Fundacja "Żyć Godnie"

Kolnik

Fundacja "Żyć Godnie"
2 33

Opinie o Fundacja "Żyć Godnie"

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kamil

@Człowiek, pytałem o to ponieważ opinie różnią się w zależności od tego czy dana osoba pracuje, pracowała w firmie czy też nigdy nie była zatrudniona a jedynie słyszała opinie od osób trzecich. Z jakich powodów mówisz o zwolnieniach? Powiesz nam jaka atmosfera panuje w firmie? Jeśli byłeś/jesteś nieusatysfakcjonowany z warunków pracy, może warto poruszyć ten temat z szefostwem? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla osób planujących podjąć prace w tym miejscu.

Kamil

@Człowiek, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy? @anonymous, jak rozumiem, chodzi Ci o rotacje pracowników? Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w Fundacji "Żyć Godnie"?

Człowiek
@Kamil 04.07.2018 17:13

Byłem, jestem czy będę... Jakie to ma znaczenie, wszyscy tam zostają zwolnieni lub sami składają wypowiedzenia,

Człowiek

Słyszałam i widziałam na własne oczy jak tam pracownicy są traktowani przez Panią prezes,a wtedy dziwi się opinią, która sama sobie wyrabia.rotacja pracowników ogromna.

Praca jest fajna, podopieczni bardzo przyjaźni i kadra również. Serdecznie polecam to miejsce. Wiele wydarzeń i zajęć dla podopiecznych oraz piękny ogród i budynek. Jest to wspaniałe miejsce dla osób starszych i niepełnosprawnych.

@Pracownik 20.06.2018 10:43

zgadza się miejsce wspaniałe uczestnicy też mają tam dobrze....gorzej jeśli tam ktoś pracuje. Niestety też nie jest fajne jak pracownicy co chwile się zmieniają bo odbija się to na uczestnikach

Lena

Podpowiedzcie czy fundacja potrzebuje pracowników?

@Lena 20.06.2018 12:39

jak nie dziś to na pewno niebawem będzie wolne miejsce- niestety częsta rotacja w tej firmie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Fundacja "Żyć Godnie"? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Pracowałam tam kilka lat. Przez ten okres sporo widziałam. Po taki czasie pracy w fundacji docenia się każdego nowego pracodawcę.

wszystko po staremu:(

Czytam te wszystkie wpisy i mam mieszane myśli że po tylu latach nic się niestety nie zmieniło. Osoby które bronią to albo sami pracodawcy albo osoba która krótko tam pracuje. W fundacji nie pracuję już kilka lat ale często wspominam te lata. Pracownicy i podopieczni byli tam wyjątkowi. Po kilku latach już nikt z pracowników nie pracuje więc o czymś to znaczy....

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Fundacja "Żyć Godnie"? Napisz o tym!

...

Zdrowych wesołych świąt wszystkim byłym oraz obecnym pracownikom fundacji. Tym ostatnim w szczególności życzę wytrwałości i mimo wszystko wiary w dobro człowieka.

@BONO 29.10.2017 22:09

Tak jeszcze z imienia i nazwiska Ci podam nie znasz obowiązku ochrony danych osobowych. Jeśli pracujesz krótko to i tak D. nieznasz

bu haha
@BONO 30.10.2017 05:38

Uuuu to szalejesz ja tam pracowałam kilka lat więcej więc nie wypowiadaj się bo nie wiesz o czym mówisz.Dyscyplina pracy???Kpina. Przez kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży tylko tam spotkałam się z tak złym traktowaniem pracowników.

anonymous

Ja tu niczego nie sklamalam.

Sąsiadka
@BONO 29.10.2017 22:40

Sąsiadów wokół nie brakuje, możesz sprawdzić monitoring - może się czegoś dowiesz heee. Sąsiedzi nie od dziś wiedzą co tam się dzieje.

BONO

A co dla pani znaczy traktowanie z godnością.

były pracownik

Jeżeli ktoś potrzebuje pracy w Kolniku jest miejsce a jak nie to za chwile się zwolni. Na chwilę praca ale zawsze coś :) to żart również nie polecam.

BUUUU

Ściema gdzie wpisy???? Niech ludzie wiedzą co się tam dzieje zanim pójdą tam do pracy NIE POLECIŁABYM NAWET WROGOWI

Szatyn

Dlaczego skasowano wcześniejsze negatywne opinie o tym pracodawcy, chyba w tym kraju jest wolność słowa??

Zostaw opinię o Fundacja "Żyć Godnie" - Kolnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja "Żyć Godnie"