Opinie o Dealer BMW i MINI Bońkowscy w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dealer BMW i MINI Bońkowscy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dealer BMW i MINI Bońkowscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dealer BMW i MINI Bońkowscy w Szczecin

Pomazany

Witam i ostrzegam tam teraz mimo marki pracują (usunięte przez administratora) ponieważ kiedyś zakupiłem u nich tarcze hamulcowe i zapytałem czy w razie pomyłki mogę je zwrócić odpowiedź tak oczywiście a w zeczywistosci nie pan powiedział że koło kasy jest info ze towar zakupiony nie podlega zwrotowi pozdrawiam

@Pomazany

To, że towar nie podlega zwrotowi to ok. Jednak nie każdy wie, ze po prostu taki towar można zareklamować.

Mr. P

Nie rozumię na jakiej podstawie niektórzy twierdzą, że to najlepszy salon w Polsce??? Te 5* recenzje wyglądają być kupione. 10 dni temu zapytałem o wycenę trzech prostych żeczy, w tym wymianę tarczy przegłubowej, jednego przewodu oraz klocków hamulcowych. Podałem wszystkie dane auta, którę były potrzebne do wyceny, łącznie z numerem VIN! Po kilku dniach, dla ułatwienia im pracy, podałem nawet numery katalogowe produktów. Przez 10 dni nie są w stanie wycenić trzech prostych żeczy. Nie polecam tego dealera, kontakt bardzo nie miły, olewają klienta! W dodatku posadzili jakiegoś amatora do obsługi konta Facebook ponieważ korespondując ze mną raz jestem dla nich Pan Patryk a innym razem Pan Kamil. Po tej porażce zacząłem pytać znajomych o ich doświadczenia z serwisowaniem i naprawami, wszyscy składali ręcę, doświadczenia tragiczne, nikt nie polecił. Dziwię się, że w ogóle dostali licencje! Mój werdykt: Według mnie ten salon nie jest godny reprezentowania marki i tytyłu "Dealer BMW", radzę omijać dużym łukiem!

MR. M
@Mr. P

Z czystej ciekawości - co to są "żeczy"? "Rzeczy" to przedmioty ale słowa "żeczy" nie znam....

R_29

Witam, Chciałbym zapytać jak wyglądają zarobki w tej firmie, prosiłbym o naprawdę rzetelną odpowiedź pozdrawiam

FOX1111

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: BMW Bońkowscy to istny pokaz lalek , modelek , długich nóg i zero kompetencji . Mam czasami wrażenie że te snujące sie po salonie damy zostały zatrudnione tylko i wyłącznie w tym celu aby klienci zachwycali sie ich widokiem . Maszyna do kawy które obsługują te Panie miedzy innymi brudna , bez wody , oklejona starym mlekiem ....Nie skorzystałem z tej opcji jak napicie sie kawy . Kompetencji ze strony tych Pań nie widze .

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Mechanik w firmie Dealer BMW i MINI Bońkowscy? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Janusz

@Pomazany a czy wytłumaczyłeś, że właśnie taką informacje otrzymałeś od obsługi Dealer BMW Bońkowscy Szczecin? Pomyłki mogą zdarzyć się wszędzie, jednak ważne jest, jak firma naprawia takie pomyłki. Czy ktoś może opowiedzieć również, jak aktualnie prezentują się warunki zatrudnienia dla nowych pracowników firmy?

beem

Delikatnie mówiąc słabo:( zarobki: % od 0, atmosfera 0. Na poczekalnie może być

alan

potwierdzam również. Atmosfera najgorsza, wyrywanie sobie klientów, 0 życzliwości i pomocy, problemy z rozliczaniem a zespół niskobudżetowy składający się z młodych ludzi

Recepcja dno. ATMOSFERA tragiczna. Nie polecam. ZAROBKI słabe. I ta napuszona blondyna.

ADRIAN

Zajeżdżalnia słupki wyżej wyżej i więcej kierownictwo większość hipokryci nie mający pojęcia o tym co mówią i o organizowaniu pracy.

nikt

Witam, w zupełności się muszę zgodzić z poprzednim wpisem, byłam jakiś czas temu na okresie próbnym i niestety dzięki tej Pani zrezygnowałam, Pani Ania pozjadała wszystkie rozumy, (jeżeli o tę panią chodzi), nie ma pojęcia o szkoleniu nowego pracownika, jej dewiza to nie mam czasu i robię wszystko sama. Takim sposobem życzę powodzenia. Natomiast firma i ludzie pracujący ogólnie na 5.

gosc

Firma wymagająca, kierownictwo na poziomie, wyrozumiali, bardzo ludzcy, wypłata na czas,możliwość awansu, atmosfera bardzo dobra. Jedyny mankament to pracująca na recepcji Pani,zadufana,pyszna z zadartym nosem-ogólnie porażka, rotacja na tym stanowisku dość częsta więc mam nadzieję długo już jej tam nie oglądać.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dealer BMW i MINI Bońkowscy - Szczecin

• Jak się pracuje w Dealer BMW i MINI Bońkowscy?

Zobacz opinie na temat firmy Dealer BMW i MINI Bońkowscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dealer BMW i MINI Bońkowscy