Opinie o Firma Wanicki Sp. z o.o. w Mogilany

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Wanicki Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Wanicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Wanicki Sp. z o.o. w Mogilany

Robcio Nowy wpis

Nie polecam jako były pracownik, kasa słaba, social brak narzędzi też ogólnie najgorsza firma w jakiej pracowałem.

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Firma Wanicki Sp. z o.o. na stanowisku Prawnik? Czy pracownicy dostają premie?

weronika232 Nowy wpis

Jak oceniacie pracę w księgowości w Mogilanach, koło Krakowa? Warto aplikować?

były Nowy wpis
@weronika232

Hej, nie warto aplikować. Stawki fatalne i atmofera jeszcze gorsza

B pracownik

Kiepska atmosfera, brak sprzętu i szkolenia. Podstawowe narzędzia są wyzwaniem do załatwienia. Zarobki słabe, ogólnie brak pozytywów

Firma Firma Wanicki Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Prawnik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Obecny

Co w tym roku dostajemy na święta??

Flare

Ostrzegam przed serwisem w Sobiekursku, niekompetencja od samego początku do końca, poziom napraw poniżej krytyki, obsługi jeszcze gorzej....

Duza rotacja pracownikow, slaba kasa, brak podwyzek, smietanke spiajaja tylko wlasciciele, brak socjalu, atmosfera coraz gorsza, dziwi kogos ze ludzie sie zwalniaja i nie chca tam pracowac ?

Zofia
@Marcin

Słaba kasa to pojęcie względne, możesz coś bliżej, kwota na przykład?

Umowa
@Marcin

Kase zarabiaja ci co sa na dzialanosci gospodarczej i tak firma generuje koszty i placi czy pracujesz czy nie. mlodemu staremu grunt to umiec sie dogadac i ciagnac ile wejdzie. Na umowie o prace musisz sie prosic o kazda zlotowke, jakie zarobki biuro ok 3.5 tys. mechanik od 4 do 5 tys. Zero szacunku do.pracownika zero socjalu, premi dodatku czego kolwiek. To pracownicy tworza ta firmeipracuja na wlasciciela ktoremunic nie brakuje moze najwyzszy czas docenic to co sie ma a nie wiecznie plakac ze malo.

@Umowa

Marcin firma się stacza w woli piaseckiej nie sprzedali mi oleju do skrzyni.40 km jechałem i w sitańcu niema oleju.Chyba maja problemy to dlatego nie płacą.

ktos

Bardzo słabo, zero socjalu, zero premii i podwyżek, a na swieta tez kompletne zero. Co to za motywacja do pracy?? Cały rok sie spinasz i jaka nagroda?? Nic. Może i jak jestes blisko koryta cos ci spadnie, pracownicy, którzy pracuja najcieżej nie maja nic z tego. Wyzysk i spychanie obowiązków.

nicky

Potwierdzam, osoby w biurze Wanicki w Sobiekursku to nadęte buce, jeden lepszy od drugiego, oderwane od pługa wielkie ''pany kierowniki'' zero atmosfery pracy

Bronisław
@nicky

Czyli jednym słowem atmosfera kiepska. Przypominam ci tylko, że do pracy przychodzi się pracować, a nie zawierać towarzyskie kontakty :DDD Może po prostu nie zwracaj na innych uwagi ;P

Obecny

Odkąd zmieniła sie władza jest tylko gorzej. Własciciel firmy nie ma pojęcia co sie w niej dzieje, kto za co jest odpowiedzialny. Kto czym sie zajmuje i czy na prawde cos robi czy dobrze sciemnia biorąc kasę, a takich nie brakuje.

Potwierdzam ze wieczny problem z kasa. Atmosfera tez słaba.(usunięte przez administratora)

Łucja
@Tomek

Wspomniałeś też o problemie z pieniędzmi w firmie Wanicki - a co jest nie tak?

