Opinie o Castorama w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Castorama. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Castorama o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama w Wrocław

Sławomir Nowy wpis

Bardzo dziękuję Pani Kasi i Pani Ewelinie z Działu Obsługi Klienta, Castorama - Wrocław - Magnolia, za pomoc w mojej reklamacji i bardzo miłą obsługę.

Jolcik Nowy wpis

Bardzo dziękuję Pani Agacie doradcy handlowego z sektoru ściany , podłogi , dekoracje w Castoramie przy ul Granicznej we Wrocławiu. Była bardzo pomocna przy zakupie wykładziny. Pani Agata wykazała się dużą wiedzą , rzetelnością i uprzejmością. Dziękuję

Czy w Castorama jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Fajna ta Castorama Infolinia Nowy wpis

Witam serdecznie, Osoba z mojej rodziny pracuję na Państwa infolinii - w biurze we Wrocławiu, właśnie dziś mi się pożaliła, że w 2023 (tak mamy 2023 ROK , zaraz wyjasnie czemu to podkreślam) - szefostwo w tym oddziale każe pracownikom "włączać" czas który mają na przerwę gdy idą do TOALETY - czy to jest normalne w 2023 ROKU? Jak żyje - nawet gdy pracowałem na linii produkcyjnej 15lat temu - żeby ktoś mi kazał odejmować sobie czas przerwy GDY IDĘ ZAŁATWIĆ potrzebę fizjologiczną do toalety - przecież to jest NIELUDZKIE i NIENORMALNE - każą teoretycznie ludziom WSTRZYMYWAĆ się z załatwieniem potrzeby w WC bo gdy ktoś chce pójść za potrzebą - traci czas ze swojej PRZERWY - co to jest? (usunięte przez administratora)? Krótka piłka z mojej strony - albo ten "kierownik" który chyba pomylił wiek/rok i dzieje w których żyjemy - się ogarnie - lub Państwo go sami ogarniecie - albo temat zostanie przekazany do Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu a przy okazji nie omieszkam tego też przekazać do Gazety Wrocławskiej i innych Wrocławskich mediów - które BARDZO chęnie rozdmuchają taką sprawę. Jak można coś takiego w dzisiejszych czasach wymyślić? żeby załatwienie potrzeby fizlojogicznej = z tym, że muszę włączyć sobie czas przerwy - wiadomo za 1ke to tam straci ktoś 3-4min , ale jak idzie np na opcje2 ? wróci do biurka po 10min to ma 10min mniej przerwy. (usunięte przez administratora) Wrocław Castorama 2023 , tyle w temacie - daje Wam czas żeby to NAPRAWIĆ (obudzić tego kierownika co to wymyślił) , lub będziecie o tym czytac w gazetach oraz tłumaczyć się z tego przed PiP'em.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Castorama odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection

Jaki jest okres rozliczeniowy w Castorama? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy jest odpowiednie szkolenie wstępne ?

Abc

Nie, od razu wszystko musisz wiedzieć... Litości

@Abc

Wszystko czyli co tak właściwie?

Dżony

Szkolenia wstępne??? Szkolenia produktowe są robione mniej więcej po 2 latach od zaczęcia pracy, żenada.

Dżony
@Monika

Właściwie to jest tak że sam musisz zaiwaniać za innymi pracownikami żeby się coś dowiedzieć... jest tak mało pracowników że nie mają czasu Cie szkolić. Ale czy to pracownik ma Cie szkolić? No chyba coś nie teges.

Michael

Odkąd Castorama wprowadziła sektory zamiast działów jest tylko gorzej. Przygniecenie obowiązkami, jeśli np. ktoś zachoruje to powodzenia z rozkładaniem kilkupiętrowych palet z całego sektora rozlanego po całym sklepie gdyż firma wychodzi z założenia że 3 lub 4 osoby na jeden sektor jest okey. Rotacja pracownikami między działami. Pracowałem tam 5 miesięcy i w ciągu tego czasu byłem na 3 działach co jest kompletną głupotą gdyż w ten sposób ciężko jest Ci się oswoić z jakimkolwiek działem i musisz ciągle zaczynać od nowa jeśli idzie o naukę czy harmonię pracy, stanowiska doradców klienta istnieją chyba dla ozdoby gdyż nie wolno Ci na nich siedzieć dłużej niż 10 minut (total jakbyście się zastanawiali czemu w sklepie nie można znaleźć obsługi) gdyż firma wychodzi z założenia że siedząc tam się obijacie i macie robić cokolwiek nawet jak wszystko jest zrobione to masz coś wyszukiwać na siłę i zajmować się tym mimo że jest to absolutnie niepotrzebne i pozbawione sensu. Pomysły kierownictwa i dyrektora ich metody "ulepszenia" pracy czy też "ułatwienia" życia klientowi są naprawdę żałosne i pozbawione sensu. Dosłownie to łatanie taśmą dziur które sami zrobili swoim systemem pracy.... Castorama w tej chwili jako pracodawca jest słaba, chaos wywołany decyzjami z góry, Januszowe wyszukiwanie bezsensownych zadań bylebyś nie odpoczywał bo przecież "nie za to płacimy". Jedynym pozytywnym aspektem jest płaca która jest na nie najgorszym poziomie. Pozdrawiam

Karol

Tak spokojnie na forum bo tak dobrze się pracuje? Podpowiedzcie kilka informacji.

Erica
@Karol

Nie, na dziale obsługi klienta to porażka… Nic nie jest dokładnie wytłumaczone, a później pretensje że nowa osoba zrobiła coś źle. Codziennie nowy inny problem i to wyłącznie z winny kierowników którzy nie tłumaczą, nie pomagają nowym osobą. Stres wywołany przez klientów, brakiem na niektórych produktach kodu kreskowego, brakiem tłumaczeń i pomocy bardzo się odbija się na zdrowiu.

@Erica

No ale brak tych kodów to już nie wina kierowników tylko współpracowników chyba? To nie ponoszą za to konsekwencji skoro z tego powodu są częste problemy?

Klijet

Kolejki jak za komuny .trzy kasy czynne a ludzi po 25 w kazdej.

Krystyna

Widziałam, że firma prowadzi ciekawy program "Kierunek Castorama", skierowany do uczniów zasadniczych szkół zawodowych (szkół branżowych I i II stopnia), techników, liceów zawodowych i liceów profilowanych. Czy ktoś brał udział w tym programie i później zostały mu może zaoferowane fajne warunki pracy w tym miejscu?

Kaz

Jeśli wie z czym się je praca w markecie budowlanym i chce się w nim pracować to jest to dobry wybór.

Prezes

Castorama to dobra firma jeśli chcemy zacząć pierwszą pracę, nie ma co spodziewać się koksów bo mają sztywne płace i raczej nie da się negocjować wynagrodzenia na starcie, jeśli chodzi o podwyżki to można powiedzieć że jest to 300 zł na rękę rocznie o ile się nie podpadnie kierownikowi i to też jest raczej sztywne, jeśli ktoś myśli o zrobieniu kariery w Castoramie to musi mieć na to dużo czasu, często na miejsca zastępców kierownika czy kierownika działu już czeka kilka osób w kolejce, więc jak masz 5 lat czasu to może uda ci się zostać zastępcą i po następnych 5 latach kierownikiem, ale zarobki są całkiem przeciętne, kierownicy nie zarabiają więcej niż 5 k na rękę więc można się domyśleć ile mniej muszą zarabiać osoby na niższych stanowiskach, oczywiście to co napisałem nie jest regułą ale pracuje już w tej firmie 5 lat i myślę że mogę się wypowiedzieć, sam jestem z zadowolony ze swojej pracy, robię to co lubię, ludzie naprawdę bardzo fajni, jest dużo śmiechu i humoru i to można powiedzieć o wszystkich placówkach firmy, i chyba tylko dla tej atmosfery ludzie zostają tam na lata :) bo na pewnie nie dla pieniędzy, oczywiście są premie dwa razy w roku i benefity, karty na siłownie i zwroty za wakacje więc jeśli ktoś szuka stabilnej pracy z twardymi stawkami dobrą atmosferą i nie chce szybko robić kariery to śmiało można powiedzieć że Castorama to miejsce w którym się odnajdzie, Pozdrawiam.

admin

Co sądzisz o firmie castorama jako pracodawcy? Czy twoim zdaniem warto się tutaj starać o zatrudnienie ? Dodaj komentarz komentarz, zmieniaj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama - Wrocław

• Jak się pracuje w Castorama?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Castorama