MK Foam

Opinie o MK Foam

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w mk foam i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

@Administrator 09.06.2018 09:12

Zgadzam się z Panem ja miałem podobną sytuację z nieuznaną reklamacją.z Koła . Przyjechał ich rzeczoznawca i oczywiście stwierdził, że pralka uszkodziła ich materac żałosne !!! wybieram się w tym tygodniu do ochrony konsumentów i nie ma co tym baranom odpuszczać oni wszystkim odmawiają pozytywnie rozpatrzonej reklamacji !!!! Nie polecam Koła, kręgosłup mnie tak boli bo tych ich materacu że ciągle chodzę obolały i nie wyspany !! Broń boże nie kupować tego gówna chyba, że chcecie jak ja wydać 2000zł na jakiś szajs gdzie o gwarancji nie ma mowy !!!! pozdrawia Paweł !!!

mk
@anonymous 24.09.2018 00:23

Dlaczego fakt niewygodnego materaca złasza Pan dopiero po roku przy okazji mechanicznego uszkodzenia pokrowaca?

meg
@mk 19.10.2018 12:26

Ja akurat fakt niewygodnego materaca zgłaszałam już po tygodniu i kazano mi czekać ... Z czasem problemy stały się faktycznie mniejsze (na początku bez środków przeciwbólowych się nie obeszło, po nocy budziłam się jakby poobijana, bolał mnie kręgosłup i kark). Nie zmienia to jednak faktu, iż za wydane 3.000 zł spodziewałam się znacznie lepszego komfortu spania, gdyż zakupiony materac jest podobno z górnej półki. W końcu sklep i tak się wykpił, producent również. U producenta otrzymałam informację, iż zwroty nawet nowych materacy nie są chętnie przyjmowane. Z jednej strony nie dziwię się producentowi, bo co zrobić z masą zwróconych materacy, jednak klient się nie liczy zupełnie. Zastanawia mnie tylko jak to jest, że na stronie jednego ze sklepów firmowych MK Foam jest napisane "Aby wybrać odpowiedni materac niestety nie wystarczy leżeć na nim przez 10 minut w sklepie." i "Kupując materac w naszym sklepie możesz wymienić go całkowicie za darmo na inny materac w terminie do 30 dni od otrzymania produktu." https://www.mk-foam.sklep.pl/wymiana-materaca-kolo Pozdrawiam czytających ;-)

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy mk foam jest takim przedsiębiorstwem?

@Administrator 04.04.2018 09:07

Koło to najgorsza firma pod słońcem przyjechał do mnie ich rzeczoznawca i oczywiście stwierdził, że pralka uszkodziła ich materac żałosne !!! wybieram się w tym tygodniu do ochrony konsumentów i nie ma co tym baranom odpuszczać oni wszystkim odmawiają pozytywnie rozpatrzonej reklamacji !!!! Nie polecam Koła, kręgosłup mnie tak boli bo tych ich materacu że ciągle chodzę obolały i nie wyspany !! Broń boże nie kupować tego gówna chyba, że chcecie jak ja wydać 2000zł na jakiś szajs, gdzie o gwarancji nie ma mowy !!!! pozdrawiam Paweł !!!

Bartek

Czy ma ktoś pomysł jak uzdrowić atmosferę w firmie?

@Bartek 09.05.2018 08:34

Waldi

Jeśli jest tak źle to zawsze możecie zmienić firmę. Chyba niektórzy sami nie wiedzą co chcą

xxxx

nieprawda.jezeli ktos chce pracowac bez problemu sobie poradzi--- trzeba tylko chciec.

praca
@xxxx 02.06.2017 13:44

pewnie,ze sobie poradzi,a po pracy na kartkę do psychologa:)Zadam Ci zagadke:dlaczego prawie całe miasto tam pracowało i 99% z nich ma zła opinie o firmie?Jedynie brygadzisci i ich koledzy są tam docenieni.Prawda jest też taka,ze mentalność ludzi z małego miasteczka jest tam dobrze wkomponowana:zawisc,gadanie na kolegę z pracy,sciema itp same przyjemne rzeczy.Ja nie ryczę nikomu.Chyba,ze masz gdzieś jak Cię traktują jak śmiecia,wtedy jest ok.

mes

Czy pracownik zgłaszający skargę do PIP może pozostać anonimowy dla pracodawcy?

mes

CBA interesuje się tą firmą

mkfoam

wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wysyzk, brygadzisci ładnie uśmiechający się do klientów, którzy mówią pracownikom, że mają robić nadgodziny, a jak im sie nie podoba to wypad.. tak samo robiący szef... każdy na każdego gada, a robią tylko jak władza patrzy, wypłaty dobre, ale w przeliczeniu na godziny pracy to nic specjalnego, a sproboj sie odezwac to CI utną pensje, rotacja ludzi bardzo duża, z tym że co raz mniej ludzi chce tam pracować i dobrze!

MK

Porażka...Ogólnie możesz się sporo nauczyć,ale też wyciągną z Ciebie to co najlepsze oraz to co najgorsze...Atmosfera zawiści,zazdrości oraz podpieprzania podkręcana przez kierownictwo. Jeśli jesteś normalnym,wrażliwym człowiekiem,to możesz bardzo stracić na zdrowiu w tej firmie. Jeśli jesteś leserem,który nie ma sumienia lub maszyną do roboty-wchodz w ten temat:)Idealnie podpisuję się pod tym co napisał kolega Prac.Zarobisz więcej jak w innych firmach,ale po pracy będziesz reztę dnia dochodził do siebie psychicznie i fizycznie.

pan admin

przepracowałem rok czasu i zostalem zwolniony bo ktos mnie podpiepszyl sam nie wiem za co. Nie polecam pracy w materacach

Mr Truth

ostatnie 2 wpisy to niezła autoreklama pracodawcy lub najętych blogerów ;)

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie mk foam? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o MK Foam - Koło

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK Foam