Opinie o Konsalnet w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Konsalnet. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konsalnet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsalnet w Kraków

cieć

Praca bardzo niewdzięczna, kiepsko opłacana, ale za to idealna dla każdego, kto chce się chwycić brzytwy. Nie ma żadnych dodatków za pracę w nocy, święta, niedzielę czy cokolwiek. 24/7 przez cały rok. Za zmianę w chociażby Boże Narodzenie nikt nic nie dostaje - po prostu ta żałosna pensja za żałosną pracę. Wśród pracowników panuje ogólna paranoja o to, czy nie zostaną nagle zwolnieni, bo większość nie ma UoP. Zwolnienia zdarzają się z dnia na dzień, niektóre za bzdury, niektóre za kiepskie wyniki. Sala jest niedostosowana do pracy. Beznadziejne, męczące światło, brak świeżego powietrza i serwisu sprzątającego - ponad pięćdziesiąt osób siedzi w pomieszczeniu w smrodzie i brudzie. Sprzęt z którego korzystają pracownicy niestety często niesprawny, co przekłada się na złe wyniki w pracy. System zmianowy jest absurdalny i niezdrowy. Zmiany są 12 lub 9-godzinne. Jest to praca przy komputerach (cztery monitory na osobę), co oznacza że pracownik jest zobligowany do siedzenia na (usunięte przez administratora) przez 11 lub 8 godzin (po odjęciu czasu na przerwy) z ręką wyciągniętą do myszki. Za niepatrzenie w stare monitory, nietrzymanie ręki na myszce - można zostać zwolnionym. Za trzymanie ręki w ten sposób przez jedynaście godzin w ciągu dnia - można mieć problemy zdrowotne. Jeśli pracownik w takich warunkach pracy, na przykład po dziesięciu godzinach gapienia się w monitor czegoś nie zauważy - może zostać zwolnionym. Czas na toaletę limitowany. Chore kary za nieprzyjście na swoją zmianę z powodów losowych innych niż choroba z L4 (150 zł + oczywiście pieniądze za zmianę), czego oczywiście nie ma w umowie. Grafik zmieniany z dnia na dzień, pracownicy często nie są o tym informowani. Proszę wyobrazić sobie to (usunięte przez administratora) A szefuncio potrafi podejść do pracownika i zażartować sobie: "ale dobrze sobie radzisz. Szkoda, że od jutra nie pracujesz" - i zostawić go z taką informacją, która w rzeczywistości miała być tłustym żartem. Ludzie są zestresowani, że mogą wylecieć, nikt nie chce się wychylać. Żenada. Zarządzanie tym przybytkiem i dbałość o pracownika - poziom z lat dawno minionych.

Paul

Szkoda, że szef obiektu nie patrzy na pracę pracowników wyżej od operatorów. Typu analityk, paragoniarz czy nowy techniczny który ch^ja robi.. Ostatnio nie było go, bo gdzieś pojechał załatwić sprawę prywatna (a pieniądze oczywiście wpadają za to) i daje pracę oparetorom ktura sam ma zrobić. Nie wspomnę juz o jakiś głupotach i smianiu się na całą sale bo zrobił jakieś gowno z rękawiczki

Luty
@Paul

A zapracowany Arturrro Bembenowicz przychodzi na kilka godzin udając, że robi coś istotnego. Fałsz z jego oczu aż kipi. Najmniej kompetentny przełożony jakiego miałam, a do tego prymityw.

Magda

Tam nie pracuje dużo kobiet prawda ?

Rok na MC Tesco

Powiem tak. Nie jest to najgorsze miejsce na świecie, ale towarzystwo wzajemnego lizania się po genitaliach (czyt. wszystko co nad operatorami) robi co może żeby to miejsce znienawidzić. Według mnie tylko Darek stoi za pracownikami, a taki (usunięte przez administratora)to po prostu człowiek, delikatnie mówiąc, niegodny zaufania. Oszustwa operatorów to temat na oddzielny wpis, bo naciąganie notatek na swoją korzyść to norma i jest tego na oko 30-50%. Jak nie kombinujesz to nie będziesz w top 30. A jak mnie zwolnią to wypuszczę takie informacje do internetu, że 'menadżerowie' polecą dyscyplinarnie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Konsalnet? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Magda

Jak długo trwa wdrożenie ?

Romeo
@Magda

2 tygodnie

Viffon

Hm..szkoda, że większość, co tu piszą zostali wyrzuceni np za nie przychodzenie do pracy, nagminne spóźnianie, słabe wyniki, brak zainteresowania swoim stanowiskiem, wymieniać dalej? :D Ludzie, ile w Was jadu. Jeżeli mieliście coś do kogoś to trzeba było to powiedzieć prosto w twarz, a nie zgrywać nie wiadomo kogo w internecie :) Ja pracuje już prawie rok i jak mam być szczera to jeszcze się nie zawiodłam na nikim z kadry, praca bezstresowa, każdy pomocny i nie wiem, skąd się to wzięło, że nikt nie chce pomóc ???? jedyny minus takiej pracy - duża ilość osób w jednej firmie, duża rotacja i ..ogromne plotkarstwo :)

Czy pracownicy w Konsalnet dogadują się między sobą?

zależy od ludzi

@:)

A długo pracujesz w Konsalnet? Jesteś w stanie określić, jaką umowę dają na recepcji? I czy są jakieś dodatki do wynagrodzenia?

@Marta

Umowa zlecenie, nie ma dodatków do wynagrodzeń :)

@:)

A czy każdy pracujący w Konsalnecie jest zatrudniony na umowę zlecenie, czy jeśli komuś zależy to jest szansa na uzyskanie umowy o pracę?

R.

Tak, jednak jeśli ktoś ma wyższe stanowisko to już raczej nie.

Henry

Czy firma może teraz potrzebować nowych pracowników?

Sylwia

Umowy smieciowie, dwie umowy zlecenia zeby oszczedzic na pracowniku, wszystko zalezy od obiektu ale ogolnie warunki kiepskie, na jednym z obiektow w bonarka b4 ludzie pracowali po 24,25,26 27 dni w miesiacu po 12 h i dziwili sie ze czlowiek chce pracowac po 15-20 dni....pensje bez szalu, studentom sie oplaca ale to jak wszedzie.....nie polecam...robota bez rozwoju.....lamanie kodeksu pracy w grafikach....duzo wymieniac.

Zdala od tej firmy pan Kumerski szuka pracowników za darno bo dla siebie musi mieć!!!!

Ryszard

To najlepszy kierownik z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia. Bardzo uczciwy i wyrozumiały dla pracownika.

Bolo

Zamiast uważać na kontrolerów to może trzeba bardziej pilnować obiektów które ochraniamy?

Dodam swoją opinię na temat tego typa co się zwie Marek Polak, zajmuje się rekrutacją a nie ma pojęcia wogólne na temat współpracy z ludźmi. (usunięte przez administratora) ze wsi, słoma mu z butów wystaje. Powinien świnie paść bo na pastucha się tylko nadaje. Pozdrawiam Konsalnet Kraków

Agata

Opisujcie firmę konsalnet, a nie jej pracowników czy szefostwo. Forum nie zostało stworzone do opisywania ludzi. Jeżeli są jakieś nieprawidłowości to próbujcie rozwiązać je z tą osobą, a jeżeli się nie da próbujcie to zgłosić gdzieś dalej.

Józef

Uwaga na typa M.Polak - nie płaci ludziom!!!

Marek_
@Józef

Zgadzam się, przekręca ludzi na godzinach jak może!!!

Lesny
@Józef

Najbardziej nieuczciwy człowiek jakiego poznałem na dodatek uważający się za niewiadomo kogo ;). Nie róbcie żadnych interesów z tym panem. Nie dotrzymuje danego słowa ani umów.

SARKOZY

W tej firmie moze,pracowac,kazdy,POLAK,i nawet jak sie zle PROWADZISZ,to nie bedziesz lezal,KRZYZEM,firma zatuszuje,sprawe,pomoze ,poda reke,no w koncu rodzina.

bobik

W Konsalnecie na obiekcie dc Biedronka dowódcą jest niejaka Judyta Z. słyszałem ze to osoba zupełnie niekompetentna na to stanowisko.Nic nie umie,na niczym sie nie zna a jedyne co potrafi to terroryzować pracowników,bezpodstawnie ich zwalniac i owijać sobie wokół palca kolejnych koordynatorów.Wystrzegajcie sie jej.

Max
@bobik

Ale ostro się rucha ta Justyna :)

Byly pracownik.

(usunięte przez administratora) wysyłają na szkolenie za które nie płacą bo tak wymyślił pan menadżer!! Baran sam powinien za darno pracować ciekawe czy bylo by mu miło. Obiekt M1 po 14godzin chodzenia i pewnie za darmo bo menadżer musi mieć dla siebie nich sie (usunięte przez administratora) w ten głupi pusty łeb złamas!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet - Kraków

• Jak się pracuje w Konsalnet?

Zobacz opinie na temat firmy Konsalnet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsalnet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsalnet