mk foam

Koło

Opinie o mk foam

mkfoam

wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wysyzk, brygadzisci ładnie uśmiechający się do klientów, którzy mówią pracownikom, że mają robić nadgodziny, a jak im sie nie podoba to wypad.. tak samo robiący szef... każdy na każdego gada, a robią tylko jak władza patrzy, wypłaty dobre, ale w przeliczeniu na godziny pracy to nic specjalnego, a sproboj sie odezwac to CI utną pensje, rotacja ludzi bardzo duża, z tym że co raz mniej ludzi chce tam pracować i dobrze!

MK

Porażka...Ogólnie możesz się sporo nauczyć,ale też wyciągną z Ciebie to co najlepsze oraz to co najgorsze...Atmosfera zawiści,zazdrości oraz podpieprzania podkręcana przez kierownictwo. Jeśli jesteś normalnym,wrażliwym człowiekiem,to możesz bardzo stracić na zdrowiu w tej firmie. Jeśli jesteś leserem,który nie ma sumienia lub maszyną do roboty-wchodz w ten temat:)Idealnie podpisuję się pod tym co napisał kolega Prac.Zarobisz więcej jak w innych firmach,ale po pracy będziesz reztę dnia dochodził do siebie psychicznie i fizycznie.

pan admin

przepracowałem rok czasu i zostalem zwolniony bo ktos mnie podpiepszyl sam nie wiem za co. Nie polecam pracy w materacach

Mr Truth

ostatnie 2 wpisy to niezła autoreklama pracodawcy lub najętych blogerów ;)

Prac

Witam,jęsli chcesz pracowac u wiodącego producenta materacy musisz wiedzieć jedno: -będziesz pracowac (zapieprzać) jak na dwóch łączonych etatach -normy są podkręcone poza możliwości ludzkiego orgaznizmu -zapomij ,ze jestes czlowiekiem -za każdą nieuwagę,błąd możesz zapłacić zwolnieniem,a na pewno premią - Szef jest tam wodzem i on ma władzę absolutną-Ty jesteś paprochem - atmosfera nagonki i ,,podpieprzania" jeden drugiego jest na porządku dziennym - w miarę płacą,ale jak przeliczysz na godziny i wydajność to wyjdzie Ci,ze lepiej na kasie w Biedronce.Nie licząc strat w psychice..ale kto by sie tym przejmował. Ogólnie nie polecam.

xxxx
@Prac 31.07.2015, 21:58

nieprawda.jezeli ktos chce pracowac bez problemu sobie poradzi--- trzeba tylko chciec.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie mk foam? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o mk foam - Koło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mk foam