PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH
3 212 633 5 1
anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Kemppi Nowy wpis

Były a co cię okradli ze narzekasz a jak wygląda teras sytuacja z jazda do Pl macie zakazy przez Pana B... Pozdrawiam

Roman
Nazwa działu: Produkcja

Firma jakich wiele , trzeba chodzic do pracy i wysylac godziny ;) - ale to normalne ....jezeli komus nie zalezy na meldunku i stawce , tzn. nie przeszkadza mu ze pensja sklada sie ze stawki godzinowej i diet , to moze pracowac . Minus to dzien wyplaty tzn .15 dni roboczych od poczatku miesiaca - czyli moze byc tak ze przelew bedzie okolo 23 ;) . Firmy z ktorymi wspolpracuja sa rozne , ja mialem nie - przyjemnosc ;) pracowac w okolicach Magdeburga. ( produkcja srub ) , praca z tzw licznikiem procentowym efektywnosci .Praca dla osob rozpoczynajacych przygode z obrobka metalu - cykle od 5 sekund ;) - zadania to START - STOP , WYMIANA PLYTKI , prosta korekta srednicy ;) nie polecana dla osob z dluzszym stazem i doswiadczeniem - po dwoch miesiacach nerwicy mozna dostac ;)

Ewelina Nowy wpis
@Roman

@Roman, to ciekawe. To ile w sumie można wyciągnąć z tej stawki godzinowej i diet, bo tego nikt nie podał? I o co chodzi z tym meldunkiem? Będę wdzięczna za odp.

Bono Nowy wpis

CO DO KILOMETROWKI!!! To jest osobny druk i każda firma musi go posiadać, poproscie o niego z firmy w której pracujecie. W tamtym roku było to 30 centów za kilometr. Teraz jest chyba wyższa minimalnie. To nie jest ten druk kalkowany co wpisujecie godziny, km, itp. Tylko ten druk uprawnia do tej prawdziwej kilometrowki nie ten co macie placoną dietę.

Mać

Coś o diecie pisaliscie i że nie wlicza się do stawki . Tylko że diety nie ma bo macie km-rówke co jest kolejnym wielkim oszustwem. Nigdy nic się nie zgadza. Wypłaty z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze, paranoja.

Tak2Nie1

@Mać

W takim razie prosze zmienic firme, skoro Pan nie jest zadowolony :)

Willi
@PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH

Dzekujemy:-) to bardzo dobry pomysł:-) nikt jeszcze na to nie wpadł, pozdrawiamy :-D

@PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH

Jako pracodawca pokazałeś klasę w odpowiedzi na zarzuty. (usunięte przez administratora)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

NO KILL

Panowie narzekacie jak stare baby każdy ma problem pracuje w pur już 20 miesięcy praca na wschodzie niemiec 2400-2500 Euro kwatera opłacona karty paliwowe co jakiś czas Bartek wyśle jak macie JAJA to napiszcie w komentarzu gdzie was lepiej traktowali. Jak ktoś się nie nadaje na wyjazdy to wiecznie będzie narzekał żeby tylko wrócić do MAMY.Firma nie jest dla leserów a po komentarzach widze sami tacy.Kwatera to podstawa nie raz miałem bez możliwości gotowania czy bez internetu wystarczy umieć rozmawiać i dostajesz nową.Na chwile obecną jestem bardzo zadowolony z współpracy z ludzmi z biura. Ps. nikt mnie jeszcze nie (usunięte przez administratora) nawet na jedną godzine wszystko jest szczegółowo rozliczane.. POZDRAWIAM NIEROBÓW

Tak5Nie12
Molo
@NO KILL

Z tym się zgodzę że wypłaty są ok co do kwater też prawda nie pasuje można zmienić to fakt tylko nie zawsze ale zadzwoń że chcesz iść na urlop to co ci (usunięte przez administratora) powie że masz tyrac a nie na urlop a tacy jak ty to nigdy nie będą narzekać bo za 50 centów więcej dał byś sobie (usunięte przez administratora) ogolic

@NO KILL

Widocznie dobrze w (usunięte przez administratora) WŁAZISZ i donosisz na innych nie każdy jest taki glupiii jak ty miałeś kwatere gdzie nie mogłeś gotować pur takich potrzebuje rób tak dalej i właśnie przez takich jak ty w biorze myślą że dadzą najgorsza kwatere i Polak będzie zadowolony liz (usunięte przez administratora) dalej kiedyś się to zemścić

Tak3Nie1
yo
@NO KILL

karty paliwowe czy ty jestes normalny pracowalem tam 2 lata i jakos kart na paliwo nie bylo co bartek pisze te dobre komentarze

