counter
2 50 28 5 1
Renata Nowy wpis

Różnie można interpretować tę ciszę na forum, ale na pewno nie jest ona pomocna. Ktoś mógłby się wypowiedzieć chociaż trochę na temat pracy w Domeny, bo ja i inne osoby też pewnie chciałyby wiedzieć, czego się można spodziewać. W jakich godzinach tam się teraz pracuje i czy dobrze traktują ludzi? Powiedzcie, dzięki.

Piotrek Nowy wpis

Wystarczy popatrzeć jak mało jest wpisów na forum żeby stwierdzić iż ludzie są zadowoleni z pracy i nie muszą nigdzie narzekać.

Iga Nowy wpis

@daniel a czym się dokładnie w tej firmie zajmujesz?

Daniel Nowy wpis

Pracuję dla Domeny.pl od ponad 4 lat i jestem zadowolony z atmosfery i warunków. Kto tu pracował dobrze wie, o czym mówię. Polecam osobom ambitnym i uśmiechniętym. Pozdrawiam zespół!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

Jako obecny pracownik w domeny.pl mogę śmiało powiedzieć, że proces rekrutacyjny przebiegał sprawnie i merytorycznie. Spotkanie rekrutacyjne pozwoliło wzajemnie się poznać i sprawdzić oczekiwania. Zadanie rekrutacyjne, jako jej element, natomiast miało za zadanie zweryfikować poziom znajomości zagadnienia. Oba te procesy przebiegały w przyjaznej atmosferze. Dziś, już jako pracownik, mogę powiedzieć też nieco więcej o klimacie tego miejsca. Praca w domeny.pl to pełna wyzwań współpraca i motywacja do ciągłego pogłębiania wiedzy. Jeżeli jesteś nastawiony na rozwój, praca w domeny.pl przyniesie Ci wiele satysfakcji.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DOMENY.PL?

@Pytanie

Atmosfera, to podstawa sprawnej i efektywnej współpracy. Tylko wówczas, kiedy działamy razem możemy osiągnąć efekt synergii. Pracując w domeny.pl już jakiś czas, mogę potwierdzić, że atmosfera jest świetna. Wspieramy się, słuchamy nawzajem i sięgamy po coraz więcej :)

ToJa :)

Dodaję tę opinię ponieważ sama szukając pracy odwiedzam wszystkie możliwe fora i sprawdzam opinie o przyszłym pracodawcy, a o tej marce było w sieci niewiele informacji, co utrudniło mi podjęcie decyzji o aplikowaniu na dane stanowisko. Pracuję w Domeny.pl już jakiś czas (i nie jest to kilka dni, ani miesięcy) więc mam już pewną opinię na temat atmosfery i zasad tu obowiązujących. Uważam, że to bardzo dobre miejsce dla ludzi, którzy lubią pracować z ludźmi, lubią codziennie poszerzać swoją wiedzę i nie liczą na to, że w pracy odpoczną. Obsługa Klienta jest zajmującym zajęciem, wymagającym zaangażowania, cierpliwości i wiedzy. Atmosfera w pracy jest przyjazna, zespół w którym pracuje jest zgrany i wszyscy możemy na sobie polegać, co spowodowało, że po raz kolejny podpisałam umowę o pracę. Nie wiem, co działo się tutaj wcześniej, kiedy jeszcze nie pracowałam, ale teraz spokojnie mogę polecić domeny.pl, chociaż wysokość wynagrodzenia, zwłaszcza na branżę IT, stanowczo mogłaby być wyższa.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w DOMENY.PL? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Nigdy więcej domeny.pl
@Administrator

Domeny.pl to firma bez przyszłości. Przełożeni "zalecają opóźnianie transferu domen. Odmawiają wydania dokumentów do transferu domen. Wymuszają płatności za niewykonane usługi. Na siłę wciskają usługi. Brak jasnej informacji do klienta. Regulaminy promocji pisane z wszytymi haczykami, są specjalnie wynagradzane przez przełożonych w domeny.pl Czytałem w internecie że domeny.pl jest już w stanie upadłości, my już państwu dziękujemy.

Świstak
@Nigdy więcej domeny.pl

Matko kochana, co za głupoty. Znam bardzo dobrze cała procedurę i osoba, która pisała tę opinie nie ma zielonego pojęcia o transferze domen, a o "stanie (usunięte przez administratora)" marki domeny.pl tym bardziej. Po wypowiedzi można wywnioskować że Przedmówca skorzystał z promocji nie czytając regulaminu a później przy próbie jego złamania lekko się zdziwił. Skąd wziął pomysł dotyczący "wynagradzania" pisania regulaminów z "wszytymi haczykami" - tego już nawet nie próbuję zgadywać.

Weronika

Na oficjalnej stronie internetowej firmy DOMENY.PL znalazłam trzy aktywne ogłoszenia o pracę w tej firmie. Zastanawia mnie jedynie, że oferty, które widnieją na stronie, są z sierpnia, więc sprzed prawie 4 miesięcy https://domeny.pl/praca.html. Ktoś z Was wie, czy są to aktualne oferty, czy może pracodawca po prostu ich nie zdjął ze strony internetowej? Może są osoby, które pracowały, bądź pracują na którymś ze stanowisk i mogą podzielić się z nami tym, jak wygląda praca w tym miejscu? Zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Wiktor

Czy jest jakiś powód , że tak sporadycznie piszecie?

DOMENY.PL opublikowała na stronie GoWork.pl ogłoszenia o pracę /oferta/specjalista-ds.-obslugi-klienta,6291583,krakow Czy warto zaaplikować?

ASz

Oj nie nie nie, nie polecam nikomu. BOK/ dzial sprzedaży to tragedia. Osoby kierownicze maja chyba problemy ze soba i przez to cierpia pracownicy. Naprawde, tam przydalby sie psycholog raz w tygodniu by ludzie mieli chec do zycia.

Patrycja

Jeszcze nie słyszałam żeby wszyscy byli zadowoleni bez względu na wszystko. Słyszałam sporo dobrego i oby firma tak dalej ciągnęła.

Weronika

@Marek nie jest to żaden argument zgadzam się z Tobą. Tylko Twoja wypowiedź też wymaga doprecyzowania. Możesz przedstawić argumenty przemawiające za stanem rzeczy, który opisujesz? To dość poważne zarzuty więc dla innych potencjalnych pracowników ważne jest żeby je wyjaśnić.

Marek

Argument typu "Większość pracowników pracuje po kilka lat - wiec to chyba coś znaczy?" można porównać do związków, w których żony bite są i ponizane przez mężów, ale nigdy nie potrafią się z tego wyrwać. Oczywiście nie jest to analogia, tylko pewien profil psychologiczny zachowań ludzkich. Porównanie do żon jest ze względu na to, ze większość zatrudnionych w tej "firmie" to kobiety.

Weronika

@Backstoja aplikowałeś na to stanowisko? Dodam, że firma zamieściła kolejne oferty pracy.

miron

Też się na t nastawiam @Backtoja tym bardziej, że jest możliwość podpisania z nimi kontraktu B2B tyle, że ktoś wie o co chodzi z tymi elastycznymi godzinami 8-18?

Backtoja

Szukają teraz backend developer - ktoś już był na rozmowie?

Backtoja

Szukają teraz backend developer - ktoś już był na rozmowie?

magda

Czy ktoś z Was pracował lub wie, jak wygląda praca w dziale marketingu/pr?

Zostaw merytoryczną opinię o DOMENY.PL - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DOMENY.PL
2/5 Na podstawie 50 ocen.