Opinie o Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone w Inowrocław

Marzena Nowy wpis
Inne

To tak dla pewności... Są te umowy czy nie? A jeśli tak to na jakie można tu liczyć? Uop na pół etatu wchodziłoby w grę? Ciekawa by była jeszcze aktualnych stawek, da ktoś znać?

Ja Nowy wpis
@Marzena

Nie zatrudnia na umówię, ciągnie za nos ze da umowę a w między czasie robisz na czarno i nie dostajesz kasy, o połowie etatu możesz sobie co najwyżej pomarzyć, pracy odradzam, robisz wśród (usunięte przez administratora) jakiej mało

Mama i córka Nowy wpis
Inne

Zamówiliśmy od święta pizzę. Zamówiona pizza jest z spalonym serem ,salami i bokami . Zimna . Fakt spóźniliśmy się w odbiorze 10 min lecz są opakowania w które można je przechować przynajmniej ciepłe. Szkoda wydanych 42,50, ładne opakowanie dobre sosy.

Asha Nowy wpis
@Mama i córka

Spóźniasz się po odbiór a potem niesiesz te pizzę do domu i dziwisz się, że jest zimna? Myślisz, że oni są cudotwórcami?

Marta
Inne

Była zamawiana pizza z bułka szefa z kotletem pieczarkami i surówka. Przyjechał kierowca i daje mi ta pizze i bułkę otwieram a tu sama bułka z pieczarkami a na paragonie piszę ze skasowane jest za bułkę z kotletem. Dzwoniąc pod numer nikt nie odbierał fajne wyjaśnienie sprawy . Ale to nie pierwszy raz ostatnio z ciasta wyszedł zakalec. Niestety nie kompetentna firma. ROZCZAROWANA.

matko!!!!

Alcapone Inowrocław zatrudnia bez umów i wiadomo nie płaci. Strzeżcie się.

Jawor
@matko!!!!

Kłamliwa, nieprawdziwa opinia

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone - Inowrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie