Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Elektromechanik 2019-12-11 12:16 przez do niko

Przebieg rekrutacji

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Pytania

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Pracownik Biurowy 2018-05-06 15:49 przez Byly pracownik

Przebieg rekrutacji

Rozmowa tak standardowa jak to tylko możliwe. Ściągnięty gotowiec i mielony chyba od 100 lat. Szefowa HR chwali się ilością zatrudnionych pracowników. Niestety, ich średni poziom jest żenujący. Każdy jest czyimś pociotkiem, który nie nadawał się do żadnej innej pracy. Firma nie ma perspektyw.

Pytania

Język zabawna rozmowa, ponieważ rekruter duka po angielsku. Niewiele wyższy poziom wiedzy zawodowej. Znają rozwiązania sprzed 30 lat...

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

???? 2017-10-11 15:26 przez ☺

Przebieg rekrutacji

Troszkę żenada że pisząc w cv znajomość języka niemueckuego panie rekrutujace podają 5 stronicowy test do wypełnienia z tym że z języka angielskiego.dodam ,że w ofercie nie było nic o znajomości jakiegokolwiek języka . REJRUTERKA zapytana o sens przeprowadzania testu a angielskiego odpowiada że chcą sprawdzić jego znajomość.ja odpowiadam że nie znam angielskiego co potwierdza moje cv natomiast posługuje się niemieckim.na co Pani jak zdarza płyta wciąż powtarza że chce sprawdzić znajomość angielskiego.maja szablon na większość stanowisk . Bez względu czy to stanwisko techniczne czy do działu hr. Nie potrafią odpowiedzieć jaki cel mają przeprowadzane zadania i polecenia .co z szablon to szablon to szablon.wstyd jak a taka firmę.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

pracownik produkcyjny 2015-09-25 11:31 przez anonim

Przebieg rekrutacji

Moim zdaniem rozmowa była przeprowadzona w niepotrzebnym stresie i narzucaniu jakiejś wysokiej rangi tej rozmowie kwalifikacyjnej. Pani zaprosiła mnie na rozmowe widząc (?) wcześniej moje CV, a nie miałam żadnego doświadczenia na produkcji. Po zakończonych rozmowach zaprosiłą mnie do pokoju i powiedziałą, że nie ma ofery dla mnie ponieważ nie mam doświadczenia i zadzownią jeśli będą mieli wiecej wolnych miejsc dla kobiet, powielałam wiele razy swoje CV i nic, a wiem że ostatnio przyjęto bardzo wiele osób. Strata i mojego i Pani czasu na rozmowie kwalifikacyjnej, która tylko narobiła mi nadzieji na pracę w tej firmie, mam wyższe wykształcenie aplikowałam na pracownika produkcji i odniosłam wrażenie ze własnie to było przeszkodą do tego aby mnie zatrudnić. Teraz pracowałam do września w innym zakładzie na produkcji jednak nadal chyba mam dla was za małe doświadczenie na produkcji bo nie ma żadnego odezwu. Trudno może spróbuję za parę lat.

Pytania

No nie ma pani doświadczenia to chyba już nie mam Pani o co pytac(?). Dlaczego ma Pani wykształcenie wyższe i chce Pani pracować na produkcji? ( nie ma pracy w moim wyuczonym zawodzie a chce pracować).

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Operator 2015-09-07 22:42 przez Akrobata

Przebieg rekrutacji

Stresowałem się przed rozmową, a rozmowa była OK. Panie były sympatyczne, rozmawiały ze mną o moich oczekiwaniach, zapytały co robiłem wcześniej, co chciałbym robić teraz. Dostałem prosty test na suwmiarkę i identyfikację narzędzi.

Pytania

Ile chciałbym zarabiać ?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.