DOMENY.PL

Kraków

Opinie o DOMENY.PL

Patrycja

Jeszcze nie słyszałam żeby wszyscy byli zadowoleni bez względu na wszystko. Słyszałam sporo dobrego i oby firma tak dalej ciągnęła.

Weronika

@Marek nie jest to żaden argument zgadzam się z Tobą. Tylko Twoja wypowiedź też wymaga doprecyzowania. Możesz przedstawić argumenty przemawiające za stanem rzeczy, który opisujesz? To dość poważne zarzuty więc dla innych potencjalnych pracowników ważne jest żeby je wyjaśnić.

Marek

Argument typu "Większość pracowników pracuje po kilka lat - wiec to chyba coś znaczy?" można porównać do związków, w których żony bite są i ponizane przez mężów, ale nigdy nie potrafią się z tego wyrwać. Oczywiście nie jest to analogia, tylko pewien profil psychologiczny zachowań ludzkich. Porównanie do żon jest ze względu na to, ze większość zatrudnionych w tej "firmie" to kobiety.

Weronika

@Backstoja aplikowałeś na to stanowisko? Dodam, że firma zamieściła kolejne oferty pracy.

miron

Też się na t nastawiam @Backtoja tym bardziej, że jest możliwość podpisania z nimi kontraktu B2B tyle, że ktoś wie o co chodzi z tymi elastycznymi godzinami 8-18?

Backtoja

Szukają teraz backend developer - ktoś już był na rozmowie?

Backtoja

Szukają teraz backend developer - ktoś już był na rozmowie?

magda

Czy ktoś z Was pracował lub wie, jak wygląda praca w dziale marketingu/pr?

W.J.

Cud, że ktoś tam jeszcze pracuje :) Życzę wytrwałości i również nie polecam.

jeee

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) DZIAŁ MARKETINGU zwarty i gotowy:D dodałbym jeszcze, że napisała, że można wygrać fajne wczasy a to chyba dobrze:D nawet ba! super sprawa!

miron

Polemizowałbym ponieważ firma jest bardzo znana i jest liderem w branży internetowej, z ich usług korzystają miliony ludzi w kraju, a w dodatku nie wiem czy widzieliscie oferują bardzo rozsądne warunki umowy na asystentkę działu ob.

qrt

byłem ale jak kumpel który tam pracuje w sprzedaży opowiedział mi całą historię to podziękowałem sorry, jak zresztą wiele przed i po mnie

Abc

(usunięte przez administratora) Większość pracowników pracuje po kilka lat - wiec to chyba coś znaczy? Możliwość rozwoju jest ale trzeba chcieć coś zrobić, popracować a nie jedynie pić herbatkę i czekać aż inni wykonają za Ciebie. Wtedy właśnie rodzą się konflikty a ludzie czują się urażeni. Niepotrzebnie bo w żadnej firmie obijajacy się cwaniak długo nie zagrzeje.

Zostaw opinię o DOMENY.PL - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMENY.PL