Opinie o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. w Kielce

Spartan xD

Warunki pracy i BHP bardzo dobre. Atmosfera zależy na którym dziale na spawalni słabo. Normy są zawyżone albo pomijane byle robić dużo i szybko. Jeśli chodzi o pieniądze to słabo spawacz na czysto jakieś 3200 a premia od kierownika żal 100 brutto. Roczna premia stała od kilku lat a koszty życia rosną.

Zordon
@Spartan xD

No teraz to koło 4300zl na spawalni na czysto można zarobić bez nadgodzin. Jak na Kielce nieźle. Oprócz tego jedna wielka gonitwa: nawet brzydko byle szybko. Wszędobylskie Big Brother. Oprócz tego nic się nie zmieniło. Głupoty wymyślane przez kierownictwo przechodza czasem same siebie. Mydlą oczy podyżką i cichaczem ucinają inne rzeczy. A i niektórzy kierownicy działów mogił by poluzować gumki w majtach.

Widzę, że na zapytanie o dział zakupów jeszcze z ubiegłego roku nikt nie udzielił odpowiedzi a obecnie oferta dla Procurement Managera jest widoczna, też bez podanych stawek. Zarobki mogą iść w tym przypadku w parze z rozwojem? Jakiego można się spodziewać?

Tiwaz Nowy wpis

Hej dodaje jeszcze raz tę samą opinię aby móc ocenić tez punktowo co myślę o takim podejściu: Pani z rekrutacji obiecują kontakt a potem się nie odzywają. Dwa razy miałem podobną sytuację gdzie Pani obiecywała że zadzwoni a potem nie zadzwoniła.

Tiwaz Nowy wpis

Maxim Nowy wpis

Jakie zarobki na wózku widłowym, na magazynie? 4tys się zarobi na rękę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Lakiernik wydawały Ci się najkorzystniejsze?

XXXX
@Spartan xD

Stawki spawalni poszły w górę 5000 brutto na początek dla spawacza. Po 3 miesiącach może podwyższą coś. (usunięte przez administratora) jaki był taki jest. Wybrańcy maja dobrze ale to jak w każdej firmie.

Zordon

Zenek

Cześć jaka atmosfera i wynagrodzenie w biurze np w dziale zakupów i zamówień? Na ile można liczyć na start?

Jolanta

Widzę mocne narzekanie na zarobki w komentarzach. To ile tam dają aktualnie? Da radę powyżej minimalnej w ogóle zarobić czy nie ma szans?

ex-pracownik

Pracowałem tam kiedyś jako konstruktor. Dawne czasu. Ile teraz dostaje konstruktor na początek? Ile wyciągacie po kilku (powiedzmy 5-8) latach?

Piotrek

Czytam te opinie i stwierdzam że w naszej okolicy NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO! 10 lat temu zaczynałem pracę w zawodzie spawacza wtedy stawki w tym zawodzie były żenująco niskie i NIC się nie zmieniło!!! Po 10 latach pracy w delegacjach chciałbym pracować w Kielcach ale po zapoznaniu się z rynkiem stwierdzam że chyba zgniję na kontraktach bo harówka za 3-4 tyś na rękę to zdecydowany wyzysk, zwłaszcza przy obecnych cenach. Drodzy pracownicy buntujcie się! Nie sprzedawajcie swojego życia za takie grosze. Pojedźcie GDZIEKOLWIEK zagranicę a zarobicie 4x tyle i to wciąż będą niewielkie pieniądze! Ludzie zróbcie coś bo niebawem będziecie pracować za darmo i jeszcze będziecie dziękować że możecie pracować!!! NAPRAWMY TEN CHORY SYSTEM WYZYSKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danuta
@Piotrek

Ale ty pracowałeś w tej firmie 10 lat temu czy jak?

Waldek

Na montażu kierownik jak wiadomo bez pojęcia siedzi za darmo bo układy i dobrych ludzi zwalniają a zostaje byle kto z końcem roku i radź sobie w styczniu z praca i rodzina Tak docenia cię kierownik montażu H.N

Monter 2017
@Waldek

Skoro ktoś jest dobry to nie powinni go zwolnić...mi mówili przy zatrudnieniu ze to praca sezonowa, sezon dobiegł konca i się rozstaliśmy - bez żadnych żali. Co do HN to chyba nie bardzo te zarzuty są na miejscu. Dobry Pomocny chłopina jak jest potrzeba to można pogadać, doradzić Czy Nawet poprosić o sędziowanie siłowania na rękę:))

Waldek
@Monter 2017

Chlopina dokładnie fachowiec od byków

wertyu
@Waldek

Piszesz nieprawde, specyfikacja zakladu jest jasna ze jest to produkcja skierowana w sezon ... Pracowalem tam ladnych kilka lat, kasa zawsze na czas, czysta stolowka, czyste szatnie, sprzet najwyzszej klasy - montaz. Kadra tak jka i kierownik wymieniony powyzej - super.

Aleksandra
@wertyu

To jak myślisz czemu napisał nieprawdę? Myślisz, że podpał kierownikowi i stąd te negatywne emocje co do firmy?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 3 lutego

wertyu

Pełny etat.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.?

Umowa na czas określony.

@Spartan xD

Długo już pracujesz w Aebi Schmidt? Możesz mi powiedzieć jak prezentują się tu obecnie zarobki? Są jakieś premie i dodatki? Ile można zarobić realnie na rękę na początku? :)

@Spartan xD

A ten czas określony to…? Weź proszę określ bo jest różnica pomiędzy miesiącem a rokiem

@Michał

Zależy czy chodzi o produkcję czy biuro ja na produkcji pracowałem. Pierwsza umowa na 3 miesiące druga to zależy albo na rok rzadziej na stałe.

ttt

Omijac wielkim lukiem,odradzam.

Wanda
@ttt

Czemu odradzasz pracę w Aebi? Sprecyzujesz co według Ciebie jest nie tak i co byś zmienił? Na jakim stanowisku pracowałeś/pracujesz?

Pytający

Czy są planowane przyjęcia na montaż do aebi w najbliższym czasie

zorro

Czy to w waszej firmie pracował specjalista od tabelek, linii na posadzce, wykresów i wszystkiego co nie było związane z produkcją a miało na celu drenowanie pracowników?

Hefaistos

Szukają baranów na każde stanowisko bo pieniądze słabe a holding pełna gęba światowa marka unia stany a zarobki Ukraina To Ukraińców zatrudnić !

Czy Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

pracownik biura

Dla biur obowiązuje ruchomy czas pracy (trzeba zacząć prace miedzy 6 a 9), a czas pracy to 8h25min (15min dodatkowej przerwy+10min na przygotowanie i zakończenie pracy). Dla produkcji czas pracy jest sztywny (pierwsza zmiana zaczyna o 6).

W Aebi Smidt w Kielcach zarobki na czas, warunki pracy dobre. Praca stabilna w firmie dla pociotków i rodzin z biura firmy w innym razie na 99 procent pod koniec roku zostaniesz bez pracy. Dla nowych pracowników na montażu umowy o pracę tak skonstruowane że do końca roku są. Gdy pod koniec roku firma zwalnia z zamówieniami to nie przedłużają umowy. Ja i 20 osób ze mną zostaliśmy bez pracy na święta w 2019roku. Święta i nowy rok zepsute. I weź na początku stycznia człowieku znajdź pracę. Dla mnie i mojej rodziny to był cios poniżej pasa. Teraz już omijam tą firmę szerokim łukiem.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.?

Jan

Kilka dni przed końcem miesiąca, całe wynagrodzenie razem z premiami ( i ewentualnymi nadgodzinami) wpływa na konto.

Rondom
@Jan

Chyba jednak nie pracujesz w tej firmie... Wypłaty są podzielone, podstawa do końca miesiąca A nadgodziny do 10 następnego miesiąca.

Stefek
@Jan

No widać że pytanie zadane przez kogoś z biura i jeszcze nieudolna odpowiedź....

Jolanta

Jesteście zadowoleni z pracy w Aebi? Powiedzcie coś o tym, czy pracodawca dba o atmosferę i relacje z pracownikami. Zdarzają się jakieś imprezy integracyjne?

Zostaw merytoryczną opinię o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Skrajna 80 A
    25-650 Kielce

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.