Opinie o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Leon K

Najważniejsze że Kasa na czas I w sumie nie jest jakoś źle wiadomo że wyjeżdża się do roboty a nie poleżeć

Brozian

Można na luzie wyjeżdżać, spoko zakwaterowanie blisko roboty

Kornel

Agencja nie robi z pracownika (usunięte przez administratora), wszystko zgodnie z tym co na umowie i bez żadnych dziwnych kar umownych

Zygmunt

Fajna agencja wszystko idzie bezproblemowo, kasa wypłacana na czas

Mateusz

Wyjechałem w październiku zaraz po skończeniu szkoły i mogę polecić każdemu!!

Pepe

Pokój jednoosobowy to super opcja jeżeli nie chcesz się męczyć z lubiącymi wypić po pracy. Nie każda agencja to oferuje, dla mnie to najwiekszy plus

Dawid Florek

Pracowałem dla konkurencji i wyjechałem przez pura za namowami znajomego jako spawacz. Praca nie różni się niczym od tej w polsce, oczywiste jest ze że kasa lepsza i podejście do pracowników znacznie lepsze niż w większości agencji, nikt nie robi niepotrzebnych problemów

Wszystko bezproblemowo robię już 6 lat i nigdy nie miałem powodu do narzekania, na weekendy można zjechać do domu wiado ze tez z rozsądkiem jeżeli robi się gdzieś przy granicy, raz się zdarzyło że czekałem jeden dzień na wypłatę ale tak to wszystko na czas

Jakub

Bezkonkurencyjna agencja jeżeli chodzi o robote dla spawaczy w de, normalnie umowa o prace na starcie i kasa wypłacana na czas

Ryszard

Bardzo sympatyczne osoby z biura, które chętnie doradzą w razie jakiejś wątpliwości. Sam proces znalezienia zatrudnienia bardzo sprawny

Kowalik

Do roboty z zakwaterowamia mam z 5minut drogi, robota sama w sobie podobno co u nas, umowa o pracę na stary i im wyższe doświadczeniem tym pieniądze lepsze

Wojtek

Uważam że serio warto spróbować i wyjechać przez Pura, ja się pozytywnie zaskoczyłem.

Nikodem T

Pokoje jednoosobowe w dobrej cenie, można sobie odpocząć po pracy na spokojnie i nie trzeba się męczyć z innymi

Mazurek

Robię już 10 lat, nigdy też nie musiałem czekać na pieniądze, agencja bardzo fajnie wszystko terminowo wypłaca. Praca jak praca podobna co u nas wystarczy robić jak należy i będzie wszystko elegancko.

Tomasz Szczepaniak

ludzie z biura całkiem przyjaźnie nastawieni, pracuje dopiero od 2 miesięcy ale na razie myślę że jest okej w porównaniu do poprzedniej agencji w której robiłem to niebo a ziemia

Blu3

Wyjechałem do pracy przez agencje Pur do Niemiec jako spawacz z 5 miesięcy temu. Warunki pracy dobre, kasa przyzwoita i czyste zakwaterowanie wiadomo luksosow nie ma ale w końcu jedzie się do roboty

Mikołaj Czech

Pracuje z bratem i mogę powiedzieć że my nie narzekamy wiadomo co człowiek to opinia. Ale praca na prawdę w porządku, jeżeli wykonujesz swoje to nie będzie problemów to raczej oczywiste

maly

Marzeń masz rację te pozytyw to z biura piszą.firma bardzo problemowa odciągają nawet za nie przesłanie karty godzin w czasie ,a tylko zachoru to już cię nie mam zwolniony . Problemy z urlopem nie polecam

Adam Drewka

Jak ma się doświadczenie to nie warto się zastanawiać tylko jechać. Test na spawalni przeprowadzony przez szefa ale poszło git normalnie mam niemiecka umowę i wszystko oplacone

mały
@Adam Drewka

Adama co ty piszesz za bzdury szew się nie zna na spawani tylko patrz jak oszukać pracownika nie polecam tej formy

Czarek

Wyjechałem z zamysłem spedziania kilku miesięcy ale agencja naprawdę dobrze podchodzi do pracowników, kasa też lepsza niż u nas i juz 4 rok mija jak siedzę i nie myślę żeby wracać robić do nas

Zostaw merytoryczną opinię o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1174, z czego 1060 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Kandydaci do pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH
4.7/5 Na podstawie 1208 ocen.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH