Opinie o Kaufland w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kaufland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Inowrocław

Żabson Nowy wpis

Na markecie Inowrocław pracują osoby którym "wolno wiecej". Ci którzy pracują są w ogniu krytyki tych którzy są przydupasami władz. Np taka Małgorzata chodzi po sklepie napuszona jak paw wszystkich rozstawia po kątach i goni do roboty a sama chu...robi za to bardzo dużo gada i ma czas na szperanie w przecenach. Ale innym broni. To samo Marta pracoholik. Źle traktuje ludzi brak rozmów tylko rozkazy i wieczny foch . Wystarczy że zobaczy że przez chwilkę stoisz to już na pewno coś Ci wymyśli do roboty . Tylko szkoda że nikt nie zwraca uwagi na tych co nadmiernie wykorzystują to że palą np. taki Krzysztof ;Katarzyna;Magda J to są ludzie którzy notorycznie siedzą na palarni. Może nimi trzeba się bardziej zainteresować panno Marto co!!!! Może już czas żeby każdy na tym markecie zaczął wreszcie robić swoje a nie interesować się jak dokuczyć drugiemu. Może czas żeby sklep wreszcie sie zjednoczył o poprawił atmosferę pracy. Może czas żeby było więcej zebrań żeby wyjaśniać pewne rzeczy na bieżąco a nie skarżyć bo to nie przedszkole.

Znalazłam ofertę pracy dla sprzedawcy/kasjera i zastanawiam się nad aplikowaniem, tylko nie wiem czy jest więcej obowiązków na sklepie czy siedzenia na kasie. Jakie wynagrodzenie oferują na pełen etat, bo piszą, że jest atrakcyjne. Ile lat doświadczenia dobrze mieć żeby dostać pracę od ręki?

Bolt Nowy wpis

Najlepsza jest Marta która popieprza z rozkładaniem towaru na sklepie jak by jej Duracela podłączyli do pleców. Firma i tak tego nie doceni a ona skonczy ze zrujnowanym zdrowiem psychicznym. A przez to jaka jest niemiła dla innych pracowników to nikt jej nie będzie nawet miło wspominał.

Nikxx

Hejt na dyrektora Kaufland Inowrocław bardzo nieprzyjemna osoba, w sposób chamski i rządzący odnosi się do swoich pracowników, bylem świadkiem tego nieraz. W okresie urlopowym gdzie liczba pracowników jest mała wymaga podwójnej pracy.

Klient
@Nikxx

Zgodzę się z tym co piszesz, robię często zakupy w tym markecie i też byłem świadkiem jego odzywek do pracownika na środku sklepu.

@Klient

Ktoś z pracowników powie czy faktycznie tak jest? Może gdzieś to trzeba zgłosić?

Katarzyna
@Piotr

Witam. Nie trzeba nic zgłaszać bo z Dyrektorem nie ma żadnego problemu. Takiego szacunku nie otrzymaliśmy od żadnego dyrektora. Polecenia są wydawane grzecznie, a nie tak jak ktoś wyżej napisał w sposób chamski. Są to bzdury! Pozdrawiam

@Katarzyna

No ten scenariusz zdecydowanie byłby milszy ale w takim razie po co ktoś takie rzeczy wypisuje?

Kevin
@Katarzyna

Kasia czy Tobie pogorszyło się? Co Ty piszesz? Wszyscy wiedzą jaki jest dyrektor a to że napiszesz pochlebna opinie to nic nie zmieni. Tacy ludzie się nie zmieniają. Jako klient widzę jak się odnosi do pracowników. Tym powinien się zająć zarząd główny Kauflandu

Joanna Nowy wpis
@Kevin

Skoro tak to chyba jest sposobność, żeby do nich cokolwiek zgłosić?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kaufland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca

Czy w Kaufland są szkolenia zewnętrzne?

