Opinie o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Rosja

Kolego ja już dawno rozliczony

Syndyk

Wejdź na podatki.gov.pl i zaloguj się. Twój pit już tam jest od około trzech tygodni. Rozliczysz się w kilka minut, wystarczy zatwierdzić i po kłopocie. Jak potrzebujesz w formie papierowej to sobie wydrukuj. Zamykam temat.

śmieszy minister

Wszyscy pracownicy ST3 Offshore dostali propozycje pracy - twierdzi Gróbarczyk

Welding Machine

Sprzed miesiąca, już sami cytowani w tekście nie pamiętają o czym mówili.

PIT

W PIT rocznym należy użyć prawidłowych kosztów uzyskania przychodów. Pracownik, który mieszka w Szczecinie i pracował cały rok w ST3 w swoim PIT 11 w pozycji nr 30 ma koszty uzyskania przychodów w wysokości 1 278,75 zł to w PIT 37 powinien wpisać 1 751,25 zł. Pracownik, który nie mieszka w Szczecinie i pracował cały rok w ST3 w swoim PIT 11 w pozycji nr 30 ma koszty uzyskania przychodów w wysokości 1 573,42 zł to w PIT 37 powinien wpisać 2 151,54 zł

Aplikowałeś do firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E, 2/2, 3/1, Cysterna
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Miasto wymarłe

Nic wam nie damy. Żadnej kasy i żadnego pita.

Dove

Państwo w państwie, jak Pisory będą u władzy to tak będzie dalej. Ogólnie zamiast się rozwijać to się cofamy. Prosty przykład stadnina koni a teraz st3. A nam przeczucie że więcej spółek po upadało tylko o tym nie wiemy, nie udolne zarządzanie.

Pz

Witam mam pytanie czy wszyscy już dostali pita

Gróbarczyk 2

Planujemy, zgodnie z polityką energetyczną Polski, wybudowanie aż 10 gigawatów nowych mocy. Wierzę, że będzie tego jeszcze więcej - powiedział wiceminister, szacując związane z tym nakłady na ok. 120 mld zł. Jak mówił, rozwój energetyki wiatrowej na morzu da nie tylko efekt energetyczny, ale i gospodarczy. Spodziewamy się, że w wyniku tych inwestycji na Bałtyku powstanie cała nowa branża polskiej gospodarki. Już dziś mamy około 100 przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby polskich farm wiatrowych" - wyjaśnił. Gryglas przytoczył przykład polskiego producenta kabli podmorskich, do którego należy obecnie ok. 40 proc. europejskiego rynku tego produktu. Wierzę, że takich firm będzie z roku na rok coraz więcej. Chcę zadbać, żeby jak najwięcej elementów tych farm powstawało w Polsce - zadeklarował Gryglas.

Sigma i Pi

Poproszę o informacje na temat co teraz się dzieje w sądzie ze sprawą ST3? Czy uprawomocnienie restrukturyzacji i jej przejście w układ (niezrealizowany) ma wpływ na dalsze postępowanie w kierunku zatwierdzenia upadłości przez sąd?

Haha
@Sigma i Pi

Dzieje się glown!!!!!!!!!!!!!!!!! bandą nieudaczników

!!!

Dzisiaj odebrałem Pita poleconym 03.03.2020

Czy wiadomo coś na temat świadectw pracy?

cierpliwy
@1

Też chciałbym to wiedzieć. Pewnie będą ale nikt nie wie kiedy.

Węglaż

Dalej piszecie bzdury a Pitów, odpraw dalej nie ma.

Go
@Węglaż

Pity sa ja dostałem

@Węglaż

Pity są do odebrania w sekretariacie prezesa na trzecim piętrze byłem dzisiaj i odebrałem

Węglaż
@Qwerty

Pita to powinni mi dostarczyć do końca lutego. A nie że mam go sobie odebrać.

