Opinie o Paloma Pflege 24 w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Paloma Pflege 24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paloma Pflege 24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paloma Pflege 24 w Wieliczka

Jolka

A w Zusie pytaliście od jakiej kwoty składki odprowadzają? Sprawdzaliście? Pytaliście w Zusie? Podobno jak nie - od średniej krajowej - to do emerytury się nie liczy. Tak mają że od 4263 zł odprowadzają na swojej stronie ale czy to prawda jest? Czy tylko tak pisze na ich stronie? Pytał ktoś w Zusie kto u nich dłużej pracuje? A jaka jest umowa? Stawka godzinowa obowiązująca w Niemczech jest podana w euro? I że 40 godzin pracy tygodniowo jak w Niemczech - jest taki zapis w umowie? Bo niemieckie przepisy nas obowiązują jak pracujemy w Niemczech - stawka godzinowa w euro jak w Niemczech. Jak macie w umowie? Napiszcie proszę....

Basia

Opiekunka musi sobie załatwić transport czy firma załatwia? Kto płaci za bilety? Opiekunka musi sobie bilety w obydwie strony kupić? Czym jeździcie? Zlecenia są sprawdzane przez koordynatorów, wszystko zgadza się, co Wam mówią o zleceniu przed wyjazdem czy w Niemczech na miejscu okazuje się że jest inaczej niż mówili?

Ania O

Uczciwa i rzetelna firma własciciel konkretny umowy zgodne z prawem jezdze długo z tej firmy a zostałam zwerbowana przez kolezanke ktora jezdzi prawie od poczatku jej istnienia dlatego bardzo dziwia mnie wczesniejsze wpisyPozdrawiam

rysia

Pan powiedział, że A1 na 1 miesiąc nie wyda, że trzeba pracować dłużej. Kolega jechał na 5 h do Austrii slużbowo i dostał A1. Dało mi to domyślenia.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Paloma Pflege 24 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
elka

dzięki za podpowiedzi,coś mi nie pasowało podczas rozmowy( za piękne by było prawdziwe).........ale coraz trudniej znaleźć uczciwą firmę. Dla mnie ważne są umowy i składki,oczywiście w jakim stanie jest podopieczny też ale w tym przypadku można skrócić pobyt.pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.

Tosia

Wlasciciel bardzo beszczelny facet umowy z fałszywymi datami wyjazdu mnóstwo kar w umowie kłamstwa bezszczelnosc i arogancja.Nie polecam.

Szczera

Bardzo nieuczciwa firma.Wlasciciel z pracownica podaja nieprawdxiwe informacje o szteli .Porazka.

cezar

uwazajcie na firme Paloma pflege 24,facet wydzwania co chwile i męczy cię telefonami przekonując do zlecenia,umowy sa tak skonstruowane ze ponosisz wszystkie koszty wyjazdu,nie dajcie sie naciągnąc ,pensje tez marne,wogóle ich nie obchodzi ze mozesz byc niedysponowana w dniu wyjazdu masz pasc na pysk,ale jechac ,Przestrzegam przed tą firmą,,,

elka
@cezar

o co chodzi z tymi umowami,co jest nie tak?mozesz to rozszerzyć bo zastanawiam się nad tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Paloma Pflege 24 - Wieliczka

• Jak się pracuje w Paloma Pflege 24?

Zobacz opinie na temat firmy Paloma Pflege 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paloma Pflege 24?

Paloma Pflege 24
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 36F lok. 1
    32-020 Wieliczka