Paloma Pflege 24

NIP: 6811540816 REGON: 360741499

Paloma Pflege 24

Opinie o Paloma Pflege 24

Ela62

Witam wszystkie chetne panie opiekunki ktore by chcialy podjac wspolprace z firma Paloma Pflege24 z Wieliczki .Ja pracuje z ta firma 3lata i jestem zadowolona ,firma solidna i rzetelna zawsze pomocni w Plsce jak i w de koordynator sympatyczny i pomocny .Place zawsze na czas skladki odprowadzane .Polecam

Marzena

Aplikując tam nie wolno Ci mieć żadnych oczekiwań. Mając jakiekolwiek oczekiwania od razu zostaniesz zakwalifikowany jako "element asertywny" (czytaj: niepożądany).

Jakim pracodawcą jest Paloma Pflege 24? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Bogna

Podpowiedzcie czy warto z nimi podjąć pracę w Niemczech? Jest dużo takich agencji, chociaż słyszałam o nich dobre opinie

Elka

Na zachodzie Niemiec i w Berlinie stawka 9,40 euro za godzinę dla opiekunki a w pozostałych miastach 8,65 euro za godzinę pracy. Tak piszą w Internecie. A jak macie w umowie? Napiszcie coś o umowie, jak wysyłają? Kurierem czy na meila...

Jolka

A w Zusie pytaliście od jakiej kwoty składki odprowadzają? Sprawdzaliście? Pytaliście w Zusie? Podobno jak nie - od średniej krajowej - to do emerytury się nie liczy. Tak mają że od 4263 zł odprowadzają na swojej stronie ale czy to prawda jest? Czy tylko tak pisze na ich stronie? Pytał ktoś w Zusie kto u nich dłużej pracuje? A jaka jest umowa? Stawka godzinowa obowiązująca w Niemczech jest podana w euro? I że 40 godzin pracy tygodniowo jak w Niemczech - jest taki zapis w umowie? Bo niemieckie przepisy nas obowiązują jak pracujemy w Niemczech - stawka godzinowa w euro jak w Niemczech. Jak macie w umowie? Napiszcie proszę....

Basia

Opiekunka musi sobie załatwić transport czy firma załatwia? Kto płaci za bilety? Opiekunka musi sobie bilety w obydwie strony kupić? Czym jeździcie? Zlecenia są sprawdzane przez koordynatorów, wszystko zgadza się, co Wam mówią o zleceniu przed wyjazdem czy w Niemczech na miejscu okazuje się że jest inaczej niż mówili?

Ania O

Uczciwa i rzetelna firma własciciel konkretny umowy zgodne z prawem jezdze długo z tej firmy a zostałam zwerbowana przez kolezanke ktora jezdzi prawie od poczatku jej istnienia dlatego bardzo dziwia mnie wczesniejsze wpisyPozdrawiam

Ewa

Jak możecie takie głupstwa wypisywać ...ja jeżdżę z Paloma Pflege 24 z Wieliczki...jest to bardzo solidna i uczciwa Firma...jadę już któryś raz z kolei, naprawdę bardzo polecam..Szefostwo bardzo miłe, serdeczne,nie wyobrażam sobie pracy z inną Firmą....aczkolwiek mam doświadczenie, wyjeżdżałam poprzednio z innej Firmy...ale niestety nie byłam zadowolona, musiałam na wypłate czekać 2 tygodn....nigdy na czasie...Tutaj w Paloma Pflege wypłaty sa przed czasem....Proszę nie wypisujcie głupot, tylko zachęcam ..odważcie się...nie bójcie się zmian..Gorąco polecam, z całego serca....

rysia

Pan powiedział, że A1 na 1 miesiąc nie wyda, że trzeba pracować dłużej. Kolega jechał na 5 h do Austrii slużbowo i dostał A1. Dało mi to domyślenia.

elka

dzięki za podpowiedzi,coś mi nie pasowało podczas rozmowy( za piękne by było prawdziwe).........ale coraz trudniej znaleźć uczciwą firmę. Dla mnie ważne są umowy i składki,oczywiście w jakim stanie jest podopieczny też ale w tym przypadku można skrócić pobyt.pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.

Tosia

Wlasciciel bardzo beszczelny facet umowy z fałszywymi datami wyjazdu mnóstwo kar w umowie kłamstwa bezszczelnosc i arogancja.Nie polecam.

Szczera

Bardzo nieuczciwa firma.Wlasciciel z pracownica podaja nieprawdxiwe informacje o szteli .Porazka.

cezar

uwazajcie na firme Paloma pflege 24,facet wydzwania co chwile i męczy cię telefonami przekonując do zlecenia,umowy sa tak skonstruowane ze ponosisz wszystkie koszty wyjazdu,nie dajcie sie naciągnąc ,pensje tez marne,wogóle ich nie obchodzi ze mozesz byc niedysponowana w dniu wyjazdu masz pasc na pysk,ale jechac ,Przestrzegam przed tą firmą,,,

elka
@cezar 10.11.2015 16:42

o co chodzi z tymi umowami,co jest nie tak?mozesz to rozszerzyć bo zastanawiam się nad tą firmą.

Zostaw opinię o Paloma Pflege 24 - Wieliczka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paloma Pflege 24