E. Leclerc

Wrocław, Jutrzenki 156

E. Leclerc

Opinie o E. Leclerc

nikopiko

Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Moje sugestie dla E. Leclerc: Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!!

Weronika

@szczerydzery jak rozumiem pracujesz lub pracowałeś w E. Leclerc? Podzielisz się swoją opinią na temat pracodawcy. W większości Twoja wypowiedź dotyczy się osób tutaj wypowiadających, a może warto opowiedzieć coś więcej o warunkach pracy u tego pracodawcy i swojej opinii?

szczerydzery

Wiecie co wam powiem? że wy polaczki jestescie lenie, nawet jakbyscie w domu mieli fonntanne tryskajaca kasa to byscie narzekali ze za duza ta fontanna, ze za drobne banknoty wypadaja , albo za grube bo trzeba wyjsc rozmienic albo czemu od razu na konto nie wpada. Zawsze cos wam nie pasuje, szampan zly ale jakby nie dal to by bylo ze jaki (usunięte przez administratora) nawet szampana nie dal. Tylko u nas jest tyle swiat przez to malo zarabiacie, a tak w ogole to wystarczy wziac sie za siebie, wyksztalcic sie przeciez sa darmowe szkoly , jest wiele mozliwosci, tylko jak juz wspomnialem, z platnego kursu nie skorzystacie bo drogo a na darmowy bedziecie narzekac ze beznadziejny. Pozdrawiam

Mieczysław
@szczerydzery 07.08.2018 09:01

Przypominam Ci, że wypowiadasz się na publicznym forum, które służy wymianie poglądów na temat pracodawców i sytuacji na rynku pracy. Trzeba to robić w kulturalnej formie i nie wolno nikogo obrażać. Trzymaj się zasad regulaminu Gowork.pl - https://www.gowork.pl/regulamin Twoja wypowiedź jest nie na temat i nic nie wnosi do wątku. Jeśli chcesz zostawić obiektywną i konstruktywną opinię o firmie, to zrób to.

Weronika

@Gość...... i jak wrażenia po rozmowie o pracę? Mógłbyś powiedzieć jakie usłyszałeś pytania? Rzeczywiście jak sam zauważyłeś, większość wpisów jest już sprzed ponad roku. Warto by napisać jak obecnie wygląda praca w E. Leclerc i jej warunki.

Gość......

Witam. To chyba bardzo stare wiadomosci na temat zarobków mam nadzieje. Jutro wybieram się ma rozmowę. Może Ktoś podpowie jaka jest aktualna stawka..?

Weronika

@Wlaf, według Ciebie jest to najgorszy market w mieście. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem negatywnego nastawienia do E. Leclerc? Czy wypowiadasz się jako pracownik, czy może klient?

iza

@wlaf a ja bardzo lubię i obsługę i sam market, więc jak widać - bardzo subiektywne ;)

Wlaf

Najgorszy Market w mieście

ktoś

W Oleśnicy najniższa krajowa.umowa na pełny etat,należny urlop bez problemu.

ja

To jest śmieszne. Zadzwoniła do mnie pani z agencji pracy tymczasowej i powiedziała, że praca kasjerki to 5,35 netto/h... ręce opadają..

lec ostrow wlkp

W każdy E. Lec. zarządza kto inny więc stawka na godziny, bony itp zależy od dyrektora marketu. W ostrowie jest najniższa krajowa, bonów brak, atmosfera okropna. Na święta b.n. dostaniesz " gratisy" np. kubek, parówka, :)

grzegorz

Z tego co mowia E.leclerc idzie pod mlotek .wiec trzeba sie ewakuowac , Prezesowie tez wyjezdzaja z Polski , Statek tonie ,pozdrawiam

aneta

Owszem, zatrudniają na 1/2 etatu, na początek, co do elastyczności grafiku to różnie bywa -kwestia dogadania się, zostaje jeszcze agencja pracy tymczasowej, jeśli to cie jeszcze interesuje.

Ola

czy ktoś orientuje się jakie warunki w centrali oferują?

alga

Witam, czy ktoś orientuje się jak wygląda praca w księgowości E'Leclerc?

gość

A czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca w administracji w Poznaniu?

paff

co do bonów .. to w zeszłe święta Bożego Narodzenia pracownicy dostali od 100-do 200 zł ,a nieroby z CENTRALI poznań płacili bonami po 550 plus 250 zł na takich kartkach

obóz pracy

Dostaniesz bony żywnościowe jako premie na około 190zł (możesz nie dostać, przyznają je uznaniowo), bony opłacają się tylko pracodawcy, gdyż odlicza sobie od nich w sprytny sposób VAT, a ty musisz je zrealizować w wybranych sklepach w określonym czasie. Nie warto się tam zatrudniać, niewolnictwo, wyzysk. Stanowiska dzielą się na Junior i Senior, praca Seniora niczym się nie różni od Juniora. Senior dostaje więcej za wysługę lat. Warunki zerowe, pracownik nie może mieć swojego zdania ma robić co mu mówią, każdy kierownik wydaje sprzeczne polecenia i w efekcie jedną i tą samą pracę wykonujesz codziennie na nowo przekładając wszystko z jednego miejsca na drugie. Kierownicy dbają tylko o siebie i o interes właściciela pracownik się dla nich nie liczy, poza wydawaniem rozkazów w niczym ci nie pomogą kierownicy, pracownik to zwykły wyrobnik jak w obozie pracy.

ona

na start jest najniższa krajowa. nic wiecej

rexio

A może mi ktoś odpowiedzięć ile kasy dostaje się na start? Tak poważnie bez sciemy

nowicjusz

jako pracownik tej sieci to powiem ze szczerością,że takich to w ogóle do Polski nie powinni wpuszczać,PRECZ Z TAKIM PRACODAWCĄ ZA TAKIE K.....WA PIENIĄDZE I A WYMAGANIA ,UWIEŻCIE MI NIKOMU NIE POLECAM ,A NA ŚWIĘTA DOSTANIESZ SKWASZONEGO SZAMPANA Z ŻABOLANDII,PANIE Z KASY GŁOWNEJ SĄ TAK NIEPRZYJEMNE NO ALE NIE DZIWIE IM SIE ZA TAKĄ KASE............JA JAK TYLKO DOSTANE INNA PRACE TO ODRAZU WOOOON.....

byly pracownik

nie polecam!(usunięte przez administratora)za takie zarobki nie warto....

ala

Witam.Ile zarabia pracownik rozliczeniowy Leclercu?Pozdrawiam,ala

mechanik

macie tam jeszcze ten olej Lotos Semi w promocji po 40 zł, bo kiedyś kupiłem dwie bańki i okazało się, że to bardzo dobry olej?

Adam

no tak, niby to tanio i sam też lubię tam kupować, ale jak widać wszystko ma swoją cenę - tutaj jest to wyzysk ludzi-pracowników, do tego zniszczenie konkurencji tzn. tych zwykłych polskich sklepów które nie miały szans z taką konkurencją... osobiście to przez lata mogłem obserwować, bo blisko mnie powstał leclerc - inne sklepy w pobliżu w ciągu roku zniknęły... może trzeba było się zastanowić przez zgodą na wprowadzenie takich hipermarketów do Polski... no ale, skoro już usa narzuciło ten kapitalizm, to siłą rzeczy musieli też zgodzić sie na hipermarkety...

obserwator

A ja wiem , ze pracownicy ( nie wszyscy) wynosza mieso, wędliny i nie tylko...tak chyba dorabiaja do pensji :) i smieja sie z ochrony ze nieudolnie pracuje Pomysłowość nie zna granic , a w szczegolnosci sezonu grillowania

oktan

Witam serdecznie.Otrzymałam zaproszenie na rozmowe na stanowisko zastepy kierownika w tym sklpeie.Czy ktoś z Was pełnił taka funkcje w tym sklepie i jakie sa zarobki, czy pracuje sie w Swieta?Pozdrawiam,

seba
@oktan 28.01.2014 13:02

siemka zastepca kierownika jakiego działu ,,,,,,,,,, w swieta ba ,,,, pensja ,,,,,,,,,,,

kiepski

GONIĆ TE MARKETY Z POLSKI!!!!

SEBA001

każdy market ma swoja politykę , a nie jako sieć ,firma by się cieszyła jakbyś to ty im jeszcze dopłacał żebyś pracował , to widać kto pracuje sama geriatria, bo kto normalny by tam pracował ,

*ja

Marko - Jeśli lEclerc jest znaną i nie najtańszą siecią to co powiesz o Delikatesach Alma? A tam też nie ma ŻADNEGO socjalu i ŻADNYCH dodatków z okazji świąt np. Przez cały rok goła pensja - najniższa krajowa brutto na każdym stanowisku nie-kierowniczym. Tak pracodawcy szanują pracowników w Polsce. Pozdrawiam

Zostaw opinię o E. Leclerc - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E. Leclerc