Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.
counter
4 528 3874 5 1
z tychco pracują

Pytam się czy zamiast team liderów nie można zrobić brygadzistów pracujących niech każdy zarabia na siebie. Tylko nie piszcie że mają tyle roboty że to nie możliwe.

Tak27Nie147
załoga

Załoga się buntuje że jest za dużo mistrzów i trzeba im przyznać rację. To fakt w obecnej sytuacji proporcje są co najmniej,, niesprawiedliwe.". Nie wiemy jakie plany ma firma i nie rozumiemy dlaczego jest utrzymany taki stan personalny. Jest w kim wybierać. Tylko nic na wariata, trzeba wybrać dobrego mistrza który jest z załogą, pomaga im i się angażuje. Nie chcemy mistrza który jest tylko statystą i nic nie wnosi do firmy. To chyba naturalne, że w obecnych czasach taki mistrz musi być dobrym ,, menadżerem". Taka osoba powinna się utożsamiać z grupą, to zawsze jest odwzajemnione co przynosi tylko pozytywne efekty. a jak jest w rzeczywistości? Podajemy przykład pewnego mistrza z długim stażem w tej firmie. Zwie się podobnie jak austriacki piosenkarz Drag Quuen. Przecież to typowy przykład mistrza który buduje swoją karierę na krzywdzie innych. Biega do pentagonu i innych z wyższą rangą i opowiada jaki jest super! Oczywiście w tym samym czasie oczernia innych i rzuca im kłody pod nogi.Dlaczego nie zainteresuje się pracą ? Dlaczego nie pomaga? Dlaczego nie jest mistrzem? Dlaczego buduje swoją pozycję w formie kłamstwa? Ma bajerkę i dużo ludzi którzy nie są na produkcji w to uwierzą. Trzeba zrobić wywiad z pracownikami i zapytać się wprost, ile jest wart każdy mistrz i na tej podstawie przeprowadzić sprawiedliwą ocenę. To taka nasza propozycja, ale uważamy że uczciwa. Nie chcemy mistrzów którzy nam szkodzą. Chcemy mistrza który jest z załogą! Kto jest za? pozdrawiamy

Tak317Nie3

Nie wiem po co te pretensje do TŻ ? Szkoda że firma nie ma więcej takich kierowników. Już widzę atak na mnie, bo przecież dla was lepsze są przedszkolanki na takim stanowisku.Przedszkolance łatwiej wejść na głowę, a Tomek sobie nie pozwoli. To was chyba najbardziej irytuje.

Tak59Nie23
Pracuś

szacun Prezesie ! oczywiście są komentarze bo się komuś nie podobało spotkanie. Proszę się tym nie przejmować. Mamy w tej firmie parę ,,takich elementów" które psują ,,układankę".Po prostu trzeba nauczyć się z nimi żyć.

Tak294Nie31
Pytanie Nowy wpis

Tak4Nie4
Papa Nowy wpis
@Pytanie

Przecież ta firma upadła

Tak4Nie
Tomasz

Jest informacja na stronie firmy o ogłoszeniu nowego przetargu na dzierżawę zakładu. Oferty do 02.10.20. W ciągu tygodnia otwierają, Jest wadium. Faktycznie wygląda to tak, ze pierwsze ogłoszenie na przetarg nie miało wszystkich warunków formalnych spełnionych. Czyli bałagan w St3 trwa w najlepsze. Z tej mąki chleba nie będzie. A setki firm, zwłaszcza te ze Szczecina i lokalnych, najbardziej poszkodowane. Wierzytelności dalej nie spłacone.

Tak34Nie14
Zabieram głos
@Tomasz

To nie jest bałagan ... te wszystkie działania nie są w żadnym razie przypadkowe ...

Tak15Nie7
Asia
@Zabieram głos

Zgadza się. Działania z powtórzeniem przetargu są robione pod ARP. Z przyjemnością chciałabym wrócić do pracy, tak pięknie się w niej pracowało. Życzliwa atmosfera.

Tak34Nie1
Relaks non stop
@Asia

To ile razy będziesz do tej pracy wracała ? Skoro zapewne nic tam nie robiłaś. Nowy pracodawca powinien wystrzegać się leserów i ściemniaczy, których w ST3 było całe mnóstwo. Zarówno w biurze i na produkcji. To się odbuduje na zdrowych rynkowych zasadach, a nie na pierdzeniu w stołek, śniadankach i głupotach.

