Opinie o Temporary-AES GmbH w Dresden

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Temporary-AES GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Temporary-AES GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Temporary-AES GmbH w Dresden

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Temporary-AES GmbH?

Robson

Nie polecam nikomu. Zjechalem wlasnie i szukam innej roboty.

Piter

Nie polecam. Jedna wielka tragedia. Przyjechalem tydzien temu, ale szukam juz innej pracy. Kwatery jak nory. Mario pajac z daleka od niego.

Jakie są warunki zatrudnienia w Temporary-AES GmbH?

Jarek

Nie polecam masakra i tak każdy się dziwi że tam idą do pracy na początku to kokosy obiecują a później ludzi w (usunięte przez administratora) maja byle kasa za człowieka potrafią po 2 dniach powiedzieć nie nadajesz się jec do Polski. Tylko kasa się liczy dla nich. Ogulnie to wszystkich biorą jak na jednym zakładzie się nie sprawdzisz to cie będą rzucać po wszystkich. I co chwilę na walizkach. Odradzam.. Koordynator to i tak ma wszystko gdzieś jak potrzebujesz pomocy.

Ryszard

Warunki połowe i ciągle na walizkach. Jak ktoś lubi zwiedzać to odpowiednia agencja. Całe Niemcy zawiedziesz ????bardzo polecam????????????????

Olek K.
@Jarek

Zgadzam sie z toba Jarek. To jest jakas porazka wogole. Mi odciagneli z wyplaty pieniadze i robia to na kazdym kroku. Straszna atmosfera. Nie POLECAM

Firma Temporary-AES GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Operator ładowarki bez pośredników niemiecka umowa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Kolezka

Nie polecam!!!! Weber kradnie ludziom na kazdym kroku pieniadze! (usunięte przez administratora) !

Dawid

Poszukuję pracy jako kierowca kat c na smieciarke doświadczenie jest pracuje cały czas w tego typu zakładzie w Polsce Niestety nie znam języka

Laski Jan

Serdecznie polecam.

@Laski Jan

A ja nie polecam. Na segregacji pracowałam nawet z biura nie wiedzieli gdzie mi kwaterę zapewnili. Najwidoczniej byle co dadzą i my mieliśmy mieszkać. Dobrze ze w DE mam brata to prace już mam inną i stawka też większą. Dosłownie katastrofa. Pozdrawiamy Nasza była Kordynatorke.(usunięte przez administratora). Buziaczki

@Ania

Dzień dobry Pani Różo, ale to pracownicy biura zapewnili Pani darmowe zakwaterowanie i wiedzieli gdzie Pani jest. Stawki i warunki zatrudnienia są podawane na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Życzymy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

ltomcoc

Szukałem Firmy, która zapewni mi pracę jako kierowca ciężarówki, dokładnie samochodu ciężarowego do odbioru odpadów do recyklingu. Jak wszyscy miałem obawy jak każdy, ktorjy podejmuje pracę w nowej firmie. Czekałem z niepewnością na pierwszą pensję, bo zawsze są obawy, że coś może nie zagrać. Okazało się, że wszystko się zgadza, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Wszystko na czas i pomoc Pani Kasi z Biura we wszystkich sprawach. Kwatera niczego sobie. Polecam

@ltomcoc

Dziękujemy za Twoją opinię!

Jacek

Atmosfera w robocie super (usunięte przez administratora)

Ewka

Ja pracuję już długo i mi się podoba nigdy nie miałam lepszej pracy. Poznałam miłość mojego życia możemy razem żyć nie trzeba się przyjmować niczym żadnych problemów. (usunięte przez administratora)

Zosia 2
@Ewka

A gdzie pracujesz daj namiary

Daniel W.

Firma godna polecenia.

Zosia

Ta firma załatwia fajną pracę bierze wszystkich bez rekrutacji jeśli masz szczęście i się sprawdzisz to nie będziesz musiał wracać do domu bez pieniędzy. Jeśli będziesz dobrze pracować i nie zadowoli cię wynagrodzenie które jest najniższe z możliwych zaczną się kłopoty bo ostatniej wypłaty całej nie otrzymasz

@Zosia

Przed podjęciem pracy, każdy jest informowany o stawce. Firma zatrudnia na podstawie umowy taryfowej IGZ i na chwilę obecną ta stawka jest wyższa, od tej obowiązującej na terenie Niemiec. Każdy, kto zakończył współpracę z firmą zgodnie z zapisami w umowie, którą podpisał, otrzymał pełne wynagrodzenie za przepracowne godziny. Proszę przestać oczerniać firmę, zapoznać się z definicją rekrutacji, przeczytać raz jeszcze swój egzemplarz umowy. Pisząc anonimowe komentarze nie jestesmy w stanie odniesć się do Pani zarzutów.

Michal

Dokładnie .

Janusz
@Zosia

O ile będą mieli szczęście bo to tam jest loteria zawsze trzeba mieć pieniążki na powrót.

Fabian
@Janusz

No niestety tak jest wszedzie. Czy sie sprawdzisz to juz od ciebie samego zalezy. Nikt nie ma na to wplywu. Ja osobiscie polecam i pozdrawiam chlopakow z Aschaffenburga. Super ekipa

Hanna
@Temporary-AES GmbH

Czy nie szukają państwo przypadkiem aktualnie osób do działu HR z doświadczeniem? Znalazłam same ogłoszenia, które kierowane są do pracowników, a nie bezpośrednio do osób chętnych pracy tutaj. Czy jest taka możliwość, aby dowiedzieć się więcej o ewentualnym podjęciu pracy w firmie? :))

Zbyszek Kulinski

Pracuje w tej agencji i moge polecic. Praca jest zawsze zagwarantowana a dla mnie sie to liczy.

Stefan Kozlik

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobrze mi sie z nimi wspolpracuje. Pozdrawiam

Lukasz Majchrzyk

Nigdy sie nie zawiodlem przez okres kilkunastomiesiecznej wspolpracy. Polecam!

Czesiek Zych

Zgadzam sie z przedmowca, polecam firme, jestem zadowolony z warunkow.

Bartek Walczak

Praca stabilna polecam.

Tomasz Zawisz

Jest okej. Nie ma na co narzekać. Jak komuś chce się robic to bedzie zadowolony

Mieczysław
@Tomasz Zawisz

Tak będzie zadowolony szczególnie z kwater co dają. Bardziej to przypomina melinke trzeba zabierać swoje garki bo co są na wyposażeniu kwatery to nie radzę gotować . Sprzątaczka spszata ale tylko podłogę bo już pajęczyna nie dbają o owady. Pozdro.

Rafiki
@Mieczysław

widze ze lubisz obrazac naszych rodakow. A ty swiety jestes ? Ujawnij swoje nazwisko to chlopaki cie pogrzebia za te melinki. Ty mendo

Mieczysław
@Rafiki

Chodzi o Niemców. Nie o Polaków

Rafiki
@Mieczysław

Mieczyslaw Przestan obrazac ludzi i pilnuj swojego nosa

Ktoś
@Mieczysław

Daniel daj już spokój, święta są.

Kuba Z.
@Tomasz Zawisz

Zgadzam sie. Robota jak robota wszedzie trzeba pracowac. Polecam wyplaty na czas.

@Mieczysław

Mieczyslaw Ale ty smieszny jestes hahaha Juz ci podziekujemy trolu za te wpisy. Ja sie dowiem kim jestes to pogadamy inaczej. (usunięte przez administratora). Ty lysa palo nawet nie ujawniasz swojego imienia. Przestan oczerniac ludzi bo w morde zarobisz i na tym sie skonczy

Ktoś

Te komentarze pisze Daniel K. Kiedyś pracował w firmie. Kawał (usunięte przez administratora) i gnoja. Dostał (usunięte przez administratora) to się odgrywa. Daniel pilnuj się pajacu.

Wiesław
@Ktoś

No jeśli pracował i pisze negatywne opinie to musi być kawał gnoja, pewnie został zwolniony za to co robił. Dobra firma powinna robić rekrutację pracowników by nie zatrudnić takich ludzi ????

Ktos
@Wiesław

Przy rekrutacji sie ..uja nie pozna. Glupiego poznasz po czynach jego i to sie zgadza w tym przypadku w 100%

Michal K.

bardzo udana wspolpraca, nigdy nie mialem zadnych problemow, zawsze wszystko na czas. Pzdr

Stefan Burski

Polecam Panstwu ta agencje. Jestem bardzo zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Temporary-AES GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w Temporary-AES GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Temporary-AES GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Temporary-AES GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 81 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Temporary-AES GmbH