Tak2Nie1
Roman
@yo

No masz - ja dostalem ...na 40 euro do Aral - i popatrz nikomu w (usunięte przez administratora) nie wchodzilem ;) teraz mieszkam 50 metrow od firmy i juz karta jest mi zbedna . A jak chcesz poczytac moje opinie o firma w ktorych pracowalem to zapraszam do lektury ...Concept plus ;) , pracht&pracht , abakus , i jak sobie przypomne to jeszcze dopisze na temat ktorych firm sie wypowiadalem - w tej pracuje za krotko

Molo
@Roman

Jak to Bartek powiedział karty paliwowe dostają dobrzy pracownicy czyli ci co donoszą czyli ty donosisz

@NO KILL

Ty to (usunięte przez administratora) jesteś i ty to chyba z tych podpiedalaczy Derlatki

Zibo
@NO KILL

Przestań gadać bzdury pewnie taki sam debil jak p Bartosz

Zibo
@Roman

Nie no same światowe firmy gratuluję slawy

Lalala
@NO KILL

Ty to jesteś tych przydupasów Bartka co lizą rowa i masz dobrze to zachoruj to zobaczysz potraktują cię jak mordercę i jeszcze nie zapłacą

Baca
@Lalala

Kolego @No kill to Bartuś cały czas piszą opinię na różnych nokach bo inaczej nie wie czy ta firma miała by choć jedną gwiazdę

Nowy

Bartek oddaj ludziom pieniądze które zabrałeś nie słusznie ty wielki kierowniku pura

Olo

2400 -2500 ? Pracowałem ponad rok Max miałem może z 2 wypłaty 2000 . A tak to 1700-1800 powodzenia kłamcy .

Nowy/ Proszę o info

Witam wszystkich. Firma PUR oferuje mi prace na terenie Niemiec. Po rozmowie z pracownikiem biura byłem zachwycony warunkami jakie oferują. Ale po przeczytaniu dziesiątków komentarzy jestem zniesmaczony. Przerobilem kilku POŚREDNIKÓW i nie chciałbym sie ponownie naciąć......

Kierownik

I cio panie wielko Bartoszu D wykończyłeś następnego tylko tym razem koordynatora i to już drógi w twojej karierze własnych kolegów sprzedajesz żebyś był najlepszym i najważniejszym w tym dziadoskim purze karma cię wykończy pacanie

@Kierownik

Witam a co się stało kolego że tak źle piszesz o Bartoszu

WTF
@Kierownik

Hahahhaha jak zwykle opinia w 100% zgodna z prawdą xD cały Gowork taki jest :)

BRUNO73

Witam omijajcie ta firme z daleka (usunięte przez administratora) nic wiecej .Za 3 tygodnie pracy i tydzien chorobowego wypowiedzenie w trakcie choroby wypłacili 95euro .

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Nazwa działu: Biuro

Witam Mistrza to pan Bartosz nadal pracuje???? Miałem z nim doczynienia bardzo nie dobry człowiek a zwłaszcza do Polaków, nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) a poztym mało płacą pozdrawiam

byli pracownicy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

kolego bardzo prosze o kontakt potrzebuje twojej rady problem dotyczy i mnie

Tak7Nie

Zgadzam się jak widział kogoś z biura to mało się nie posikal

Był
Nazwa działu: IT

Witam co tu taka cisza żadnego nowego wpisu nie ma może Pan B...... Zabronił albo pozwalnia wszystkich Polaków. A może warunki się poprawiły ciekawe

Nowy

A jak to jest z zeitkont czy płacą narmalnie jak byś był w pracy cza inaczej

Wiwaldi

Nie polecam firmy najniższa krajowa do tego nie ma diety tylko kilometrówka, oczywiście nie jest wypłacana adekwatnie do km tylko tak jak im pasuje . Kierownik (usunięte przez administratora) to nieporozumienie. Zachorowałem to kazał mi przyjechać do biura na kontrolę 600km bo jak nie to mnie zwolnią . Odradzam wszystkim pracy w tej firmie

Tak7Nie
Bylem widzialem

Nie polecam. Kontakt utrudniony plus wyplaty sie nie zgadzaja. Oferuja stawke netto ktorej potem nie ma na rozliczeniu. Nie daj ze bedziesz chory to lecisz. Ludzi traktuja jak scierke do podlogi. To firma ludzi bez kregoslupow!

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 182 dni.

Kamila

Firmę PUR polecam dla osób, które zaczynają "swoją karierę" w Niemczech. Jako agencja pracy opiekuje się swoimi pracownikami. Jeśli chodzi o urlopy to uważam, że nie tylko od firmy PUR jest to zależne, a od głównego pracodawcy. Nigdy nie miałam problemów z tą firmą. Jedyne co mam za złe tej agencji pracy to nie dotrzymywanie słowa w kwestii "papierkowej". Na swiadectwo pracy czekam już szesnaście tygodni..

TakNie2
@Kamila

Co się opiekuja nawet telefonów nie potrafią odebrać tak się właśnie opiekują a jak przychodzi jakieś pismo bo pur pokpil sprawę to człowieku sam się mecz bo koordynator ma zawsze dużo na głowie tak ma na głowie szukać jak pracownikowi wypłatę obciąć tak jest panie Bartku wielki kierowniku pura ale karma wraca już jest wszystko zgłoszone zobaczymy czyje na wieszchu bedzie już kiedyś sprawę przegraliscie a to dopiero poczatek

Grzegorz
@Były

Skoro polecacie prace osobom, które nigdy wcześniej nie pracowały w Niemczech, to zastanawia mnie jedna kwestia. Czy wymagana jest znajomość języka niemieckiego?

@Grzegorz

Ja nie polecam ją odradzam

byli pracownicy
Nazwa działu: Produkcja

oszukują z umowami,oferują inne pieniądze w trakcie rozmowy przez telefon a jak przychodzi co do czego dostajesz 10 euro brutto na umowie, problem z urlopami,które się należały. W czasie zwolnienia chorobowego zostałem wyrzucony z firmy z dnia na dzień bez żadnego wypowiedzenia,po czym nie wypłacili mi należnych pieniędzy.Ostatnio wygrałem z nimi sprawę sądową. Oprócz mnie oszukali na pieniądze też innych ludzi. To nie jest wylewanie smutków i żali,tylko post o tym żeby inni rodacy nie dali się naciąć. Pozdrawiam

Purman
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Widzę, że w biurze nie próżnują i walą opinię na temat swojej pracy w samych superlatywach. NIE POLECAM FIRMY I REKRUTERÓW!!! Brak profesjonalizmu, buta i słoma tym ludziom z butów wystaje. Zeit konto 150 godzin, dopóki nie uzbierasz to jest wieczny problem. Ciekawe co będzie jak się będę zwalniał, po ile policzą? Pewnie po jakieś 7 €?

Tak21Nie3

@Purman

Witam, zanim Pan kogos oceni niech Pan spojrzy na siebie, a podejrzewam, ze niewiele Pan odbiega od opinii jaka Pan napisal wyzej na moj i moich kolegow temat. Umowa jest po polsku wiec Pan wie co Pan podpisuje. Na Zeitkonto 150, a co w tym jest dziwnego? Ma Pan z tym problem jeszcze dzisiaj chetnie odbiore Pana wypowiedzenie. Dostanie Pan tyle pieniedzy ile ma Pan na umowie. Przypominam rowniez, ze na Zeitkonto idzie stawka brutto, ktora jest na umowie. Nie pozdrawiam M.

Tak4Nie28
Zbychuu
@PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH

Zgadzam się z Purman, firma do bani i buta jaką reprezentujecie, nawet w odpowiedzi na opinię! Myślę że za nie długo sami pójdziecie do pracy na produkcję!

Tak26Nie

@Zbychuu

Niewazne jakbym odpowiedziala na wasze opinie dla was i tak zawsze jest zle. Czy bedzie to kulturalna wypowiedz czy wulgarna, was to nie obchodzi :) dlatego zycze wam, abyscie znalezli lepsza prace niz w PUR i przestali narzekac :) M.

Tak3Nie18
Koma
@Purman

Jak nie rozumiesz jak działa zeitkonto to się nie dziwie że narzekasz... jak dla mnie to jesteś tu chyba takim lokalnym marudą. Pewnie walisz komentarz za komentarzem z nudów i chęci dojebania. Czasem tu zaglądam ale jak widzę takie komentarze to zastanawiam się co taki gość jak ty tu robi. Pewnie jesteś jednym z tych mega (usunięte przez administratora) spawaczy bez których swiat by nie istniał. Haha Do tego musisz tu spędzać sporo czasu na tym forum bo jesteś też specem od dopisywania i śledzenia komentarzy. Całe szczęście że pracuje sam na zakladzie bo gdybym miał takiego ziomka na robocie jak ty to było by przejjjjechane hahaha Idź do PiSiorów płakać. Albo wklej swoje zdjęcie to popłaczemy ze śmiechu razem.