Tak34Nie3
Nowe życie ST3
@Relaks non stop

Niedługo pojawią się informacje na stronie ST3. Firma dostanie nowe życie. Rozpoczną się stopniowe rekrutacje, będą brane pod uwagę osoby dotychczas pracujące, z doświadczeniem. Dużo do powiedzenia będą mieli przyszli dzierżawcy, którzy mogli współpracować z poprzednią kadrą. To dobrze, bo potrzebna będzie właściwa selekcja. I to w każdym dziale. To konieczne dla dalszego bytu tej firmy

Tak32Nie2
robol
@Nowe życie ST3

Dokładnie, właściwa selekcja to podstawa funkcjonowania firmy. Przyszli dzierżawcy koniecznie muszą porozmawiać z poprzednią kadrą i zaczerpnąć informacji na temat przyszłych chętnych kandydatów.

Tak36Nie1
Haman stalowy Nowy wpis
@robol

W takim razie nie mam co sie martwić

Tak5Nie10
ST3 na sprzedaż

(usunięte przez administratora) W radio szczecin podali informację, że nie udały się przetargi na dzierżawę, nawet syndyk cenę opuszczała. Że firma w całości na sprzedaż. I ze pozostałych ludzi już zwalniają. Poczekamy długo, oj poczekamy na pozostałe pieniądze. Boję się, że jak Unia upomni się o zwrot kasy, nic po "potentacie" rynku offshore nie zostanie.

Tak20Nie5
Olaf
@ST3 na sprzedaż

Pozamiatane. Nie uratują firemki. Lipa

Tak13Nie11
Rafał Nowy wpis
@Olaf

bzdury, cierpliwośći wszystko będzie ok

Tak17Nie9
były

Nie zatrudniać laserów i tych nałogowców l4 wszyscy ich znają, koniecznie zrobić listę z tą grupą, to grzyb w tej firmie który zarażał pozostałych

Tak42Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

zaloga

Chodzą słuchy że firma dostanie drugie życie, Pan Z głośno już o tym pisze. Dla przyszłych rekruterów proszę o zapoznanie się z ,,aktami" byłych pracowników. Jest dużo stanleyów i 666 którzy przylecą tu pierwsi. To zakały tej firmy i nie mogą się znaleźć w szeregach. To bardzo ważne dla funkcjonowania nowej firmy. Proszę budować fundementy nowej firmy na dobrych i sprawdzonych pracownikach.

Tak65Nie
Nowy
@zaloga

Czyli ciebie nie zobaczymy. Skończ już z tym(usunięte przez administratora)bo to już jest nudne. Ile można czytać twoje wypociny i słuchać twojego płaczu. Typowa baba.

Tak1Nie51
StaraSzkoła
@zaloga

Nie ma takich obecnie na rynku pracy

TakNie40
Laluś

Dzisiaj dostałem pieniądze z funduszu, zostałem zwolniony w maju przez syndyk, mam konto w bp;)

Tak47Nie

syndyk niby czeka na jakąś transzę pieniędzy, tylko ciekawe za co? Wczoraj dzwoniłem i rozmawiałem z jakąś Pauliną. Każe czekać, ciekawe tylko na co, nikt pewnie tego nie kontroluje i piorą pieniądze

Tak25Nie4
zły
@Były pracownik

chyba się nie doczekamy , kasy nie będzie?

Tak15Nie12
Team 10
@Były pracownik

Kiedy wkącu będzie kasa za zaległe pensje przecież to powinno być normą przecież oni robią nas w bambuko banda pisowskich amatorów.Cierpliwosc się już ludzia kończy to już 10 miesięcy gdzie jest Geblewicz tak walczył przed wyborami parodia.

Tak15Nie5
Bezimienny

Dlaczego nie ma zaległych wypłat? Moim zdaniem są dwie opcje. 1. Fundusz nie ma środków co byłoby trochę dziwne ponieważ składki spływają z całego kraju. 2. Ktoś faktycznie przetrzymuje nasze pieniądze tylko w jakim celu? Myślę że gdyby zainteresowały się tym media, pieniądze by się znalazły

Tak10Nie4
JużPoUrlopie
@Bezimienny

Wypłaty blokuje Urząd Marszałkowski. Pan Marszałek może sobie przetrzymać kasiorkę jak długo chce bo nie ma presji z żadnej strony ... Bardzo kocha załogę ST3 ale bardziej kocha kasiorkę

Tak8Nie5
Niemiec
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Dostanę wypłatę w tym miesiącu?

Tak4Nie4
Norbi

Powiedzcie czy firma przestała istnieć, czy to jest tylko zmiana nazwy?

Tak2Nie5
ktoś

a wogóle ktoś w tym miesiącu kase od st3 dostał???

TakNie10
Bonzo
@ktoś

Ja nie i raczej nikt nie dostał

Tak2Nie5

Wiadomo co z naszą kasą? W zeszłym miesiącu dostali ludzie którzy sami się zwolnili a co z nami ?

Tak14Nie12
staruch
@Były pracownik

wy chyba nie dostaniecie, gdzieś tak słyszałem

Tak20Nie3

Kiler
@czeka

55 też nie dostali

Tak2Nie6

Ma ktoś numer do biura st3 lub e-mail bo ciężko z nimi nawiązać kontakt?

Tak15Nie10

Tak15Nie

Hej, Kolego odebrali telefon? Dowiedziałeś się czegoś? Pozdrawiam

Tak13Nie
Ciekawy

Czy wszyscy dostali już pieniądze z funduszu?

Tak20Nie7
St10

Też nie dostałem

Tak7Nie19
Team 10
@St10

Mieli wypłacić do końca miesiąca wszystkim widocznie za dużo roboty i się nie wyrobili więc czekamy.

Tak21Nie3
Gosc

Tak się traktuje ludzi w Polsce...9 miesiąc mija...bez kasy...żadnych informacji...jakby nas 400 osób tam pracujących niebylo

Tak22Nie28
@Gosc

wazne ze małgosia i spółka zaraz znowu wymyślą kolejna stepke albo lodolamacz posklejany tasma spawalnicza zeby sie polansowac;)

Tak3Nie4
Ktoś coś
@Gosc

Jest kasa PKO BP z godzinę temu wpłynęły.

Tak1Nie3
Guerra
@Ktoś coś

Ale nie wszyscy właściciele konta PKOBP dostali ... A pochwal się ile zapłacli ?

Tak1Nie3
Mario
@Ktoś coś

posiadam konto w PKO BP i środków nie ma

Tak1Nie2
Monter
@Guerra

Dziwne ze tylko on dostał kasę ja mam ING zero nie wiadomo czy wogole płacą

Tak2Nie2
@Monter

Ja też dostałem kasę

Tak28Nie2
Monter
@1

Art 55 czy syndyk zwolnił?

Tak25Nie1
Tick
@1

Zapłacili wkoncu

Tak23Nie3
Kasa z FSGP, nowy termin ofert

Dobry wieczór. (usunięte przez administratora) Kwota jest zdecydowanie wyższa niż średnia krajowa, nie bądźmy zdziwieni, jeśli od tej kwoty przyjdzie nam zapłacić jeszcze podatek. To nie jest wynagrodzenie, tylko rodzaj świadczenia. Z tego co wiadomo, składek od tego się nie odprowadza. Jak będzie z PIT-11 od tego, czy będzie, czy samemu zgłosić - wszystko trzeba wyjaśnić, najlepiej z syndykiem. 2. Wydłużono termin składania ofert do 28.08., o kolejne dwa tygodnie.

Tak20Nie10
@Kasa z FSGP, nowy termin ofert

WITAM, nam pytanie, jakie wnioski trzeba złożyć?

Tak16Nie2
@Były pracownik

Kwoty wpłacane przez ST3 z FGŚP są już kwotami netto, podatek potrącony. Nic nie trzeba składać żadnych wniosków. Pozostała część pieniędzy już z masy upadłościowej.

Tak20Nie1
@Kasa z FSGP, nowy termin ofert

i ile tego jest? 11-12 tysięcy?

Tak9Nie2
Szcz

No i jak ..ktoś ma jakieś info odnośnie zaległe kasy??

Tak12Nie9
INTERES
@Szcz

Przepraszam, ale gdzie są związki zakładowe? Czy coś robią w tym temacie? Załoga ma swoich przedstawicieli i o oni powinni działać :)

Tak9Nie8
Brak
@INTERES

Nie ma związków zakładowych. Jeśli możesz to spróbuj działać. Każdy teraz przedstawia swoją osobę.

Tak9Nie7
Gosc

Ile teraz fundusz ma czasu na sprawdzenie papierow??

Tak17Nie9
nick

pewnie z 30 dni

Tak9Nie12
Po
@nick

Nie sadze jeśli do 17 złożyli wszystkie papiery..To myślą że okres 2 tyg jest prawdopodobny

Tak8Nie5
Piaskarz
@Gosc

Pewnie w tym roku kasy nie, będzie

TakNie15
były

kiedy będzie kasa? są jakieś terminy?

Tak14Nie18
JużPoUrlopie
@były

Napisałeś maila do Syndyk, dzwoniłeś do firmy, dzwoniłeś do Funduszu GŚP ? Czy tylko siedzisz na (usunięte przez administratora) dłubiesz w nosie i od czasu do czasu rzucasz pytanie ?

Tak9Nie15
Ky
@były

Nikt nic nie wie...syndyk nie odpowiada...masakra

Tak10Nie7

Tak3Nie
Szcz

Ma wyłożone na nas ...czas puścić maile do tv i radia...Niech jej przypomną ile miała czasu na rozliczenie...dziki kraj

Tak15Nie11

Zostaw merytoryczną opinię o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. - Szczecin

Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.