Solo

Niestety nie ma

@Solo

A pracownicy zgłaszali kiedykolwiek taką potrzebę? Bo ciekawa jestem jakie potencjalnie mogłyby być pomocne do pracy tutaj

Co z Pracownikami sami nowi, a starzy pracownicy na emeryturach czy zbrzydło im się już pracować w Kauflandzie. Wszyscy odchodzą ciekawe?...

@Kasia

Może konkurencja ich czymś skusiła? :D Gadałaś z kimś kto odszedł? Sam jestem ciekaw czemu tak się dzieje

s.r

Nie polecam zakupów . Była dzisiaj promocja na olej silnikowy . Cena była o połowę niższa wzięłam cenę poszłam z tą cena do informacji pani stwierdziła że jest promocja ale z racji że przyniosłam jej cenę nie dostanę zniżki . Pani która kupiła dostała zwrot natomiast pani z kasy skierowała mnie do informacji i mi się zniżka nie należała . Bezczelność Pani z informacji nie zna granic. Nigdy więcej nic w tym sklepie .

Julian

Pani Aneta super kobitka i obuga super przez Pania polecam

@Julian

A co to za Pani? Bo widzę, że kolejny raz ktoś ją tu chwali. To Pani kierownik jest?

Aneta

Pozdrowienia dla p.Anety miła i sympatyczna polecam

Boże masakra

Straszna atmosfera, główny dowodzący gbur bez kultury, kierownik małe , czarne ,gbur, bez kultury, arogancki i bezczelny. Magazynier też z zaburzeniami, połowę personelu do odstrzalu. Dziewczyny z non food fałszywe i stwarzające konflikty, chemia jest jedynie fajna. Kaufland powinien zainwestować w szkolenia z kultury wobec innego człowieka, bo widać, że z domu co niektórzy tego nie wynieśli. Krzyki, czepianie się, na poziomie gimbazy

Ziomal
@Boże masakra

Trafnie opisałaś dziewczyny z NF. Brawo. A co do drogerii to nie tylko one są fajne. Miłe panie pracują też na innych działach.

Solo
@Boże masakra

Cóż za bystra opinia.Czytajac wpis jesteś pracownikiem obecnym lub byłym. Może trochę odwagi i powiesz to wszystko tym osobom w twarz.Napisac łatwo .Odważny z Ciebie ktoś

@Solo

Sam się nie podpisałeś a od innych tego wymagasz. Wiem że to mnie przypisujecie autorstwo tamtych wpisów, co jest nieprawdą. Podobno policja się tym zajmuje, więc proszę się nie napinać i czekać na efekty ich pracy. Ciekawe czy będziecie mieli odwagę przeprosić mnie za te bezpodstawne oskarżenia. Dziękuję Magda K.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kaufland? Chętnie zatrudniają?

Coś

Najchętniej to by nikogo nie zatrudniali.

Szybki
@Coś

Poraz kolejny zostałem (usunięte przez administratora) przy kasie. Towar oznaczony że jest w promocji i tańszy a okazuje się że nie jest. I kolejny raz nabito mi towar którego nie brałem. Trudno jest to Odra u wychwycić przy dużych zakupach. Idąc z reklamacją dostałem odpowiedzi że niemożliwe jest, i sprawdzić też się nie da. Bo monitoring nagrywa dwa tygodnie. Dla mnie to ten sklep powinni zamknąć. A dyrektora wywalić na zbity pysk.

Czy jest możliwość pracy w Kaufland na część etatu?

Coś

Jeśli jest możliwość zatrudnienia to tylko na część etatu.

Zupa

Jestem stałym klientem i zaobserwowałem,że u was w markecie jest więcej kierowników niż zwykłych pracowników.Często słyszłem jak kierownicy wydawali rozkazy:zrób to ,to i tamto. Ani razu nie padł wyraz proszę. Czyli moim zdaniem jest to brak szacunku do kolegi,pracownika. Morał- wszyscy do rządzenia, nikogo do pracy. Takie moje spostrzeżenia.

@Zupa

Taki standard mamy.

Halina
@Coś

Co masz na myśli przez to, że w firmie Kaufland panuje ,,taki standard", to odnośnie wypowiedzi o nieodpowiednim traktowaniu pracowników przez kierownictwo? Możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co Twoim zdaniem jest nie tak, jak powinno być?

@Halina

To nie w firmie Kaufland panuje 'taki standard" tylko w naszym markecie. Tutaj nie rozwinę tego tematu. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to wpadnij do nas pogadać.

Młody
@Zupa

Tak niestety jest, zero szacunku do pracownika przez kierownika, jedyne co kierownik potrafi /dwie w szczególności /to chodzić do dyrektora i donosić co się dzieje, kto,?co? jak?Czy na tym polega rola kierownika? A może tym sposobem liczy się na awans? Całe szczęście przejrzałem na oczy

ktoś

ktoś coś wie, że nasz Mz przechodzi do Lidla ?

Pan M
@ktoś

Jest taka plotka bo nie dogaduje sie z pewnym panem

nick
@Pan M

Z tym jaśnie panem i władcą nie dogaduje się nie tylko mz ale większość pracowników.

nick
@nick

Niektórzy się nawet go boją.

nie byle kto
@Pan M

Mz przynajmniej nie mścił się na pracownicach za odrzucone zaloty, a ten pan z którym się nie może dogadać to robi.

Superktoś
@ktoś

Musiał się zwolnić żeby uciec przed masakrą.

Food track
@nick

Boją? Chcieliście zmiany menagera to macie! Po co wogóle jest to stanowisko? Nic nie robi, na każde pytanie, prośbę cokolwiek wzrusza ramionami! Wielce zapracowany, a tak naprawdę nie robi nic!!!

@Food track

A co startujesz na jego miejsce? Za długo był spokój?

@Food track

Dla ciebie pewnie fajniejszy był mobbing poprzedniej ekipy.

@Food track

Twoja przełożona chce zostać MM?

Jakie są mocne strony pracodawcy Kaufland?

Duża stabilna firma.

Czy Kaufland zapewnia kartę multisportu?

Tak

Basia48

Proszę mi wyjaśnić, jak to jest ze zwrotem butelek od piwa ? Poprzednio nieuprzejma pani nie chciała mi zwrócić pieniędzy za butelki (pomimo, że miałam paragon z pobraną kaucją ).Dopiero po telefonicznej interwencji kierowniczki łaskawie? wyjątkowo? zgodziła zwrócić mi pieniądze . Dzisiaj chciałam oddać butelki ,by kupić piwo ,Najpierw kazała mi je wystawić na blat, a potem stwierdziła, że butelki są brudne(faktycznie były zakurzone) i że mam je umyć . Paradne ! Zostawiłam pani butelki w prezencie !!

jaśniepani

ćwierkają wróbelki od samego rana, że WMJ wraca

Nitro
@jaśniepani

Trzeba mieć nudne życie żeby o 1:20 wypisywać takie (usunięte przez administratora) na forum dla anonimowych ludzi :D

@jaśniepani

Nie ma i nie będzie jej już - to są słowa wyższej władczyni, które onegdaj wypowiedziała

Leszek
@Nitro

Masz rację, na forum nie ma miejsca na plotki. Wymieniamy się tu informacjami o warunkach zatrudnienia i aktualnych rekrutacjach. Jeśli pracujesz w firmie napisz, czy osoby bez doświadczenia zawodowego mają szansę na zatrudnienie i szkolenie przed objęciem stanowiska? Bedę wdzięczny jest mi odpowiesz.

nitro
@Leszek

Tak mają.

@Leszek

Najlepiej nic nie pisać, opinie są źle widziane.

Jak wygląda ścieżka awansu w Kaufland?

Myszka

Zatrudniają cię, przez tydzień są dla ciebie mili, z dnia na dzień coraz gorzej cię traktuja. Po roku stwierdzasz że przez tę pracę straciłaś za duzo nerwów i się zwalniasz.

Nie ma ścieżki awansu.

Ela

A kto jest kierownikiem działu mięsnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Inowrocław

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland?

Kaufland