Tak1Nie19
Gdzie
@PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH

Czyli kradzież w biały dzień. Dajecie 12netto(niby) ale z zaitkonta płacicie z umowy . Jeżeli na umowi jest 10brutto to znaczy że 7€ za godz z zaitkonta. I co nie oszustwo?

Tak17Nie2

@Gdzie

Znowu Pan....kazdy kto u nas pracuje wie jakie pieniadze dostaje. Jezeli Pan nie rozumie tego, ze diety sie nie wyplaca jesli pracownik nie jest w pracy to jest mi Pana szkoda. Brak informacji powoduje, ze robi Pan wrazenie malo inteligentnej istoty. Ponownie nie pozdrawiam

Tak2Nie17
@Gdzie

Witam cię Gdzie jak masz 12 n godz i na umowie tyle to powinni płacić a jak nie płacą to do sądu się udaj pozdrawiam

Tak8Nie
Kemppi
@Gdzie

Witam ciekawe z jakiej klasy podatkowej naliczyli te 12 netto dla mnie to mało stawka spawacza się zaczyna od 14 E pozdrawiam

@Mały

12 € netto na umowie . Ludzie. Przeciez w Niemczech nie podaje sie stawek netto...na pewno na umowach nie ma. Co wy wymyslacie? CYRK.

TakNie14
Lalala
@PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH

Wypowiedzenia to wy dostaniecie od szefa jak wam ludzie uciekna za to jak ich traktujecie ciekawe czy szef o wszystkich waszych wybrykach wie co wy odstawiacie

Tolek
@Koma

Koma ale z Ciebie prymityw! Koma czyli spawalnik z biura

ja
@Koma

Koma tacy jak ty to umia tylko (usunięte przez administratora) koordynatorom lizac juz o niemcach nie wspomne liz dalej baranie

Bartek
Nazwa działu: Finanse
@PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH

Normalna firma w Niemczech pobiera na Zeitkonto nadgodziny bez dodatku, a u Was kradnie się ludziom wypracowane godziny według Waszego widzimisie.

Purman

Witam, zauważyliście że jak wpisze się w wyszukiwarce pur montage, to nie ma opinii z Gowork? Ludzie, jeżeli są takie opinie jak tutaj to po co się tam pchacie, potem tylko łzy. Nie polecam tej firmy, a inspekcja pracy nic nie zrobi Vadis czy jak tam się Bartek nie przedstawia, bo wszystkie chore akcje trzeba było by nagrać, poza tym do 1000 € żaden adwokat i chyba sąd się niczym nie zajmie. Jeszcze raz powtarzam OMIJAJCIE TE FIRMĘ Z DALEKA!!!

Akira

Nie polecam firmy . Na początki się przejmują Tobą i wszystko się zgadza. Ale przychodzi 3 miesiąc i wypłaty obcinane nie wiadomo za co i traktują ja śmiecia. Nie liczy się człowiek tylko godziny które masz wypracować i zarabiać dla zlodziejskiej agencji . Nie ma mowy o chorobowym( od razu zastraszają zwolnieniem z pracy) pozdrowienia dla panicza Bartka. Odradzam pracy w tej firmie.

@Akira

Zgadzam się ja się przez ich traktowanie zwolniłem nie polecam fitmy. FIRMA TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH JAK TO MÓWIĄ W PUR RQZ ZACHORUJESZ TO NIE PRACUJESZ CHORE PODEJŚCIE JESZCZE TROCHĘ SAMI KOORDYNATORZY BĘDĄ ROBIĆ NA PURA A TY BARTEK NIE PAMIĘTASZ JAK SAM ROBIŁEŚ NA PRODUKCJI TAK TO JEST JAK Z DZIADA ZROBI SIĘ PANA JESZCZE CI SMARKU SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE JAK JA JUŻ SPAWALEM TO TY NA CHLEB MÓWIŁEŚ BEB KARMA WRACA PAMIĘTAJCIE

Nazwa działu: Produkcja

Może ktoś jeszcze parę słów mi powie na temat współpracy i warunków, wydaje mi się że w De również jest inspekcja pracy i jak tak by krzywdzili pracowników jak opisujecie Państwo i okradali za to że do domu ktoś chce jechać, to chyba podlegają jakimś przepisom,procedurom , karom, nie wiem co myśleć?!

