mk foam

Koło

mk foam
2 10

Opinie o mk foam

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w mk foam i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

Bartek

Czy ma ktoś pomysł jak uzdrowić atmosferę w firmie?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy mk foam jest takim przedsiębiorstwem?

Szukasz pracy?

Waldi

Jeśli jest tak źle to zawsze możecie zmienić firmę. Chyba niektórzy sami nie wiedzą co chcą

praca
@xxxx 02.06.2017 13:44

pewnie,ze sobie poradzi,a po pracy na kartkę do psychologa:)Zadam Ci zagadke:dlaczego prawie całe miasto tam pracowało i 99% z nich ma zła opinie o firmie?Jedynie brygadzisci i ich koledzy są tam docenieni.Prawda jest też taka,ze mentalność ludzi z małego miasteczka jest tam dobrze wkomponowana:zawisc,gadanie na kolegę z pracy,sciema itp same przyjemne rzeczy.Ja nie ryczę nikomu.Chyba,ze masz gdzieś jak Cię traktują jak śmiecia,wtedy jest ok.

mes

Czy pracownik zgłaszający skargę do PIP może pozostać anonimowy dla pracodawcy?

mes

CBA interesuje się tą firmą

mkfoam

wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wysyzk, brygadzisci ładnie uśmiechający się do klientów, którzy mówią pracownikom, że mają robić nadgodziny, a jak im sie nie podoba to wypad.. tak samo robiący szef... każdy na każdego gada, a robią tylko jak władza patrzy, wypłaty dobre, ale w przeliczeniu na godziny pracy to nic specjalnego, a sproboj sie odezwac to CI utną pensje, rotacja ludzi bardzo duża, z tym że co raz mniej ludzi chce tam pracować i dobrze!

MK

Porażka...Ogólnie możesz się sporo nauczyć,ale też wyciągną z Ciebie to co najlepsze oraz to co najgorsze...Atmosfera zawiści,zazdrości oraz podpieprzania podkręcana przez kierownictwo. Jeśli jesteś normalnym,wrażliwym człowiekiem,to możesz bardzo stracić na zdrowiu w tej firmie. Jeśli jesteś leserem,który nie ma sumienia lub maszyną do roboty-wchodz w ten temat:)Idealnie podpisuję się pod tym co napisał kolega Prac.Zarobisz więcej jak w innych firmach,ale po pracy będziesz reztę dnia dochodził do siebie psychicznie i fizycznie.

pan admin

przepracowałem rok czasu i zostalem zwolniony bo ktos mnie podpiepszyl sam nie wiem za co. Nie polecam pracy w materacach

Mr Truth

ostatnie 2 wpisy to niezła autoreklama pracodawcy lub najętych blogerów ;)

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie mk foam? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o mk foam - Koło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mk foam