Multisalon HOFF

Kraków

Opinie o Multisalon HOFF

damian

Nie można nic zarzucić. Polecam i już!

Niezadowolona, oszukana klientka

Nie dajcie się zwieść temu, jak w sklepie ładnie pachnie i jak wszystko ślicznie wygląda. Obsługo kłamie. Dwa razy co najmniej mnie okłamali co do producenta płytek i możliwych odchyleń. Nie szanuje się w ogóle klienta. Zbywa się, gdy zakupione rzeczy okazują się złej jakości. Projekty łazienek - daleko im do profesjonalności. Nie zgadza się ani ilość płytek ani wymiary... porażka. Płytki krzywe i różnej wielkości. Wszystko, co zakupujecie, dokładnie sprawdzajcie, bo albo porysowane albo niekompletne. Szczerze odradzam.

dsm

Straszliwe problemy z reklamacja czegokolwiek. Zakupy za parę tysięcy a był problem z wymianą wadliwej cześć za kilkadziesiąt złoty. Koszmarnie długi czas oczekiwania na zamówione towary

nik

obsluga pracownikow mila i rzeczowa ale kierownik salonu na kosocickiej, jakis koles z kosmosu. za srednia krajowa walczy o zasady ustalone przez szefa nie patrzac na dobro biznesu, dlatego traca tysiace zlotych. ja juz obchodze duzym lukiem. Co do cen sa i tak niekonkurencyjni, wiec stracone pieniadze w hoffie mam nadzieje ze firma przeznaczy na savoir vivre w biznesie.

blondi

gadasz głupoty super obsługa ,miła fachowa POLECAM HOFA

Zostaw opinię o Multisalon HOFF - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multisalon HOFF