D+H Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o D+H Polska Sp. z o.o.

admin 2015-11-09 08:50:27
Pracowałeś w firmie D+H Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.
andrzej 2015-12-02 13:28:47
Cześć, czy wiecie ile można zarobić w firmie D+H? Stanowisko koordynatora serwisu.
7
Zatroskany 2016-01-25 10:55:30
Atmosfera ciężka, może w oddziałach pracuje się lepiej, gdy nie ma zbyt częstych kontaktów z kierownictwem firmy. W centrali nieprzyjemnie, stałe napięcie i stres, zawiść wśród pracowników.
Trochę już widać, że firma się już nie rozwija.
6
znajomir 2016-03-07 16:02:21
Praca tyko i wyłącznie po znajomości !
7
pola 2016-03-20 14:12:08
Praca w D+H Polska jest możliwa po znajomości.
2
unknow 2016-05-17 01:20:32
A Mnie zaprosili na rozmowę jakieś rady ?
1
Misiek 2016-06-28 10:58:13
Pojawiło się ogłoszenie o rekrutacji do działu marketingu. Piszą, że oferują "zatrudnienie ... w stabilnej firmie". Ale to kiedyś było stabilnie w DH, dziś już nic nie jest pewne: ani obrót, ani premia, do tego wymysły dyrektorów, prywata, stres wynikający z niskiego poziomu zarządzania w firmie i nieprzyjemna atmosfera. Żal, gdy się patrzy, jak firma z czołówki w branży spada na pozycję po prostu "dostawcy urządzeń'.

Pracownicy żyją tak jakby w swoim wykreowanym świecie, oderwani od rynku, klientów, branży, wciąż wierzący w świetlaną przyszłość firmy, która najlepsze czasy dawno ma już za sobą.

Zalecam rozwagę przy decyzji o pracę.
5
Misiek 2016-06-28 11:10:33
Jak to jest najczęściej z pracą po znajomości?
Wybiera się kandydatów nie - najlepszych, którzy mogą wiele nowego spojrzenia, pomysłów wnieść do firmy, ale takich, którzy przymkną oczy na możliwe nieprawidłowości czy prywatę wewnątrz firmy.
Z czasem rośnie poziom bierności pracowników, rośnie poczucie 'jakoś to będzie", "nie wychylam się" oraz zasada "ręka rękę myje". Rośnie klika, przez którą trudno się przebić. Gdy zauważy się nieprawidłowość w firmie, niegospodarność, działanie na szkodę firmy, nie ma do kogo się zwrócić, bo prawie każdy jest znajomym Kogoś Ważnego i nie chcemy podpaść, prawda?
Można tylko chodzić do pracy "z klapkami na oczach" na 8h, ale na dłuższą metę psychicznie jest to wykańczające.

Czy koniecznie chcecie iść do pracy do firmy, w której rekrutacja w większości odbywa się po znajomości??
4
pinokio 2016-12-05 17:42:44
Zatrudnianie niekompetentnych osób po znajomości to główne bolączki firmy. Osoby te nie muszą pracować, a jedynie być figurantami - chłopcami na posyłki zarządu. Trzeba naprawdę bardzo uważać co się mówi i przy kim - tu wszystko ma uszy. Pensja podstawowa - normalna, ani wysoka ani niska, jeśli wyrabiasz premię to da się wyżyć, choć nie mają one nic wspólnego z premiami sprzed kilku lat. Przyjazna atmosfera, stabilne warunki to standardowe teksty którymi kiedyś faktycznie firma mogła się pochwalić. W tej chwili brak świeżego spojrzenia, słaby rozwój na tle konkurencji, zaszczucie zwykłych pracowników którzy wolą siedzieć cicho i się nie wychylać - to główne czynniki które prowadzą tą niegdyś dobrą firmę nieuchronnie do dna. Jeśli potrafisz się wyłączyć, wykonywać głupie polecenia niekompetentnych przełożonych, mieć zatkane usta i pilnować się na każdym kroku - to praca dla Ciebie
5
Zostaw swoją opinię o D+H Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D+H Polska Sp. z o.o.