Opinie o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Adzikk

To moja kolejna przygoda z pur, pierwszy wyjazd wspominam na wielki plus więc zdecydowałem się wyjechać znowu żeby więcej zarobic

Narcyz

Szczerze polecam agencje, planowałem wyjechać na jakiś rok zeby dorobić trochę więcej kasy. Ale cała ta otoczka spowodowała że siedzę tu już ponad 2 lata i nie ma na co narzekać

Gutek

Pokoje jednoosobowe w super cenie i nie trzeba się martwić o tych pijaczków co po pracy lubią sobie wypić dla relaksu

Hubert Drewka

Pracuje przez pur w Dreznie od około 7 miesięcy jako spawacz. Wszystko od samego początku wyglądało bardzo sprawie. Pokoje jednoosobowe w przystępnej cenie i jak za te pieniądze to całkiem spoko warunki

Anatol

Pracuje na stanowisku montera więc też mogę polecić, Praca znaleziona w przeciągu tygodnia i umowa też na jasnych warunkach. Więc nie trzeba się przejmować ze jakieś niedopowiedzenia wyjdą z czasem

Igor

Po 4 latach roboty w Niemczech jako spawacz nie myślę nawet o tym żeby wracać robić do nas za tak naprawdę śmieszę pieniądze! Szczerze polecam wyjechać niż siedzieć u nas

Jacek Pałubicki

Fajne podejście do pracownika, możliwość powrotu do domu na weekendy, wiadomo w granicach rozsądku jeżeli robota się trafi blisko granicy. Wynagrodzenie fajne no i co tu więcej mówić robota taka sama jak w Polsce tu warto spróbować dla lepszej kasy

Filip

Dobra robota i niezła kasa w Polsce o takiej można pomarzyć

Michał A

Firma bardzo mi pomogła w znalezieniu pracy w Niemczech jak i podczas całego procesu wyjazdu i ogarnięciu papierkowych spraw, wszystko zorganizowane i co najważniejsze bez jakiś ukrytych niedopowiedzeń

Sebastian

Agencja jakich mało nie ma czekania na hajs, nikt nie robi ci problemów o byle co

Daniel M

Sprawdzenie na spawalni to spory plus ponieważ fach trzeba mieć w ręku a nie tylko na papierku, im większe doświadczenie tym też kasa coraz lepsza.

Zbyszek

Elegancko i bez zarzutów, 5 gwiazdek

Ksawery

Jestem spawaczem z 5 latnim stażem pracy w pur i mogę polecić z czystym sumieniem. Wszystko zgodnie z umową zakwaterowanie na spoko poziomie.

Joker

Wyjazd z pur był moim 3 podjazdem do wyjazdu przez agencje dwie pierwsze okazały się sciemniarstwem gdzie (usunięte przez administratora) na każdym kroku. W pur już siedzę jakoś pół roku i elegancko

Dorian

Fachowe podejście z strony biura w procesie znalezienia pracy, profesjonalizm pełna para

Kacper

Agencja już wiele lat na rynku, co przekłada się na ich doświadczenie byłem na 2 lata w 2019 i znowu się wybieram

Eryk

Dobra opcja jak ktoś szuka pracy najlepiej na stałe

Feliński

Mój szwagier bardzo zachwalał robi już (usunięte przez administratora) lat więc pojechałem za jego namowami i myślę że warto wyjechać dla lepszej kasy mimo że spory kawał od domu

Janek

Wszystko git nie ma co narzekać tylko wyjeżdżać takiej spoko agencji to długo nie znajdziecie.

Czapla

Bezkonkurencyjni jeżeli chodzi o pracę w Niemczech, pełen profesjonalizm, na kasę czekać nie trzeba a warunki pracy też są spoko

Zostaw merytoryczną opinię o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1174, z czego 1060 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Kandydaci do pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH
4.7/5 Na podstawie 1208 ocen.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH