Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

kukiz1

witam mam pytanie ile zarobi ślusarz narzedziowy na utrzymaniu ru (usunięte przez administratora)

ania.76

To po co tam pracujesz? Nikt cię siłą tam nie trzyma. Ja już tam pracuję ponad 6 lat i nie narzekam. Owszem zarobki nie są jakieś specjalne ale praca też nie ciężka. A pracowałam też na montażu i wiem jak tam się pracuje. Nie jest źle.

orkan

lecz ja rowniez nie polecam nikomu tego zakladu

orkan

omg jak czytam co piszesz to mi sie smiac chce ja robie na 4 brygadach pod valeo bez nadgodzin i dostaje minimum 1600zl skoncz (usunięte przez administratora) ic prosze cie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
omg

Ja pracuje pod Valeo 2 lata i [usunięte przez admina]na montażu na 4 brygadach świeta nie świeta ,weekendy itd. i dostaje na ręke 1500 zł...ostatnio 1450...kpina:) Kumpel na 3 bryg.pod Valeo 1320 zł netto Nie polecam tego zakładu nikomu:)

mały

pewnie ,że nie zarabiają ty pewnie rąbiesz cały czas nadgodziny w adecco bez nadgodzin 2 tys ładna bajka.

Zarabiają ja jestem pod Adecco i zarabiam 2tyś to jak to mozliwe ze ludzie z valeo nie zarabiają.piszesz bzdury.

mietek

co tam ciekawego się ostatnio dzieje na vls? opisujcie

shakall

ja na szczęście już tam nie pracuje ....ale zgadza się jeden wielki młyn i brak jakiejkolwiek organizacji wszystko tu działa spontanicznie i chaotycznie...

Tabaluga

tez pracownik - 2012-07-21 10:41:21 Nie ma kierownikow i nie bedzie,[usunięte przez moderatora] Jeszcze kilka takich akcj i wybuchow, to kolejni kierownicy powoli zaczna odchodzic, pozniej solidni pracownicy ktorzy pracuja tu od poczatku i zostana same zoltodzioby. Kto to wszystko ogarnie - nowi? Przychodza nowi ale im sie nie chce pracowac a nowi kierownicy nie dadza sobie rady. nikt z nowych sobie nie radzi w tym balaganei. to samo jest na tylach. tyle ze tam jeszce kierownikow maja. ciekawe jak dlugo?Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się wojsko, a wojsko kończy się ciut wcześniej, niż zaczyna się Valeo. 1. Kariera - jeżeli urodziłeś się donosicielem, wazeliniarzem, krętaczem i kłamcą, to jesteś najlepszym kandydatem na valeowskiego karierowicza. Jeżeli jesteś fachowcem z prawdziwego zdarzenia, to omijaj tę firmę z daleka, ponieważ wyżej wymienieni postarają się, żebyś zbyt długo tam nie pracował. Możesz zajmować stanowisko inżyniera (...), nie mając żadnego dyplomu i będąc zwykłym partaczem, ważne jest tylko kogo znasz. 2. Zarobki - niespotykany nigdzie na świecie system motywacyjny, a mianowicie - człowiek z zewnątrz zatrudniony na tym samym stanowisku zarabia niejednokrotnie 2x więcej (już na wstępie), niż człowiek ze stażem kilkuletnim. Różnice w zarobkach na tym samym stanowisku (pomijając nawet stanowiska kierownicze) sięgają 300% Najciekawszy jest fakt, że różnice te nie wynikają z wiedzy, umiejętności czy stażu. Trzeba jeszcze dodać, że lwią część pracy wykonują pracownicy z Agencji Pracy Tymczasowej, których zarobki oscylują w granicach 1200-1400 zł. 3. Zarządzanie - doprawdy - trudno znaleźć punkt odniesienia i chyba jedynym względnym będzie wojsko. Kadra menadżerska to twórcy absurdów, którzy zawstydzili by swoim działaniem Monthy Pytonów i samego Bareję. Określenie menadżerów słowem "DNO" byłoby eufemizmem. Na szczęście nie wszyscy, a tylko połowa to kretyni. Druga cześć to potakiwacze, którzy może być, że rozumieją większość idiotyzmów, ale pozbawieni są[usunięte przez moderatora], by oponować. Brakuje charyzmatycznego dyrektora, który jak kiedyś Kołaciak, mimo, że apodyktyczny, to jednak skuteczny, z charakterem na tyle mocnym, by stanowić kręgosłup dla zakładu. 4. Prawa pracownicze - to termin zupełnie abstrakcyjny w Valeo Chrzanów. Trudno jest o umowę adekwatną do wykonywanej pracy, a to przecież elementarne prawo pracownika. Brak poszanowania ludzkiej godności, więcej - totalne ignorowanie podstawowych zasad kultury w obcowaniu z człowiekiem i to na wszystkich szczebelkach. 5 BHP - to chyba jedyny zakład w cywilizowanej Europie, w którym behapowiec działa na szkodę pracowników. Pracuje tam od ok. roku, ale ze świecą szukać podobnego cymbała. jako że słowik języka polskiego ani medyczna terminologia nie zna określenia na tak niski potencjał intelektualny posłużę się przykładem: - jeżeli oparzysz się w rękę, to be(chap)owiec (sic) "zarządzi", że wszyscy muszą nosić ogniochronne rękawice. Nie ma znaczenia, że takowe uniemożliwiają wykonywanie obowiązków. - jeżeli ktoś poślizgnie się na plamie oleju i nabije guza, to wszyscy muszą nosić kaski ochronne (plama może zostać). Reasumując, Valeo Laughing Systems Chrzanów, to endemiczny "cud gospodarczy" ponieważ z niewyjaśnionych dla ekonomistów i menadżerów powodów wciąż funkcjonuje. Jest to też cud socjologiczny, ponieważ takiego odsetka kretynów nie spotkamy w żadnej populacji nawet stworzonej przez instytucję. Gdyby ktoś chciał oponować podając jako przykład szpital psychiatryczny, to od razy zwracam uwagę, że tam przynajmniej personel jest zdrowy na umyśle. Jeżeli już szukacie pracy, Drodzy Państwo, to wybierzcie zamiast valeo choćby roznoszenie ulotek, a jeżeli Wasz szef ( dla podniesienia skuteczności) "zarządzi", że ulotki należy rozdawać wśród niewidomych, to bądźcie pewni, że wcześniej był przynajmniej kierownikiem w Chrzanowskiej Wytwórni Nikomu Niepotrzebnych Papierów. By the way - papieru VLS Chrzanów produkuje więcej, niż lamp samochodowych i to nie ważne czy policzymy ilość jednostkowo czy w masie.

tez pracownik

Nie ma kierownikow i nie bedzie,[usunięte przez moderatora]Jeszcze kilka takich akcj i wybuchow, to kolejni kierownicy powoli zaczna odchodzic, pozniej solidni pracownicy ktorzy pracuja tu od poczatku i zostana same zoltodzioby. Kto to wszystko ogarnie - nowi? Przychodza nowi ale im sie nie chce pracowac a nowi kierownicy nie dadza sobie rady. nikt z nowych sobie nie radzi w tym balaganei. to samo jest na tylach. tyle ze tam jeszce kierownikow maja. ciekawe jak dlugo?

PRACOWNIK

na przodach jest teraz masakra ,tak jeszcze nie bylo ...az zal patrzec jak sie sypie HL ,kiedys tylami straszono pracownikow HL,teraz jest odwrotnie ,szok !!!! menagerow nie ma ,kierownikow nie ma ......super

Pracownik roku :)

Sory 120 osób nie rzucaj sie tak bardzo :) zwolniono ludzi spod firm ktorym konczyla sie umowa 18 miesiecy. Valeo twierdzi ze nie maja miejsc :/ Czy wie ktos kiedy sie skonczy to nie podchodzenie pod Valeo??

Do-Pracownik

~Pracownik, "naczelnym" przełożonym jest David Sincholle. Hiszpan, Felix Ayas jest dyrektorem produkcji dla rynku German, natomiast Andrzej Dąbrowski jest dyrektorem produkcji dla rynku Non-German.

teraz w Skawinie

Witajcie, niestety to prawda produkcję z Chrzanowa przenoszą do Rumuni w następnym roku, w Czechowicach i w Skawinie przeniesienie produkcji odbędzie się w następnych latach. Pracowałam w Chrzanowie, teraz jako szeregowy pracownik teraz jestem kierownikiem w Skawinie, tu też lekko nie ma, [usunięte przez moderatora] Valeo, nienawidzę tego nepotyzmu, ale co zrobić teraz o robotę ciężko

ero

david sincholle

A jak się nazywa ten nasz dyrektorek bo wiem tylko że to hiszpan a nikt nie wie jak się nazywa. Pracuje od niedawna i chciał bym wiedzieć kto jest moim głównym przełożonym.

malinka

Ciekawe ,tyle ludzi w koło mówi o zamknięciu a tu w dzisiejszym portalu chrzanowski24 taki artykuł - zapraszam do przeczytania oto link do strony http://chrzanowski24.pl/lokalne/chrzanow-valeo-stawia-na-rozwoj-nawet-80-nowych-miejsc-pracy-4932

PRACOWNIK

NO JAK JUZ MAZGAJ W CZEPKU SMIGAŁ TO ZNAK ,ZE MUSIAŁO BYC GORACO :):) DZIWNY JEST TEN KOLO

mietek

a porządek to ładny robili jak audyt bmw miał być. wszyscy [usunięte przez moderatora]latali nawet dyrektorek. a [usunięte przez moderatora] mazgaj nawet czapke założył

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo