S'OUVRE

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o S'OUVRE

Matylda Solej
Klient

Pracownicy bardzo mili i kompetentni. Z rozmowy wynika zawsze profesjonalizm na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy, gdyż potrafią wyjaśnić różne zawiłości w różnych sprawach i jestem im za to wdzięczna.

Grzesiek

Witam. Współpracuje z firmą souvre od 10 msc i nie mam żadnych zastrzeżeń. Odwołując się do komentarzy w których jest napisane, że trafiacie na złych liderów, produkty są złej jakości i jesteśmy firmą która jedynie chcę zmanipulować inne osoby... Cóż każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i to szanuje w 100%. Wg mnie większość tych osób działała od "święta", gdy im się chciało to coś tam polecę, kogoś tam zarejestruje... Prawda jest taka że jeśli ktoś chce osiągnąć tutaj szybko wyniki, to musi wziąć się w garść,dać sobie 3,4 msc systematycznej pracy codziennie, rejestrować osoby i najważniejsze - pilnować ich dając im dawkę wiedzy i motywacji, nie można wymagać od kogoś jeśli nie wymaga się od siebie, ludzie... Branża e-commerce uwielbia dynamikę. Wszystkim negatywnym ludziom, życzę szczęścia w życiu i wytrwałości. A innym próbującym zmienić swoje życie, zachęcam spróbować i dać sobie czas. Możesz pracować na etacie, możesz otworzyć swoje firmę, człowieku rób co chcesz... Nikt do niczego nikogo nie zmusza, ale jeśli masz szansę znaleźć się w Souvre to daj sobie kilka MSC pracy, a jeśli po tym czasie nie będziesz miał wyników(co się praktycznie nie zdarza), to po prostu usuń konto i tyle :) lepiej żałować czegoś co się spróbowało, niż żałować czegoś czego się nie zrobiło. A co do produktów to na prawdę dziwne, ponieważ używając większości produktów przez tyle czasu nie zawiódł mnie ani jeden z każdej gamy produktowej, jakość jest wysoka, a ceny niskie wg mnie i wszystkich którym poleciłem produkt. Cóż nie mówię tego, aby zamydlić komuś oczy, tylko mówię to prosto z serca, z własnego doświadczenia. A mój lider i dyrektor z którym rozkręcam dzieło, są na wagę złota, nawet po 2, 3 MSC gdy przestałem działać, lider do mnie zadzwonił i wyciągnął pomocną dłoń, jeszcze nigdy przez 10 msc mnie nie odrzucił, a miałem dużo zwątpień. Pozdrawiam wszystkich, znajdźcie to co Was uszczęśliwia, trzymajcie się tego i nigdy nie puszczać! Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na 1 dzień! Piona kochani ^^

Katarzynka

Firma souvre posiada produkty godne polecenia. Zaczynajac od kolagenu przez suplementy kończąc na chemii domowej. Wypróbowałam prawie wszystkie produkty do domu i jest petarda już nie kupuje nic w marketach tylko zamawiam przez stronkę souvre. Kosmetyki są bardzo wydajne i serio widać różnice po kilku zastosowaniach produktu. Polecam

Anna Masłowska

Maski ze złotem się rewelacyjne . Dają natychmiastowy efekt wygładzania płytkich zmarszczek. Polecam każdej kobiecie po pięćdziesiątce.

Kandydat

Hej. Czy można zarobić tylko promowaniem sklepu internetowego i polecaniem produktów? I jakie to są zarobki? Czy muszę robić prezentacje i werbować ludzi do pracy?i jeździć na szkolenia?

@Eva

Nie ma czegoś takiego jak "werbowanie ludzi do pracy", tu nikt na nikogo nie pracuje. Zarabia się właśnie polecając sklep internetowy, bo im większą grupę zakupową stworzysz, tym więcej będziesz mieć prowizji. Ile pieniędzy? - nie ma sztywnych ram, to zależy jaki obrót będzie w Twoim sklepie i sklepach osób z Twojego polecenia. Czy możesz zarobić na polecaniu produktów - oczywiście ! to jest marża i obrót w twoim sklepie. Warto :) Na szkolenia jeździć nie musisz, ale warto, bo zawsze coś ciekawego usłyszysz, co pozwoli Ci zwiększyć dochody. Masz już swój sklep? Jak chcesz jeszcze o coś zapytać to napisz na crfan75@gmail.com. Pomogę w miarę możliwości. Pozdrawiam :)

@Kiki

A czy w sklepie internetowym mogą robić zakupy osoby z zagranicy? Czy sklep prowadzi taka wysyłkę np. do Wielkiej Brytanii i Niemiec?

@Eva

w Wielkiej Brytanii jest oddział i tam można się rejestrować. A do Niemiec jest wysyłka dla Polaków. Natomiast lada dzień Souvre otwiera się na całą Europę i można będzie mieć partnerów również obcokrajowców. Nieograniczone możliwości :)

GirlKnows

tak mogą :)

Witek
@Eva

Można zamawiać zarówno do Niemiec jak i do UK. Poza tym do: Belgii, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Irlandii, Malty, Cypr, Czechy, Słowacja, Słowenia, Rumunia, Szwecja, Wegry, Chorwacja, Cypr, Dania, Holandia, Łotwa, Litwa, Estonia. Chyba tyle na dzisiaj. Firma cały czas się rozwija a produkty są rewelacyjne. Szczególnie maski i linie kolagenowe (kolagen naturalny). Jeżeli potrzebujesz więcej informacji dzwoń: 518 705 195. Pozdrawiam

Ela
@Eva

Tak . Właśnie praca ta polega na promowaniu produktów a co za tym idzie zachęcaniu osób do ich używania. Przy tym zarabiasz pieniążki sprzedając produkty bezposrednio osobie z zyskiem, lub poprzez zarejestrowanie osoby w firmie. Tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz oba sposoby zarabiania pieniążków, czy tylko jedną z nich. Ty decydujesz o swojej przyszłości. Nie musisz nigdzie jezdzic, pracujesz tylko online. A szkolenia prowadzą liderzy i dyrektorzy firmy, zatem Ty tego nie robisz. Zachęcam wiec do zarejestrowania się i współpracy z wyśmienitymi koleżankami i kolegami. Jezeli zdecydujesz się, to mogę Cię zarejestrować w firmie za pośrednictwem mojego numeru partnera. Pozdrawiam ????????????

lm
@Eva

Witam, jeśli by Pani była nadal zainteresowana służę poradą

Dae
@Eva

Tak, prowadzi :) od września oficjalnie firma będzie już w Europie, ale zakupy można robić od jakiegoś czasu - zawsze na starcie strona pyta do jakiego kraju ma być wysyłka

@Eva

Jasne, robimy wysylki do 21 państw w sumie, także do tych wymienionych przez Ciebie. Za miesiąc natomiast wchodzimy na rynek europejski i będziemy wysyłać produkty do wszystkich państw europejskich

Kamil Nowy wpis
@Kiki

Do za brednie wypisujesz ? Za to też ci płacą?

Janusz Nosacz

Powiem tak, przez pewien czas bylem partnerem SOUVRE ale zrezygnowalem bardzo predko poniewaz zasady ktore tam panuja sa sprzeczne z moimi zasadami moralnymi. Przyklad: swieta SPRZEDAWAJ KOLAGEN PO RODZINIE CIOCI BABCI MAMIE ITP. produkt ktory nie oszukujmy sie jest cholernie drogi mam na (usunięte przez administratora) wciskac babci ktora zyje ze skromnej emerytury ??!! jak tego nie zrobisz Twoj lider ma pretensje ze przeciez sie opierdzielasz i jak mogles nie sprzedac cioci wujkowi i calej rodzinie tandetnych perfumow i przecietej jakosci chemii. Co do jakosci produktow plyn do mycia naczyn - serio slaby a cena kosmos gdyby on byl jeszcze wart swojej ceny to spoko ale w mojej ocenie nie sadze zeby byl skuteczniejszy niz fairy, a wiem bo uzywalem bo FIRMA na (usunięte przez administratora) kaze Ci kupic paczke z produktami. a sprobuj wyrazic swoja opinie na temat produktu ktora ma zastrzezenia albo jest w jakis sposob negatywna co do jakosci to Cie zagryza. .Dziwne ze tam wszyscy maja jedna zdanie ze wszystko jest super szampon super , plyn super perfumy najlepsze . NIKT NIE MA SWOJEGO ZDANIA Atmosfera ktora tam panuje uwazam za falszywa. kazdy sie usmiecha taki pomocny i wogole bo widzi tylko w tobie $$ nawet tutaj na forum jak dziewczyna sie zapytala o opinie to milion chetnych zeby umowic sie i zagarnac do grupy, po prostu daje sie odczuc falszywa sympatie . kolejna rzecza ktora mnie rozczarowala jest ta "tajemniczosc spotkania" i wymuszenie zakupu jakis probek w pokrowcu z ekoskory bo przeciez "wpisowe" musi byc pod przykrywka jakis smieci zeby tego nie mozna bylo nazwac piramida finansowa. Bardzo bawią mnie rowniez slogany ktorymi posluguja sie wszyscy zaangazowani w SOUVRE i ta wzajemna motywacja. moje ulubione powtarzalne cytaty I HASLA ktore czlowiek ogladal i slyszal do zerzygania i sa naprawde zenujace to : - PROJEKT -SPOTKANIE BIZNESOWE -EKIPA I JEJ CZAS OPERACYJNY - bardzo czesto powtarzane haselko "GENIALNY" na temat wszystkiego co dotyczy firmy i w firmie - O NIM (JAN KOWALSKI) BEDZIE JESZCZE GLOSNO bawi mnie to: powtrzalne schematy, dublowane hasla ktore rzucil ktos z gory i kazdy tak gada ktos kto pojdzie na spotkanie moze byc pewien ze spotka sie z pewnym modelem ktory KAZDY TAM STOSUJE wyglada on mniej wiecej tak typ opowiada swoja historie jak to mu bylo zle w zyciu i nie mogl znalesc rozwiazania nastepnie nagle spotkal kogos tam i ten pokazal mu lepszy sposob na zycie . pozniej opisuje zmiany jakie PROJEKT (haha no bawi mnie to slowo to moje ulubione ) wprowadzil w jego zycie i konczac ze on chce rowniez pomoc TOBIE otwierajac Ci droge do raju jakim jest SOUVRE i wypowiadanie sie o nim w samych superlatywach . Szczerze podsumowujac: tak uwaga tak da sie zarobic w SOUVRE ale kosztem relacji z rodzina i wszystkimi ludzmi ktorych znasz. Jeśli chcesz pozbyc sie znajomych i przyjaciol jak i rodziny dolacz do SOUVRE. Bylem podziekowalem wole model wlasnego biznesu ktory prowadze z powodzeniem i wedlug wlasnej wizji.

Naganiacze
@Janusz Nosacz

Strzał w dziesiątkę, podpisuję się pod tym obiema rękami. Mam w 100%, naprawdę w 100% identyczny pogląd na to jak ty. Brawo. I te wszystkie slogany TOP, SOON, buahaha, szkoda zmarnowanego czasu, który poświęciłem na to.

Zc
@Janusz Nosacz

Do powtarzalnych haseł dorzucam jeszcze "lecimy z tematem", "lecimy po swoje" :D Dobra firma dla bezrefleksyjnych społecznie ludzi, gotowych przyjąć jeden sposób myślenia

Weronika
@Janusz Nosacz

Miałam przyjemność mieszkać z "liderem" jeszcze za czasów poprzedniej firmy przed Souvre i to był koszmar. Człowiek wraca po pracy zmęczony, marzy o tym żeby coś zjeść i się wykąpać. Ale nie, wracasz, a tu tyle osób, że aż na korytarzu stoją, bo "spotkanie biznesowe". Cała garderoba zawalona pudłami z zamówieniami do tego stopnia, że przy wyjmowaniu ubrań można było sobie łeb rozwalić przez te pudła. A kosmetyki z czystej ciekawości sprawdziłam i powiem szczerze bez rewelacji... Mimo, że w firmie byłam tylko chwile (wiadomo, podjęto próbę zrobienia mi wody z mózgu), głównie z chęci sprawdzenia kosmetyków to też zauważyłam wiele z tego co piszesz, np: -wypisywanie do "znajomych", z którymi od lat nie ma się kontaktu i udawanie miłego tylko po to żeby wyciągnąć tą osobę na spotkanie i namówić do dołączenia do zespołu. Bo przecież przez messengera nie można powiedzieć o co chodzi, - głównie to takie robienie wody sodowej z mózgu byle by kogoś zwerbować do swojego zespołu. Co jak co, ale talent do wciskania kitu mają ogromny, - oczywiście produkty najlepiej żeby sprzedawać ciotkom, wujkom, babciom, ogólnie osobom straszym, bo po co osobom w swoim wieku (młodym ciężej wcisnąc kit, wiadomo), - najbardziej bawiło mnie ich zachowanie, goście po 18 - 25 lat i mieli się za wielkich "dyrektorów i biznesmenów". Śmiech na sali. Mając kiedyś styczność z tym towarzystwem uważam, że w tej firmie nie chodzi o produkt tylko o werbowanie ludzi i zarabianie kasy. To był najgorszy okres w moim życiu i na pewno nie będe używać ich produktów, bo oni nawet największe (usunięte przez administratora) sprzedadzą, byle hajs się zgadzał. Nie mam zaufania do tych produktów, bo nawet jakbym chciała zasięgnąć opinii na internecie to 90% z nich piszą członkowie firmy żeby tylko opinie były dobre, spróbuj skrytykować to zaraz hejt. I z tego co piszesz widzę, że w tej nowej firmie Souvre schemat działania został ten sam. To moja prywatna opinia, Pozdrawiam

Piotrek
@Janusz Nosacz

A jak z rezygnować z souvre?

Dziki zwierz
@Janusz Nosacz

Wiesz może jak usunąć stamtąd konto? Jak im podziękować

Jakub
@Janusz Nosacz

Daj znać jak ci poszło. :) Ja jestem zarejestrowany w kilku firmach Ale działam aktywnie u konkurencji i co do twojej opinii widzę podstawowe fundamentalne braki w zrozumieniu A to że trafiłeś na dziwna grupę to swoją drogą. Na mnie nikt nigdy niczego nie wywieral

Polka_M
@Janusz Nosacz

Jak czytam takie oponie to... właśnie śmiech mnie ogarnia ???? szczerze współczuje tego że trafiłeś do bardzo kiepskiego zespołu, który nie potrafił przekazać Ci odpowiedniej wiedzy. To jeszcze da się naprawić. Ale braku pojęcia o produktach, negatywnego nastawienia i oczekiwania "złotych gór" i fortuny za nic nie robienie już niestety nie. Poza tym jeżeli dla kogoś cena środków czystości za butelki 0.7 bądź 1l w granicach 11-16zl jest fortuna to tym bardziej nie mamy o czym rozmawiać ???? dodam jeszcze że są to środki czystości na bazie kwasów, bez chloru i substancji uczulających. Jeżeli dla kogoś cena za artykuły pielęgnacji ciała (antyperspiranty, żele pod prysznic, kremy nie kolagenowe, szampony z keratyna czy olejem z malin) w granicach 13-18zl jest cena nie do przebicia to... ciekawe co taki człowiek kupuje w rossmannie albo innych drogeriach ???? jeżeli PERFUMY nie "eau de toilet" czy "eau de parfum" i zaperfumowaniu 24-30% sygnowane znanymi markami zapachowymi w cenie 59zl za 50ml są cena nie do przejścia, to pytanie co taki ktoś kupuje w sephorze lub douglasie ???????? podpowiem: eau de toilet o zaperfumowaniu 5-10% w cenie 250-400zl za 50 ml. Nawet gdybym miała wylać to do kibla to i tak jestem średnio 200zl do przodu. I pisze to ja, nie osoba pracująca w souvre, bo mlm to nie jesy biznes dla każdego i ja się w tym nie widzę. Ale pisze bardzo neutralna opinie jako klientka i fanka produktów marki Souvre, która korzysta z ich sklepu internetowego i zniżki 30% na wszystko! Co do pracy, mam dwoje przyjaciół którzy pracują w souvre. Ale PRACUJĄ a nie oczekują manny z nieba. Jest to ciężki kawałek chleba i podziwiam ich za to, bo ja nie lubię "użerać się" z ludzmi i przekonywać ich na siłę do czegoś, nawet jeśli wiem że jest to dobre, bo czasem nie ma się co kopać z koniem. Osoby te porzuciły w przeciągu pół roku ciepłe państwowe posadki (starostwo powiatowe, nauczanie początkowe w szkole) i postanowiły opowiadać o wspaniałości produktów i uświadamiać ludzi jak działa biznes na zasadach mlm. Jeżdżą wypasionymi furami do których firma im dokłada. 2x w roku jeżdżą na wakacje. Czy im zazdroszcze? Tak! Ale umiejętności które mają aby w tym działać i tego jak skutecznie to robią, bo wiem że ja nie mam do tego predyspozycji, mimo podjętej niegdyś próby. I też mogłabym opowiadać jakie souvre jest okropne i jaki tam wyzysk bo nie zarobiłam tej fortuny o której mi opowiadano. Ale nie zarobiłam jej z własnej winy, a nie dlatego że firma i produkty to jeden wielki chłam. Na logike: czy firma która w 2019r wyhenereowala 150mln obrotu ma kiepskie produkty ???? ciekawe... Tym oto akcentem pozdrawiam wszystkich "oszukanych leni" którzy nawet w 10% nie zaangażowali się w to co robią, ale oczekiwania na poziomie 110% ???? klientka souvre ????

Basia
@Janusz Nosacz

Dokładnie tak.To ściema i pic na wodę.Kosmetyki placebo.Czyli nic nie zaszkodzą ale też absolutnie nic nie dają.Wynajmują jakąś halę w Pińczowie Dolnym i tam z jednej maszyny ciupią wszystko jak leci.Masakra.Żenada.Naciągactwo.

Mateusz
@Janusz Nosacz

To przykre co Pana spotkało zapewniam że Pana rozumiem. Uważam że ktoś Pana tu nieprofesjonalnie pokierował.

mee
@Janusz Nosacz

znalem Mateusza kiedys....madry nie byl, ale jak widac kit dobry wciska, a to jest w tym najwazniejsze :)

Janusz Nosacz Nowy wpis
@Polka_M

Z całym szacunkiem, jestem osoba bardzo pracowita od 19 roku zycia pracuje nieprzerwanie a mam 30lat. Majac wlasna dzialalnosc poswiecam kazda wolna chwile swojej firmie i . Co do wybieranych przezemnie produktów lubie placic za JAKOŚĆ, nawet jesli sa drogie a nie za produkty ktore tylko jakosc udaja. Nigdy nie oczekiwałem zlotych gor i ze cos mi skapnie z nieba samo. Uwazam ze na sukces trzeba zapracowac ciezka praca, ale mozna to robic zgodnie z przyjetymi zasadami moralnymi przez spoleczenstwo a nie na oszustwach i manipulacji ludzmi ( zwlaszcza tymi najblizszymi nam) moja poprzednia opinia jest w pelni obiektywna i wszystkie opisane sytuacje sa prawdziwe.

Klient

Nie Polecam za dużo tych kosmetyków

@Klient

Dziękujemy za opinię, czy możemy dowiedzieć się, których produktów Pan nie poleca i dlaczego?

Mmmm Nowy wpis
@S'OUVRE

Czy, osoby które robią takie zabiegi są po kosmetologii ?

ja

Witam. Praca może i fajna ale żeby zarobić 500 pln trzeba charować jak wół -ustawiać spotkania na które niekiedy nawet nikt nie przyjdzie,kupować produkty firmy i później próbować je sprzedać po wyższej cenie z różnym skutkiem. Sama zakupiłam kilka produktów firmy Souvre dla siebie. Kupiłam kolagem silver ,graphite oraz szampon przeciwłupieżowy ,który spowodował tylko nasilenie objawów na skórze głowy. Spotkałam się także z jedną rekruterką ,która wydawała się dość miła ale tylko na początku. Po zostaniu partnerem mamy możliwość pomocy lidera jeśli jesteśmy w jakiejś trudnej sytuacji np. problem z umówieniem spotkań.Moją liderką była dziewczyna którą lubiłam i szanowałam. Miałam problemy właśnie z zapraszaniem nowych ludzi więc dzwonie do swojego lidera a lider nie odbiera telefonu i tak kilkukrotnie. Dlatego zapewnienia jak będzie dobrze ,jakie duże pieniądze zarobicie i jakimi to samochodami będziecie jeździć są nic nie warte. Zwykła czysta manipulacja ,zarabiają ci ,którzy jako pierwsi weszli do MLMu i tyle.Nie polecam i to nie pierwszy mój MLM.

Maćko
@ja

Od pół roku współpracuję z Souvre i znając kilka firm marketingowych w Polsce uważam, że Souvre ma najbardziej sensowny plan i system pracy - w ciągu 6 miesięcy zrobiłem 21% - czyli ostatni poziom w pierwszym planie marketingowym. Zarobiłem już ponad 8000 zł i cały czas moje wyniki i zarobki idą w górę. Takie wpisy jak powyższy świadczą o tym, że ich autorzy ewidentnie nie nadają się do takiej pracy. Jeśli ktokolwiek ma choćby blade pojęcie o MLM - polecam wypróbować Souvre. Firma znajduje się obecnie w fazie shakeoutu i daje dziś bardzo duże możliwości rozwoju i kariery. Do tego produkty są rewelacyjne i można z ręką na sercu polecić je każdemu znajomemu.

Gość ????
@ja

koleżanko "ja"skoro to nie pierwszy twój mlm to po co za niego ciagle się bierzesz skoro to ci nie wychodzi?????Ty widocznie do tego się nie nadajesz.Weź sie za coś innego ,bo to robota dla ludzi wiedzących czego chcą,umiących reklamować dobry produkt a firma taki własnie posiada (a ty piszesz bzdury ,że produtk nasilił ci objawy!-produkty klasy premium widocznie nie są dla ciebie jak i praca w tak renomowanej firmie)jeśli w życiu coś komuś się nie uda to później wypisuje takie bzdury,żeby innych zniechęcić ????Dużo się mówi teraz ovtej firmie,bo prężnie prosperuje,mają dobry produkt,który może zaszokować całą Galaktyką????Dlatego opinie niektórych ludzi,którym nie wyszło bądź konkurencja właśnie tak piszą-Świat należy do silnych i wytrwałych Souvre na mocny PRODUKT i potrzebuje silnych ludzi-????-pozdrawiam

wpadłem na chwilę!
@ja

kobieto!!!JA ty idź lepiej do Pepco pracować ha,ha i nie wypisuj takich bzdur, wszedzie trzeba pracować, żeby zarobić od siedzenia na (usunięte przez administratora) nie płacą!!!

MLM-owiec
@Maćko

Gratuluję sukcesów, ale proszę jednocześnie o powstrzymanie się od oceny innych. Moim skromnym zdaniem każdy nadaje się do wszystkiego. Nie znam Pań, które piszą o swoich doświadczeniach, ale szanuję ich opinię, mają do tego prawo. Mam wątpliwości, czy ktoś na forum ma prawo oceniać te Panie.

MLM-owiec
@Gość ????

Biznes MLM uważam za najlepszy na świecie i przede wszystkim DLA KAŻDEGO!!! Zdarza się niestety, że "Specjaliści" MLM skutecznie zniechęcają do tego biznesu. Tekst o produkcie, "który może zaszokować całą Galaktyką", hmm! A Panią, która jeszcze nie osiągnęła w żadnym MLM sukcesów na miarę swoich oczekiwań zachęcam do szukania do skutku, bo to jest biznes dla każdego , na pewno też dla tej Pani, tylko widocznie jeszcze Pani nie trafiła na właściwą dla siebie firmę. Powodzenia!!!

Paulina
@ja

Głupoty, istne głupoty. Polecam być w firmie trochę, zaangażować się, a potem zabierać za internety pisząc bzdety! Nikt nie każe nic sprzedawać. Sprzedawać można ;) Kiepska wymówka z liderem. To Ty tutaj masz zarabiać, a nie lider ma robić za Ciebie. Kto chce szuka sposobów, a nie powodów, pozdrawiam

wojciech
@ja

soro to juz nie pierwszy twoj mlm i we wszystkich bylo zle to warto bylo by sie zastanowic czy to z tymi wszystkimi mlmami jest cos nie tak czy moze ze MNA???

Negatywny
@Gość ????

Człowieku skoro to nie robota dla wszystkich i jak sam twierdzisz lepiej wziąć się za co innego jak się ktoś nie nadaje to po co ta wyśmienita jak truskawki w śmietanie firma NAMAWIA KAŻDEGO nawet tego który mówi stanowcze nie ?

Wojtek
@Gość ????

Witam wszystkich. niedawno a mianowicie 7 maja 2019 roku znajomy zaproponował mi dostęp do sklepu, zachwalania itp. no ale już z czystego skąpstwa zapisałem się, kupiłem zestaw startowy. Tak zaczęła się moja przygoda z souvre. wypróbowałem produkty z zestawu i o dziwo byłem zaskoczony, zacznę od kolagenu i próbek kremu i żelu. żel - myje to na plus :) kolagen - jest, to plus, ściąga skórę to tez plus i tyle plusów, żadnych innych efektów nie ma. kremy - no są to plus :) szkoda ze maja pleśń w środku. perfumy maja zapach to plus nawet fajny to już 2 plus i to na tyle plusów trzymają zapach góra 2 godziny i to wielka góra. Teraz zakupy na własny użytek. Preparat do fug - no jest w butelce to plus i tyle z plusów czyszcząc innymi środkami też musiałem używać szczoteczki żeby wymyć fugi i to z lepszym efektem niż tym środkiem - nie polecam z całego serca Preparat do kabin - jest w butelce i to jedyny plus. Kabinę szorowałem ostra częścią gąbki do naczyń i co ku mojemu zdziwieniu po wyschnięciu plamy się tylko zmniejszył i osad zrobił mniejszy CIF daje lepsze efekty - nie polecam. Balsam do naczyń i jak już zapewne się domyślacie jest i to minus nie plus po umyciu naczyń i spłukaniu nadal pozostaje zapach i posmak potem po nim. Krem po goleniu jest za drogi i tu pozostanę neutralny ani dobry ani zły. Wiem jedno NIGDY ale to NIGDY nic nie kupie więcej w SOUVRE.

WorkOut
@wpadłem na chwilę!

W Pepco i tal więcej zarobi i tak niż w tej waszej pseudo firmie.

Dżo
@Wojtek

Wojtku ale jesteś sfrustrowany :P Kolagenu trzeba trochę poużywać żeby zobaczyć efekty bo z próbki to ciężko żebyś zobaczył po 2 zastosowaniach, poza tym czy zostałeś poinformowany jak go używać? Jeśli była pleśń w kremach to należało je zareklamować, ale nie wiem skąd miałaby się wziąć pleśń- bujda na resorach! Perfumy jak przestają pachnieć to należy zapytać kogoś innego czy pachną bo jeśli szybko przestaje się czuć perfumę to może znaczyć tyle że dobrze się komponuje z Twoim ciałem a nie że nie pachnie na Tobie ;) Czy czytałeś instrukcje przy stosowaniu środków chemicznych bo jeśli je źle używasz to nie będą działały odpowiednio. Zapraszam na stronę na Facebooku z efektami (wstawiane są zdjęcia a nawet filmiki) środków chemicznych zobaczysz jakie ludzie maja efekty po stosowaniu tych środków. Przypominam że to są koncentraty więc jeśli używasz za dużo balsamu do naczyń to na pewno będziesz czuł posmak, dlatego są one bardzo wydajne tym samym oszczędzasz kasę! :D nie wiem skąd taki hejt ale słabe argumenty ;) Spróbuj użyć je jeszcze raz tym razem trochę poczytaj jak się tego używa ;) Pozdrawiam

Kobra
@ja

Dziękuję za informację I Ostrzeżenie , wczoraj (29.09.2020) byłam na Webinar Sukces z Pasją i tam właśnie proponowali współpracę z Souvre , byłam już gotowa się tam zapisać ale gdy zobaczyłam że przy rejestracji jest wymagane na dzień dobry podanie swojego nr. pesel i dokładnych danych adresowych nr. tel. itd. zapaliła mi się czerwona lampka i automatycznie się z tego wycofałam , od razu zaczęłam szukać informacji na temat tej firmy bo coś mi nie dawało spokoju , wszędzie niestety tylko same superlatywy na ich temat a mi chodziło o rzetelną i prawdziwą opinię aż trafiam tutaj. Powiem szczerze jestem z totalnie z szokowana że Sukces Z Pasją poszedł na coś takiego bo byłam na kilku ich kursach z których jestem bardzo zadowolona i miałam ich za naprawdę wiarygodną firmę ale po tym wczorajszym zagraniu z Souvre straciłam do nich zaufanie a wiadomo tego nie da się tak szybko z powrotem odbudować

Mm
@Kobra

Ja też to oglądałam i mówił że nie musisz podawać swojego nr PESEL. Możesz wpisać jakiekolwiek cyfry. Dane są potrzebne po to aby później firma mogła Ci prowizję wypłacać. Pesel swój możesz dopiero w późniejszym czasie im podać dzwoniąc do biura.

Hubert
@Negatywny

(usunięte przez administratora) Jak ci nie pasuje kasjerka w biedronce to najeżdzasz na całą biedronkę? I to jest paranoja ludzi , skreśl firmę , branże przez kogoś kto Cię źle prowadzi . Na prawdę uważasz , że zarząd firmy siedzi i rozkminia jak takiego patałacha jak Ty Nakręcić/ zmusić do zakupu? Otwórzcie oczy czytający to bo na prawdę. Bez względu na to cokolwiek by to nie było , warto wyrobić swoje zdanie i nie wrzucać wszystkiego do jednego wora. Fakty są fakty i są niezaprzeczalne i warto się z nimi zapoznać;)

Nowy
@ja

To powiedz mi ile zarabiasz w pracy za godzinę ? średnio ludzie zarabiają po 15-20 zł na godzinę to założmy że osoba X zarabia 20 zł za godzinę w pracy , żeby zarobić 500 zł musi przepracować 25 godzin w Souvre za udaną prezentacje zarabiasz 40/50 zł zależy czy jest prowadzona przy stoliku czy online , zakładając , że robisz to przy stoliku wystarczy 10 godzin i masz 500 zł z samej prezentacji + te osoby jeżeli dobrze ją przeprowadziłeś napewno bedą korzystać ze sklepu przez co będzie obrót i prowizja dla ciebie :)

Igor
@ja

Ojej to przykre co panią spotkało, na pani miejscu też bym był zniesmaczony. Zapewniam że to wina nieprofesjonalnego podejścia Pani lidera. Nie ukrywam że do tego projektu może wejść każdy ale nie każdy profesjonalnie podchodzi do tematu. Lider ma obowiązek przede wszystkim rozwiązywać problemy i nakierowywać osobę na dobre szlaki w tym projekcie. Powinien dzwonić samoistnie. Nie tylko czekać aż ktoś zawoła Pomocy. Przepraszam w imieniu Souvre Internatuonale. Każdy się uczy, a propo zarabia ten kto pierwszy to wcale tak nie jest bo tu pieniądze nie biorą się z obrotu punktowego tylko ale przede-wszystkim z różnicy procentowej. Defakto może Pani zarabiać więcej niż pani lider w tym biznesie. Dziękuje że podzieliła się pani swoją opinią.

mee
@ja

numer stary jak swiat.Kiedys sie to ladnie nazywalo akwizycja, dzis marketing internetowy. Ze tez ludziedalej sie na to nabieraja

Brawo
@Nowy

Świetne wyliczenia, super. Takie nie uwzględniające realiów XD 500 złotych za 10h pracy to może i masz, zakładając że znajdziesz se frajerów na te prezentacje. Gorzej jak w końcu ci się znajomi pokończą a wszystkie pionki pod tobą co ich sobie ustawiłeś pod biznes rzucą to w cholerę i tyle będzie z dochodu pasywnego. Kto ma korzystać ze sklepu i po co? Skoro mogę równie dobrze iść w każdej chwili do rossmanna i kupić chemię kiedy chcę bez czekania na pośrednika, który mi załatwi zamówienie. Czemu produkty souvre nie stoją normalnie w sklepach skoro są takie (usunięte przez administratora) Czyżby marka nie mogła się sama obronić bez wciskania kitu o jaguarach, milionach i spełnionych marzeniach?

Ewa
@Brawo

Czemu produkty nie stoją na półce w sklepie? No właśnie dlatego, że jest to marketing bezpośredni i Ty zarabiasz na tym, że zarekomendujesz ten sklep innym. Pieniądze się tu biorą ( również dla Ciebie) z wartości obrotu towarowego i musisz zrozumieć, że to jest TWÓJ sklep więc nie masz robić obrotu Rossmannowi tylko sobie. I tak jak Rossmann reklamuje swój sklep w TV, Ty też powinieneś reklamować swój - czyli mówić o nim ludziom (co nie oznacza molestowania rodziny i znajomych :). I jeszcze jedno - jeśli nie będziesz mieć szacunku do ludzi i mówić o nich z pogardą "ustawione pionki" to nie oczekuj, że ktokolwiek będzie chciał z Tobą współpracować. I nie żal się potem, że biznes kiepski.

Md
@ja

Dokładnie. Ja miałem spotkanie z jakimś mega biznesmenem. Kombinator jak cholera - ma chore ambicje i jest mega inteligentny. A jak poprosiłem go o usuwanie mojej subskrypcji. To nawet nie raczył odpowiedzieć.

art
@ja

Nie pierwszy twój mlm, ale oby ostatni. Niczego się nie nauczyłaś, nic nie wiesz, poza krytykowaniem. Nie jest prawdą, że zarabiają tylko osoby, które jako pierwsze weszły. Wręcz przeciwnie. Pierwsze osoby, musiały robić wszystko same. Można zacząć teraz, lub za rok i zarabiać więcej niż wielu tych co weszło wcześniej. Tylko trzeba się nauczyć samemu, potem jak uczyć innych i dopiero przekazywać info dalej, Skoro masz problemy z umówieniem się na spotkanie, znaczy to tylko tyle, że ludzie nie chcą się z Tobą spotykać. Zastanów się dlaczego.

Ola
@Kobra

Stare informacje , firma sie rozwija i juz nie trzeba weryfikowac osoby przez nr pesel , a jak zamawiasz z innych sklepow internetowych to nie Dajesz numeru Tel i adresu Aby wiedzieli gdzie paczke dostarczyc ? Dziwne hmmm

Pytanie do Maćko o kasę
@Maćko

I te 8000zł to niby dużo? To jest 8000 na miesiąc czy rozumiem łącznie przez te pół roku? Netto czy brutto? To jest 1333zł na miesiąc, a więc gdyby założyć działalność tylko pod ten biznes to nie starczy na ZUS. Pytanie kluczowe ile zajęło Ci to czasu? Jeżeli 1 godzinie dziennie to zarabiasz 44zł na godzinę a przy 5 godzinach dziennie to wychodzi 8zł i głodówka. Musiałbyś pracować dwa razy wydajniej, żeby zarobić jakieś minimum, żeby przeżyć. Rozumiem, że po trzech latach od Twojego wpisu nadal uważasz że firma na najbardziej sensowny plan i system pracy?

Waga
@Wojtek

Od kilku lat kupuję i używam zgodnie z instrukcją produktów Souvre. Na żadnym się nie zawiodłam,więc pisanie ,że nie działają są raczej celową krytyką , bo jak wiadomo skrytykować można wszystko wystarczy tylko chcieć. Produkty same się bronią są świetnej jakości ,gdyby tak nie było firma nie osiagałaby coraz większych obrotów ze sprzedaży.

Ona
@Gość ????

Ciekawe. Firma zachęca KAŻDEGO, a Ty twierdzisz wbrew temu, że skoro nie wychodzi to jednak są wyjątki. ???? Dobry polecajacy raczej pomaga osobie, z której profitu potem ma zysk! Przynajmniej tak wnioskuje z zasad marketingu tego typu. To że komuś "nie idzie" nie jest więc wyłącznie jej wina, bo równie winny jest ktoś kto ją zwerbował i porzucił

Anonim
@Gość ????

Co to znaczy że nie wierzysz ze specyfik pogorszył cerę. Z klientem trzeba delikatnie a nie z taką chamówą. Gdyby mi klient zarzucił ze mu cis skórę popsuło chciałabym to wyjaśnić niewiem może jakaś alergia czy cokolwiek. Czasem ludziom trzeba pomóc a nie obrażać bo ktoś pisze o skutkach negatywnych.

Gość
@Anonim

Ja chciałam nadmienić że kiedyś byłam na zabiegu kosmetycznym Souvre .Pani zapewniała że to tylko kolagen i kremy ,i złota maska też dostałam wysypkę.Długo goiłam.

@Gość

Jeśli chodzi o składy naszych produktów, są one jawne i dobrze przebadane pod kątem dermatologicznym, jednak zawsze przed skorzystaniem z jakiegokolwiek kosmetyku należy upewnić się, czy nie jesteśmy uczuleni na którykolwiek ze składników używanego produktu.

Witek Nowy wpis
@Gość

Nie słyszałem żeby ktoś miał po masce wysypkę. Oprócz drobinek złota w żelu jest kolagen, hialuron i witaminy. Masz na któreś z tych rzeczy uczulenie albo coś ściemniasz. Ja mam 47 lat, i miałem zaczerwienienia na twarzy od kilku miesięcy i nie rozstawałem się z Bepanthen-em. Po masce i ogólnie codziennemu nakładaniu kolagenu i kremu skóra pojaśniała i nie mam już problemów. Albo uczulenie albo ściema. Oczywiście Bepanthen ostawiony.

Dyrektor Kreatywny
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

wszystko byloby w porzadku, gdyby nie to, ze osoba, ktora przeprowadzala ze mna rozmowe miala 15 lat

Pytania

brak

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Rewelacyjna współpraca

Domi
@:)

Jaką umowę się posiada pracując dla tej firmy?

Marta
Kandydat

Bliska mi osoba zaangażowała się w tę firmę. Czytając opinie o produktach to wszystko wydaje się być ok, może i tak jest. Problem jednak jest taki, że ona poświęca bardzo dużo czasu, ale jej zarobki są poniżej najniższej krajowej i od kilku lat mówi, że dąży do sukcesu. Normalnie pracując gdzie indziej w tym czasie zarobiłaby o wiele więcej. Gdy rozmawiamy często mówi o bmw, mercedesach i wyjazdach zagranicznych, ale czasem mam wrażenie, że dokłada do tego budując wrażenie że wszystko jest super żyje w swoim świecie już od dłuższego czasu. Zastanawiam się jak ją z tego wyciągnąć, ale nie da się. Jest tak "pozytywnie wkręcona" że nie widzi jak niszczy swoje życie rodzinne ponieważ nie ma z tego realnej kasy, a jakieś dopłaty do leasingu auta, które oczywiście ma budować pozytywne wrażenia tej firmy. Oczywiście proponowała mi współpracę, (usunięte przez administratora)Martwię się. Patrząc na to że pracuje tam od dłuższego czasu i jak to działa nie mogę wystawić pozytywnej opinii. Być może są tacy, którzy tam zarabiają i sobie radzą, ale nie jest to dobre miejsce dla ludzi słabych, którym wizja tego że kiedyś będą jeździć bmw imponuje.

Domi
@Marta

A mogę zapytać ma jaką umowę pracując dla tej firmy?

Kuba

Witam Godnie mogę polecić tą firmę mają super plan działania, jak i super produkty jeszcze na żadnym produkcie się nie zawiodłem, moi klienci wręcz sami do mnie dzwonią aby zapytać kiedy będę robił większe zamówienie dla osób, ponieważ widzą u siebie efekty i wiele razy powiedziano mi że dana osoba nie zamieniła by naszego produktu na inny w swoim domu. Jeśli chodzi o zarabianie tu pieniędzy nie jest to łatwe, początki są zawsze trudne. W ciągu 6 miesięcy wbiłem 21% i mogę z ręką na sercu powiedzieć że warto się zaangażować poświecić trochę swojego czasu dziennie na to ponieważ później firma Souvre odwdzięcza się super prowizją gdzie przez cały miesiąc musze tylko uczyć ludzi i rejestrować nowe osoby. Nie zmienił bym tej firmy na inną. Mogę ją godnie polecić.

Andre44z
Klient

Witam. Jakiś czas temu zakupiłem flakon perfum. Original francuski e. Zwietrzały już po 3 tygodnie. Zapach. Żaden. Nie perfumuje się nimi. Zgłosiłem reklamację. Zaoroponowa mnie zwrot w oryginale opakowaniu. Nienaruszone. Sic...nie możliwe. Krok 2. Zwrot jak jest, zwrot kosztów 30 procent. Sic. Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem. Podróba. Dziw że firma się nie boi. W Polsce chyba jest to nie dozwolone. Mieszkam w DE. Proponuję by firma pokryła koszt wysyłki. Nie możliwe. No cóż chyba porą oddać sprawę do prawnika. Choć będzie drogo...ale coś Souvre może się nauczy. Jeszcze pozostaje oddział UK. Spróbuję... Firmy nie polecam. I wątpię że,,perfum,, jest francuski. (usunięte przez administratora)

Anna
@Andre44z

Używam perfum od roku i kupuje całej rodzinie na prezenty. Jakość jest bardzo dobra, a zapach jest kwestią gustu (po to jest tabela zapachów żeby zorientować się jaką nutę zapachową lubisz, no i są też próbki). Jeśli piszesz o oddawaniu do sądu sprawy perfum za 50 zł (czyli ok 10 euro) to albo jesteś z konkurencji i na siłę próbujesz ludziom obrzydzić Souvre, albo jesteś taki Polaczek - cwaniaczek, co się rozmyślił i na siłę szuka sposobu jak oszukać sprzedawcę i odzyskać swoje euro. Wstyd!

Niezadowolona
@Andre44z

Witam. To prawda perfumy są beznadziejne..Można wylać całą butelkę i zapach tylko na chwilę,

DawidPogwizd

Pracuje w firmie od 2 lat jakość produktów jest dla mnie jak najardziej zadowalającja, jeżeli chodzi o sam styl pracy też coś idealnie pode mnie. Ponieważ sam dyktuje sobie godziny pracy. Z kolei zarobki też są przyjemne, ponieważ ciągle są możliwości awansu w zależności od własnej efektywności.

Patrycja

Współpracuję z firmą od roku i jestem bardzo zadowolona :) Dyrektorzy firmy są otwarci na ludzi i słuchają naszych potrzeb. Odkąd dołączyłam, zaszło mnóstwo zmian na lepsze - dla ludzi. Większość produktów zdecydowanie spełnia moje oczekiwania - mam swoje perełki, które uwielbiam. Są też produkty, które akurat ze mną nie współgrają, ale wiem, że inni są z nich zadowoleni ;) Od początku tego roku co miesiąc mam fajne wypłaty, ich wypracowanie zajęło mi kilka miesięcy. Cały czas pracuję nad tym, aby moje wypłaty się zwiększyły. Znam kilka innych firm networkowych i warunki tam są zdecydowanie trudniejsze.

Grigorij
Kandydat

Jestem w formie souvre i trochę jestem zawiedziony kupiłem środki do łazienki. Płyn do kabin bez szału trzeba się napracować aby domyć kabinę w dodatku się bardzo pieni. Płyn do łazienki jest dobry. Nieźle czyści brodziki umywalki. Płyn do prasowania spełnia oczekiwania Nie miałem więcej preparatów ale chętnie wypróbuję i się podzielę opinią.

Mateusz

Zarejestrowałem się w firmie w tym roku. Hejterzy powiedzieli, że w niej nie można zarobić itd... Okazało się jednak, że: - nie straciłem żadnych pieniędzy (nic też właściwie nie inwestowałem). Zamówiłem tyko kilka wybranych produktów na testy, - Produkty okazały się dużo lepszej jakości niż te z marketów (w moim przypadku była to chemia gospodarcza i kosmetyki) - Nikt nie wymagał ode mnie wyrobienia jakiejkolwiek normy pracy, czy wyników. (Trafiłem też myślę na doświadczonych i mądrych liderów), - Zacząłem więc reklamować sklep internetowy, tak po prostu...dodatkowo. Zarejestrowałem kilku klientów, - Obecnie, po czasie... do mojego sklepu/konta rejestruje się średnio 6 klientów tygodniowo. Robią w nim zakupy samodzielnie. Nikomu nawet nie sprzedałem produktu bezpośrednio, a tym bardziej rodzinie..., - 90% tych klientów jest zadowolona z jakości produktów, pytają..., kupują ponownie, polecają swojemu otoczeniu. Pozwólcie więc, że zadam pytanie: Gdzie jest to (usunięte przez administratora) piramida, naciąganie, dziwny biznes, lipne produkty, oszołomstwo i sekta? What the piont? Po ch*j pisać tutaj takie bzdury... ?

Wernon
@Mateusz

Podoba mi się, że mówisz, że to nie jest piramida, a souvre samo umieszcza artykuły z rankingu MLM na swojej stronie i forum. Czyli oni wiedzą, że to MLM, a Ty nie.

@Mateusz

Z samego sklepu internetowego ile można zarobić miesięcznie?

@Wernon

@Wernon musisz się trochę podszkolić z ekonomii. Souvre to właśnie MLM a nie piramida. Doinformuj się co jest co, bo może miałbyś fajny biznes gdyby nie Twoja niewiedza i uprzedzenia. :)

Kamila

Pracuję w firmie S’OUVRE od września zeszłego roku, i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Nie spotkałam się od dawna na rynku z tak przyjazną dla pracownika atmosferą. Pracodawca zapewnia mi, wszystko co potrzebne do wykonywania codziennych obowiązków, a nawet więcej. W firmie pojawia się też coraz więcej nowych specjalistów, którzy wspólnie tworzą zgrany zespół. Cieszę się, ze mogłam dołączyć do zespołu S’OUVRE.

Aktualność
Firma S’OUVRE ozłocona kolejną nagrodą!

Znów jesteśmy najlepsi!

Tym razem otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Lidera Nowych Mediów „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Prestiżową nagrodę odebrał Waldemar Smoliński, Właściciel firmy S’OUVRE.
Joanna

Bardzo solidna firma a produkty rewelacyjne. Polecam !

Sławek

W firmie S'OUVRE pracuję od ponad 5 lat. Atmosfera panująca w firmie, szacunek do pracowników i to w jaki sposób firma jest zarządzana , zasługują na ocenę bardzo dobrą. Firma na przestrzeni ostatnich lat została doceniona nie tylko przez zewnętrzne organizacje przyznające nagrody (chociażby nagroda Fair-Play dla Przedsiębiorstw - 4 lata z rzędu), pracowników, firmy współpracujące, ale przede wszystkich przez Partnerów biznesowych. S'OUVRE rozwija się systematycznie od początku swojego funkcjonowania i działa już nie tylko w Polsce, ale prowadzi regularną sprzedaż do krajów UE, a plany są jeszcze ambitniejsze. Jeśli szukasz stabilnego miejsca do rozwoju, kierowanego przez liderów z krwi i kości, to ta firma jest zdecydowanie dla Ciebie.

Czy pracownicy S'OUVRE mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Rezolutna

Ja tylko zaznacze , ze wyslalam do firmy korespondencje i z przykroscia stwierdzam brak reakcji ze strony firmy. Dla mnie firma , ktora nie reaguje na pismo jest nie powazna firma. Zapewne nie pisalabym tutaj , gdyby ktos zareagowal , coz .... Nie polecam takich firm.

@Rezolutna

Najlepiej zadzwonić do Biura Obsługi. Zawsze bardzo kompetentnie pomagają.

@Rezolutna

Uprzejmie prosimy o przekierowanie korespondencji na adres mailowy: pr@souvre.pl. Odpowiemy jak najszybciej to możliwe.

Alergik
Klient

Na wstępie pragnę zaznaczyć że jestem alergikiem więc moja opinia jest subiektywna. Jednakże... Czytając opis produktu gdzie miałam napisane iż jest on hipoalergiczny a po stosowaniu go ( Mleczko do demakijażu) moja twarz błagała o pomoc, ponieważ dostałam strasznej rekacji na produkt stwierdzam że niekoniecznie jest on dobry. Ponadto musiałam udać się do specjalisty by to pokonać. W moim mniemaniu (jako że jestem kosmetologiem) produkt przeznaczony do demakijażu twarzy nie powienien źle wpływac na oczy czy też skórę twarzy. W moim przypadku była to tragedia. Zastosowałam i przez kilka godzin płonęły wręcz moje oczy. Nie powiem gdyż środki czyszczące się sprawdzily. Kosmetyczne niekoniecznie. Jednakże to moja opinia aczkolwiek alergikom niestety bym nie poleciła.

Aktualność
⛱Wyspy Kanaryjskie - tutaj trwa wspaniała przygoda!

S’OUVRE przedłużyło majówkę w ramach programu motywacyjnego „Wycieczki z S’OUVRE 2021”. Trwają obchody 5. Rocznicy S’OUVRE, które zapiszą się na kartach historii firmy jako kolejne, niezapomniane przeżycie.

- Szansa na zmianę swojego życia nie leży jak piasek na plaży.

Weź zatem sprawy w swoje ręce - powiedział podczas live’a z Hiszpanii Waldemar Smoliński, Właściciel firmy S’OUVRE. W ten sposób zachęcił osoby, które wciąż rozważają nawiązanie współpracy z S’OUVRE do kooperacji, która prędzej czy później doprowadzi ich do niezależności finansowej.

Kto jedzie z nami za rok, aby wspólnie świętować VI Rocznicę S’OUVRE?

Zostaw merytoryczną opinię o S'OUVRE - Inowrocław