Prawomocny

Przeczytajcie uważnie. Nie zwalniać się przed ogłoszeniem upadłości, ponieważ później będziecie musieli swoich praw dochodzić w sądzie. Jeżeli wejdzie syndyk to na nim będzie spoczywał obowiązek zaspokojenia pracowników (de facto będzie pracodawcą). Jeżeli będzie zwalniał to z automatu będą to zwolnienia grupowe. W tym miejscu Ci pracownicy są pierwsi w kolejności do otrzymania pieniędzy, po nich są Ci którzy się zwolnili z art.55. W przypadku podjęcia decyzji o zwolnieniach grupowych, która również należy do syndyka, syndyk przyjmuje na siebie obowiązki narzucone przy zwolnieniach grupowych. Innymi słowy, przejmuje obowiązki pracodawcy wynikające ze zbiorowego prawa pracy. W Związku z tym zgodnie z art. 8 u.z.g. - pracownikowi, w związku z rozwiązaniem stosunku pracy w ramach grupowego zwolnienia przysługuje odprawa pieniężna. " Podsumowując – jeśli dochodzi do likwidacji czy upadłości pracodawcy bardziej korzystne będzie czekanie na rozwiązanie stosunku pracy przez pracodawcę, ponieważ wówczas nabędzie się prawo do odprawy i odszkodowania za okres wypowiedzenia. Jednocześnie pracownik będzie objęty wypłatą zaległych świadczeń z FGŚP, a w przypadku rozwiązania umowy z art. 55 K.p. będzie trzeba najpierw dochodzić tych roszczeń przed sądem – co zapewne wydłuży całą procedurę"

WH
@Prawomocny

Bardzo ważna informacja. A co w sytuacji gdy np. podpiszę umowę o pracę w innym zakładzie pracy?

Rosja

Kolego możesz mieć 500 umów zero problemu

@Prawomocny

Nie pisz głupot człowieku i ci co zostaną i ci co się zwolnili z art 55 przy rozliczeniu są w tej samej grupie jako roszczenia pracownicze idź zasięgnij języka u prawnika który się zajmuje takimi sprawami a nie u prawnika od rozwodów.

Prawomocny

Zmień prawnika

@Prawomocny

Tak jak pisałem wcześniej z pisma Patryka Zbroi które przesłał do pracowników przed przestojem było napisane że pracownicy którzy zwolnią się z art 55 przy rozliczeniu są nadal traktowani jako pracownicy i w przeciwieństwie do twojego wpisu przekazał że po wejściu syndyka gdy będziesz chciał cię zwolnić z art 55 może robić problemy odszkodowawcze

@Qwerty

To w takim bądź razie po co mam się zwalniać skoro jesteśmy w tej samej grupie? wytlumacz mi proszę? Jestem na postojowym i trochę dorabiam, bo muszę z czegoś żyć. Nie zwalniam się z 55 i czekam, zobaczymy co z tego będzie.Nie mam za bardzo wpływu na to wszystko ale z chęcią bym wrócił do firmy na starych warunkach. Oczywiście każdy ma swój rozum i nie zamierzam nikogo pouczać.

@pracownik

Ja nikomu nie mówię żeby się zwalniał każdy z nas jest dorosły i ma swój rozum ja tylko odniosłem się do wcześniejszego komentarza. Jak masz gdzie sobie dorobić to super ja się zwolniłem bo mam już normalną pracę a dwóch srok za ogon nie da się ciągnąć przez dłuższy czas.

Syndykator
@Prawomocny

Chłopie weź nie wygaduj głupot,to co wypisujesz to jest jakiś słaby suchar,który pewnie teraz zajadasz.Wyrok sądu jest nie do pod ważenia .A to czy Ci syndyk zapłaci?bo jesteś pracownikiem,to mają to gdzieś.Poczytaj ile ludzi w naszym kraju pracowało w takich firmach,i do dziś nie mają kasy.Dokształć się trochę zanim sypniesz znowu jakimś farmazonom.