Jozek
@vadia

Tez tak mysle, moim zdaniem jezeli ktos przyjezdza balowac, pic i bawic sie za granica zamiast pracowac to jest sam sobie winny a w niemczech inspekcje pracy kontroluja, jezeli firma robilaby pracownikow w konia to juz by nie istniala. Z doswiadczenia wiem ze roszczenia zazwyczaj maja alkoholicy i nieroby, sam widze po ludziach jak sie przewijaja, w Niemczech juz od lat jestem.

Tak3Nie1
Vadia
@Jozek

W dalszym ciągu mam mętlik,żeby nie wyszło że człowiek zainwestuje w wyjazd a wróci z zerem lub na minusie ,waham się bardzo

@vadia

Powiem tak wyplacalni są ale jeżeli o traktowanie ludzi bo ludzie dla nich do beduini którzy mają tylko pracować a zgłoś że np po 2 miesiecach potrzebujesz urlop to dopiero się zaczyna zresztą każdy może spróbować pracy w purze dla mnie dnooooo

Vadis
@Były

No to masakra ,żeby tak traktować człowieka,ale w sumie za granicą Polak Polakowi wrogiem nie Bartek,mega jestem zniesmaczona opiniami i daje to do myślenia.

Vadia
@Vadis

Sory nie wiem skąd wkradło się no Bartek nie można już edytować

Nazwa działu: Produkcja

Witam , potrzebuję konkretnej , prawdziwej informacji o tej firmie.Mąż ma tam podjąć prace , ale z tego co poniżej opisujecie Państwo to jestem przerażona.Proszę o informacje, pozdrawiam

jaro
@vadia

Patrzac generalnie na opinie firm na stronie goWork widze tylko roszczenia pracownikow, kazdy ma jakis problem i bledy sa tylko po stronie pracodawcy a pracownik jest swiety jak matka teresa z kalkuty. Ja pracuje u nich juz trzeci rok, zadnych problemow, wszystko jest tak jak trzeba.

Tak1Nie2

dziekuję :) z lekka ochłonęłam

@jaro

Strona www firmy jest konkretna, miłe zaskoczenie dla nowych pracowników premia bonus 500 e :) czy można w to wierzyć?

TakNie1
@vadia

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Tak1Nie1
@vadia

Czemu kogoś w błąd wprowadzacie to z biura dobre komentarze wypisuje albo spawalnik nieu....nik

Tak1Nie1
@jaro

mam ogromny mętlik, skoro jest tak tam źle tragicznie, to pytam kto tam pracuje i wytrzymuje takie warunki??

Mako

Znowu usuwacie negatywne kom za robotę się weźcie

@Mako

Usuwamy komentarze, ktore sa na poziomie szkoly podstawowej, ludzi ktorzy nie potrafia napisac normalnego komentarza, nawet jesli nie sa zadowoleni ze wspolpracy. Komentarze z wyzwiskami i obrazaniem innych pracownikow nic nie wnosza wiec oczywiscie usuwamy je i to juz bylo pisane wczesniej.

@PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH

Skoro jest to forum i jest wolność słowa to nie powinna pani usuwać żadnego komentarza jaki by nie był ale widzę że usuwa pani tylko nie wygodne opinie a zresztą pur to dziadostwo są lepsze agencje życzę powodzenia w dalszym sciemnianiu pracowników a co do zeitkont to są godziny pracowników i pracownik ma prawo iść na urlop z zeitkont a nie wy zawsze sciemniacie

@Mako

Prawda nie mają kogo oszukać to śledzą komentarze i swoje wypisują jaka to firma porzadna (usunięte przez administratora)

Baca

(usunięte przez administratora)z Rawicza jak się zwolnisz potrąca za ubrania które są oddane najlepsze to cię wymelduje z finanzantu bez prawnie jeżeli jest ktoś kto był wymeldowany przez niego niech pisze (usunięte przez administratora)

Willi
Nazwa działu: Produkcja

Na początku dostaniesz dobrą wypłatę, później zaczną Ci upi...lać nie wiadomo na czym, a gdy w końcu zapełnisz zeitkonto i wszystko niby wtedy jest juz jasne, okaze sie ze bedziesz dostawał na wyplate mniej niż młodzian który tyle co sie przyjął i uchwyt spawalniczy w swoim zyciu trzymał może dwa razy. Tak są traktowani starsi stażem pracownicy, a dodatki za polecenie kogoś albo te śmieszne premie co są w umowie to ściema. Jedyny plus to kwatery w miarę utrzymane i (śmieszna)wyplata na czas.

S.g

Pracowałem w tej firmie przez 8 miesięcy to co koledzy wypisują jest prawdą. Nie polecam !!!!!!!!

Zostaw opinię o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH - Dresden

Chcę opublikować: