Opinie o RENTA Personaldienstleistungen w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RENTA Personaldienstleistungen. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie RENTA Personaldienstleistungen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RENTA Personaldienstleistungen w Dresden

Maria

@eWa Mimo że na temat pracownika firmy RENTA Personaldienstleistungen nie napisałaś nic negatywnego, to chciałabym Cię prosić, abyś nie podawała danych osobowych innych pracowników firmy, gdyż jest to wbrew regulaminowi. Mogę spytać tylko o to, jakie warunki zatrudnienia Ci zostały zaproponowane? Czy możesz liczyć na jakieś dodatki czy benefity? Będę wdzięczna za tę informację.

@Maria

Umowa o pracę z uwzględnionym okresem próbnym, w j.polskim i niemieckim, obuwie robocze i udział w programie, gdzie premiuje się obecność i niekorzystanie ze zwolnień. Nie wiem dokładnie, jak wygląda kwestia dojazdu do innych miast , ponieważ praca i zamieszkanie w moim przypadku są w jednej miejscowości, ale z tego, co mówiła Pani z biura, to w przypadku dojazdów samochodem jest pokrywana część kosztów przez firmę.

@eWa

Co do stawek, są one poufne. Jeśli ktoś jest zainteresowany, najlepiej będzie jeśli zaaplikuje i wszystkiego dowie się na rozmowie.

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

eWa

W mojej opinii agencja godna polecenia. Pracuję wprawdzie dość krótko, ale dotąd nie mam na co narzekać. Wszystkie wstępne ustalenia znalazły swoje pokrycie w rzeczywistości. Stawka może nie powala na kolana, ale taki już urok pracy przez pośrednictwo, że firmy też muszą za to pośrednictwo zarobić. Z pracowników polskojęzycznych mogę polecić Pana Sylwestra Rz. z Renty, sympatyczny, pomocny i przy tym kompetentny. Pracownicy niemieccy z kolei cierpliwi, przyjaźni i chętni do pomocy, tak, że nawet ze słabym językiem można się bez problemu porozumieć. Jak do tej pory nie mam z tą firmą żadnych złych doświadczeń i liczę na równie satysfakcjonującą jak dotąd współpracę w przyszłości.

Maria

@Bartolomeus IV Żeglarz Może powiesz w takim wypadku powiesz o co chodzi i jaki to ma związek z firmą RENTA Personaldienstleistungen? Nie napisałeś tak właściwie nic konkretnego, więc Twoja opinia nie jest wiarygodna. Zatem czy mógłbyś, proszę, napisać o co chodzi? Będę Ci wdzięczna.

logo firmy SPAWACZ AUTOGENEM spawanie gazowe rur
Dresden
LIMNUSWORK
logo firmy Elektryka Przemyslowego
Dresden
Arcon Personalservice GmbH
Bartolomeus IV Żeglarz

Renta Bautzen jest nie w porządku. Już oni sami wiedzą,z jakiego powodu.

Marcin K.

Witam ja pracuję w Renta Bautzen od stycznia. Narazie nie mogę powiedzieć złego słowa na temat pani Iwony mimo iż wiele osób sugerowało że to osoba bardzo zła hmm pracowałem przez półtora miesiąca w Nideguringu ale pewnego dnia gdy jechałem do pracy miałem wypadek i do dnia dzisiejszego jestem rehabilitowany. Zaraz po wypadku firma starała się udzielić mi każdej pomocy i za to im dziękuję. Nieprawdą jest że ktoś cię olewa a przynajmniej nie w moim przypadku. Jak ktoś chce pracować to nie ma problemu z tą firmą . wypłaty na czas i z kontaktem też nie mam do dzisiaj problemu pozdrawiam wszystkich

Janko

Witam Państwa. Chcialbym podzielić się moją skromną opinią po przepracowanych sześciu miesiącach w firmie renta. Jak dotąd wypłaty sie zgadzały. W pierszej bylem policzony z szóstą klasą podatkową ale zostało to mi wyrównane. Traktowanie pracownika oceniam pozytywnej niż sie tego spodziewałem. Na początku chciałem sie przyjąć przez filię w Baucen ale nie bylo dla mnie pracy z moim slabym niemieckim. Trafilem poprzez ogloszenie na Facebooku do meisen i tam pracuje do dzisiaj. Nie jest lekko bo godzin mam bardzo dużo ale na zarobki narzekać nie mogę. Mam nadzieję, że moja opinia okaże sie dla wszystkich pomocna. Pozdrawiam serdecznie.

Maria

@Adi, dobrze, że miło Ci się pracuje w RENTA Personaldienstleistungen. Możesz napisać coś o warunkach proponowanych przez tego pracodawcę? Czy pracujesz na umowie o pracę? Proponujesz dłużej związać się z tą firmą? @Artur DD, jak oceniasz pracę po nieco dłuższym okresie? Podoba Ci się? Czy praca jest stresująca? @Nowy w Dreznie, dobrze, że jesteś zadowolony z pracy, jednak w komentarzach nie używaj proszę imion i nazwisk wskazujących na konkretne osoby trzecie - jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Czy nadal pracujesz w tym miejscu?

Adi
@Maria

Mam umowe niemiecka na czas nieokreslony ale 6 miesiecy okresu probnego. Ja juz dlugo szukalem stalej pracy. Mam nadzieje, ze mnie nie zwolnia :-) A ty Maria masz tez zamiar pracowac w Renta ze pytasz? Ja to krotko jestem. Moze ktos inny ma inne zdanie :-P

Artur DD
@Maria

Prace oceniam za dobra i chetnie zostane w tej firmie dluzej, nie pracuje w stresujacych warunkach dodam ze prosze nie pytac mnie o warunki zatrudnienia tak jak kolegi ''Adi'' Poniewaz w umowie ktora daje firma ( Niemiecka ) jest punkt o poufnosci warunkow zatrudnienia :) takze mysle ze kazdy zainteresowany praca ma mozliowsc samemu dowiedziec sie o stawkach itp. dodam ze dalej mam kontakt i pomoc od Polskiego pracownika z Drezna pana P.B. polecam zglaszac sie do niego np na fb.

Adi

Witam. Pracuje w Kasendorf na lince przy meblach. Praca rewelacyjna!!! Lekka i przyjemna. Szefowa na produkcji to Polka! Zawsze pomaga. Jestem mega zadowolony. Po latach pracy na magazynach gdzie bylo ciagle sznela sznela tutaj to jak jakies wakacje :D Pozdrawiam Pana koordynatora bo robote zalatwil naprawde mega !

Artur DD

Witam czytając poprzednie opinie niewiem jak jest w innych oddziałach tej firmy ja pracuje przez oddział w Dreznie. Praca jest Ok kontakt z biurem dobry, bardzo pomógł i pomaga wymieniony wcześniej w komentarzach Pan (usunięte przez administratora) Zawsze dostępny i życzliwy. Póki co narzekać nie mogę zobaczymy jak będzie dalej bo w firmie jestem 3 tydzień.

Nowy w Dreznie

Skontaktowalem sie z oddzialem w Dreznie po tygodniu dostalem prace za sprawa Pana Pawla Barczewskiego za co dziekuje i szczerze polecam kontakt z nim ! Pracuje miesiac wyplata sie zgadza tak jak bylo mowione na poczatku. Kontakt z firma dobry w razie braku zrozumienia moge liczyc na szybka pomoc. Polecam Firme i oddzial w Dreznie

Ja pracowalem przez rente ponad rok i teraz poszedlem pod zaklad. Wielka zasluga tutaj mojego kordynatora ktory sie za mna wstawil. Zarabiam teraz duzo wiecej i dziekuje bardzo firmie za to ze mnie pomogala.

Daria

Szybko i sprawnie zalatwiona praca. Uprzejmy koordynator i pomoc przy meldunku i koncie bankowym. Pierwsza wyplata sie zgadza. Mieszkanie ladne i czyste. Partner tez bedzie ze mna pracowac za miesiac. Ja polecam. Czego tu wiecej chciec.

Janina

Chciała bym za pośrednictwem tej strony bardzo serdecznie podziękować Panu Sylwestrowi z firmy Renta. Pomogl mi Pan w bardzo ciężkiej życiowej chwili. Zorganizował mi pracę, mieszkanie i pomógł ze wszystkimi dokumentami jak i przeprowadzką od partnera alkoholika. Tak jak obiecalam bede sie starac jak najszybciej pouczyć sie jezyka niemieckiego aby nie zawieść zaufania firmy gdzie pracuje. Jest Pan zlotym czlowiekiem i inni pracownicy tu na zakladzie tez tak o Panu myślą. Jeszcze raz dziękuję z calego serca i życzę Panu powodzenia.

(usunięte przez administratora).W dniu wczorajszym upłynął termin przelewu wynagrodzeń ja do dziś nie otrzymałem wypłaty.Umowa zobowiązuje dwie strony ,więc ja również mogę naliczyć karę za zwłokę ? Czy główna siedziba firmy w Dreźnie czyta opinie pracowników ?

realista

Ludzie o czym wy tu piszecie ? Przeciez ona jest tylko pracownikiem decyzje podejmuje kierownik a nie ona . czy ktorys z was byl u kierownika i powiedzial o tym ? sam pracowalem w podobnej firmie i wiem jak to jest , polak w niemieckim biurze jedynie przekazuje decyzje przelozonych bo niestety wiekszosc osob nie zna niemieckiego , piszecie o tym ze was okradla wiec nalezy to zglosic na policje bo jesli tak bylo to jest karalne . sam wiem z doswiadczenia ze wiekszosc takich opini pisza osoby zwolnione juz z firmy i to najczesciej w trybie natychmiastowym . chcecia ją ukamieniowac ? tylko pomyslcie czy wy byliscie calkiem w porzadku bo jesli zostaliscie zwolnieni to musiala byc jakas prawna przyczyna

tomtom

Jak chcecie przeslac skarge to na info@go-renta.de to ich adres do centrali.

Krzysztof

Ja jestem zadowolony

Luidzi

Firma ma dobrą opinie jako pracodawca. Ideałów nie ma i czasami może zdarzyć się jakiś błąd, więcej zrozumienia.

Okolice Drezna

Pracuje dosc krotko w tej firmie poki co wydaje sie wporzadku zobaczymy jak bedzie dalej jesli to sie zmieni napewno to opisze.... Moge jednak polecic wszystkim Pana Pawla z Drezna jedna z nielicznych osob ktora widac ze chce pomoc rodakom za granica.

witam ja w przeciwienstwie do dotychczasowych opini mam dobre doswiadczenie z firma renta , moze trafiliscie na niewlasciwe osoby ? jestem pracownikiem renty w bautzen i wszystko co tu czytam nie dotyczy bautzen Pani Iwona Bizukojc jak i Pani Haschke zawsze sluza pomoca tak jest wymagajace ale i zawsze stoja po naszej stronie, wyplaty sa na czas i to co bylo mowione na rozmowie przy podpisaniu umowy wszystko jest a w przypadku jakichkolwiek watpliwosci zawsze spokojnie wyjasnia i co najwazniejsze potrafia przyznac sie do bledu jesli jakis popelnia i przeprosic moge z czystym sumieniem polecic renta bautzen , to co czytam to jakas inna bajka .

bylypracowni
@Marek

Pani Iwono, moglaby Pani odpuscic pisania komentarzy o samej sobie. Kazdy wie jakas zawzieta i nieludzka istota jest Pani.... BAUTZEN----NIE POLECAM

Grr

NIE POLECAM firmy Renta w Bautzen. Totalny brak kompetencji. Bardzo ciężka komunikacja z Polską koordynatorka, która nie potrafi dac konkretnych odpowiedzi. Wszystko utrudniają, nie potrafią załatwić podstawowych spraw. A gdy już u nich nie pracujesz a cos potrzeba jakies dokumenty czy cokolwiek to jesteś oszukiwany i traktowany jak zbędny problem. Oczywiście jak ktoś szuka pracy a oni coś zaproponują to każdy przyjmie pracę. Ale proszę się nastawić że jest duże prawdopodobieństwo, że nie będą Państwo zadowoleni z tej firmy i będą Państwo szybko znów w poszukiwaniu nowej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o RENTA Personaldienstleistungen - Dresden

• Jak się pracuje w RENTA Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy RENTA Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RENTA Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RENTA Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w RENTA Personaldienstleistungen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RENTA Personaldienstleistungen