Opinie o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Sławek

Pracuje jako monter w Bremen przez pura i mogę szczerze powiedzieć że robota całkiem całkiem, do tego większa kasa niż u nas

Leman

Pokój jednoosobowy blisko roboty i w rozsądnej cenie. A co do kasy to pracuje 6 lat i nigdy na nią nie czekałem

Kai

Polecam wszystkim spawaczom którzy wola więcej zarabiać niż siedzieć za marne grosze w Polsce!

Wewo

Jak dla mnie najlepsza agencja na rynku kasa na czas i nie odciągają jej za jakieś pierdoły. Ludzie pracujący w biurze bardzo mili i pomocni na każdym etapie

Robert

Pracuje dopiero 3 miesiące ale jak na razie elegancko

Grzegorz

Umowa o pracę normalna bez jakiś chorych rzeczy, kasa zawsze jest w dzień w który ma być i tyle mi w zupełności wystarczy

Sławomir O

Fajna opcja jeżeli szukacie czegoś żeby szybciej zarobic, bo wynagrodzenie całkiem spore i na czas.

Darek

wypłata dobra 2900 euro na rękę mam, szczerze jestem bardzo zadowolony.

Dobre zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym nie za kupę kasy

Tadeusz Szmelter

Sprawnie działająca agencja, wszystko załatwione zostało w przeciągu kilku dni. Sprawdzenie na spawalni przez szefa więc widać, że agencja nie bierze byle kogo.

Waldemar

Robie jako monter i praca nieodbiega od tej w polsce, robie główienie to samo co u nas tylko za lepszą kase, umowa o pracej bez żadnych ukrytych haczyków

Wojtek

Fajna opcja z można zjeżdżać na weekendy do domu jak się ma całkiem blisko

Jakub

Agencja jakich mało na rynku pracy. Umowa o prace, wszystko zgodnie z tym co zapewniali najważniejsze ze pieniądze wypłacane są tak jak powinny bez żadnych opóźnień i proszenia się o swoje

Jako spawacz MAG ktoś wyjeżdżał? Zainteresowała mnie ta oferta pracy, bo tam podali, że niemiecka umowa i na długi okres szukają człowieka, i to głównie dlatego. Można wiedzieć, na jaki czas jest podpisywana? Od początku na czas nieokreślony już się wchodzi? I czy jest ubezpieczenie normalnie.

był

Y0 witam umowa jest na długi okres ale z nimi oni wysyłają cię do pracy i zależy jak tracisz możesz pracować tydzień.llub 2 tygodniem .puzniej z tydzień w domu albo duże zależy jak ci znajdą .ja nie polecam tej formy (usunięte przez administratora)

@był

To na jak długo można zostać zatrudnionym? Wchodzi w grę umowa o pracę na czas nieokreślony? I jak z tą pracą? Skoro pracuje się 1/2 tygodnie, a później przez tydzień jest się w domu, to czy zarobki na to pozwalają, żeby nie pracować przez tyle dni? Czy może ma się płacone za te wolne? Myślę nad aplikacją, więc takie rozeznanie by mi się przydało :P

Michael

Lakiernik. Praca szybko znaleziona, dobrze płatna o wiele lepiej niż w polsce na tym samym stanowisku. Ludzie ogarnięci bez robienia pod górkę

Lakiernik
@Michael

Jesteś zadowolony z pracy?? Też chcę podjąć pracę z tą firmą

Nic

Ja do tej pory czekam na pieniądze. A Pan M. Wycech nie odbiera a ni nie odpisuje.

Spawacz 135/136

Witam właśnie złożyłem cv wraz z certyfikatem spawalniczym na wyjazd do niemiec biuro odezwało się do mnie na drugi dzień drogą SMS mieli kilka pytań. Po tym jak odpowiedziałem powiedzieli ze się odezwa i drugi dzień cisza ile wy czekaliście na odzew ?

Nataniel

Myślę że na spokojnie można sobie wyjechać i chociaż spróbować. Agencja oferuje spoko zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym a na pieniądze nie musiałem czekać

@Nataniel

Jedynkę miałeś? A reszta mieszkania jak? w ile osób i ile płaciłeś za całość? Zastanawiam się czy faktycznie dzięki agencji jest to jakoś po taniości czy jednak samemu tez cos fajnego można ogarnąć? To tez mój pierwszy wyjazd będzie, chce wiec brać warunki pod lupe

ONA

Czy kobieta,lat 48 z ponad 4-letnim doświadczeniem jako lakiernik meblowy ma szansę w tej firmie? Szukam pracy po nowym roku w tej branży. Mogę też być jako pomocnik lakiernika. Chce się nauczyć malowania proszkowego lub ogólnie przemysłowego,jestem otwarta na propozycje.

Grzegorz Iskra

Niezawodna agencja wyjechałem już 3 lata temu i jestem bardzo zadowolony ze współpracy !

Zostaw merytoryczną opinię o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1174, z czego 1060 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Kandydaci do pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH
4.7/5 Na podstawie 1208 ocen.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH