Valeo
counter
3 259 380 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy w Valeo panuje luźna atmosfera?

Mira Nowy wpis

Zastanawiam się jaki jest powód , że od dawna nie pisaliście na forum? Czy jest tak dobrze i nie ma powodu do narzekania, bo z reguły wówczas się pisze.?

Tak2Nie

Sentymentalista Nowy wpis

Słyszałem, że firma radzi sobie dobrze i ma nawet staże dla ludzi? Kiedyś byłem pracownikiem i ciągnie wilka do lasu.Wspominam dobrze pracę w Valeo oraz wielu współpracowników, czy zarobki są teraz też dobre?

Młodociany

Nie widziałem żadnych nowych ofert pracy a bardzo chciałbym dostać się do działu logistycznego.Może ktoś wie?

Kokotek Nowy wpis
@Młodociany

Ja coś wiem: nie ma żadnych noweych ofert pracy, a Ty bardzo chciałbyś się dostać do działu logistycznego. Mam nadzieję, że pomogłem.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Młody

Chciałbym się dowiedzieć ile mogę dostać na stażu w dziale technicznym? Czy później jest już normalna umowa o pracę?

Jerzyk
@Młody

1200 na lape do konca swoich dni.

masakra jakas

Ta praca nie, nie ,nie i jeszcze raz nie dziękuję :)

fifi

Jeśli nie posiada się doświadczenia @ulek, to na pewno warto iść na staż do tej firmy, ponieważ i tak nigdzie bez doświadczenia nie przyjmują a tutaj można się jednak bardzo dużo nauczyć. Później jednak normalnie zatrudniają na umowę o pracę więc bez problemu

tadek

W Warszawie z pewnością większe możliwości, ale nie jest tak kolorowo jak się każdemu wydaje.

Tola

Witam wszystkich, jak dokładnie wyglądają wszystkie testy w Valeo?

Tak8Nie

toja

Valeo tylko w Warszawie... no cóż jeszcze cię oświecę że jest tych zakładów Valeowskich trochę wiecej w Polsce, m. innymi w Warszawie ale z tego co wiem to tam jest głównie sprzedaż i serwis. Jeszcze jest Skawina gdzie produkuje się wycieraczki samochodowe i systemy chłodzenia, Chrzanów produkuje lampy, Czechowice-Dziedzice- produkcja i regeneracja systemów napędowych. Prace tez mozna znależć na magazynach które znajdują sie niedaleko tych zakładów. Valeo ciągle się rozwija, rozbudowuje. .. warszawa, to tylko kropla w morzu

toja

to zmienilo sie od czasów kiedy mnie przyjmowali i zdziwilam sie tym, że trzeba szukac wad na lampie, bo tego tak naprawdę uczysz sie dopiero z biegiem czasu na linii...dopiero jak pojmiesz jak lampa jest zbudowana, jak ja trzymac, co jest widoczne...itp... dziwne że biorą ten etap na samym początku...hmmmm

ktoś

A i jeszcze na tym szkoleniu kolejne testy wizualne już na stanowisku, ale Pani szkoleniowiec bardzo przyjemna i pomocna.

ktoś

Ze mną na rozmowie (pierwszym spotkaniu) były jeszcze 4 osoby, weszliśmy do pokoju i rozdano nam testy matematyczne (na czas), wyszlismy, sprawdzono je, potem wołali pojedynczo, teraz odbyła się rozmowa parę pytań (dlaczego tu aplikujemy itd) i kolejny test -wizualny, szukanie wad na lampach(i tu podziękowano osobie) . I tyle. Kolejne spotkanie to szkolenie z valeo --> badania lekarskie-->bhp. Z tego co słyszałam to już powoli kończą rekrutacje więc się spieszcie. Może rekrutacja przebiega inaczej przy wyższych stanowiskach.

ktoś

Ja zaniosłam CV (bez listu)do Adecco, po 2 tyg zaprosili na rozmowę a od spotkania do spotkania już trochę czasu minęło, teraz jestem na etapie badań i bhp:) także za nie długo wreszcie zacznę pracę;)

trzegol

"toja" mogę Cię prosić o kontakt na priv? mail: agusia19-80@o2.pl Z góry bardzo dziękuję:)

toja

Ja zawsze pisałam zwrot "do Dyrekcji" gdziekolwiek składałam podanie. Do Dyrekcji Valeo Lighting System w Chrzanowie.

trzegol

Może mi ktoś podpowiedzieć czy list motywacyjny kierować ogólnie do kadr Valeo czy jest tam ktoś konkretnie odpowiedzialny za rekrutacje? A może kierować to do Adecco? A jeżeli tak to do kogo? Jak to napisać żeby miało przysłowiowe "ręce i nogi":)Proszę o info

toja

najpierw jest na trzy miesiace potem na poł roku, dasz rade, a praca nie jest ciezka, tylko ogarnac te pierwsze tygodnie, wypełniać powierzone przez przełozonego zadania, a będzie dobrze, aha i słowa nie umiem albo nie dam rady nie wchodzą w grę, lepiej brzmi, nie umiem ale się nauczę, pokaż mi;)))

Oby się udało

Czekam wlasnie na szkolenia bhp:) oby się udało dostać umowę choćby na te 3 miesiące. Ciężko z tą pracą, już mnie każda forma zatrudnienia interesuje. A warunki pracy oferowane przez Adecco jak dla mnie są bardzo OK:)

toja

Po rozmowie kwalifikacyjnej mija ok 14 dni do akademii. To w akademii oswajaja Cię z wymogami jakie będą Cię obowiązywać na Valeo. Ucza podsta.. Praca jest odpowiedzialna bo lampy są wysokiej jakości i nikt nie chce popełnić błędu przy pracy.Na pewno nie można Valeo zarzucić złej jakości...Na każdym kroku pilnowana jest jakosc. To dzieki niej mamy prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.