Opinie o Delante Media sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Delante Media sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Delante Media sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delante Media sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej, a rozmowa wyglądała jak przesłuchanie. Niestety zawiodłem się, miałem duże oczekiwania a otrzymałem tylko brak szacunku.

@Małgorzata

Cześć. Jeśli posiadasz pytania odnośnie rekrutacji na stanowisko Specjalista SEO zapraszam do kontaktu mailowego - rekrutacja@delante.pl. Pozdrawiam, Karolina z Delante

Czy firma Delante Media sp. z o.o. sp.k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zoja
@q

To ile te premie wynoszą same w sobie? Widziałam informację, że te widełki z ogłoszenia zawierają już premie i podstawę, więc ciekawe ile by mi zostało na czysto w razie nie dowiezienia planu. Ktoś wie?

Hej, czy rekrutacje w firmie wyglądają teraz lepiej? Bo ktoś pisał, ze nie dostał feedbacku. Na stanowiskach dotyczących SEO są jakieś zadania rekrutacyjne tak w ogóle? Jak to wygląda, dajcie znać bo nie wiem czy warto brać firme pod uwagę, jak będe zmieniac pracę.

@Delante

O, a nadal poszukujecie kogoś na stanowisko sprzedażowe? I jeśli chodzi o to zadanie rekrutacyjne, to ile ma się czasu na jego wykonanie?

Q

Oficjalnie - nie. Praktycznie - pensja specjalisty zależy od budżetów jakie obsługuje, więc jak popadniesz w niełaskę u nieodpowiednich osób to będziesz finalnie zarabiać po prostu mniej.

@Q

A bardzo jest odczuwalna wtedy ta różnica w zarobkach? Często się tak zdarza? Może jakieś wskazówki, jak można tego uniknąć? Da się w ogóle, czy to raczej nie jest zależne od pracownika?

Q

Różnica jest ogromna (w zasadzie druga podstawa, w ogłoszeniach podają zarobki uwzględniające już tę premię) i mowa tu wcale nie o kwotach rzędu 5-10%. To de facto prowizja za utrzymanie klienta, bo na stanowisku specjalisty będziesz specjalistą seo, project managerem i częściowo handlowcem. Firma kładzie ogromny nacisk na sprzedawanie kolejnych usług przez specjalistę, wliczając mało fajne zagrywki psychologiczne w postaci pokazywania na forum firmowym kto ile sprzedał.

Delante

W Delante nie ma rozróżnienia na wysokość wynagrodzenia ze względu na płeć. Zasady wynagrodzenia są skonstruowane na takich samych zasadach dla wszystkich.

@Q

Premie na tożsamych stanowiskach nie zależą od płci, zasady są takie same dla wszystkich. Części składowe wynagrodzenia to podstawa + premia - premia jest zależna od wysokości budżetów na jakich pracuje Specjalista, zarówno biorąc pod uwagę nowych Klientów jak i utrzymanie dotychczasowych. Jeśli Specjalista systematycznie traci Klientów i nie dba o ich utrzymanie ma to odzwierciedlenie w wynagrodzeniu.

@Q

Tak w ogłoszeniach podajemy widełki uwzględniające premię i podstawę. Wynika to z faktu, że w odróżnieniu od większości agencji w Polsce premie są u nas integralną częścią wynagrodzenia. Anomalią jest jeśli ktoś takiej premii nie otrzymuje. W widełkach nie jest uwzględniona premia za sprzedaż dodatkowych usług przez Specjalistę - jednak nie jest to obowiązkowe, każdy Specjalista może zdecydować sam czy ma ochotę brać udział w sprzedaży dodatkowych usług. Nasi Specjaliści mają bardzo dobry kontakt z Klientami przez co sprzedaż dodatkowych usług wychodzi naturalnie podczas procesu obsługi i współpracy w Klientem.

Ruda
@Delante

A czy można liczyć na to, że napiszesz tutaj, na jakie wynagrodzenie w postaci premii i podstawy się otrzymuje? Wystarczą właśnie te widełki. Chętnie zapoznałabym się ze stawką i ewentualnie później zaaplikowała w to miejsce. ;) Jeśli chodzi o sprzedaż tych dodatkowych usług, czy dużo czasu trzeba na nią dodatkowo poświęcić?

Ukontentowana
@Ruda

Jak podzielisz przez liczbę godzin to stawka nie robi wrażenia :)

Czarny
@Ukontentowana

Masz na myśli że pracuje się więcej niż 8 godzin dziennie? Ty jak długo jesteś w pracy? Za ewentualnie nadgodziny płacą dodatkowo?

q Nowy wpis
@Czarny

masz "system premiowy" - w pewnym momencie albo robisz nadgodziny i dowozisz klientom rzeczy albo nie i lecą ci po premii.

Zoja Nowy wpis
@q

Inga Nowy wpis

Skoro widełki na stanowiska specjalistów uwzględniają również premię za sprzedaż, to tak realnie Specjalista SEM na jakie zarobki może liczyć na umowie o pracę? W ofercie podali wynagrodzenie 6000 - 8500 brutto, myślałam że tyle liczy już sama podstawa. Dajcie znać, jakiego doświadczenia oczekują - stricte agencyjnego, czy inhouse również będzie ok :)

Na stronie Lento.pl zamieszczono 4 lipca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Delante Media sp. z o.o. sp.k.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Staż. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Hej, a możesz napisać czemu? Brałam kilka razy udział w ich webinarach, i "zainspirowały mnie" do aplikowania do działu seo/sem, na linkedinie też mają fajne treści. Ale rozumiem, że z perspektywy pracownika może to wyglądać inaczej. No nic, jakbyś mógł dać znać, o co chodzi byłabym wdzięczna :)

Zuza

Hej, widziałam, że mają otwartą rekrutację dla Młodszego Specjalisty Seo, niby chce wziąć udział w rekrutacji, ale jeśli ma być coś mocno nie tak to jednak wolałabym się nie przekonywać sama. Szczególnie że nie mam najlepszych doświadczeń w pracy w agencjach. Uchyl rąbka tajemnicy:D

Delante Nowy wpis
@Zuza

Hej. Niestety w tym momencie rekrutacja na Młodszego Specjalistę SEO jest zamknięta, jednak jeśli chciałabyś porozmawiać na temat pracy w Delante zapraszam do kontaktu - rekrutacja@delante.pl

Delante

Cześć. Na stanowiskach strice w dziale SEO obecnie nie mamy żadnych zadań rekrutacyjnych. Jeśli interesuje Cię jakaś konkretna oferta lub chciałbyś/chciałabyś porozmawiać na temat pracy w Delante i przekonać się czy pasujemy do siebie zapraszam do kontaktu mailowego: hello@delante.pl :)

@Delante

A tak przekornie dopytam, na jakich stanowiskach macie jednak jakieś zadania i tym podobne? i czy od nowego roku planujecie jakiś nowy projekt lub cos w tym stylu? Akurat za praca będę się wtedy oglądać i może cos dla mnie się wtedy znajdzie?

Delante

Jednym stanowiskiem w tym momencie, na którym występuje zadanie rekrutacyjne są stanowiska sprzedażowe - przeprowadzamy wówczas case sprzedażowy. Co do aktualnych ofert polecam śledzić naszą stronę internetową www.delante.pl

@Delante

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Delante Media sp. z o.o. sp.k.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Małgorzata
@Kandydat

No to kiepsko, znalazłam na ich stronie ofertę dla specjalisty seo, ale mówisz że szkoda czasu... Powiesz coś więcej może o samej rozmowie, jak wyglądały te pytania? Jakieś zadania dawali też do wykonania?

@Kandydat

Dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo nam przykro, że masz złe doświadczenia odnośnie procesu rekrutacji. Jeśli chciałbyś/chciałabyś rozwinąć temat, bardzo proszę o wiadomość na adres rekrutacja@delante.pl. Pozdrawiam, Karolina z Delante

@Małgorzata

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty sprzedaży usług SEO. W ogłoszeniu czytam, że w tym miejscu obowiązują elastyczne godziny pracy, które można dostosować do swojego stylu. Czy to oznacza, że można pracować nawet w nocy? Czy jednak trzeba się wstrzelić w jakieś ramy godzinowe? Jeśli chodzi o zadanie, które wykonywane jest na 3 etapie rekrutacji, to na czym ono polega? Można się jakoś do niego przygotować? ;)

Delante

Do elastycznych godzin pracy podchodzimy zdroworozsądkowo, nie ma tutaj mowy o pracy w nocy - zazwyczaj rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00. Co do pozostałej części zapraszam do kontaktu poprzez e-mail rekrutacja@delante.pl, a chętnie udzielę wszelkich potrzebnych informacji na temat procesu rekrutacyjnego oraz przybliżę, na czym polega zadanie na trzecim etapie :)

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Delante Media sp. z o.o. sp.k.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 4 lipca kilka ogłoszeń.

Delante

Cześć. Proces i etapy rekrutacji nieznacznie różnią się w zależności od stanowiska, na które aplikujesz - jeśli posiadasz nurtujące Cię pytania zapraszam do kontaktu mailowego rekrutacja@delante.pl :) Pozdrawiam, Karolina z Delante

Zastanawiające

Tak czytam te opinie i zastanawiam się czy to firma stażystów ? Jak inaczej firma może robić wynik 8 milionów przy 18 milionach przychodów.

w odpowiedzi
@Zastanawiające

W firmie jest tylko 5% stażystów (zazwyczaj 3-4 nowe osoby na stażu), a benchmarki wynagrodzeń pokazują że jesteśmy o 30% wyżej niż wartości na branży. Efektywność biznesowa i wzrost firmy nie jest czymś złym.

Olga
@w odpowiedzi

Ile trwa okres stażu w firmie i czy później można liczyć na zatrudnienie jako młodszy specjalista? Czy stażyści otrzymują jakieś benefity?

@Olga

Cześć. Staż trwa około 3 miesiące - po tym czasie istnieje możliwość awansu na stanowisko Juniorskie. Nasz proces stażowy zakłada wyszkolenie pracownika od poziomu stażysty po samodzielnego specjalistę SEO - dlatego z każdą osobą na stażu chcielibyśmy związać się na dłużej. Staż jest w pełni płatny, a dodatkowe benefity i premie pojawiają się po ukończeniu stażu po przejściu na stanowisko Junior SEO. Pozdrawiam, Karolina z Delante

Delante

Dziękujemy za Twoją opinię. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, by móc się do niej w pełni odnieść. Jeśli chciałbyś/chciałabyś rozwinąć temat, bardzo proszę o wiadomość na adres hello@delante.pl. Pozdrawiam, Karolina z Delante

Jak wyglada kwestia angielskiego? Czy firma na codzień posługuje się tylko i wyłącznie w tym języku? W ofercie jest napisane, że oczekują bardzo dobrego poziomu i zastanawiam się jak to wyglada w rzeczywistości.

Delante

Cześć. Na co dzień nie prowadzimy komunikacji tylko i wyłącznie w języku angielskim. Jednak zwracamy dużą uwagę na bardzo dobrą znajomość tego języka z prostej przyczyny - mamy wielu klientów zagranicznych (a ich liczba cały czas się zwiększa!), dodatkowo w naszym zespole są również osoby spoza Polski :)

Gośka

Tak szczerze mówiąc, to wiązałam spore oczekiwania z tą firmą. Niestety okazało się, że głównie są tutaj wielkie słowa. Wypłata średnia, a nawet marna, oczekiwania ogromne, wdrożenie owszem jest ale potem nagle masa zadań, deadliny z dnia na dzień.

Kamil
@Gośka

Nie mogę się z Tobą zgodzić pracuję tu już kilkanaście miesięcy i mam odmienne odczucia. Wdrożenie przebiegło sprawnie, ale cały czas miałem i mam wsparcie od moich kolegów. Zadań rzeczywiście jest dużo, ale nie mam problemów z wyrabianiem się. Jest na tyle elastycznie, że gdy wpadają zadania z dnia na dzień mogę dogadać co odpuścić. Wypłata zawsze na czas, tyle na ile się zgodziłem plus to wpadają często premie.

Łucja
@Kamil

Ciekawa jestem jakie konkretnie stanowisko w tym momencie opisujesz? Ogólne warunki wyglądają ok ale ciekawią mnie konkrety odnośnie tych zadań, które tu nakładają. Opowiesz coś więcej?

Gośka
@Gośka

Bulbulator

Ktos chcial zbudowac drugi comarch: kazdego specjaliste zastapic skonczona liczba studentow. Smutne, ze kiedy chcialem wyrwac sie z bagienka obietnic okazalo sie ze malo co wiem, kolejne agencje byly zaskocozne ze z moim poziomem wiedzy pracowalem klientami. Pojscie na platny (!!!) staz do innej firmy bylo szokiem jak to powinno wygladac. Mam teorie ze jesli wlasciciel zupelnie nie zna sie na tym co robi firma to zawsze bedziesz dla niego tylko cyferkami.

@Bulbulator

Dziękujemy za Twoją opinię. Każdy staż organizowany przez Delante jest stażem płatnym, a proces stażowy w Delante zakłada wyszkolenie stażysty na samodzielnego specjalistę - dlatego też rekrutując zakładamy długofalową współpracę. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Odpowiedź zwrotna jest zawsze dla nas cennym doświadczeniem - pozwala nam na wyciąganie wniosków oraz wprowadzanie usprawnień w funkcjonowaniu firmy. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, by móc się do niej w pełni odnieść. Jeśli chciałbyś rozwinąć temat, bardzo proszę o wiadomość na adres hello@delante.pl. Pozdrawiam, Karolina z Delante

kk

w punkt :-)

Karol

Zgadzam się

@Karol

Karol a z czym dokładnie się zgadzasz? Kiedy pracowałeś w Delante?

yolo
@Bulbulator

Jestem pracownikiem firmy. Staż jest płatny - zarobki wzrastają wraz z doświadczeniem. Nie prawdą też jest, że od stażu otrzymuje się Klientów do obsługi.

Łucja
@yolo

hej rozwiniesz pod kątem stażu te zarobki i doświadczenie? Jak ono jest weryfikowane, chodzi po prostu o czas pracy czy weryfikują o wynikach, jak je oceniają? Czyli po jakim potencjalnym czasie na stażu można liczyć na podwyżkę?

@Łucja

Cześć @Łucja, Jeśli posiadasz pytania dotyczące naszego procesu stażowego - chętnie odpowiem na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami proszę za pośrednictwem hello@delante.pl Miłego dnia! Pozdrawiam, Karolina z Delante

Bardzo porządna firma! Rozmowa rekrutacyjna przesympatyczna, tak samo jak proces wdrożenia :) Dla firmy nie ma słowa „problem” i to jest cudowne. Zamiast tego są wyzwania. Polecam ;)

Zofia
@Karolina

To super! A ten proces wdrożenia to ile tutaj trwa?

Gabriela

Moja praca w Delante rozpoczęła się od stażu, który trwał 3 miesiące. Pierwsze tygodnie w firmie wiązały się z intensywnymi szkoleniami, które miały na celu wprowadzić mnie w podstawowe zagadnienia branży SEO oraz nauczyć korzystania z kluczowych narzędzi. Zdobyłam praktyczną wiedzę o zasadach copywritingu i procesu link buildingu zewnętrznego. Miałam okazję uczestniczyć w integracji całego zespołu, którą miło wspominam. Ogromnym plusem Delante są ludzie - pomocni, przyjacielscy, chętnie dzielą się swoją wiedzą z nowymi pracownikami. Praca jest elastyczna - istnieje możliwość pogodzenia jej ze studiami i innymi zajęciami. Mam zapewniony sprzęt do pracy i wsparcie na każdym kroku. Cieszę się, że mam szansę rozwijać się w tej firmie.

Gabriela
@Gabriela

Czyli poszłaś bez doświadczenia? Czy doświadczonych tez na staż zamiast zwykle zatrudnienie biorą?

Małgorzata
@Gabriela

Fajnie, że tak pozytywnie. Powiesz mi czy staż był płatny?

@Małgorzata

Hej hej, wszystkie staże są płatne 3300 zł miesięcznie lub 19,70 zł brutto za godzinę przez pierwsze 3 miesiące.

@Gabriela

Hej, ja na staż do innego działu niż SEO poszłam bez doświadczenia w pracy, ale działałam wcześniej sporo w organizacji. Jeżeli masz doświadczenie w SEO to polecam aplikować na Młodszego Specjalistę: https://delante.pl/kariera/mlodszy-specjalista-seo/ albo wyżej na Specjalistę SEO lub Starszego Specjalistę ;)

Lila

Cześć Czy ktoś może napisać, jak wyglada praca hybrydowa? Ile dni w tygodniu jest zdalnie, a ile stacjonarnie? I jak wyglada kwestia multisport? Czy jest płatny pół na pół, czy większa cześć przez pracownik, czy przez firmę? Będę wdzięczna!!

@Lila

Hej! Wszystko zależy od działu, w którym się pracuje. Część działów wymaga bycia w 60% czasu pracy w tygodniu na stażu w biurze, a część mniej. Praca hybrydowa to moim zdaniem mocna strona Delante - zawsze wiesz co i kiedy jest do zrobienia jak pracujesz zdalnie i nikt nie ma problemu z tym, żeby Ci w czymkolwiek pomóc. Jeżeli chodzi o kwestię multisport, Delante dopłaca połowę albo trochę więcej - w zależności od wersji. Można też wybrać zwrot kosztów za aktywność sportową przez Delante do określonej kwoty.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Delante Media sp. z o.o. sp.k.?

Diana z Delante

Hej, jak najbardziej. Spotkania integracyjne są organizowane zarówno dla poszczególnych zespołów jak i całościowe. Czasem są to spotkania wyjazdowe z noclegiem, a czasem spotkania na terenie Krakowa, i te zazwyczaj z dobrym jedzeniem. Imprezy też są, głównie na urodziny firmy.

Kuba

Staż w Delante oceniam bardzo pozytywnie. Pozwolił mi uporządkować moją wiedzę teoretyczną zarówno z linkbuildingu jak i całościowego kanonu. Szkoleń jest bardzo dużo, dzięki czemu można przyswoić dużą ilość wiedzy w krótkim czasie. Dodatkowo, na plus oceniam atmosferę w biurze i ludzi, którzy zawsze są gotowi pomóc.

Radosław

Gdybym miał opisać etap stażu w Delante w jednym słowie to byłoby to - nauka. I to jedną z tych intensywniejszych, jakiej doświadczyłem do tej pory. Ale nie jestem w stanie na to narzekać, widząc ile wiedziałem na początku stażu, a ile wiem teraz, bo jest to naprawdę duży progres i jestem ciekawy, jak dużo dowiem się na dalszych etapach kariery w Delante. Tak więc jeżeli chcecie nauczyć się sporo na temat SEO i dołączyć do fajnej i zgranej ekipy to staż w Delante jest właśnie dla was, polecam! ????????

Justyna

Na ofertę pracy trafiłam przez LinkedIn. Proces od pierwszego kontaktu ze strony firmy do momentu podpisania umowy trwał około 3 tygodni, więc duży plus za szybkie, konkretne i sprawne przeprowadzenie etapu rekrutacji. Pierwsze rozmowy były dość szczegółowe, dotyczące doświadczenia zawodowego oraz posiadanej wiedzy. Dla mnie jest to zupełnie normalne. Co do samej pracy... Jednymi z najważniejszych kwestii dla mnie jest atmosfera w pracy, wyrozumiałość ze strony Pracodawcy, jasno postawione cele, wygoda pracy, terminowe wynagrodzenie i te wszystkie kryteria są tutaj spełnione. Ponadto dostarczane są wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, a potrzeba dodatkowego niezbędnego sprzętu nie jest tu problemem. A jeszcze jeden bardzo ważny aspekt. W każdej pracy zależy mi aby móc jak najwięcej się nauczyć i przede wszystkim mieć od kogo się uczyć. Tutaj jest wielu specjalistów z ogromną wiedzą, którzy chcą się nią dzielić! Dodam, że nie jest to moja pierwsza praca na pełen etat i mam porównanie z poprzednimi :)

Pracę w Delante zaczęłam od 3 miesięcznego stażu. Był to czas intensywnego szkolenia i zdobywania wiedzy, którą mogłam od razu wykorzystać w praktyce, dzięki przydzielonym zadaniom. Bardzo podoba mi się atmosfera w firmie i podejście do pracownika. Mam duży wpływ na procesy i projekty, nad którymi pracuję, mogę także sama proponować nowe podejście, czy projekt. Praca jest elastyczna i daje możliwości rozwoju oraz pogłębiania wiedzy. Jestem zdecydowania zadowolona, że trafiłam do Delante :)

Zostaw merytoryczną opinię o Delante Media sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Delante Media sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Delante Media sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delante Media sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delante Media sp. z o.o. sp.k.