Opinie o RENTA Personaldienstleistungen w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RENTA Personaldienstleistungen. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie RENTA Personaldienstleistungen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RENTA Personaldienstleistungen w Dresden

Łukasz

Nie polecam pracy w tym pośredniku (odział w Bautzen) ! Zero pomocy że strony polskiej konsultantki Iwony B. - Tłumaczy się słowami, że ma 150 osób na głowie i to nie jest przedszkole aby każdemu pomagać. Jeżeli cenisz sobie swoje własne nerwy to odradzam szukanie tutaj pracy. Posiadam więcej argumentów aby nie podejmować współpracy z nimi, ale wypisanie ich tutaj wszystkich zajęło by mi parę dobrych godzin.

Janek

Ja dziękuje za taka współprace. Zero odpowiedzialności za błedy biura! Najpierw obiecuja ile to nie zarobisz a potem dostajesz grosze bo 20 cieżko przepracowanych godzin idzie na jakies zajt konto. Kłamią że to na przestoje w pracy ale tak naprawde tu nie ma przestojów. Kolejna firma ktora traktuje ludzi jak bydło do roboty.

Rosczarowany

Ja też jestem oszukany. Zabrali mi godziny z cajtkonta. Jak ja mam za 800 Euro pracować ?? Brak słów! Nie polecam nikomu tej firmy.

Oszukany

Oszukali nas za grudzień! Ponad 30 osób na Maja dostalo po 800 Euro za grudzień!!! Renta to (usunięte przez administratora) co miesiac nie zgadza sie wypłata!!! Bedziecie mieli pozew zbiorowy o oszukanie pracowników!!! Tak sie nie postępuje z ludźmi!! Ja pracuje u was od ponad pół roku!!! Odkąd nie ma koordznatora to nie idzie nic z firmą zalatwic!!! Każą pisac wiadomości na whatsapp po niemiecku a i tak nie dostajemy odpowiedzi !! Banda oszustów i kłamców!!! Sąd sie z wami rozprawi !!!

logo firmy SPAWACZ AUTOGENEM spawanie gazowe rur
Dresden
LIMNUSWORK
logo firmy Elektryka Przemyslowego
Dresden
Arcon Personalservice GmbH
Mała

Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak załatwić prace w majamobel ? Pracuje tam ktoś ?

rodak
@Mała

tak ja pracuje od 6 miesięcy nie polecam Ci renty jest wiele lepszych firm które mają podpisane umowy z maja möbel

Wujek dobra rada

P.S.Jeżeli w Renta bliżej granicy z Polską,można pracować za te same pieniądze co w RFN np koło Esse,to lepiej pracować w NRD w Dreźnie.Co innego,gdy pracujecie z kobietą razem,co innego,gdy sami pracujecie,ale macie 3 klasę podatkowa i żonę i dziecko na miejscu.Ja podchodzę do tego trzeźwo.Po co mi pracować w RFN jak to samo mogę mieć w NRD.Jeżeli dostałbym takie warunki w Renta,dlaczego nie spróbować.Jednak poza Dreznem i Lipskiem na prowincji bieda piszczy,że hej w NRD.W RFN też teraz niema lekko,Zagłębie biedy w Essen i okolicach Dortmundu.Niewiarygodne,ale prawdziwe.Dlatego kochani moi proszę o konkrety.A nie pracuje i jest mi dobrze.

Janek
@Wujek dobra rada

Patrzac na Rente Drezni to oferty pracy sa beznadziejne. Radze sie zapytac w wiekszych firmach bo w Rencie dostaniesz ze dwie oferty i do tego musisz dobrze mowic po niemiecku. Sorry ale robote za 9,49 to znajdziesz sam z dobrym niemieckim. Zarobki przy tej stawce to okolo 1100 na reke przy 1 klasie. Mieszkanie w Dreznie 2 lub trzy pokojowe to jakies minimum 550 euro warm. Czy zle nie jest ale zeby jednak cos odlozyc to warto zyc we dwojke. Ja osobiscie nie polecam Renty w Dreznie bo nie ma nic ciekawego w ofertach pracy i lepiej przejsc sie do Firm ktore pracuja glownie na rynku lokalnym.

Janusz

Pracuje przez rente od pół roku i jestem zadowolony. Pan Sylwester załatwił mi urlop na święta za co bardzo mu dziękuję. Od pół roku nie zjeżdżałem. Pierwsza agencja w której czuje się jak pracownik a nie robotnik.

Drezno

Z calego serca polecam (usunięte przez administratora) , pomimo tego ze nie stawilam sie na umowionej rozmowie z powodow prywatnych zrozumial sytuacje i przytrzymal dla mnie miejsce pracy ponad 3 tygodnie. Dla pracownikow wyrozumialy i zawsze pomocny !! Oby wiecej takich osob !!

Wujek Adi.

A można numer telefon do Pana (usunięte przez administratora)i dokładny adres biura w Dreznie w,którym pracuje???

Jarosław Jabłoński

POLECAM!!!!!! (usunięte przez administratora)to osoba która jest na własciwym miejscu,czlowiek oddany temu co robi.A robi to bardzo dobrze.Potrafi poswiecic swój prywatny czas(usunięte przez administratora).Szczerze Polecam

Emanuela Mazur

Serdecznie polecam pana Sylwestra Rzeznickiego z firmy Renta. Osoba kompetentna, konkretna. Kontakt z nim w kazdej kwestii natychmiastowy. Bardzo pomocny i dbajacy o swoich pracownikow. Az milo przyznac, ze wszystko co mowi jest zgodne z prawda. Ciesze sie , ze trafilam wlasnie na niego przyjmujac sie do pracy. POLECAM!!!

Tomasz
@Emanuela Mazur

Witam, mam pytanie czy Pan Sylwester pracuje w Dresden? i w jaki sposób kontaktowała się Pani z tym biurem? najpierw mailowo? potem osobiście na podpisanie umowy?

@Tomasz

Watam. Tak pracuje w Dresden..pierwszy kontakt telefoniczny:)

Pierwszy raz spotykam taka firme. Pracuje od dwóch miesięcy i nie zarabiam ogromnej kasy ale za to od początku mam pomoc we wszystkim. Polecam każdemu. Szkoda tylko, że Niemcy złośliwi. Ale dajemy rade. Pan Sylwester to dobry szef.

Zadowolona

Polecam oddzial tej firmy w Dresden i Pana Pawla. Zalatwil mi prace w ciagu 3 dni i pomogl z formalnosciami. Dzieki wielkie pozdrawiam

Tomasz
@Zadowolona

Witam, w jaki sposób kontaktowała się Pani z tym biurem? najpierw mailowo? potem osobiście na podpisanie umowy? Można im wysłać najpierw cv? czy trzeba osobiście?

Wujek Adi
@Zadowolona

Czy możesz napisać jak z mieszkaniem?Pomagają poszukać mieszkania?

@Wujek Adi

Tak pomagaja

Ana

Po wielu poszukiwaniach pracy,znalezlismy firme, ktora przedstawila nam oferte, z ktorej nie moglismy nie skorzystac. Na szefostwie mozna naprawde polegac i zrwocic sie ze swoim problemem. Co wazne lub nawet najwazniejsze-firma jest uczciwa i uczciwie rozlicza sie z pensjii.

Wujek Adi
@Ana

a jak z mieszkaniem w Dreznie pomagają?

Sebo

Ja polecam. Zawsze dotrzymuja slowa. A co do wyplaty zawsze na czas

Maria

@eWa rozumiem, że miałaś okazję pracować w firmie RENTA Personaldienstleistungen przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mogłabyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie?

@Maria

Witam . Pracuje w firmie już ponad 2 lata i jest oki . Mnóstwo osób się przewineło . Ale Ci co chcą pracować pracują dalej . Raz jest gorzej raz lepiej . Polecam wszystkim . Pozdrawiam naszego Szefa Sylwestra Rzeżnickiego , który jest na tyle osobą wyrozumiałą że nie zamyka drogi osobą co już pracowali i z różnych powodów musieli odejść z Firmy a wyrażają chęć powrotu .

Maria

@Maciej a może wiesz jak wygląda sprawa z rekrutacją na ten moment? Czy mogłabyś nam przedstawić w kilku zdaniach zarys Twojej pracy w firmie RENTA Personaldienstleistungen, czy wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych funkcji?

Maciej

Po 2 latach wspolpracy na roznych firmach jako pracownik Renty to moge powiedziec ze naprawde bylo ok. Teraz przejmuje mnie firma w ktorej pracowalem przes Rente i to w sumie tez zasluga mojego kordynatora. Pozdrawiam.

Drezno83

Od samego początku mojej znajomości z filią firmy Renta w Dreźnie wszystko odbywało się bez żadnych problemów I zakłóceń.Moja współpraca z agencją trwała krótko gdyż po 2 miesiącach przeszedłem na kontrakt.W tym czasie moim koordynatorem był Pan Paweł Barczewski któremu zawdzięczam bardzo dużo.Byl uczynny I pomocny w każdej sprawie w jakiej zwróciłem się do niego.Wykazal pełen profesjonalizm oraz serdeczność jak wszyscy pracownicy w biurze w Dreźnie.Agencje pracy Renta polecam każdemu kto wybiera się za granicę do pracy lub planuje zmienić miejsce pracy.Pozdrawiam serdecznie cały oddział Renty w Dreźnie,dziękuję za wszystko,trzymajcie się ciepło ????

eWa
@Drezno83

Potwierdzam. Choć sama z uwagi na miejsce zamieszkania ostatecznie korzystałam z pośrednictwa innego, bliższego oddziału, to w Dreźnie pracują bardzo życzliwi i naprawdę chętni do pomocy ludzie. W oddziale, do którego trafiłam również tak jest, więc myślę, że taka atmosfera i podejście do pracownika dotyczy przynajmniej większości oddziałów tej agencji. A system premiowy to po prostu bonus finansowy, który otrzymuje się mając komplet obecności w pracy w danym miesiącu.

Maria

@eWa Nie miałam nawet w zamyśle zapytać o stawki, gdyż wychodzę z założenia, że jest to kwestia indywidualna. Niemniej jednak, wspomniałaś, że system premiowy nagradza osoby, które nie korzystają ze zwolnień. Jak to dokładniej wygląda? Jest to ciekawe, dlatego jakbyś mogła konkretnie napisać, jak to w firmie RENTA Personaldienstleistungen wygląda, to zarówno ja, jak i inni użytkownicy, będziemy Ci wdzięczni.

Zostaw merytoryczną opinię o RENTA Personaldienstleistungen - Dresden

• Jak się pracuje w RENTA Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy RENTA Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RENTA Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RENTA Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w RENTA Personaldienstleistungen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RENTA Personaldienstleistungen