Opinie o Dealer BMW i MINI Bońkowscy w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Dealer BMW i MINI Bońkowscy, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dealer BMW i MINI Bońkowscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dealer BMW i MINI Bońkowscy w Szczecin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w Dealer BMW i MINI Bońkowscy. Czy pracodawca idzie na rękę?

Anonimową osoba Nowy wpis
Klient

Nie polecam kontaktu oraz podejmowania pracy w salonie BMW na Hangarowej. Kontakt z Paniami, które przeprowadzają rekrutację oraz są odpowiedzialne za zatrudnienie osób są nieodpowiedzialne, nie słowne oraz bezczelne. Najpierw oferują pracę, człowiek zwalnia się z obecnej rezygnuje z innej a nagle się okazuje, że puszczają ogłoszenie do internetu na dane stanowisko i wymyślają, że nie zatrudnią osoby ze względu na za duże cv (?!) i człowiek zostaje bez pracy, równocześnie zatrudniając osobę na inne stanowisko o wiele niższe niż wykazywało doświadczenie w cv.. NIE POLECAM! I życzę, żeby karma wróciła ????

Elżbieta Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka awansu w Dealer BMW Bońkowscy Szczecin? Fajnie gdy w firmie jest się docenianym za zaangażowanie, starania lub dłuższą współpracę. Czy w tej firmie właśnie w taki sposób można uzyskać awans czy może trzeba spełnić jakieś określone kryteria?

zadowolony klient Nowy wpis
Klient

Dzisiaj odebraliśmy nasze BMW serii 3. Bardzo serdecznie dziękujemy za profesjonalne doradztwo pani Ewelince K. Jest Pani supeeeeer doradczynią. Zyczymy sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym. Podziękowania również dla wszystkich osób, które były zaangażowane przy wydawaniu samochodu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynator Działu Ubezpieczeń w firmie Dealer BMW Bońkowscy Szczecin? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Ola
Kandydat

A jak wygląda praca na recepcji? Odbieranie telefonów, paczek, listów? I czy konieczny jest jakiś język? Jak to wygląda może ktoś się podzielić tą informacją? A opinię.na temat BMW w Gorzowie Wielkopolskim ktoś posiada? Pozdrawiam.

Elita

Dzwońcie do salonu aut poleasingowych w Swarzędzu ul. Poznańska49 przebijamy każdą ich ofertę, mamy lepsze auta marki BMW i lepszy serwis, poprawiamy po innych serwisach!!!!

Henry

Jeśli ktoś ma dobre wyniki to z pewnością nie ma powodu narzekać na firmę, polecam!!

DM
@Henry

Oczywiście... A po osiągnięciu wysokich wyników nikt nie będzie ci za to dziękował, tylko zmienią warunki premiowania aby pracownik nie zarobił zbyt dużo lub dołożą obowiązków nie podnosząc wynagrodzenia. Niestety jedynym systemem motywacyjnym są nasze kredyty. Z resztą co dział to inne dziwne zwyczaje.

Nowy
 Rekomendacja

Fajna atmosfera, dobry system premiowy.

Uczestnik
@Nowy

Atmosfera niezdrowa. Człowiek człowiekowi wilkiem. A system premiowy niejasny i nieadekwatny do nakładów pracy i zaangażowania jednostki.

Czym Dealer BMW Bońkowscy Szczecin zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kierownik
@Pytanie

Są dodatki. Cukier i mleko do kawy.

Xyz

Znowu ogłoszenie o pracę ile tam Sprzedawcą wyciągnie? 10 000zl minimum? Mowia ze handel autami ze 10k to mimimum choć ponoc w 2020 handel spad od 10 lat (usunięte przez administratora).ktos powie o szczegółach w bmw Bonkowscy w Gorzowie tez maja salon?

What?
@Xyz

10k? Stary... O czym ty marzysz... Przecież to jest marką premium a w takich nie pracujemy dla pieniędzy tylko dla prestiżu.

xyz
@What?

to ile tam zarobisz 5 z przodu jest ? w Lidlu już mamy 3900 brutto :) handlowiec to z 7 z przodu to minimum o ile dobrze sprzedaje :)

BMWlovers

Pracownicy firmy z reguły życzliwi i pomocni. Zarząd firmy .. jak to w biznesie , gdy coś chcą mało nie wejdą człowiekowi w (usunięte przez administratora) Jednak gdy cokolwiek wymaga się od nich obracają się na pięcie. System premiowy w tej firmie NIE DZIAŁA. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam podjęcia jakiejkolwiek współpracy z tą firmą.

Małgorzata

Wszystko trwa bardzo długo , wymiana kół 4 h, masakra, a jak się poprosi , żeby chociaż troszkę szybciej,to jakby na złość jeszcze dłużej. Jako klientka czułam się przeźroczysta...

Frankie
@Małgorzata

Do niedawna to jedyny serwis w zachodniopomorskim, w którym dziennie przyjmują kilkadziesiąt samochodów. Wszystko trwa.

Dariusz

@Anonim Każda firma pracuje po to żeby osiągać zyski bo z tego mamy pensje!

Niki

Ja bardzo żałuję, że nikt z pracowników nie pisze na forum. Dowiem się coś o pracy i zarobkach, jakie są zasady?

Anonim
@Niki

Zarobki jak wszędzie- kokosów to Ty nie zarobisz, a licząc, ze to marka PREMIUM jak sami siebie określają to nie ma w zupełności odniesienia do obsługi klienta w wersji "premium" ( nie, że klient taki tylko ogólne podejście do klienta). Zlewają jak wszędzie, liczy się kasa i jeszcze raz kasa. Jak sobie nie dasz wejść na głowę to może coś zarobisz, ale na początek jest to umowa zlecenie i marne grosze za które nie przeżyjesz, bo co to jest 2k na rękę ? Mieszkanie, jedzenie, paliwo i inne rzeczy kosztują. Panie, które tam pracują na niczym się nie znają, zwłaszcza taka jedna starsza blondynka co jest asystentką serwisu. Pożalsieboże za grosz wiedzy to ona nie posiada, jak nic innego nie ma to można iść i pracować.

Pomazany

Witam i ostrzegam tam teraz mimo marki pracują (usunięte przez administratora) ponieważ kiedyś zakupiłem u nich tarcze hamulcowe i zapytałem czy w razie pomyłki mogę je zwrócić odpowiedź tak oczywiście a w zeczywistosci nie pan powiedział że koło kasy jest info ze towar zakupiony nie podlega zwrotowi pozdrawiam

Anonim
@Pomazany

To, że towar nie podlega zwrotowi to ok. Jednak nie każdy wie, ze po prostu taki towar można zareklamować.

Mr. P

Nie rozumię na jakiej podstawie niektórzy twierdzą, że to najlepszy salon w Polsce??? Te 5* recenzje wyglądają być kupione. 10 dni temu zapytałem o wycenę trzech prostych żeczy, w tym wymianę tarczy przegłubowej, jednego przewodu oraz klocków hamulcowych. Podałem wszystkie dane auta, którę były potrzebne do wyceny, łącznie z numerem VIN! Po kilku dniach, dla ułatwienia im pracy, podałem nawet numery katalogowe produktów. Przez 10 dni nie są w stanie wycenić trzech prostych żeczy. Nie polecam tego dealera, kontakt bardzo nie miły, olewają klienta! W dodatku posadzili jakiegoś amatora do obsługi konta Facebook ponieważ korespondując ze mną raz jestem dla nich Pan Patryk a innym razem Pan Kamil. Po tej porażce zacząłem pytać znajomych o ich doświadczenia z serwisowaniem i naprawami, wszyscy składali ręcę, doświadczenia tragiczne, nikt nie polecił. Dziwię się, że w ogóle dostali licencje! Mój werdykt: Według mnie ten salon nie jest godny reprezentowania marki i tytyłu "Dealer BMW", radzę omijać dużym łukiem!

MR. M
@Mr. P

Z czystej ciekawości - co to są "żeczy"? "Rzeczy" to przedmioty ale słowa "żeczy" nie znam....

R_29

Witam, Chciałbym zapytać jak wyglądają zarobki w tej firmie, prosiłbym o naprawdę rzetelną odpowiedź pozdrawiam

FOX1111

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: BMW Bońkowscy to istny pokaz lalek , modelek , długich nóg i zero kompetencji . Mam czasami wrażenie że te snujące sie po salonie damy zostały zatrudnione tylko i wyłącznie w tym celu aby klienci zachwycali sie ich widokiem . Maszyna do kawy które obsługują te Panie miedzy innymi brudna , bez wody , oklejona starym mlekiem ....Nie skorzystałem z tej opcji jak napicie sie kawy . Kompetencji ze strony tych Pań nie widze .

Janusz

@Pomazany a czy wytłumaczyłeś, że właśnie taką informacje otrzymałeś od obsługi Dealer BMW Bońkowscy Szczecin? Pomyłki mogą zdarzyć się wszędzie, jednak ważne jest, jak firma naprawia takie pomyłki. Czy ktoś może opowiedzieć również, jak aktualnie prezentują się warunki zatrudnienia dla nowych pracowników firmy?

Jakim pracodawcą jest Dealer BMW Bońkowscy Szczecin? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Zostaw merytoryczną opinię o Dealer BMW i MINI Bońkowscy - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dealer BMW i MINI Bońkowscy