Electronic Control Systems

Balice

Electronic Control Systems

Opinie o Electronic Control Systems

Julita

@Gregor, aktualne oferty pracy są publikowane na stronie https://www.ecs.com.pl/kariera/ Firma obecnie poszukuje osób na kilka interesujących stanowisk. Są poszukiwani na przykład Kierownicy robót, Kosztorysanci, Projektanci FTTH, Integratorzy Sieci Radiowych, Asystenci projektanta, Projektanci konstrukcji stalowych oraz Technicy instalatorzy. Czy któraś z tych ofert zainteresowała Ciebie szczególnie?

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

FHEA

ECS= pieniadze wydajo na wszystko tylko nie na pracownika .jakies k...... zalosne integracje itp. szkoda gadac NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Julita

@Piorun z Krzemionek, czy możesz w bardziej szczegółowy sposób sprecyzować do czego konkretnie odnosi się Twój komentarz w wątku opinii o pracy w firmie Electronic Control Systems? W chwili obecnej Twój wpis jest niezrozumiały i nie odnosi się bezpośrednio do kwestii pracy u tego pracodawcy. Uzasadnij swój komentarz tak, aby był zrozumiały dla czytelników forum.

Piorun z Krzemionek

Dlaczego Mareczek tak krótko zagrzał, przecież była tak uwielbiany przez pracowników w emitelu ? :)

Julita

@anonymous, What exactly are you looking for? Do you work at Electronic Control Systems? Czy ktoś z Was przechodził przez proces rekrutacyjny do pracy w firmie Electronic Control Systems na podstawie schematu dostępnego na oficjalnej stronie pracodawcy? https://www.ecs.com.pl/kariera/proces-rekrutacyjny/ Czy rzeczywiście tak to wygląda? Może są tu byli bądź obecni pracownicy tej firmy, którzy mogliby wypowiedzieć się na ten temat? Zachęcam do dyskusji.

anonymous

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Julita

@Nick, uprzejmie informuję, iż rolą moderatora jest aktywne uczestnictwo w dyskusji na temat sytuacji pracy w firmie Electronic Control Systems, zachęcanie użytkowników do wyrażania opinii i ich doświadczeń odnośnie pracy w tej firmie. Dlatego prosimy o wpisy, które mogą pomóc osobą szukającym i zastanawiającym się nad zatrudnieniem w firmie Electronic Control Systems. Obecnie firma Electronic Control Systems prowadzi rekrutację na kilka ciekawych stanowisk https://www.ecs.com.pl/kariera/oferty-pracy/ Czy ktoś z Was aplikował bądź ma zamiar aplikować na któreś ze stanowisk?

Julita

@technik Co takiego jest napisane w kilku postach niżej? Nigdzie nie widzę merytorycznych informacji podpartych argumentami, dlatego właśnie o nie proszę. W takim wypadku, może napiszesz proszę jeszcze raz swoją opinię z uwzględnieniem tego, co faktycznie między Tobą a firmą Electronic Control Systems faktycznie zaszło? Z konkretnymi informacjami.

Nick
@Julita 10.05.2018 21:18

Przestalibyście już trollować konto własnej firmy :P

Julita

@technik Co rozumiesz dokładniej przez to, że firma nie dba o pracowników? Takie stwierdzenie może napisać każdy, nie oszukujmy się. Gdybyś mógł podeprzeć to konkretnymi przykładami sytuacji, które miały miejsce to na pewno każdy czytający Twoją opinię, byłby Ci za nią wdzięczny.

technik
@Julita 15.04.2018 10:23

Proponuje przeczytać jeszcze raz ze zrozumieniem, nie chodzi o konkretne sytuacje tylko warunki jakie panuja w tej firmie. A te sa opisane w kilku postach poniżej :)

technik

Firma nie dba o pracowników, nawal pracy a placa jak było już napisane tylko za 8h. Kaza pracownikowi rozliczać firmowa kase co do zlotowki a sami wyplacaja "wynagrodzenie" za nadgodziny według niejasnych zasad. Wysylaja pracownika z własnej inicjatywy z dnia na dzień na urlop. Sama praca trudna w ciężkich warunkach i ciagle w delegacji. Ogolnie nie polecam

Igor

Czy firma prowadzi rekrutacje? Słyszałem o dobrej pracy.

2010-2014

Witam.jestem bylym pracownikiem esc warszawa pracowalem trzy lata jako Team Leader.powiem tak pracownicy terenowi nie maja nadgodzin pesja jest adekwatna tylko do osmiu hodzin pracy natomiast jesli pracujesz lub wtacasz do domu po 16 niekiedy 3godz ti juz nie wyjdziesz na swoje Ogolnie firma lubi wchodzic w nowe kontrakty z tym ze pracownik terenowy zasowa jak mrowka po 10 12 godz dziennie na podstawie pesji Sami zweryfikujcie ilu pracownikow terenowych telekomunikacyjnych ma staz pracy po wyzej 10 lat W tej firmi ludzie pracuja max 5 lat bo jic sie nie zmienia w ich petspektywach oczywiscie jest kilka osob ktore sie tam ulorzyly no i siedza lub tez pochodza z dalekiego wschodu Odradzam firme esc pod kazdym wzgledem w tej firmie pracujesz za darmo i ponad norme a zarabiaja akcjonarjusze.Prosze probujcie sami sie przekonacie.

nowicjusz

cześć,na jakie wynagrodzenie może liczyć inżynier produktu Warszawa? jaki jest charakter tej pracy w praktyce?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Electronic Control Systems?

mateusz

ecs (usunięte przez administratora) oszusci chcieli by zeby czlowiek pracowal za darmo nie badzcie podwykonawcami na pieniadze czeka sie nawet 2 miesiace po skonczonym budynku!!!

wiatrak

praca wymagajaca wyczerpujaca itd,zarobki jak w lidlu 2017 szczury uciekają to znaczy okret tonie pozdr załoge ecs manów

Julita

@Dariuszpiszesz, że praca w Electronic Control Systems daje Ci duże możliwości rozwoju. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Jaka jest szansa na awans? Czy można liczyć na dodatkowe kursy/szkolenia podnoszące kwalifikacje? Takie informacje będą bardzo pomocne, tym bardziej, że obecnie trwa rekrutacja na wiele stanowisk.

Dariusz

Praca w takiej firmie jak Electronic Control Systems daje mi poczucie własnej wartości. Tu mogę sie rozwijać i do tego całkiem nieźle zarabiać. Jednocześnie chcę uprzedzić, że tu trzeba pracować bo praca jest dla ambitnych ludzi, których nie trzeba pilnować.

Zzzz

A jak z płacą w tej firmie, mam zamiar złożyć podanie o asystenta projektanta FTTx, ile można dostać na początek bez doświadczenia zawodowego i jak wyglądają zarobki z kolejnymi latami pracy w ECS ?

Dariusz

Electronic Control Systems jest tak znaną marką, że praca tu jest powodem do dumy!. Mają takie pomysły nowatorskie, cały czas rozwijają się i pracownicy mogą z tego korzystać. Tu mogą pracować ambitni ludzie.

Pracownik.ecs
@Dariusz 16.05.2017 09:52

Taaa

Mieszkający Nieopodal

Witam serdecznie. Czy ma ktoś informację na temat przyjęć w Krakowskim oddziale Ecs? Mieszkam pięć kilometrów od firmy i bardzo odpowiada mi lokalizacja. Czy prowadzą obecnie nabór na jakieś stanowiska? Posiadam sześcio-letnie doświadczenie w branży, pracowałem w Polsce, Niemczech , Szwajcarii obecnie kontrakt w Anglii ale planuję zjazd na stałe dokraju.Doświadczenie Rigger, Team Leader, Lead Engineer. Sprzęt Hua i Nokia. T-mobile, Orange, Polcomtel, O2, Sunrise, Vodafone, EE. Wiele szkoleń. Referencje. Ktoś? Coś?

Mariola
@Mieszkający Nieopodal 14.05.2017 12:06

Najlepiej sprawdzić na stronie firmy albo po prostu wyslac CV.

Dariusz

Interesuje mnie oferta pracy koordynatora projektu stacji bazowych w Electronic Control Systems? Czy to jest aktualne?

SW

@W... Nie ma rotacji. Jeśli sam się nie zwolnisz, firma nie zwalnia za "byle co" oczywiście musisz być również sumienny. Pieniądze są wypłacane w terminie, nadgodziny również. Ogłoszenia są bo firma się cały czas rozrasta przede wszystkim w kierunku FTTH, ITS, AKPiA. Naprawdę warta i godna polecenia firma.

Wazelina

Czy w firmie jest duża rotacja? Na swojej stronie ciągle mają dużo ogłoszeń o pracę. Czy faktycznie te nadgodziny się odbieralne?

Julita

@jacek89 Myślę, że najlepiej z tym pytaniem zwrócić się bezpośrednio do Electronic Control Systems na ich adres e-mail: sekretariat@ecs.com.pl

jacek89

Ile można dostać kasy na stanowisku spec. ds inwestycji z rocznym doświadczeniem ?

jacek89

andrew

A jakie masz doświadczenie @ciekawy a może inaczej gdzie je zdobywałeś? Tutaj jednak trzeba się pochwalić niezłym cv żeby się dostać a później dopiero zastawiać się czy pensja jest adekwatna czy nie i ewentualnie negocjować

Ciekawy

Tak jak pisałem, chodzi o projektowanie sieci, czyli na przykład asystent projektanta.

Zostaw opinię o Electronic Control Systems - Balice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electronic Control Systems