Parzystokopytny guziec
@Prawomocny

A zalegle zusy to gdzie? przed wszystkimi

Syndykator
@WH

Bardzo ważna informacja ????Hahaha Chyba pytanie,a nie informacja.Z takim poziomem analfabetyzmu,to na pewno odzyskasz pieniądze.Już widzę jak sformułujesz pismo o wypłatę należności.(usunięte przez administratora)

Parzystokopytny guziec

Cza bylo wczesniej sie ogarnac z tematem a nie plakac, teraz to juz po ptokach przeciez hoojową wiało od ponad roku w tej firmie

Michu

Jakie wieści z sądu? Ktoś zna treść wyroku? Umorzyli układ? Kiedy rozprawa o upadłość? Pitu jeszcze nie dostałem i koledzy z różnych działów też nie, pytałem kilkunastu.

Olo
@Michu

Układu nie umorzyli bo się uprawomocniło. Patryk Zbroja na swojej stronie opisal co było na rozprawie.

WH

Odwiedziłem dziś PIP ale porada którą usłyszałem wzbudziła we mnie jeszcze większe wątpliwości więc zadzwoniłem do Centrum Poradnictwa PIP ( tel.801 002 006 i dla kom. 459 599 000 ) i otrzymałem potwierdzenie, że polskie prawo pozwala na dwa a nawet trzy etaty pod pewnymi warunkami np. jak jest podpisana przez pracownika klauzula o pracy w firmie konkurencyjnej itp. Nie oszukujmy się ale z postoju nikt nas nie ściągnie i jeżeli jest możliwość podjęcia nowej pracy za zgodą nowego pracodawcy bez świadectwa pracy to warto to zrobić bez zwalniania się z ST3 z art. 55. "Najgorsza opcja to taka w której czekasz aż się stanie cud, albo się zdziwisz jak przyjdziesz i dadzą ci aneks do podpisania z obniżona stawka i albo ci pasuje albo nie i sam się zwalniasz ale wtedy już bez niczego bez odprawy i z paragrafu 55 tez skorzystać nie możesz" Nie do końca prawda ... skorzystać z art. 55 możesz zawsze do miesiąca czasu gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika - i tak np. brak wypłaty za luty 2020 skutkuje tym , że art 55 możesz rzucić nawet 31.03.2020r. Pamiętajcie, że zwolnienie z art.55 to walka o pieniądze idzie przez sąd i odzyskać można je jedynie od komornika i syndyka pod warunkiem , że jeszcze coś pozostanie z majątku firmy. Tu przypomnę, że prawnik Patryk Zbroja który stał się dla wielu wyrocznią nie jest do końca pewny czy pracownicy są przed wszystkimi wierzycielami z zaległymi wynagrodzeniami czy najpierw podlegać spłacie będą dotacje z UE. Jeżeli dotacje to ... sami wiecie co. Zresztą wczorajszego wyroku sądu w sprawie umorzenia postępowania restrukturyzacyjnego też jakoś nikt nie przewidział ... więc może tak się porobić, że upadłości też nie będzie albo zostanie ogłoszona za kilka / kilkanaście miesięcy ?

Banaś
@WH

Na umorzenie postępowania restrukturyzacyjnego to czekamy od dwóch miesiecy czyli od złożenia wniosku o zakończenie procesowania restrukturyzacji aby sąd mógł się zająć wnioskiem o upadłość. Więc nie powinno być tozaskoczeniem.

były

Urząd Morski w Słupsku przestanie istnieć jako niezależna jednostka administracyjna od 1 kwietnia. Minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk podczas wizyty w Słupsku zapowiedział, że wszyscy pracownicy słupskiego urzędu znajdą zatrudnienie w urzędach morskich w Gdyni i Szczecinie. Minister w rozmowie z dziennikarzami uspokajał, że nikt nie zostanie zwolniony. Oznajmił też, że nowy podział funkcjonowania Urzędów Morskich będzie odpowiadał podziałowi administracyjnemu kraju. Ten to ma dobre serce. Jak za ,,machniem czarodziejska różdzka" . Wszędzie i wszystkim załatwia pracę hehe śmieszny minister

Byly

Czy wiadomo coś na temat pitu ? Pracowałem w poprzednim roku , zawsze wysyłali pocztą....

