AK Kaczmarek

Komorniki

AK Kaczmarek

Opinie o AK Kaczmarek

Praciwnik produkcji

Powiem Wam ludzie, że pracować Wam się nie chce i tyle. Praca wcale nie jest ciężka. Pracuje w AK już dłuższy okres czasu i mi się podoba. Czasem jestem na WP1 a czasem na WP3 i powiem ze tu i tu jest fajnie, dla mnie bez różnicy. Idę, robię swoje i nie stresuje się niczym. Bo jeśli robię co do mnie należy to nie muszę się martwić że ktoś mnie wyzwie o coś. W wolnej chwili pomagasz komuś to i Ty otrzymasz pomoc jak będziesz jej potrzebował. Kierownictwo musi pokazać czasem kto tu rządzi bo by im ludzie na głowę weszli, prawda? A za te pieniądze praca nie jest ciężka. O przejście na firmę z agencji samemu trzeba się ubiegać, bo nikt za kogoś interesem biegał nie będzie. Dla mnie to oczywiste. A ludzie którzy teraz się przewijają przez tą firmę to coś strasznego. Takim to nigdzie dobrze nie będzie. Najlepiej to usiąść i płacić im jeszcze za to. To się trzeba było uczyć i do biura iść. Dla mnie praca i większość ludzi jest ok. I osobiście POLECAM PRACE W AK ;)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o AK Kaczmarek - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AK Kaczmarek