IPB Decoration Zabrze
counter
1 39 32 5 1
Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś odpowiada na pytania tutaj?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w IPB Decoration Zabrze? Obowiązuje typowy dress code?

1
Maciek Nowy wpis

Jakie są plusy pracy w tej firmie? Warto próbować ?

2
Kto poleca twierdzi że jest ok Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 163 dni.
Kandydat
 Pytanie

Kto poleca? Proszę o opinie?

3
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Inż
Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy to dobre miejsce pracy dla inżyniera z językiem portugalskim I hiszpańskim? Rozwój? Zarobki? Powyżej 17 000 PLN brutto?

3
najlepsze
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy warunki pracy są tu doskonałe? Awans to permanentne narzędzie by otaczać się doskonałej klasy ekspertami? Każdy może liczyć na dedykowane szkolenia? Studia podyplomowe są finansowane? Kursy języków inne niż POP to wartość dodana na życzenie zasobów ludzkich?

Marcia

Jest dobrze, fajni ludzie pracują i może nie wszystko jest idealnie ale generalnie firma warta polecenia.

2
Atmosfera
Użytkownicy czekają na odpowiedź 177 dni.
Kandydat
 Pytanie

Największym atutem pracy jest atmosfera pracy? Wysokie zarobki?liczne darmowe szkolenia? Darmowe studia podyplomowe? Dopłata do wczasów? Czy jeszcze jakieś inne walory? Jest to miejsce dla osób chcących tu pracować co najmniej 10 lat? Czy praca na moment?

1
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 179 dni.
 Pytanie

Co jaki okres czasu w IPB Decoration Zabrze można ubiegać się o podwyżkę?

2
Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość w IPB Decoration Zabrze pracy na część etatu?

2
Ona
@Pytanie

Wszystko zależy od stanowiska i sezonu, tym niemniej w przypadku umów zlecenia jest możliwa pewna elastyczność współpracy - proszę przesłać aplikację: rekrutacja@ipb-decoration.eu

1
Bolo

Czy w ogóle normalnie firma działa? Warto szukać tu pracy?

2
Ona
@Bolo

Warto! Szczególnie teraz, gdy zaczyna się sezon - pracę znajdzie każdy, kto tylko chce pracować!

3
Olga
@Ona

To dobra wiadomość, dzięki! A wiesz, na jakie konkretnie stanowiska szukają teraz osób do pracy w IPB Decoration? Będę wdzięczna za jakieś info.

Ona
@Olga

Aktualnie potrzebni są pracownicy obsługi transportowej i magazynowej: - magazynierzy z doświadczeniem (gospodarka magazynowa, obsługa wózków widłowych), - kierowcy posiadający prawo jazdy kat. B jak również osoby posiadające średnie wykształcenie techniczne, najlepiej z doświadczeniem w utrzymaniu ruchu - do obsługi maszyn i urządzeń na Wydziale Igliwia (Jana Galla 29). CV z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych (RODO) najlepiej przesyłać na adres mailowy: (usunięte przez administratora)

5
KaKa
@Olga

Asystentka prezesa

1
Ona
@Ona

Aplikacje można przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@ipb-decoration.eu

Zbigniew
@Ona

Dziękuje, że podałaś informacje dotyczące rekrutacji. Czy mogłabyś napisać jakie umowy obowiązują na początek zatrudnienia i ile trwa okres próbny?

1
Ona
@Zbigniew

Warunki współpracy zależą od stanowiska i indywidualnej oceny kandydata. Proszę przesłać CV z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych (RODO), skontaktujemy się: rekrutacja@ipb-decoration.eu

Oszukany pracownik

Jaki jest adres hali produkcyjnej na gala?

Tomasz
@Oszukany pracownik

Twoja nazwa użytkownika sugeruje, że zostałeś w jakiś sposób oszukany przez firmę IPB Decoration Zabrze. Mógłbyś napisać, czy rzeczywiście tak jest, czy może Twój nick nie ma żadnego związku z treścią, którą przedstawia? Jeżeli rzeczywiście była jakaś sytuacja, to jesteś w stanie opisać jaka? Zachęcam do wyjaśnienia, jak to wygląda.

andrzej
@Oszukany pracownik

jana gala 29

2
Waldi

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

1
infogeek
@Waldi

zbyt duzo negatywow i wulgarnych slow wiec blokuja opinie

1
Ex
@Waldi

Proponuję wejść na Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.

Iwona
@Ex

Dlaczego proponujesz wejść na stronę tej firmy? Czy te spółki są w jakimś stopniu ze sobą powiązane? Może masz informację o tym, jak wygląda praca w firmie, której dotyczy wątek tego tematu, czyli firmy IPB Decoration Zabrze? Jak widzisz w wątku nie ma zbyt wielu opinii, dlatego Twoja opinia będzie na pewno cennym źródłem informacji dla czytelników, którzy odwiedzają ten temat.

Cezary

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Rebecka

Jakie warunki w biurze? Wynagrodzenie w miarę ok? Na czas? Jakieś nadgodziny? Bo tu widzę większość ludzi z produkcji się wypowiada.

1
Iwona

@infogeek, każdy użytkownik forum jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem- jeśli wpisy są z nim niezgodne, mogą zostać usunięte. Negatywne opinie, nienaruszające zasad, pozostają w serwisie. Wulgaryzmy nie są tolerowane. Jeśli możesz napisać coś o pracy w IPB, zachęcam Cię do pozostawienia komentarza. Informacje o oferowanych warunkach będą przydatne.

Iwona

Macie wieści o obecnej sytuacji w firmie? Czy IPB organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? A może osoby zatrudnione mogą udać się na wyjazdy integracyjne? Napiszcie, jakie wady i zalety ma praca w tym miejscu. Czy warto wysłać CV?

Steven

Tez jestem ciekawy jakie warunki w biurze?

O.n.a

Może i teraz wypłata jest w ratach ale zawsze była na czas a praca i atmosfera Wspaniała bądźmy szczerzy takiej pracy Nigdy nie znajdziecie. Mam nadzieję że tylko kiedy znów zacznie się sezon ja tam wrócę . Pozdrawiam Całą Ekipę z Igliwia

2

Zostaw merytoryczną opinię o IPB Decoration Zabrze - Zabrze

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

IPB Decoration Zabrze