Opinie o Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone w Inowrocław

Marzena Nowy wpis
Inne

To tak dla pewności... Są te umowy czy nie? A jeśli tak to na jakie można tu liczyć? Uop na pół etatu wchodziłoby w grę? Ciekawa by była jeszcze aktualnych stawek, da ktoś znać?

Ja Nowy wpis
Były pracownik
@Marzena

Nie zatrudnia na umówię, ciągnie za nos ze da umowę a w między czasie robisz na czarno i nie dostajesz kasy, o połowie etatu możesz sobie co najwyżej pomarzyć, pracy odradzam, robisz wśród (usunięte przez administratora) jakiej mało

Mama i córka Nowy wpis
Inne

Zamówiliśmy od święta pizzę. Zamówiona pizza jest z spalonym serem ,salami i bokami . Zimna . Fakt spóźniliśmy się w odbiorze 10 min lecz są opakowania w które można je przechować przynajmniej ciepłe. Szkoda wydanych 42,50, ładne opakowanie dobre sosy.

Asha Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Mama i córka

Spóźniasz się po odbiór a potem niesiesz te pizzę do domu i dziwisz się, że jest zimna? Myślisz, że oni są cudotwórcami?

Marta
Inne

Była zamawiana pizza z bułka szefa z kotletem pieczarkami i surówka. Przyjechał kierowca i daje mi ta pizze i bułkę otwieram a tu sama bułka z pieczarkami a na paragonie piszę ze skasowane jest za bułkę z kotletem. Dzwoniąc pod numer nikt nie odbierał fajne wyjaśnienie sprawy . Ale to nie pierwszy raz ostatnio z ciasta wyszedł zakalec. Niestety nie kompetentna firma. ROZCZAROWANA.

matko!!!!

Alcapone Inowrocław zatrudnia bez umów i wiadomo nie płaci. Strzeżcie się.

Jawor
@matko!!!!

Kłamliwa, nieprawdziwa opinia

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone - Inowrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone
4/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Kasztelańska 13
    88-100 Inowrocław
  • NIP: 5591332586 REGON: 091420553
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Tomasz Koszowski Pizzeria Al Capone
Przejdź do nowych opinii