4.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Temporary-AES GmbH

Aktualność
Witaj na profilu Temporary-AES GmbH

Znajdziesz tutaj informacje o tym, jakim jesteśmy pracodawcą, jakie wartości są dla nas ważne i co możemy zaoferować naszym pracownikom.

Staramy się być obecni wszędzie, gdzie są poruszane kwestie naszej firmy. Dlatego uważnie zapoznajemy się z komentarzami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie.

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy. Każdy komentarz jest dla nas ważny i jest poddawany analizie. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu zapewnienie naszym pracownikom przyjaznych warunków pracy oraz atmosfery.

Chcielibyśmy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratora Gowork na bieżąco obserwujemy Państwa wkład na profilu - zarówno ten pozytywny, jak i negatywny. Nie będziemy obojętni wobec najzwyklejszego hejtu, obrażania czy kłamstwa. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu. Mając na uwadze ciężką pracę i zaangażowanie całego zespołu, nie możemy przyglądać się temu obojętnie.

Chcielibyśmy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej dyskusji.

Musimy zaznaczyć, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin Goworku, będą usuwane przez administratora.

W celu wyjaśnienia interesujących Państwa kwestii czy podzielenia się uwagami zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu pod adresem: personal@t-aes.de

Chcesz pracować w firmie i z ludźmi, którzy cenią sobie Twoją opinię?

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj już dzisiaj!

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Temporary-AES GmbH rekrutacji na stanowisko Ślusarz? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Adrian Krol

Wszystko na plus, wyplaty na czas i darmowe kwatery co jest duzym plusem. Pracuje w tej firmie od 5 miesiecy i nigdy sie nie zdarzylo zeby spoznili sie z wyplata. To mi sie podoba.

@Adrian Krol

Nowy wpis

@Adrian Krol

Patryk Hering

Dobre warunki pracy i hajs tez sie zgadza.

Grażyna
@Patryk Hering

A poza tym to czy sa jakieś możliwości rozwoju tutaj? Szkolenia itp?

@Grażyna

Wszystko zależy od zakładu pracy i stanowisku na jakim się jest zatrudnionym. Mamy oferty pracy dla osób bez doświadczenia, takie osoby są przyuczane do wykonywania powierzonych zadań.

Nowy wpis

Chetny
Kandydat

Cześć. Czy warto u nich pracować? Szukam czegoś na już. Nie mam prawka i nie znam języka. Pracowałem w Polsce na budowach i remontach.

@Chetny

Dzień dobry, mamy wiele ofert pracy dla osób nie posiadających samochodu i tych bez znajomości języka niemieckiego. Zapraszamy do kontaktu.

Kazik Stanowski
@Chetny

Polecam sam u nich pracuje. Z tego co wiem to nawet na nasz zaklad poszukuja jeszcze.

Iza

Słabe wynagrodzenie czyli jakie konkretnie? No i pytanie czy wpłacane na czas czy z przerwami i na raty?

@Iza

Wynagrodzenie jest zgodne z umową taryfową IGZ, stwaki są zależne od stanowiska, w wielu zakładach pracy są również wypłacane dodatki. Wynagrodzenie jest wypłacane zgodnie z terminem zawartym w umowie o pracę, nie jest wypłacane na raty.

Adam Ostrowski
@Iza

Jestem pracownikiem firmy i moge napisac ze kasa jest zawsze na czas. Od kiedy pracuje nie mialem zadnych problemow z przelewem. Polecam firme.

Czesiek Zwolanski
@Chetny

Ja tak wyjechalem, szukalem na juz i jak zadzwonilem to bylo kilka ofert pracy. Wszystko zalatwione i dopiete na ostatni guzik. Z tego co wiem u nas na zakladzie potrzebuja jeszcze ludzi. Pozdro

Rafał Nowy wpis
@Adam Ostrowski

Ja też pracuje dla tej firmy od ponad 4 lat jestem zadowolony kasą się zgadza warunki mieszkalne też polecam ich z czystym sumieniem

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Temporary AES GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Zbrojarz/betoniarz, pomocnik betoniarnia niemiecka umowa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Brzozka

Witam, przyjechalem do pracy 5 tygodni temu i jak narazie jest ok. Jesli chodzi o prace i warunki zakwaterowania to wszystko sie zgadza z tym co uslyszalem przy rozmowie kwalifikacyjnej. Na chwile obecna jestem zadowolony i polecam z czystym sumieniem.

Marcin
Kandydat

witam Pracował ktoś w Wernigerode przy sortowaniu butelek? Jak tak, to jak wygląda praca? jakiś limit? jakie warunki mieszkaniowe

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Temporary-AES GmbH odbywa się w siedzibie firmy?

Andrzej Ce

jestem zadowolony, pomimo mojego wieku mialem szanse na prace. Polecam

Konrad Gajzler

Pracuje i polecam.

@Konrad Gajzler

Karol
Kandydat

Dzien dobry, jakie sa aktualne oferty pracy? Poszukuje pracy bez znajomosci jezyka.

@Karol

Tak mamy! Praca szuka człowieka! Praca w Niemczech od zaraz! Bawaria. Niemiecka umowa, darmowe zakwaterowanie, bez znajomości języka niemieckiego! Różne stanowiska. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej informacji. Miejsce pracy: betoniarnia /pomocnik, zbrojarz/ Miejsce pracy: zakad recyklingu /sortowacz/ Wymagania: • Umiejętność pracy w zespole • Chęć do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz • Sprawność fizyczna Oferujemy: • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę • Niemiecką umowę o pracę • Wynagrodzenie od 10,88€ brutto/h Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim i/lub niemieckim na adres E-Mail. +48 519 559 222 personal@t-aes.de www.t-aes.de

Torsten

Beste Arbeitgeber! Wie immer????

@Torsten

Vielen Dank!

Józef

Różnie bywało, ale ogólnie jestem zadowolony.

@Józef

Rafał

Wszystko ok.

@Rafał

Tobiasz M.

Mieszkanie blisko pracy co jest sporym plusem i też możlwiość brania nadgodzin aby wiecej zarobić jest też spoko opcja

@Tobiasz M.

To ja

(usunięte przez administratora) Praca niby na dziale suchym, a jest się rzucanym na chłodnie (za te same pieniądze rzecz jasna). Nic nie da się przez agencje załatwić, bo zawsze odsyłają do firmy, w której się pracuje. Oni tylko dają wypłatę, a raczej jej zdziesiątkowaną część. Nie rozumiem, skąd tyle pozytywnych opinii na tej stronie (usunięte przez administratora) Przez miesiąc zatrudniło się tu 18 osób, a po zobaczeniu wypłaty zwolniło się 12, także to wiele mówi. Nie polecam

Bobo
@To ja

Ja tez pracuje jako komisjoner i nie moge zgodzic sie z ta opinia. Zanim podpisalem umowe o prace Pani juz przez telefon mowila mi o dziale suchym i o dziale swiezym gdzie temperatura to -5 stopni. Nikt z naszych nie pracuje na chlodni. Tam sa juz naprawde minusowe temperatury. Kto pracowal juz na magazynach wie jak to funkcjonuje i dla mnie to naprawde super praca. Kto chce to pracuje a kto nie chce to wymysla . Zgadzam sie, ze byla duza rotacja ale odeszli ci ktorzy nie chcieli pracowac a chcieli zarabiac miliony ???? Niestety tak to nie funkcjonuje ludzie obudzcie sie. Ja polecam firme i napewno bede pracowal . Pozdro

Joanna
@Bobo

nie wszyscy ktorzy odeszli nie chcieli pracować. może warunki przedstawione przez telefon nie pokrywaly sie z rzeczywistością? tak było w moim przypadku. od ponad miesiaca pracuje przez inna agencję , ktora mnie nie wprowadzila w blad. a umowe dostalam po przeanalizowania przed przyjazdem do pracy. mozna? mozna!

Gawi
@Bobo

zgadzam sie z toba. Ja wiedzialem od poczatku, ze jest -5 informuja przy rozmowie kwalifikacyjnej.Mialem okazje byc w biurze i poznac przemile Panie. Polecam

Alka Koscielniak

Polecam

Pawel Koscielniak

Polecam.

Tatjana

Wszystko dobrze. Dobra firma i praca.

@Tatjana

Gabriela

Firma ok. Pracuje od paru miesięcy.

@Gabriela

Robson

Jestem pracownikiem firmy i polecam.

@Robson

od 3 lat? bo wszyscy pisza ze tak długo tam pracują.. a jakos w moim otoczeniu byli sami nowicjusze.. taka selekcja.. ludzie skoro ludzie uciekają z pracy to znaczy ze cos nie halo

@seba

Ten magazyn nie jest jedynym miejscem gdzie pracują nasi pracownicy Panie Seba, jeżeli ma Pan jakieś zastrzeżenia odnośnie przebiegu i zakończenia Pana zatrudnienia zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z firmą. Pisze Pan nagminnie komentarze niemerytoryczne, oczerniające i obrażające pracowników firmy zarówno biurowych jak i tych zatrudnionych i pracujących w tym innych zakładach pracy. Za naruszanie dobrego imienia firmy może Pan ponieść konsekwencje prawne.

@Temporary-AES GmbH

a jak wy piszecie komentarze sugerujące ze jestem nierobem, i jakims pijakiem ktorego wyrzucono z pracy i kwatery to jest ok? i gdzie obrażam innych pracowników? a doświadczenie z wasza firmą sa negatywne, jak i oferowane przez was warunki mieszkalne wiec dzielę się tymi spostrzeżeniami z innymi, z tą różnicą ze usuwacie moje komentarze

@seba

Proszę wskazać gdzie jest komentarz napisany przez firmę do Pana o treści, którą Pan przytacza. Pana doświadczenia są subiektywne i ma Pan do nich prawo. Komenarze niemerytoryczne, powtarzajace się, złośliwe i oczerniające firmę są usuwane przez administratora. Jeżeli ma Pan zastrzeżenia do zakończenia Pana współpracy z firmą proszę o kontakt z nami, nie przedstawił się Pan i w związku z tym nie możemy personalnie odnieśc się do Pana zarzutów, anonimowe komentarze można odebrać jako celowe działanie na szkodę firmy. Obraża Pan pracowników firmy i osoby przez nas zatrudnione w wielu zakładach pracy na terenie Niemiec - są to osoby różnych narodowości i w różnym wieku.

Michal Pajak
@seba

Jakis ty jest gupi chopie. Wypisujesz jakies z (usunięte przez administratora) wyjete rzeczy bo ci butow nie dali ??? Hahahaha nie rob z siebie (usunięte przez administratora) czlowieku. Ja tez nie dostalem butow i co ? Nie widze w tym zadnego problemu najwazniejsze ze kasa jest na koncie. A ty sie (usunięte przez administratora) butow uczepiles. Walnij sie w leb!!!

@Temporary-AES GmbH

to prosze mi przytoczyć komentarze w ktorych obrażam pozostałych pracowników,

@seba

Pan wie co Pan wypisuje i jakiego słownictwa Pan używa. Życzymy Panu sukcesów w życiu zawodowym.

@Michal Pajak

gdyby firma nie usuwała komentarzy to bys wiedział o co chodzi. tylko wzmianka o butach zostala. chodziło o warunki mieszkalne i wysokości wynagrodzenia,i brak meldunku. i sam jestes .......

@Temporary-AES GmbH

na pewno nie wyzywam innych od głupków itd. dlaczego tylko moje komentarze usuwacie a inne zostawiacie. a co do czego,nie potraficie nic przytoczyć. pisze o warunkach mieszkalnych, ktore sa slabe.

Pawel
@seba

A na jakiej kwaterze byles? Dzwoniles do biura zeby Cie przeniesli? Z tego co wiem to firma wynajmuje pensjonaty. Tutaj gdzie robie to jest moj drugi zaklad i tez mamy pensjonat wynajety. U nas sa warunki spoko. Jedyne czego nie gwarantuja to jedynek ale dwojka z kumplem tez jest okay. Ja tam nie mam co narzekac , kasa jak kasa, wszedzie to samo, plus jest za to ze sa darmowe kwatery. W ostatniej firmie odciagali nam po 350€ za kwatere co miesiac tutaj mam to w kieszeni. Ja polecam .

@seba

Zapewne Pan wie, że akurat w tej lokalizacji firma wynajmuje pensjonaty, nie jesteśmy w stanie odwiedzić osobiście każdego, jeżeli są zastrzeżenia do mieszkania to zgłasza się to podczas trwania zatrudnienia, a nie po zakończeniu współpracy wylewa żale w internecie. Firma nie może iść Pana zameldować, musi Pan to zrobić sam. O tym, też zapewne Pan wie. Stawkę godzinową zgodną z umową taryfową Zrzeszenia Parcodawców iGZ znał Pan przed podpisaniem umowy i jest ona zapisana również w umowie, którą Pan zapewne przeczytał i podpisał, jak również dostosował się do jej zapisów. Pisząc anonimowe komentarze, nie jesteśmy w stanie odnieść się do Pana wypowiedzi personalnie, a taka wymiana zdań nie ma większego sensu.

@Temporary-AES GmbH

roznica taką ze umowe dostałem nie przed rozpoczeciem zatrudnienia a w trakcie jego trwania.gdzie większość ludzi ponosi koszty wyjazdu itd.. pravowalem by to odrobic i tylko dlatego.. nie polecam firmy

Dawid Jeromin
@seba

a to dziwne, bo ja przerobilem tam 9 miesiecy i sa chlopaki, ktorzy po tym czasie przeszli pod klienta. Skoro tam byles dobrze o tym wiesz . Czemu tego nie napiszesz ? Wylewasz jakies zale, nie piszac prawdy. Chyba jestes jakims trolem ktory nawet w tej agencji nie pracowal bo nie masz o niczym pojecia albo tak cie (usunięte przez administratora) ze nie wiesz jakie zarobki sa w Niemczech. Zabieraj sie (usunięte przez administratora) z tego profilu. Jazda!! Bede bronil firmy bo sa naprawde w porzadku a juz nie w jednej agencji pracowalem.

@seba

Stawka godzinowa jest zgodna z umową taryfową Zrzeszenia Parcodawców iGZ znał Pan ją przed podpisaniem umowy i przed podjęciem pracy, jest ona zapisana również w umowie, którą Pan zapewne przeczytał i podpisał, jak również dostosował się do jej zapisów. Pisząc anonimowe komentarze, nie jesteśmy w stanie odnieść się do Pana wypowiedzi personalnie, a taka wymiana zdań nie ma większego sensu.

Zostaw merytoryczną opinię o Temporary-AES GmbH - Dresden

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Temporary-AES GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Temporary-AES GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Temporary-AES GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 59 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!