Sylwia
@Tomek

Hej nadal te problemy są? No problemy z pieniędzmi to takie niewybaczalne wręcz bym powiedziała ://

pit

Wieczny problem z kasa...zenada

Miecio
@pit

Wynagrodzenia nie dostałeś,czy masz żal

Ferdek
@Miecio

A co łaska, ze trzeba placic ludziom wynagrodzenie ? Placenie wynagrodzen na czas to nie jest jakis wyczyn tylko normalne standardy prowadzac firme. Ale niestety w tej firmie wszystko odbiega od standardow....nie znajdzie sie faktury zaplaconej na czas...

Władek

byłem na rozmowie w tej firmie kompletna żenada, przez telefon informowałem trzy razy o braku doświadczenia w autach ciężarowych po czym zostałem poproszony o spotkanie w miejscowości oddalonej o 80 km po to aby dowiedzieć się o tym że oni nie potrzebują nikogo bez doświadczenia żenada juz nawet nie wspomne o potraktowaniu osoby ubiegającej sie o stanowisko w tej firmie.... omijajcie szerokim łukiem

@Władek

Potwierdzam, byłem na rozmowie która przebiegała w dość napiętej atmosferze(nigdy do tej pory się to nie zdarzało). Również zostałem zaproszony(pomimo faktu, że nie posiadałem doświadczenia na takim stanowisku), ale na miejscu odniosłem wrażenie, że ktoś próbuje mi udowodnić że nie nadaję się na to stanowisko bo to bardzo trudne zadanie zamówić część do ciężarówki. Ok, zgadam się że na początku mogą być problemy(jak w każdej pracy), ale jest coś takiego jak numer VIN więc szukanie części to nie jest to jakaś kosmiczna umiejętność tym bardziej, że to mechanik ma obowiązek podania nazwy części. Z takim podejściem życzę powodzenia w szukaniu pracowników.

Ula

Wyzysk pracowników najwazniejsze napełnic swoje kieszenie teraz juz 3. Zamiast podwyzek obniżki, zero mozliwosci awansu. Tragedia nie polecam. Zero szacunku do pracownikow.

Robert

Nie polecam odziału Wanicki w Sobiekursk, kierownik to nadęty i nieprzyjemny buc. To była pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu!

wiwa
@Robert

ale co zrobił

Jakie wartości są cenione w Firma Wanicki Sp. z o.o.?

Wania

Czy ty pytasz o wartości? Nie ma żadnych wartości, wyzysk i (usunięte przez administratora) szefostwa i właścicieli. Rób tak żebyś się nie odzywał, i nie prosił o nic. Zero socjalu, zero poszanowania dla pracownika. O ile można mieć szacunek do założyciela firmy tak, jego potomkowie to banda człowieczków z zerowym szacunkiem do pracowników. Tylko wyciągnąć z nich wszystko i kończy się na pustych obietnicach. Nie polecam i nigdy nie polecę pracy w tej firmie. Chyba, że lubisz wchodzić tam gdzie słońce nie dociera.

klient

Przyjechal do mnie gosc wizytowka Kierownik.... opowiada sam nie ma pojecia o czym. Jak takie osoby reprezentuja ta firme to jest zenujace. Chyba nic dobrego nie maja do zaoferowania. To jest branza konkretnych, kompetentnych ludzi, a nie bajkopisarzy.

Naucz się pisać
@klient

Ostatnie zdanie przeczy całej wypowiedzi. hmm.... 200 IQ

Zawiedziony

Oddział kolo warszawy nigdy szerokim łukiem kierownik nie kompetetny dramat .

Były

Krakow ok ale Warszawa dramat kierownik (usunięte przez administratora) nie nie z dala od wawy obiecuje gruszki na wierzbie kokosy auta itp nieeerrre

Bobo

Czy pan Wanicki sklada auta mam jedno auto ktury kupił pracodawca i mam kilka wskazan golym okiem widac. Choć słyszałem takie wersje

Jbn
@Bobo

Człowieku, trzeba nauczyć się pisać po polsku, oczywiście ortografia. No chyba ze grałeś w filmie ,,jak zostałem gangsterem,, syna Łoma ? Tylko jego imię było łomek a Twoje jak widać ułomek.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Wanicki Sp. z o.o. - Mogilany

• Jak się pracuje w Firma Wanicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Wanicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Wanicki Sp. z o.o.?

Firma Wanicki Sp. z o.o.