E. Leclerc

Adres: Jutrzenki 156, 02-231 Wrocław

NIP: 5272166622 KRS: 0000120104

E. Leclerc
2 69 64 5 1

Opinie o E. Leclerc

Filtruj opinie po kryteriach:

Aloalo
 Opinia

Kasjerzy mają minimalną jak również pracownicy na działach ludzie z bok około 2500 brutto, nie ma co się dziwić że ludziom nie chce się pracować kierowniczka to jakaś parodia niby hihi haha a w główce kiszona co powoduje dezorientecjie wśród pracowników druga Pani kierownik zajmująca się reklamacjami Ilona jest świetna konkretna pomocna i nie owija w bawełnę ,na markecie panuje dobra atmosfera jeżeli chodzi o zwykłych pracowników cała reszta to jakieś nieporozumienie na całym markecie jest totalny (usunięte przez administratora) i wystające kable bhp jest kpiną choć na początku pracy jest 3 h szkolenie ,przeterminowane produkty to norma nikt sie juz nie przejmuje złymi cenówkami bo po prostu nie ma kto ich zmieniać dlatego pracownicy ciągle dostają po głowie niestety pomimo ciągłych skarg szefostwo nie chce zatrudnić więcej ludzi ta firma upada ,dalej warunki w pomieszczeniach socjalnych dla palaczy : idąc na papierosa spójrz w górę dostrzerzesz rodzinki pająków wychodzące z pod steropianowego sufitu jak będziesz miał szczęście odwiedza twój posiłek albo kawkę, toalety bez desek sedesowych ,wiecznie klejące się stoliki wszędzie kolejna ważna sprawa dla przyszłych kasjerek ochrona robi naloty tajemniczego klienta nie dasz rady wszystkiego ogarnąć wygląda to tak :podchodzi klient klientka z koszykiem to nic że jest np 100 w tym dniu i we wszystkich zakupach ma np pudełko z żarówka ale no właśnie żarówka wygląda tak samo ale ma inne natężenie i co najazd ochrony i do widzenia następna kiepska sprawa to alkohol oraz fabrycznie pakowane drogie zabawki wszystko musicie otworzyć dla własnego bezpieczeństwa choć tak szczerze na żarówka polecieli wszyscy jak cie nie lubią Leżysz to chyba tyle

nikopiko
 Opinia

Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Moje sugestie dla E. Leclerc: Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!!

Opinia

@szczerydzery jak rozumiem pracujesz lub pracowałeś w E. Leclerc? Podzielisz się swoją opinią na temat pracodawcy. W większości Twoja wypowiedź dotyczy się osób tutaj wypowiadających, a może warto opowiedzieć coś więcej o warunkach pracy u tego pracodawcy i swojej opinii?

szczerydzery
 Opinia

Wiecie co wam powiem? że wy polaczki jestescie lenie, nawet jakbyscie w domu mieli fonntanne tryskajaca kasa to byscie narzekali ze za duza ta fontanna, ze za drobne banknoty wypadaja , albo za grube bo trzeba wyjsc rozmienic albo czemu od razu na konto nie wpada. Zawsze cos wam nie pasuje, szampan zly ale jakby nie dal to by bylo ze jaki (usunięte przez administratora) nawet szampana nie dal. Tylko u nas jest tyle swiat przez to malo zarabiacie, a tak w ogole to wystarczy wziac sie za siebie, wyksztalcic sie przeciez sa darmowe szkoly , jest wiele mozliwosci, tylko jak juz wspomnialem, z platnego kursu nie skorzystacie bo drogo a na darmowy bedziecie narzekac ze beznadziejny. Pozdrawiam

Mieczysław
@szczerydzery 07.08.2018 09:01

Przypominam Ci, że wypowiadasz się na publicznym forum, które służy wymianie poglądów na temat pracodawców i sytuacji na rynku pracy. Trzeba to robić w kulturalnej formie i nie wolno nikogo obrażać. Trzymaj się zasad regulaminu Gowork.pl - https://www.gowork.pl/regulamin Twoja wypowiedź jest nie na temat i nic nie wnosi do wątku. Jeśli chcesz zostawić obiektywną i konstruktywną opinię o firmie, to zrób to.

Opinia

@Gość...... i jak wrażenia po rozmowie o pracę? Mógłbyś powiedzieć jakie usłyszałeś pytania? Rzeczywiście jak sam zauważyłeś, większość wpisów jest już sprzed ponad roku. Warto by napisać jak obecnie wygląda praca w E. Leclerc i jej warunki.

Tak43Nie

Gość......
 Opinia

Witam. To chyba bardzo stare wiadomosci na temat zarobków mam nadzieje. Jutro wybieram się ma rozmowę. Może Ktoś podpowie jaka jest aktualna stawka..?

Opinia

@Wlaf, według Ciebie jest to najgorszy market w mieście. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem negatywnego nastawienia do E. Leclerc? Czy wypowiadasz się jako pracownik, czy może klient?

iza
 Opinia

@wlaf a ja bardzo lubię i obsługę i sam market, więc jak widać - bardzo subiektywne ;)

Tak6Nie

Wlaf

Najgorszy Market w mieście

ktoś
 Opinia

W Oleśnicy najniższa krajowa.umowa na pełny etat,należny urlop bez problemu.

ja
 Opinia

To jest śmieszne. Zadzwoniła do mnie pani z agencji pracy tymczasowej i powiedziała, że praca kasjerki to 5,35 netto/h... ręce opadają..

lec ostrow wlkp
 Opinia

W każdy E. Lec. zarządza kto inny więc stawka na godziny, bony itp zależy od dyrektora marketu. W ostrowie jest najniższa krajowa, bonów brak, atmosfera okropna. Na święta b.n. dostaniesz " gratisy" np. kubek, parówka, :)

Tak5Nie

grzegorz
 Opinia

Z tego co mowia E.leclerc idzie pod mlotek .wiec trzeba sie ewakuowac , Prezesowie tez wyjezdzaja z Polski , Statek tonie ,pozdrawiam

Tak8Nie

aneta
 Opinia

Owszem, zatrudniają na 1/2 etatu, na początek, co do elastyczności grafiku to różnie bywa -kwestia dogadania się, zostaje jeszcze agencja pracy tymczasowej, jeśli to cie jeszcze interesuje.

Ola
 Opinia

czy ktoś orientuje się jakie warunki w centrali oferują?

alga
 Opinia

Witam, czy ktoś orientuje się jak wygląda praca w księgowości E'Leclerc?

Tak11Nie

gość
 Opinia

A czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca w administracji w Poznaniu?

paff
 Opinia

co do bonów .. to w zeszłe święta Bożego Narodzenia pracownicy dostali od 100-do 200 zł ,a nieroby z CENTRALI poznań płacili bonami po 550 plus 250 zł na takich kartkach

obóz pracy
 Opinia

Dostaniesz bony żywnościowe jako premie na około 190zł (możesz nie dostać, przyznają je uznaniowo), bony opłacają się tylko pracodawcy, gdyż odlicza sobie od nich w sprytny sposób VAT, a ty musisz je zrealizować w wybranych sklepach w określonym czasie. Nie warto się tam zatrudniać, niewolnictwo, wyzysk. Stanowiska dzielą się na Junior i Senior, praca Seniora niczym się nie różni od Juniora. Senior dostaje więcej za wysługę lat. Warunki zerowe, pracownik nie może mieć swojego zdania ma robić co mu mówią, każdy kierownik wydaje sprzeczne polecenia i w efekcie jedną i tą samą pracę wykonujesz codziennie na nowo przekładając wszystko z jednego miejsca na drugie. Kierownicy dbają tylko o siebie i o interes właściciela pracownik się dla nich nie liczy, poza wydawaniem rozkazów w niczym ci nie pomogą kierownicy, pracownik to zwykły wyrobnik jak w obozie pracy.

Tak6Nie

ona
 Opinia

na start jest najniższa krajowa. nic wiecej

Tak5Nie

rexio
 Opinia

A może mi ktoś odpowiedzięć ile kasy dostaje się na start? Tak poważnie bez sciemy

nowicjusz
 Opinia

jako pracownik tej sieci to powiem ze szczerością,że takich to w ogóle do Polski nie powinni wpuszczać,PRECZ Z TAKIM PRACODAWCĄ ZA TAKIE K.....WA PIENIĄDZE I A WYMAGANIA ,UWIEŻCIE MI NIKOMU NIE POLECAM ,A NA ŚWIĘTA DOSTANIESZ SKWASZONEGO SZAMPANA Z ŻABOLANDII,PANIE Z KASY GŁOWNEJ SĄ TAK NIEPRZYJEMNE NO ALE NIE DZIWIE IM SIE ZA TAKĄ KASE............JA JAK TYLKO DOSTANE INNA PRACE TO ODRAZU WOOOON.....

Tak2Nie

byly pracownik
 Opinia

nie polecam!(usunięte przez administratora)za takie zarobki nie warto....

Tak2Nie

ala

Witam.Ile zarabia pracownik rozliczeniowy Leclercu?Pozdrawiam,ala

mechanik
 Opinia

macie tam jeszcze ten olej Lotos Semi w promocji po 40 zł, bo kiedyś kupiłem dwie bańki i okazało się, że to bardzo dobry olej?

Adam
 Opinia

no tak, niby to tanio i sam też lubię tam kupować, ale jak widać wszystko ma swoją cenę - tutaj jest to wyzysk ludzi-pracowników, do tego zniszczenie konkurencji tzn. tych zwykłych polskich sklepów które nie miały szans z taką konkurencją... osobiście to przez lata mogłem obserwować, bo blisko mnie powstał leclerc - inne sklepy w pobliżu w ciągu roku zniknęły... może trzeba było się zastanowić przez zgodą na wprowadzenie takich hipermarketów do Polski... no ale, skoro już usa narzuciło ten kapitalizm, to siłą rzeczy musieli też zgodzić sie na hipermarkety...

obserwator
 Opinia

A ja wiem , ze pracownicy ( nie wszyscy) wynosza mieso, wędliny i nie tylko...tak chyba dorabiaja do pensji :) i smieja sie z ochrony ze nieudolnie pracuje Pomysłowość nie zna granic , a w szczegolnosci sezonu grillowania

oktan
 Opinia

Witam serdecznie.Otrzymałam zaproszenie na rozmowe na stanowisko zastepy kierownika w tym sklpeie.Czy ktoś z Was pełnił taka funkcje w tym sklepie i jakie sa zarobki, czy pracuje sie w Swieta?Pozdrawiam,

Tak13Nie

seba
@oktan 28.01.2014 13:02

siemka zastepca kierownika jakiego działu ,,,,,,,,,, w swieta ba ,,,, pensja ,,,,,,,,,,,

kiepski
 Opinia

GONIĆ TE MARKETY Z POLSKI!!!!

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o E. Leclerc - Wrocław