Opinie o OKULARIS w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OKULARIS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OKULARIS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKULARIS w Inowrocław

Marek Nowy wpis

Wie ktoś czy może aktualnie rekrutują?

Kinga Nowy wpis

Proponuję Właścicielom olać to forum i robić swoje, bo wykładnikiem naszej pracy czyli optyków jest zadowolenie Klientów a nie wyssane z palca opinie w internecie. Tu każdy może napisać co chce i nie mamy na to wpływu. Sama jestem optykiem, pracuję w dużej firmie i słyszałam o Was Okularów wiele dobrego ???? uważam, że mimo tego, że jesteśmy konkurencją dla siebie w tej branży to wszyscy powinniśmy się szanować i nie pomawiać innych kolegów optyków. Powodzenia Okularis ????

Manager Nowy wpis

Ewo, opublikowałaś(eś) informacje nieprawdziwe. Nie rozpoczęliśmy jeszcze rozmów kwalifikacyjnych, więc nie mieliśmy nawet okazji, aby Cię poznać. Przedstawiona przez Ciebie scenka "pytania-odpowiedzi jest zmyślona. Pragniemy poinformować Cię, że pomawianie osób i firm jest przestępstwem, które zagrożone jest pozbawieniem wolności. Podobnie jak działalność klasyfikowania jako "nieuczciwa konkurencja" , polegająca na publikowaniu nieprawdziwych, negatywnych treści, mających na celu manipulowanie opinią publiczną w celu negatywnego oddziaływania na działalność firmy. Swoim wpisem dostarczyłeś nam powód, aby pociągnąć Cię do odpowiedzialności na drodze cywilnej jak i karnej.

Proszę ci ludzie to śmiech na sali, kwiatki z ogłoszenia do pracy: Lider na rynku optycznym pozostawię bez komentarza. Pracuje jako optyk i optometrysta od 10 lat i pracowałem w kilku salonach na stałe i na UZ i po towarze i salonie już widać że coś nie idzie. Kolejne: Nasz personel to zespół wykwalifikowanych specjalistów - lekarzy okulistów, optometrystów, optyków. Pan okulista żona optometrystka reszta ludzie z przypadku a opinia w branży nie najlepsza ciągle ludzie odchodzą i ciągle nowe ogłoszenia. To nie problem ludzi a właścicieli.

Właściciel Nowy wpis
@Adam

Nie jesteś i nie byłeś zatrudniony w mojej firmie, więc skąd wiesz z kim współpracuję. Twoja opinia niczym nie podparta, ani dowodami, ani osobistym doświadczeniem jest fałszywa i ma na celu przedstawienie firmy w negatywnym świetle. Upubliczniając oczerniającą treść, która mija się z prawdą naruszasz dobre imię firmy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OKULARIS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.

Właściciel

Paulo, czytając Twój wpis stwierdzam, że nie jesteś zorientowana(y) w sprawach pracowniczych mojej firmy. Do dziś pracuję z osobami, które zostały zatrudnione wiele lat temu. Fakt zatrudniania osób w kolejnych latach świadczy nie o „karuzeli”, a intensywnym rozwoju firmy. Twoja opinia nie jest podparta osobistym doświadczeniem, a w związku z brakiem możliwości doinformowania przedstawiasz treść niezgodną z prawdą. Co uznaje się za zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych.

Właściciel

Na jakiej podstawie twierdzisz, że oferta Cię rozczarowała, jeśli nie miałaś(eś) możliwości jej weryfikacji? Tym bardziej, że jeszcze nie rozpoczął się etap rozmów kwalifikacyjnych. Nie orientujesz się nawet kto pracuje w mojej firmie. Jeśli myślisz, że jesteś anonimowy to się mylisz. Zgodnie z Kodeksem prawnym jak i cywilnym ponosisz pełną odpowiedzialność za upublicznienie informacji niezgodnej z prawdą.

Właściciel

Witam! Szanowni Państwo! Użytkownicy niniejszego serwisu! Pragnę poinformować, że dokonywane wpisy, mające na celu oczernienie prowadzonej przeze mnie działalności, zawierają treść niezgodną z prawdą. Autorem takich opinii jest nieuczciwa konkurencja, która kierowana zazdrością i nienawiścią podszywa się pod zmyślone osoby, postacie. Pisze o sytuacjach, które nie miały miejsca, np. opis przebiegu zmyślonej rozmowy kwalifikacyjnej. Ocenia relacje, warunki pracy, okazując tym samy brak podstawowej wiedzy na temat struktury organizacyjnej mojej firmy. Krytykant, pisząc nieprawdę, zasłania swoją prawdziwą tożsamość wymyślonymi imionami i nazwami co świadczy o tchórzostwie i potwierdza brak wiarygodności wpisów. Pragnę nadmienić, że proces rekrutacyjny przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo duża ilość podań o pracę wymaga poświęcenia większej ilości czasu, aby rzetelnie zapoznać się z każdym nadesłanym CV. Dlatego też etap rozmów kwalifikacyjnych jeszcze się nie rozpoczął. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany współpracą to serdecznie zapraszam do kontaktu osobistego. Ja i moi współpracownicy chętnie udzielimy Państwu niezbędnych, prawdziwych informacji na temat pracy.

BB

Czy zarobki na poziomie 4000 brutto w tej firmie faktycznie są możliwe? Czy jest to głównie uzależnione od premii sprzedażowej? Jestem osobą z doświadczeniem w optyce.

ktos
@BB

Zarobki nieadekwatne do oferty. 4000 brutto podzielone na kilku pracowników, na jedną osobę nieosiągalne.

Uchwyt
@ktos

Ostatnio ich punkt w Aleksandrowie jest ciągle zamknięty a jedna z pracownic przyznała że nie jest najlepiej.

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracowników? Jak się tu pracuje?

Twój komentarz nie jest zrozumiały dla innych, możesz napisać, co masz na myśli? Dlaczego odradzasz pracę w Okularis? Byłaś lub może nadal jesteś tam zatrudniona? Najnowsze informacje dotyczące warunków pracy będą bardzo przydatne. Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę oraz organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje? Może są jakieś zniżki pracownicze?

Idealnych firm nie ma tylko niektórzy wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Szkoda czasu, dużo gadania a mało konkretów najlepiej wszystko robić umieć i jeszcze dopłacać za przywilej pracy. Nie dziwię się że ciągle szukają kogoś nowego.

Urszula

Co chwila kolejna oferta do pracy w ich salonach. Chyba to już nie problem pracowników a właścicieli. W ogłoszeniach super ale na miejscu to już inna bajka

Kolejna oferta do pracy w małym blaszaku w Ciechocinku przy biedronce najlepiej na dofinansowanie. Awans ? ze sprzedawcy na sprzedawce. Nie poważna oferta i ludzie a zarobki nie adekwatne do tego co piszą w ofercie.

Zostaw merytoryczną opinię o OKULARIS - Inowrocław

OKULARIS