Opinie o Paloma Pflege 24 w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Paloma Pflege 24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paloma Pflege 24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paloma Pflege 24 w Wieliczka

Zofia Nowy wpis

Przed wyjazdem na sztelę rozmawiałam z obecną na tej szteli opiekunką Halinką z Palomy, która wyjeżdża z nią prawie od samego początku. Halinka opisywała tą sztelę w samych superlatywach, a po przybyciu na miejsce okazało się, że to jedna wielka mina. Halinka powiedziała tylko tyle: "Przepraszam Cię, że Cię okłamałam, ale gdybym powiedziała Ci prawdę, to byś nie przyjechała". Poza tym Halinka wszystko przekazuje szefowi Palomy, więc nie warto jej cokolwiek mówić.

Paloma Nowy wpis
@Zofia

Witam Przeczytaliśmy właśnie bardzo ciekawą opinię i chcielibyśmy tylko poinformować, że za rzekomą Panią Halinkę nie pojechała żadna rzekoma Pani Zofia, która nie jest znana firmie. Pozdrawiamy zatem rzekomą Panią Zofię, kimkolwiek ona jest. Życzymy więcej odwagi i podpisywania się nazwiskiem, wówczas możemy odnieść się do sprawy rzetelnie. Jako firma zawsze udostępniamy kontakt do znajdującej się w pracy opiekunce, tak aby nie było jakichkolwiek rozczarowań. Zespół Paloma Pflege 24

Jak możecie takie głupstwa wypisywać ...ja jeżdżę z Paloma Pflege 24 z Wieliczki...jest to bardzo solidna i uczciwa Firma...jadę już któryś raz z kolei, naprawdę bardzo polecam..Szefostwo bardzo miłe, serdeczne,nie wyobrażam sobie pracy z inną Firmą....aczkolwiek mam doświadczenie, wyjeżdżałam poprzednio z innej Firmy...ale niestety nie byłam zadowolona, musiałam na wypłate czekać 2 tygodn....nigdy na czasie...Tutaj w Paloma Pflege wypłaty sa przed czasem....Proszę nie wypisujcie głupot, tylko zachęcam ..odważcie się...nie bójcie się zmian..Gorąco polecam, z całego serca....

Były Pracownik
@Ewa

(usunięte przez administratora)pracownika i traktowanie go jak "gnoja" jest według ciebie Kobieto normalne, w porządku i świadczy tylko i wyłącznie o uczciwości, rzetelności oraz profesjonaliźmie tej firmy???? Pierwszy raz słyszę, żeby agencja,która nawet nie chce dać telefonu do zmienniczki,która jest na danym zlecniu źeby była uważana za godną zaufania i i słowną firmę.W czym tkwi w takim razie probrlm,żeby dać telefon do zmienniczki? Tak zachowuję się1a według Pani uczciwa agencja, bo chyba pod Panią Ewą tkwi Pan Marek.

Tatiana Nowy wpis
@Ewa

Kontakt z szefem jest bardzo dobry. Pan Marek oraz pani Anna są dostępni w każdej chwili. Wypłata jest zawsze na czas.

Pan Marek nie płaci swoich zobowiązań ? - dokonał transakcji, a teraz nie chce zapłacić za to co zakupił?

Agnieszka
@Marek

I jakiej odpowiedzi na to pytanie oczekujesz?

Paloma Pflege 24 Nowy wpis
@Marek

Opinie niepodpisane przez autora świadczą o nim samym. Paloma Pflege 24 zawsze sumiennie wypełnia swoje zobowiązania wobec uczciwych kontrahentów. Uczciwość jest na pierwszym miejscu w naszej firmie.

Magdalena

Co to znaczy ze w firmie nie mozna miec swoich oczekiwań :) Cięzko zdobyć premie/awans?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Paloma Pflege 24 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Paloma Pflege 24?

Halina

Dla panów frak + lakierki oczywiście. Dla pań fartuszek z falbanką

Goya art

a to b.ciekawe????proszę mi wytłumaczyć do czego służy ten laptop w miejscu pracy?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Paloma Pflege 24? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Paloma

Jak w każdej firmie, istnieją sytuacje zakończenia współpracy z jednej i drugiej strony. Nikt nikogo nie zmusza do współpracy. Jeśli obydwu stronom pasują warunki, wówczas współpraca układa się na kilka lat. Niemniej jednak sytuacja wypowiedzenia umowy z którejkolwiek ze stron jest bardzo rzadka w naszej firmie.

ak

Myślę, że te oczerniające firmę Paloma Pflege 24 komentarze pisała zapewne konkurencja. Tak się składa, że współpracowałam z tą firmą i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wynagrodzenie jest przelewane na konto przed końcem miesiąca, składki ZUS odprowadzane bardzo uczciwie od średniej krajowej za każdy miesiąc pracy. Kontakt z właścicielem firmy bez zarzutów, a jeśli chodzi o miejsca wykonywania zleceń, to wiadomo, że dużo zależy od szczęścia, czy trafimy dobrze, czy też nie. Nawet najlepsza firma, jeśli taka w ogóle istnieje, nie zagwarantuje nam tego. Współpracowałam już z wieloma agencjami i wiem, że bardzo wiele firm okrada Opiekunki ze składek ZUS. Odprowadzają je raz na 2- 3 miesiące i bardzo często od minimalnej krajowej lub nawet od 200 zł. To jest jawne oszustwo i zastanawiam się dlaczego w naszym kraju przymyka się na to oko i pozwala nas tak wykorzystywać.

Były Pracownik
@ak

ak Kochana żadna konkurencja tylko byli pracownicy, którzy odeszli od firmy Pana Marka P!!!!!!!!!!! Składki nie były nawet od najniższej krajowej odprowadzane, brak ubezpieczenia w tym karty EKUZ. Praca na czarnucha u Pana Marka Piekarczyka.Działalność załoźona tylko po to "żeby urząd się nie czepiał". Zlecenia nie sprawdzone, nie zgadzające się zupełnie ze stanem rzeczywistym pacjenta(nie były to nowe zlecenia, tylko "sprawdzone", na których przybywały już opiekunki) W XXI wieku tak wygląda według zakochanych pracownic w tej agencji legalna praca? Brak wsparcia na zleceniu ze strony samego szefa. (usunięte przez administratora) a nie agencja. Opini^ pozytywne są wystawiane przez pracowników tej firmy najwidoczniej na świecie. Były pracownik NIE KONKURENCJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super Firma. Uczciwa i wysoki Zus.

Pracuję w firmie od kilku lat. Firma stara się utrzymać jak najbardziej legalną i optymalną dla pracownika pozycję. Wynagrodzenie jest wypłacane w bieżącym miesiącu, składki Zus odprowadzane każdego miesiąca od wysokiej kwoty, kontakt z firmą na bieżąco. Czy wynagrodzenie na rękę mogłoby być wyższe? Zawsze tak jest oczywiście, ale każdy ma swoje możliwości. Jeżeli masz pewność, że otrzymasz zawsze wynagrodzenie do 31 każdego miesiąca w kwocie co do której się umawiasz i masz regularnie, bez żadnej zwłoki odprowadzane składki Zus (co sprawdzam w Zus), to zyskujesz poczucie bezpieczeństwa. A tutaj tak jest. Na jaką Stellę trafisz, wiedz, że możesz zawsze liczyć na wsparcie firmy, jeśli widzą, że klient nie jest w porządku.

hK

@Marzena czyli żadnych negocjacji jeżeli chodzi o umowę?

Marzena

Aplikując tam nie wolno Ci mieć żadnych oczekiwań. Mając jakiekolwiek oczekiwania od razu zostaniesz zakwalifikowany jako "element asertywny" (czytaj: niepożądany).

Nela
@Marzena

Zgadzam się w 100 %

Danka

Pracowałam z tą Firmą Paloma Pflege 24 od samego poczatku ..P.Marek to człowiek,który dba o pracownika..Nie rozumiem tego dlaczego tak piszecie.. POLECAM tę firmę bo nigdy mnie nie zawiodła..

Bożena

Witam, czy któraś z dziewczyn pracujących w Paloma Pflege 24, podpowie jak wygląda organizacja dojazdu do pracy? Na jakie warunki można liczyć?

ULIK

Pozostaje zawsze możliwość zmiany firmy. Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą i nic z tego nie rozumiem

Tomina

Nie polecam. (usunięte przez administratora)urywa kasę, trzeba dopominac się o wypłatę. Nieuczciwy, zaklamany, nie wypłaca umownej kwoty. (usunięte przez administratora)

Gnom

nieuczciwy facet, wystawił umowę brutto 1699 euo za miesiąc. praca w urągających warunkach , 10 godzin dziennie z zegarkiem na ręku.Gnom

Ela62

Witam wszystkie chetne panie opiekunki ktore by chcialy podjac wspolprace z firma Paloma Pflege24 z Wieliczki .Ja pracuje z ta firma 3lata i jestem zadowolona ,firma solidna i rzetelna zawsze pomocni w Plsce jak i w de koordynator sympatyczny i pomocny .Place zawsze na czas skladki odprowadzane .Polecam

Bogna

Podpowiedzcie czy warto z nimi podjąć pracę w Niemczech? Jest dużo takich agencji, chociaż słyszałam o nich dobre opinie

Elka

Na zachodzie Niemiec i w Berlinie stawka 9,40 euro za godzinę dla opiekunki a w pozostałych miastach 8,65 euro za godzinę pracy. Tak piszą w Internecie. A jak macie w umowie? Napiszcie coś o umowie, jak wysyłają? Kurierem czy na meila...

Zostaw merytoryczną opinię o Paloma Pflege 24 - Wieliczka

• Jak się pracuje w Paloma Pflege 24?

Zobacz opinie na temat firmy Paloma Pflege 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paloma Pflege 24?

Paloma Pflege 24
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 36F lok. 1
    32-020 Wieliczka