Opinie o Kaufland w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Kaufland, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Inowrocław

Zupa
Klient

Jestem stałym klientem i zaobserwowałem,że u was w markecie jest więcej kierowników niż zwykłych pracowników.Często słyszłem jak kierownicy wydawali rozkazy:zrób to ,to i tamto. Ani razu nie padł wyraz proszę. Czyli moim zdaniem jest to brak szacunku do kolegi,pracownika. Morał- wszyscy do rządzenia, nikogo do pracy. Takie moje spostrzeżenia.

ktoś

ktoś coś wie, że nasz Mz przechodzi do Lidla ?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kaufland? Chętnie zatrudniają?

Coś Nowy wpis
@Pytanie

Najchętniej to by nikogo nie zatrudniali.

Szybki Nowy wpis
@Coś

Poraz kolejny zostałem (usunięte przez administratora) przy kasie. Towar oznaczony że jest w promocji i tańszy a okazuje się że nie jest. I kolejny raz nabito mi towar którego nie brałem. Trudno jest to Odra u wychwycić przy dużych zakupach. Idąc z reklamacją dostałem odpowiedzi że niemożliwe jest, i sprawdzić też się nie da. Bo monitoring nagrywa dwa tygodnie. Dla mnie to ten sklep powinni zamknąć. A dyrektora wywalić na zbity pysk.

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Kaufland na część etatu?

Coś Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli jest możliwość zatrudnienia to tylko na część etatu.

Zupa

@Zupa

Taki standard mamy.

Halina
@Coś

Co masz na myśli przez to, że w firmie Kaufland panuje ,,taki standard", to odnośnie wypowiedzi o nieodpowiednim traktowaniu pracowników przez kierownictwo? Możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co Twoim zdaniem jest nie tak, jak powinno być?

@Halina

To nie w firmie Kaufland panuje 'taki standard" tylko w naszym markecie. Tutaj nie rozwinę tego tematu. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to wpadnij do nas pogadać.

Młody
@Zupa

Tak niestety jest, zero szacunku do pracownika przez kierownika, jedyne co kierownik potrafi /dwie w szczególności /to chodzić do dyrektora i donosić co się dzieje, kto,?co? jak?Czy na tym polega rola kierownika? A może tym sposobem liczy się na awans? Całe szczęście przejrzałem na oczy

ktoś

ktoś coś wie, że nasz Mz przechodzi do Lidla ?

Pan M
@ktoś

Jest taka plotka bo nie dogaduje sie z pewnym panem

@Pan M

Z tym jaśnie panem i władcą nie dogaduje się nie tylko mz ale większość pracowników.

@nick

Niektórzy się nawet go boją.

nie byle kto
@Pan M

Mz przynajmniej nie mścił się na pracownicach za odrzucone zaloty, a ten pan z którym się nie może dogadać to robi.

Superktoś
@ktoś

Musiał się zwolnić żeby uciec przed masakrą.

Food track
@nick

Boją? Chcieliście zmiany menagera to macie! Po co wogóle jest to stanowisko? Nic nie robi, na każde pytanie, prośbę cokolwiek wzrusza ramionami! Wielce zapracowany, a tak naprawdę nie robi nic!!!

@Food track

A co startujesz na jego miejsce? Za długo był spokój?

Rekomendacja
@Food track

Dla ciebie pewnie fajniejszy był mobbing poprzedniej ekipy.

@Food track

Twoja przełożona chce zostać MM?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie są mocne strony pracodawcy Kaufland?

Rekomendacja

Duża stabilna firma.

Czy Kaufland zapewnia kartę multisportu?

Tak

Basia48
Klient

Proszę mi wyjaśnić, jak to jest ze zwrotem butelek od piwa ? Poprzednio nieuprzejma pani nie chciała mi zwrócić pieniędzy za butelki (pomimo, że miałam paragon z pobraną kaucją ).Dopiero po telefonicznej interwencji kierowniczki łaskawie? wyjątkowo? zgodziła zwrócić mi pieniądze . Dzisiaj chciałam oddać butelki ,by kupić piwo ,Najpierw kazała mi je wystawić na blat, a potem stwierdziła, że butelki są brudne(faktycznie były zakurzone) i że mam je umyć . Paradne ! Zostawiłam pani butelki w prezencie !!

jaśniepani

ćwierkają wróbelki od samego rana, że WMJ wraca

Nitro
@jaśniepani

Trzeba mieć nudne życie żeby o 1:20 wypisywać takie (usunięte przez administratora) na forum dla anonimowych ludzi :D

Ja
@jaśniepani

Nie ma i nie będzie jej już - to są słowa wyższej władczyni, które onegdaj wypowiedziała

Leszek
@Nitro

Masz rację, na forum nie ma miejsca na plotki. Wymieniamy się tu informacjami o warunkach zatrudnienia i aktualnych rekrutacjach. Jeśli pracujesz w firmie napisz, czy osoby bez doświadczenia zawodowego mają szansę na zatrudnienie i szkolenie przed objęciem stanowiska? Bedę wdzięczny jest mi odpowiesz.

nitro

Tak mają.

Nic
@Leszek

Najlepiej nic nie pisać, opinie są źle widziane.

Jak wygląda ścieżka awansu w Kaufland?

Myszka
@Pytanie

Zatrudniają cię, przez tydzień są dla ciebie mili, z dnia na dzień coraz gorzej cię traktuja. Po roku stwierdzasz że przez tę pracę straciłaś za duzo nerwów i się zwalniasz.

Nic

Nie ma ścieżki awansu.

Ela

A kto jest kierownikiem działu mięsnego?

Jaro

Masakra się zmieniła odkąd pojawił się MM oczko pomalowane zmiana pięknych podartych seledynowych dresików na czarne wyszczuplające leginsy mmmm cud miód i te piękne wysokie dziąsła.... miód malina nie dziewczyna

B
@Jaro

Chciałabym zobaczyć twą piękną twarz !

jagna
@Jaro

Oboje są brzydcy i nic tego nie zmieni ale chyba nie tym powinniśmy się tutaj zajmować.

Buc
@Jaro

Masakra idealnie pasuje do mm. Ten sam poziom urody i inteligencji.

Buc
@Jaro

Nowy MM jest wspaniałym człowiekiem i przełożonym. Wszyscy powinniśmy brać z niego przykład.

Nigro
@Buc

Szybko zmieniasz zdanie

buc
@Buc

Nigdy nie miałam tak otwartego i ciepłego przełożonego. Od razu nawiązałam z nim bliski i niewymuszony kontakt.

Nick
@buc

Zapomniałeś dodać że ma wspaniały gust i maniery.

nik
@buc

Wróżę ci szybki awans! Tyle(usunięte przez administratora) gagatko jeszcze nikt z siebie nie wylał.

Poszukuję pracy

Czy Kaufland przyjmuje już pracowników?

@Poszukuję pracy

Trudne pytanie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Kaufland?

Mmmmm
@Pytanie

Tak odbywa się w biurze dyrektora.

X
@Mmmmm

A kto jest na tym stanowisku? bo na (usunięte przez administratora)figuruje nadal osoba która piastuje to stanowisko od 4 lat i 1 m-ca

Człowiek widmo
@X

Ja

Wujek
@Człowiek widmo

Oto wielka tajemnica Kauflandu. Mroczne Widmo nadchodził ;D

Helga

Jakimiś głupotami się zajmujecie! Znacznie ciekawszy jest nowy MZ food który jeszcze nie zna swojego działu i obowiązków ale bardzo intensywnie pogłębia znajomość z liderką swojego działu.

mmm
@Helga

Proszę nie wypisywać takich bzdur i pomówień.

A

Żal mi Ciebie!!!

Antoni
@A

Przepraszam, że się wtrącę, ale chciałbym dowiedzieć się, czy firma Kaufland zatrudnia również osoby, które chciałyby pracować na pół etatu? Zastanawiam się, czy istnieje taka możliwość, dlatego mam nadzieję, że za pośrednictwem tego wątku dowiem się tego.

@Antoni

Z tego co wiem to jest zakaz zatrudnienia do końca roku. To oczywiście może ulec zmianie. Do tej pory nie było problemu z zatrudnianiem u nas na część etatu. Mam nadzieję że pomogłam.

Zdzisiu
@Helga

O czym jeszcze będziecie tu pisać, może o swoim życiu prywatnym.,nie macie już czego się czepiać, to juz o kierownikach piszecie !!!!WSYD I ŻENADA!!!!!

Janka
@Helga

A Ciebie boli ,że między pracownikami jest dobra relacja?Zajmij się swoim życiem i nie wciskaj nosa w nie swoje sprawy

Antoni
@misia

Dzięki za odpowiedź. Tak pomogłeś. Wiesz może, dlaczego wprowadzono zakaz zatrudniania nowych osób do końca bieżącego roku? Stało się coś, co wpłynęło na wydanie takiego zarządzenia?

@Antoni

Brak forsy czy coś tam takiego.

Leszek
@misia

Dziękuję za informację. Dodaj czy nowo przyjęci pracownicy pracują na umowie zleceniu, czy od razu dostają bardziej stabilny kontrakt na czas określony?

Umowa o pracę

Obamat+
@Helga

Od września minęło sporo czasu, a widać że MZ food niczego nie ogarnia. Posiada strasznie małą wiedzę, zajmuje się przeważnie ntym co nie trzeba. NAJLEPIEJ WYCHODZĄ MU MARATONY Z KAWĄ PO SKLEPIE. Mimo to gratuluję ,być osoba na wyższym stanowisku i nie robiąc nic, a otrzymywać większe wynagrodzenie to dopiero trzeba potrafic.

Niedoceniona
@Obamat+

Poprzedniczka też taka była, nieprawdaż! !

@Niedoceniona

MZ jest od zarządzania ludźmi i pilnowania czy dobrze pracują, od tyrania w regałach jesteście wy zwykłe robole. :)

@Pudzian

Owszem, ale trzeba mieć wiedzę o tej pracy, którą akurat te osoby jej nie mają, a robole, ją mają i stosują, w przeciwieństwie do nich, bo nie samo zarządzanie liczy się w markecie

@Pudzian

Żadna praca nie hańbi tak dla twojej wiadomości a będąc MZ też trzeba coś potrafic a nie tylko z kawa chodzić po markecie!!! Jak to napisałeś zwykli ROBOLE mają stanowczo większą wiedzę niż menager!!! Wstyd

@Ona

Jaką macie wiedzę? Jak wyłożyć chipsy w regał?

@Ona

Skąd wiesz co potrafi MZ skoro nim nie jesteś? Jak ci przeszkadza to zmień pracę gdzie będziesz mogła chodzić z kawą jak MZ :D

Kleopatra
@Ona

Pozwól że się wtracę. Narzekasz na MZ a wśród zwykłych pracowników też jest taki pan, tylko zamiast kawy to urządza sobie przerwy na papieroska co 30-40 minut ;))) Jak pracujesz u nas w Inowrocławiu to chyba wiesz o kogo mi chodzi ;) a ma tyle samo płacone.

Kasjerka
@Kleopatra

100% prawda my nie możemy zejść z kasy do toalety,a ten osobnik jest traktowany jak jakiś lepszy?! Też chciałabym mieć 4 przerwy dziennie :/

Myszka
@Kasjerka

Ten sam co robi jedną paletę dziennie i uważa się za najlepszego? Haha!

buc
@Kleopatra

Macie na myśli tego wysokiego z pieczywa , który zupełnie z niczym sobie nie radzi? To on razem z chłopakiem od napoi chodzi po markecie opowiada jak to się bardzo nudzi w pracy i obrabiają (usunięte przez administratora) pracownikom. Jacy oni muszą być beznadziejni skoro kolega im musiał załatwiać pracę w markecie, no i gdyby nie parasol ochronny to też już dawno by ich nie było. O to wam chodziło?

@Pudzian

Zdziwiłbys się, ale nie jeden pracownik ma lepsza wiedzę od MZ Food ...ale nie będę zniżać się do twojego poziomu bo nie na tym rzecz polega

@Lucyfer

Z tym się zgodzę, ale sama wiedza to nie wszystko ;)

@Niedoceniona

Poprzedniczka obecnego MZ to dopiero była porażka intelektualna

Tu was boli

lila
@Niedoceniona

Ten obecny MZ to bystrzacha w porównaniu z poprzedniczką.

lila
@buc

Tu się muszę z tobą zgodzić .Klika znajomków.

???????????
@lila

Pod nickami: niedoceniona i ona pierwszy wpis był mój, pozostałe opinie są innych osób, które obrały ten sam nick co ja, podtrzymuje opinie, że MZ musi umieć swoją wiedzę wykorzystywać w praktyce, a robi to ?? pracownicy nazwani (robolami) więcej wiedzą od nich i to stosują w praktyce, nieprawdaż !!!

me
@Pudzian

Od razu widać, że to nowy MM komentuje :)

Zołza

Ciekawe to jest to że menager sklepu pan M. mizdrzy sie do pewnej Karolinki kasjerki ciekawe co na to ich wspolmalzonkowie ....pamiętajcie klient nasz pan i więcej przy informacji czekać nie będę aż się wymizdrzycie

@Zołza

Przynajmniej mu się gust poprawił bo ta poprzednia to była masakra!

@nicka

A od Karoliny się odwalcie!

Heh

"klient nasz pan". Chyba w twojej głowie (:

@nicka

Przecież ja nic od niej nie chce???????????? nie jest w moim typie wolę laski bez okularów i nieco mądrzejsze

Nicka
@Zołza

Tak dla jasności wyjaśnię. O kadrze menadżerskiej i kierowniczej piszcie sobie co chcecie. Tylko zwykłych pracowników, którzy nie mają wpływu na to co się tam wyrabia proszę zostawić w spokoju,

Nicky
@Nicka

Dlaczego na temat reszty nie wolno pisać ...święci nie są i jak komuś się naraził niech piszą...ja osobiście nie cierpię Mariusza ie chce mu się tyrac fizycznie tylko za babami lata...zla pracę sobie wybrał...nie lubię Marka bo dorosły chłop a wiecznie ma muchy w nosie i kłótnie wywołuje a reszta mi koło (usunięte przez administratora) lata ja robię swoje reszta mnie nie interesuje

@Nicky

Nie ma świętych pracowników, nie musimy się wszyscy kochać w pracy w końcu to nie przedszkole. O Mariuszu mam takie samo zdanie jak ty i pracodawca nic z tym nie zrobi. Za to wiedzę o nas wykorzysta przeciwko nam, na przykład redukując liczbę etatów. Chcesz tego?

@Nicky

Poza tym sam ciągle jakieś fochy strzelasz i nie szanujesz ludzi. Lepiej zamiast tutaj jakieś komentarze pisać idź sobie na hulajnodze pojeździć!

Mazur
@nicka

Marek po co zakładasz nowe konto i sam do siebie piszesz, przecież to ewidentnie widać że to ty i wie o tym pół Kauflandu.

@Mazur

Widocznie nudzi mu się podczas "przerw" na papierosa.

Inowrocławianin
@Mazur

A ja tylko dodam od siebie, że on nienawidzi menadżera, więc nie zdziwiłby mnie powód pisania takich głupot na jego temat.

Nicka

Mam pytanie. Co sądzicie o nowym MM. Macie już jakieś wyrobione zdanie na jego temat , czy może jeszcze nie budzi żadnych emocji.

...
@Nicka

Przestań idioto juz wypisywac te bzdury ! Masz cos do kogos to mow prosto w twarz ! Zal mi ciebie ze nie masz zycia prywatnego tylko ciagle podpisujesz sie pod innymi nazwami i oczerniasz innych. Słabe to i zenujące..Daj juz spokoj bo robi sie to juz nudne

Zołza

Zatrudnijcie wreszcie ludzi do pracy bo stać w tych kolejkach aż rzygać się chce...a większość pracowników jest tak niemiła może z przepracowania

Misia

Przepraszam za wszystko co wcześniej pisałam ponieważ wyszło z tego duże nieporozumienie. Nie chciałam nikogo urazić to wszystko było z mojej zazdrości, a przede wszystkim przepraszam MZ frische za moje wcześniejsze słowa.

@Misia

Przepraszam że się niepotrzebnie uniosłem .,Jestem dziecinny i zdaję sobie z tego sprawę.

Dejavi×××

Dlaczego w naszym markecie nie ma sprawiedliwości jeżeli chodzi o obowiązki danej osoby na danym stanowisku?.menager zespolu dzialu miesnego (usunięte przez administratora) jak osiol a pan menager zespolu food jak nie spaceruje z gitrami to z kawa i nic nie robi .udaje ze ma wiedze a tak naprawe mamy jednego menagera zespolu ktory zajmuje sie dzialem frische i nie wie w co ma rece wlozyc moze gora sie tym zainteresuje .za cos pieniadze menager zespolu food pobiera i powinien rowniez pracowac solidnie a nie tylko biega z kawa w reku i wiecznie narzeka!!!!! wszystko robolom zlecac ,sam by wzial sie do pracy!!!!wstyd !

@Dejavi×××

A z tym się zgodzę jednen menager pracuje, zostaje po godzinach. a drugi co? wielkie wielkie nic! A te same wynagrodzenie! Po co taka osoba w zespole?

Nick
@Dejavi×××

Jak jest osłem i robi rzeczy za zwykłych pracownikiem tzn, że udało wam się dobrze ją wytresować :p to tylko źle o niej świadczy, że nie potrafi wykonać swojej pracy w 8 godzin haha!

@Dejavi×××

No ale tak naprawdę to nowa MZ fr zostaje po godzinach tylko dlatego żeby nie wracać do domu.

@Misia

Sprawa jest zgłoszona na policję bo to są zwykle pomówienia I oczernianie wszystkich pracowników i kierowników na Inowrocławiu. Weźcie się lepiej do pracy, a nie głupotami się zajmujecie!

Magick
@Nick

Długo nie trzeba było czekać na oczernianie MZ frische widać że ktoś bardzo zazdrości zasłużonego awansu. Mamy okres świąteczny I każdy z pracowników zostaje dluzej. Wiec same robole nie zostają widać że mają wsparcie MZ zespołu frische I w pozostałych kierownikach!

Dena
@Misia

Widzę tu zaczyna się robić przedszkole I nawet zazdroszczą szczęśliwej rodziny i próbują naruszać prywatność.

@Lucyfer

Może czegoś nie zrozumiałeś?

@Lucyfer

A może przez przypadek trafiłam w czuły punkt? albo ci się nicki pomyliły.

Żenada!

@Lucyfer

Chociaż raz muszę się z tobą zgodzić!

@Nick

Pomaga takim osobom,które o niej pisza,ze jest oslem,bo zeby nie jej pracowitosc byscie Wy zostawali po godzinach,a po drugie przy takim natłoku pracy,który ma na tym stanowisku w okresie przedswiatecznym bardzo świetnie sobie radzi.Dziewczyna stara się i dajcie jej spokój ...

@Misia

Zal ludzi,którzy takie bzdury wypisuja! To nie jest portal od wpisywania czy komuś się chce wracać do domu czy nie??? !!! Ktoś pomylił portale,a nawet gdyby jej się nie chciało wracać zajmijcie się praca,a nie czyimś zyciem.

Majw

Na temat MZ food dużo by można mówić... Po co szefostwo trzyma taką osobę? Nie szkoda pieniędzy na niego? Wynagrodzenie jest za wykonaną pracę tak? A co on takiego robi? Jeżeli praca tej osoby polega na spacerowaniu po sklepie, przeglądaniu gazetki i nic poza tym to BRAWO

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaufland