Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

adwokat

To zapłać i miej a innym nie zazdrość. Kończyłem AGH, płaciłem a nikt mi egzaminu, czy nawet zaliczenia nie darował. Od razu widać, że niestety nie wiesz o czym mówisz.

madagaskar

Jakich zarobków można spodziewać się na stanowisku inżyniera procesu w Valeo? Jak wygląda sytuacja w firmie, czy produkcja zwalnia? Jaki jest stan maszyn i form w firmie?

hejabanana

Jak tam w korporacji? Są jakieś przyjęcia? Trudno się dostać? Jak wyglądają zarobki na 2013? I jak to jest z nowymi pracownikami? Długo trwa "wcielenie" na stanowisko?

luzik

Jedynym fajnym i z kulturą oraz pojęciem o pracy był [usunięto przez moderatora] z B0 ale gość sie zorientował co na przodach się dzieje i sie zmył z Valeo szkoda gościa.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
johny

Jak teraz z przyjęciami czy jest szansa się dostać tam teraz ???

nie ma sposobu i metody na niesprawiedliwosc ,przewaznie dopada tych wlasnie co im zupelnie sie nienalezy .Na przodach wyjade mi sie ,ze kierownicy duzo widza ,duzo rozmawiaja z operatorami i skala niesprawiedliwosci jest znacznie mniejsza,bynajmniej ja z takim przypadkiem sie nie spotkalem

tomi

agew - 2010-02-06 18:42:22 Valeo to poraszka [usunięte przez moderatora]

malutka 26

Ja pracowałam w Valeo rok, pierwsze kilka miesiecy super. Potem taki jeden [usunięte przez moderatora] przeniósł mnie na inną brygadę na inny dział. Byłam dosłownie wszędzie gdzie się tylko da, opowiadałam tą sytuację i nikt nie zrobił nic, aby mi pomóc. W końcu znalazłam sobie inną pracę, również jestem na stanowisku kierowniczym, ale nigdy nie [usunięte przez moderatora] ludzi ani nie karam za coś czego nie zrobią (są niewinni).

zwolniona

I TU JESTEŚ W BŁĘDZIE PRACOWAŁAM 3 I PÓŁ ROKU ZALEŻAŁO MI BARDZO NA PRACY NIE CHODZIŁAM NA PAPIEROSA NIE [usunięte przez moderatora] LUDZI NA KAWE NIGDY DO UBIKACJI TYLKO RAZ NA CAŁE 8 GODZIN I NADGODZINY NOTORYCZNIE I PO MIMO TEGO ZWOLNILI WIEC O CO TU CHODZI UKŁADY SA JAKIES CZY CO?

kto na przodach jest "starym "kierownikiem liniowym? wszyscy sa chyba jako liniowy "nowi"

nikt nie zwolni dobrego ,solidnego pracownika ,takiego co zalezy na pracy a nie szuka okazji zeby tylko isc na fajke .Prawda jest brutalna ,w innych firmach masz jadna przerwe i tyle ,zaden papieros ,zadna kawa ,ploteczki ...pogaduchy itp....a tu ? ? operator ma jeszcze pretencje jak mu sie zwroci uwage .........no ludzie .!!!!!!!!!!!!!!!!!Gdbyby kazdy robil to co do niego nalezy nie musial by sie jeden z drugim barc ,ze ktos na kogos doniesie ..........no niestety .....

olo

Witam czy aktualnie sa przyjecia i gdzie najlepiej zostawic cv.Ciekawilo mnie zawsze jak wygladaja testy dzieki za odpowedz,pozdrawiam

olo

Witam czy ktos mi powie jak wygladaja testy.dziekuje pozdrawiam

odzi

Jak robisz pod firmą ( Adecco) to mogą cie zwolnic w kazdej chwili... Zależy to od tego czy poprostu sie nadajesz czy sie nie nadajesz...... [usunięte przez moderatora]

olo

Czesc czy to prawda ze nawet jak cie przyjma to po krotkim czasie i tak zwalniaja taka ponoc polityka firmy jak to jest.Pozdrawiam.

Pytajacy, to nie prawda. Nie ma ku temu przesłanek przez najbliższe kilka lat

loco

jak jest z premiami czy są zawsze czasami mniejsze

pytajacy

to prawda że w przyszłym roku przenoszą produkcje z Chrzanowa do Rumuni??

marek

I odrzucił ofertę od firmy

UR

kukiz1 - 2012-11-05 12:41:05 witam mam pytanie ile zarobi ślusarz narzedziowy na utrzymaniu ru (usunięte przez administratora) Tyle zarobisz ile sobie wytargujesz na początku, niestety w tym zakładzie na tych samych stanowiskach zarabiają bardzo różnie. Ale chłopaki z działu narzędziowego są OK,

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo