : D

Fabio

Kasa na czas zakwaterowanie ogarnięci ludzie Wszystko dopięte na ostatni guzik.

Witold

Dobra praca za dobre wynagrodzenie.

Aro

Firma szuka głównie spawaczy i w tym w sumie się specjalizują, dostałem 2700 euro z kilkoma nadgodzinami i dodatkami bo to już 4 rok. Ludzie fajni, niemiecki warto znać tak żeby się dogadać, nikt nie wymaga żeby kleić zdania jak rodowity Niemiec.

Monika
@Aro

Duże trzeba mieć doświadczenie?

Wojtek

Pracowałem przez PUR i powiem że jest okej, przez 3 lata tylko raz mi się wypłata o jeden dzień spóźniła ale zadzwonili do mnie i powiedzieli że coś im tam się dzisiaj popsuło i że bardzo przepraszają więc porządna firma i dbają o ludzi.

Alu

Dobra firma, gdzieś już z 30 lat na rynku, więc znają się na robocie. Wyjechałem już z nimi 2 razy na łącznie 4 lata i chwalę sobie. Fajnie można zarobić

Jerzy

+zakwaterowanie +dobra kasa +mili ludzie i szefostwo +wszystko na umowie z minusów to zależy od człowieka bo są jednak zjazdy do domu nawet co weekend więc to tak pół na pół z tym że daleko

Goryl

Wyjechałem świeżo po zdobyciu 2 roku doświadczenia na MIGMAG myślałem że z takim doświadczeniem to raczej nie ma co szukać ale spróbowałem. Warto było : )

Zostaw merytoryczną opinię o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH - Dresden

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 654.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 600, z czego 523 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Liczba opinii klientów firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH, to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Kandydaci do pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH
4.5/5 Na podstawie 861 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH