Opinie o E. Leclerc w Wrocław Jutrzenki 156

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E. Leclerc. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w E. Leclerc na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E. Leclerc w Wrocław Jutrzenki 156

Klijent Nowy wpis

Bardzo zła obsługa w sklepie internetowym arogancka obsługa klijenta

Czy można liczyć w E. Leclerc na prywatną opiekę medyczną?

Arek Nowy wpis

Czy mozna liczyc na obieke prywatna hm dobre pytanie . Nie mozna brak socjalu I nie tylko raczej prosze szukac czegos innego

Kara123

Najniższa krajowa plus Ok 200 zł premii brutto za absencje. Jakaś kpina. W innych sieciówkach np niemieckim markecie na K , 2700 zł to jest na rękę, nie brutto. Brak możliwości ingerencji w grafik, wiec praktycznie musisz się podpasowac. Atmosfera wśród pracowników Ok, jak dobrze pracujesz to następna umowę dostaniesz bez problemu. Swego czasu dziwne wymysły pana prezesa, np kasjerki nie mogły trzymać wody przy kasie by się napić, i to w okresie maj-czerwiec. Ogólnie nie polecam, sama podjęłam prace bo byłam zdesperowana i potrzebowałam mieć stały i pewny dochód. Dają UOP to plus, ale z tej pensji ledwo idzie wyżyć. Na Wielkanoc brak jakiegokolwiek socjalu, żadnego bonu czy paczki, nic

Zofia
@Kara123

Ważny jest fakt, że jak piszesz można liczyć na stabilne zatrudnienie a w obecnych trudnych czasach jest to bardzo pożądany atrybut firmy. Fajnie, że pracodawca zapewnia także jakąkolwiek premie. Zastanawia mnie tylko ten grafik bo firma na swojej stronie zapewnia, że jest on elastyczny. Więc jak to naprawdę jest?

A Nowy wpis
@Zofia

Możesz liczyć na stabilne zatrudnienie bo nikt nie chce tam pracować i ludzie sami się zwalniają

Czy w firmie E. Leclerc są regularne szkolenia pracownicze?

A

Nie ma

Mieczysław
@A

Co z osobami, które same z siebie chciałyby rozwijać swoje umiejętności, aby później ich praca w firmie E. Leclerc była bardziej wydajna? Zastanawia mnie to, więc może napiszesz mi, czy pracodawca pokrywa może część kosztów poniesionych przez takiego ambitnego pracownika chcącego się rozwijać? Odpowiedz proszę.

E
@Mieczysław

Hahah, w tej firmie nie istnieje coś takiego jak rozwój pracownika

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie E. Leclerc? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Olek

Idealnie nie będzie nigdzie a największy problem mają osoby które nie są zwolennikami pracy!!!

Aloalo

Kasjerzy mają minimalną jak również pracownicy na działach ludzie z bok około 2500 brutto, nie ma co się dziwić że ludziom nie chce się pracować kierowniczka to jakaś parodia niby hihi haha a w główce kiszona co powoduje dezorientecjie wśród pracowników druga Pani kierownik zajmująca się reklamacjami Ilona jest świetna konkretna pomocna i nie owija w bawełnę ,na markecie panuje dobra atmosfera jeżeli chodzi o zwykłych pracowników cała reszta to jakieś nieporozumienie na całym markecie jest totalny (usunięte przez administratora) i wystające kable bhp jest kpiną choć na początku pracy jest 3 h szkolenie ,przeterminowane produkty to norma nikt sie juz nie przejmuje złymi cenówkami bo po prostu nie ma kto ich zmieniać dlatego pracownicy ciągle dostają po głowie niestety pomimo ciągłych skarg szefostwo nie chce zatrudnić więcej ludzi ta firma upada ,dalej warunki w pomieszczeniach socjalnych dla palaczy : idąc na papierosa spójrz w górę dostrzerzesz rodzinki pająków wychodzące z pod steropianowego sufitu jak będziesz miał szczęście odwiedza twój posiłek albo kawkę, toalety bez desek sedesowych ,wiecznie klejące się stoliki wszędzie kolejna ważna sprawa dla przyszłych kasjerek ochrona robi naloty tajemniczego klienta nie dasz rady wszystkiego ogarnąć wygląda to tak :podchodzi klient klientka z koszykiem to nic że jest np 100 w tym dniu i we wszystkich zakupach ma np pudełko z żarówka ale no właśnie żarówka wygląda tak samo ale ma inne natężenie i co najazd ochrony i do widzenia następna kiepska sprawa to alkohol oraz fabrycznie pakowane drogie zabawki wszystko musicie otworzyć dla własnego bezpieczeństwa choć tak szczerze na żarówka polecieli wszyscy jak cie nie lubią Leżysz to chyba tyle

szczerydzery

Wiecie co wam powiem? że wy polaczki jestescie lenie, nawet jakbyscie w domu mieli fonntanne tryskajaca kasa to byscie narzekali ze za duza ta fontanna, ze za drobne banknoty wypadaja , albo za grube bo trzeba wyjsc rozmienic albo czemu od razu na konto nie wpada. Zawsze cos wam nie pasuje, szampan zly ale jakby nie dal to by bylo ze jaki (usunięte przez administratora) nawet szampana nie dal. Tylko u nas jest tyle swiat przez to malo zarabiacie, a tak w ogole to wystarczy wziac sie za siebie, wyksztalcic sie przeciez sa darmowe szkoly , jest wiele mozliwosci, tylko jak juz wspomnialem, z platnego kursu nie skorzystacie bo drogo a na darmowy bedziecie narzekac ze beznadziejny. Pozdrawiam

Mieczysław
@szczerydzery

Przypominam Ci, że wypowiadasz się na publicznym forum, które służy wymianie poglądów na temat pracodawców i sytuacji na rynku pracy. Trzeba to robić w kulturalnej formie i nie wolno nikogo obrażać. Trzymaj się zasad regulaminu Gowork.pl - https://www.gowork.pl/regulamin Twoja wypowiedź jest nie na temat i nic nie wnosi do wątku. Jeśli chcesz zostawić obiektywną i konstruktywną opinię o firmie, to zrób to.

nikopiko

Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Moje sugestie dla E. Leclerc: Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!!

Weronika

@szczerydzery jak rozumiem pracujesz lub pracowałeś w E. Leclerc? Podzielisz się swoją opinią na temat pracodawcy. W większości Twoja wypowiedź dotyczy się osób tutaj wypowiadających, a może warto opowiedzieć coś więcej o warunkach pracy u tego pracodawcy i swojej opinii?

Weronika

@Gość...... i jak wrażenia po rozmowie o pracę? Mógłbyś powiedzieć jakie usłyszałeś pytania? Rzeczywiście jak sam zauważyłeś, większość wpisów jest już sprzed ponad roku. Warto by napisać jak obecnie wygląda praca w E. Leclerc i jej warunki.

Gość......

Witam. To chyba bardzo stare wiadomosci na temat zarobków mam nadzieje. Jutro wybieram się ma rozmowę. Może Ktoś podpowie jaka jest aktualna stawka..?

Weronika

@Wlaf, według Ciebie jest to najgorszy market w mieście. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem negatywnego nastawienia do E. Leclerc? Czy wypowiadasz się jako pracownik, czy może klient?

iza

@wlaf a ja bardzo lubię i obsługę i sam market, więc jak widać - bardzo subiektywne ;)

Wlaf

Najgorszy Market w mieście

ktoś

W Oleśnicy najniższa krajowa.umowa na pełny etat,należny urlop bez problemu.

To jest śmieszne. Zadzwoniła do mnie pani z agencji pracy tymczasowej i powiedziała, że praca kasjerki to 5,35 netto/h... ręce opadają..

lec ostrow wlkp

W każdy E. Lec. zarządza kto inny więc stawka na godziny, bony itp zależy od dyrektora marketu. W ostrowie jest najniższa krajowa, bonów brak, atmosfera okropna. Na święta b.n. dostaniesz " gratisy" np. kubek, parówka, :)

grzegorz

Z tego co mowia E.leclerc idzie pod mlotek .wiec trzeba sie ewakuowac , Prezesowie tez wyjezdzaja z Polski , Statek tonie ,pozdrawiam

aneta

Owszem, zatrudniają na 1/2 etatu, na początek, co do elastyczności grafiku to różnie bywa -kwestia dogadania się, zostaje jeszcze agencja pracy tymczasowej, jeśli to cie jeszcze interesuje.

Ola

czy ktoś orientuje się jakie warunki w centrali oferują?

Zostaw merytoryczną opinię o E. Leclerc - Wrocław

• Jak się pracuje w E. Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E. Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

E. Leclerc