@Byly

Byłem w piątek i sekretarka powiedziała mi że do końca miesiąca będą wysyłać pocztą

@Pretorian

A co z pieniędzmi i świadectwami pracy?

Cezary
@1

Przestań już się pytać o pieniądze. Mówiłem, że nie ma i nie będzie. Nie psuje mi dnia bo to bardzo trudny dla mnie okres. Jak chcesz pieniędzy to w Gryfii możesz zarobić. Uczciwe rynkowe stawki. Teraz daj mi spokój bo muszę z kolegami dokończyć kładzenie firmy. Już kilka lat się staramy i nie chcemy nic na koniec zepsuć, nie daj Boże odżyje i co wtedy?

Monter

Witam czy morze ktos odpowiedziec mi na pytanie. Jak lepiej postapic w obecnej sytuacji. Polozyc wypowiedzenie z artykulu 55 przed ogloszeniem upadlosci ST3 czy wyczekac do konca za upadlosc nastanie i sami zwolnia?

@@@

Oczywiście że czekać do końca zwolnienie z artykułu 55 najgorsza opcja

Jeti
@@@@

A to niby czemu najgorsza..

Aaa
@Jeti

Najgorsza bo kolo pewnie nie ma żadnej innej roboty ani perspertw

@Monter

Polskie prawo pozwala na 2 etaty. Z postoju nie oszukujmy się ale nikt nie ściągnie. Tak więc pracować jeśli jest taka możliwość bez świadectwa pracy do czasu aż syndyk zwolni. Pieniądze z funduszu świadczeń gwarantowanych do 2m-cy. Osoby które mówią, że artykuł 55 to to samo to dlaczego o forsę trzeba będzie walczyć z sądzie?

warchlak
@PIP

legalnie możec mieć dwa i mowę zlecenie a nawet dwie, wiem po dwa lata tak tyrałem tylko niestety musisz sie liczyć z corocznną dopłatą podatku w nagrodę że pracujesz dwa razy więcej dwa razy mniej nie ma cię w domu...to taka danina dla pańśtwa za to że więcej zarabisz ale jakim kosztem

warchlak
@warchlak

dlatego jeden etat legalny i kilka czarnych umów, wtdy wychodzisz na swoje

PIP

Ale kto ma ci dać ten aneks? Firma musiałaby być przejęta i nowy właściciel mógłby zaoferować nowe umowy co się nie stanie bo sam minister powiedział, że firma musi upaść. Nawet jeśli coś takiego miałoby miejsce to jeśli nie podpiszesz takiego aneksu to muszą cie zwolnić z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

@PIP

Sam minister mówi wiele także na te przemowy trzeba wziaść bardzo duża poprawkę wiesz.

Tarcza
@Monter

Znajdź nową pracę a następnie zwolnij się z ST3 z art 55. Weź sprawy w swoje ręce i nie czekaj aż sąd z syndykiem zdecydują o twoim losie. Obecnie sytuacja prawna przedsiębiorstwa jest tak skomplikowana, że nikt nie jest w stanie określić ile będą trwały procedury w kierunku wypłaty zaległych wynagrodzeń i innych należnych świadczeń. Na każdym etapie może zdążyć się poślizg czasowy. Na przykład gdy syndyk zarządzi wypłatę środków z FGŚP i już pomyślisz że przelew blisko ale okaże się że jakakolwiek firma HR, która podejmie się rozliczenia wynagrodzeń może zacząć pracę za trzy miesiące i podliczenie będzie trwało kolejne dwa. To tylko przykład co się może zdarzyć.Wiadome jest, że sprawa będzie się przeciągać, nawet nie ze złej woli właściciela ale z samego ogromu problemu , który generuje kolejne procedury i dokumenty do przerobienia. Do sądu idziesz wtedy gdy pracodawca nie chce wypłacić ci pieniędzy czyli wtedy kiedy nie dotrzymuje umowy i/lub łamie prawo.

zdezorientowany

Tak ale inne osoby rozmawiały w PIP i z prawnikami , były inne wersje.Pewne jest że z artykułu 55 walka idzie przez sąd .Wowczas taki prawnik ma pracę i kupę kasy. Nie wiem co jest lepsze dla nas. Za dużo jest sprzecznych informacji.

Welding Machine
@zdezorientowany

Jesli właściciel, syndyk, sąd i wszyscy wspaniali politycy będa zgodni aby zapłacić pracownikom i wierzycielom to kasa bedzie bez pozywania pracodawcy. Jeśli sprawy przybiorą kierunek taki, że nie będa płacić bo "politykom" nie zepnie się koncepcja przekształcenia ST3 w nowoczesne złomosisko czy co oni tam chcą z tego zrobić to bez szarpaniny się nie obejdzie czy się zwolnisz czy zostaniesz.

@zdezorientowany

Też byłem w pip i rozmawiałem dodatkowo powiedziano mi żeby zakładać sprawę w sądzie z klauzulą natychmiastowej wykonalności aby móc w razie czego uruchomić komornika

@Pretorian

A komornik z czego weźmie kasę jak konto firmowe puste?

Zabieram głos

Ogłoszenie upadłości pracodawcy Jeżeli pracownik nie rozwiąże stosunku pracy w trybie art. 55 § 11 Kodeksu pracy i zostanie ogłoszona upadłość pracodawcy: • Majątek upadłego, z chwilą wydania postanowienia o upadłości stanowi masę upadłości służącą zaspokojeniu wierzycieli. • Upadły pracodawca traci prawo zarządu oraz możliwość korzystania z mienia i rozporządzania nim. Od tej pory czynności związane z masą upadłości podejmować będzie wyznaczony przez Sąd syndyk. • Należności ze stosunku pracy, które obejmują nie tylko wynagrodzenie zasadnicze, ale też premie, dodatki, odprawy, ekwiwalent za niewykorzystany urlop itd. z urzędu wpisywane są na listę wierzytelności. • W pierwszej kolejności zaspokajane są powstałe po ogłoszeniu należności ze stosunku pracy, czyli przede wszystkim bieżące wynagrodzenie. • Następnie zaspokajane są należności ze stosunku pracy, które powstały przed ogłoszeniem upadłości. Ogłoszenie upadłości – możliwość skrócenia okresu wypowiedzenia umowy (art. 361 § 1 Kodeksu pracy) Jeżeli wypowiedzenie pracownikowi umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony lub umowy o pracę zawartej na czas określony następuje z powodu ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy albo z innych przyczyn niedotyczących pracowników, pracodawca może, w celu wcześniejszego rozwiązania umowy o pracę, skrócić okres trzymiesięcznego wypowiedzenia, najwyżej jednak do 1 miesiąca. W takim przypadku pracownikowi przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za pozostałą część okresu wypowiedzenia – tzn. odszkodowanie przysługuje w wysokości wynagrodzenia za czas, o jaki okres wypowiedzenia został skrócony. Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych Należy liczyć się z tym, zwłaszcza jeżeli zadłużenie jest znaczne, że pracownik nie uzyska całkowitego zaspokojenia swoich roszczeń. Dlatego, aby uchronić przed takimi sytuacjami pracowników, utworzony został Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. W razie niewypłacalności pracodawcy, zarówno pracownicy, których stosunek pracy nadal trwa, jak również byli pracownicy, mogą uzyskać zaspokojenie swoich roszczeń z Funduszu. Niewypłacalność pracodawcy zachodzi, gdy m.in. sąd upadłościowy wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości pracodawcy lub wszczęciu wobec niego wtórnego postępowania upadłościowego, postanowienie o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości pracodawcy, jeżeli jego majątek nie wystarcza lub jedynie wystarcza na zaspokojenie kosztów postępowania, czy też postanowienia o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości w przypadku stwierdzenia, że majątek dłużnika jest obciążony hipoteką, zastawem, zastawem rejestrowym, zastawem skarbowym lub hipoteką morską w takim stopniu, że pozostały jego majątek nie wystarcza na zaspokojenie kosztów postępowania. Datą niewypłacalności jest data wydania postanowienia. W przypadku tego rodzaju niewypłacalności pracodawcy z funduszu wypłacane są należności z tytułu: 1) zaległego wynagrodzenia za pracę, nie więcej niż za okres 3 miesięcy; 2) przysługujących pracownikowi na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa pracy, w tym m.in. odprawy pieniężnej przysługującej na podstawie przepisów o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników, ekwiwalentu pieniężnego za urlop wypoczynkowy, odszkodowania, o którym mowa w art. 361 § 1 Kodeksu pracy, 3) składek na ubezpieczenia społeczne należnych od pracodawców na podstawie przepisów o systemie ubezpieczeń społecznych, przysługujących od świadczeń wypłaconych ze środków Funduszu. Nadto, niewypłacalność pracodawcy zachodzi także w razie rzeczywistego zaprzestania działalności. Faktyczne zaprzestanie działalności przez pracodawcę, zachodzi, jeżeli w okresie trwającym dłużej niż 2 miesiące spełnione zostały łącznie następu przychodów, z wyłączeniem zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej ujawnionej we właściwych rejestrach albo Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej; 2) pracodawca nie przebywał w siedzibie albo w miejscach wykonywania działalności pomimo wpisu we właściwych rejestrach albo Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub siedziba pracodawcy albo miejsca wykonywania działalności zostały z urzędu wykreślone z właściwych rejestrów albo Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej; 3) pracodawca nie realizował wobec pracowników, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, organów podatkowych i rejestrowych obowiązków związanych z uprawnieniami pracowniczymi wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów.

Zabieram głos
@Zabieram głos

W takim przypadku z Funduszu wypłacane są zaliczki na poczet ww. świadczeń. Zaliczka na poczet niezaspokojonych przez pracodawcę roszczeń wypłacana jest w kwocie należnych uprawnionemu pracownikowi świadczeń, nie wyższej jednak niż wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w dniu złożenia wniosku o wypłatę zaliczek. niewypłacalność pracodawcy polegająca m.in. na ogłoszeniu à wniosek indywidualny dot. bieżących upadłości świadczeń niewypłacalność pracodawcy polegająca na zaprzestaniu à wniosek indywidualny o wypłatę zaliczki działalności • Wymagania dotyczące wniosków znaleźć można na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie w zakładce „Dla bezrobotnego” o https://www.wup.pl/pl/dla-bezrobotnego/fundusz-gwarantowanych-wiadczepracowniczych/ wniosek-indywidualny-dot.-wiadcze-biecych/ o https://www.wup.pl/pl/dla-bezrobotnego/fundusz-gwarantowanych-wiadczepracowniczych/ wniosek-indywidulany-o-wypat-zaliczki/ Na uwadze należy mieć jednak, że w okresie miesiąca od daty niewypłacalności pracodawcy, sam pracodawca, zarządca, syndyk, likwidator lub inna osoba sprawująca zarząd majątkiem pracodawcy sporządza i składa marszałkowi województwa zbiorczy wykaz niezaspokojonych roszczeń, określając osoby uprawnione oraz tytuł i wysokość roszczeń wnioskowanych do zaspokojenia ze środków Funduszu. Oznacza to, że jeżeli np. ogłoszona została upadłość pracodawcy, to wyznaczony w postępowaniu syndyk ma obowiązek złożyć ww. wykaz do marszałka województwa.

Rada
@Zabieram głos

Zaliczki w wysokości minimalnego wynagr., ale łączna kwota świadczeń za okres jednego ma nie może przekraczać wysokości przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia z poprzedniego kwartalu

Zostaw merytoryczną opinię o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.