Electronic Control Systems

Balice

Opinie o Electronic Control Systems

Julita

@Dariuszpiszesz, że praca w Electronic Control Systems daje Ci duże możliwości rozwoju. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Jaka jest szansa na awans? Czy można liczyć na dodatkowe kursy/szkolenia podnoszące kwalifikacje? Takie informacje będą bardzo pomocne, tym bardziej, że obecnie trwa rekrutacja na wiele stanowisk.

Dariusz

Praca w takiej firmie jak Electronic Control Systems daje mi poczucie własnej wartości. Tu mogę sie rozwijać i do tego całkiem nieźle zarabiać. Jednocześnie chcę uprzedzić, że tu trzeba pracować bo praca jest dla ambitnych ludzi, których nie trzeba pilnować.

Zzzz

A jak z płacą w tej firmie, mam zamiar złożyć podanie o asystenta projektanta FTTx, ile można dostać na początek bez doświadczenia zawodowego i jak wyglądają zarobki z kolejnymi latami pracy w ECS ?

Dariusz

Electronic Control Systems jest tak znaną marką, że praca tu jest powodem do dumy!. Mają takie pomysły nowatorskie, cały czas rozwijają się i pracownicy mogą z tego korzystać. Tu mogą pracować ambitni ludzie.

Mieszkający Nieopodal

Witam serdecznie. Czy ma ktoś informację na temat przyjęć w Krakowskim oddziale Ecs? Mieszkam pięć kilometrów od firmy i bardzo odpowiada mi lokalizacja. Czy prowadzą obecnie nabór na jakieś stanowiska? Posiadam sześcio-letnie doświadczenie w branży, pracowałem w Polsce, Niemczech , Szwajcarii obecnie kontrakt w Anglii ale planuję zjazd na stałe dokraju.Doświadczenie Rigger, Team Leader, Lead Engineer. Sprzęt Hua i Nokia. T-mobile, Orange, Polcomtel, O2, Sunrise, Vodafone, EE. Wiele szkoleń. Referencje. Ktoś? Coś?

Dariusz

Interesuje mnie oferta pracy koordynatora projektu stacji bazowych w Electronic Control Systems? Czy to jest aktualne?

SW

@W... Nie ma rotacji. Jeśli sam się nie zwolnisz, firma nie zwalnia za "byle co" oczywiście musisz być również sumienny. Pieniądze są wypłacane w terminie, nadgodziny również. Ogłoszenia są bo firma się cały czas rozrasta przede wszystkim w kierunku FTTH, ITS, AKPiA. Naprawdę warta i godna polecenia firma.

Wazelina

Czy w firmie jest duża rotacja? Na swojej stronie ciągle mają dużo ogłoszeń o pracę. Czy faktycznie te nadgodziny się odbieralne?

Julita

@jacek89 Myślę, że najlepiej z tym pytaniem zwrócić się bezpośrednio do Electronic Control Systems na ich adres e-mail: sekretariat@ecs.com.pl

jacek89

Ile można dostać kasy na stanowisku spec. ds inwestycji z rocznym doświadczeniem ?

jacek89

andrew

A jakie masz doświadczenie @ciekawy a może inaczej gdzie je zdobywałeś? Tutaj jednak trzeba się pochwalić niezłym cv żeby się dostać a później dopiero zastawiać się czy pensja jest adekwatna czy nie i ewentualnie negocjować

Ciekawy

Tak jak pisałem, chodzi o projektowanie sieci, czyli na przykład asystent projektanta.

Ciekawy

Cześć, jaką firmę polecacie do projektowania sieci FTTH? Chodzi mi o zarobki i atmosferę w pracy, gdy mam już jakieś doświadczenie. Nie pracowałem tutaj, ale podepnę się pod temat jeżeli można.

oki

Wiecie czy może ta firma przyjmuje studentów na praktyki. chciałbym się zajmować w swojej przyszłej pracy włąsnie sieciami, a wiem, żę ta firma sięzajmuje integracją ibudowaniem takich sieci. Mają bardzo pokaźne protfolio. Z resztą można zobaczyć wszystko na ich stronie internetowej, na prawdę firma robi wrażenie

Franek

Cześć, Mam pytanie jak pracuje się w firmie ECS w Balicach, pojawiło się kilka ofert interesują mnie związane z automatyką. Wiadomo że jest to zależne od stanowiska ale jak wygląda praca, czy projekty przygotowywane są na miejscu czy praca raczej w całej Polsce. Zamierzam dłużej popracować w firmie, czy warto bo staż też dosyć długi jest w obecnej. Jak z wypłatami , urlopami i nadgodzinami, czy pracownik jest traktowany jak zło konieczne czy doceniany? Czy są szkolenia jakieś pakiety socjalne?

ITomek

jestem świeżo po kierunku robotyka i automatyka, czy mam szansę dostać się do Electronic Control systems i na jakich warunkach?dużo dobrego o nich słyszałem, chciałbym zacząć akurat u nich swoją karierę.ważne też żeby działać praktycznie, szkolić się, robić zlecenia non stop - na tym zależy mi w pracy

niki

Jestem studentem i pytanie czy to będzie dobra firma aby przeżyć pierwsze szlify? Mogę dostać po dupie, grunt żeby były szkolenia i płacone za nadgodziny.. w końcu za darmo nic w tych czasach nie dają

Remik

O ciekawa oferta z tego co przeglądałem na szybko, ktoś wie jak tam zespół, ludzie w porządku, da radę normalnie pogadać?

jarek

Specjalista ds. sprzedaży urządzeń HVAC poszukiwany do Electronic Control Systems, więcej informacji na ich stronie!

Czytając wasze wypowiedzi muszę z wieloma się zgodzić. Praca w firmie ECS na pewno nie jest pracą w której pracuje się po 8 godzin dziennie. W większości praca jest poza Krakowem co ma swoje plusy i minusy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie jest źle choć wiadomo że każdy chciałby dużo więcej zarabiać. Pracując w ECS możemy być pewnie że nikt nas nie wykorzysta, nadgodziny czy delegacje są zawsze dokładnie rozliczane a wypłata jest zawsze pierwszego na koncie. Na dzień dobry firma wysyła nowego pracownika na badania i kursy oczywiście w pełni je finansując. Co do ścieżki awansu- jeśli jesteś dobry w tym co robisz i przykładasz to na pewno zostaniesz doceniony. Mogę z czystym sercem polecić firmę ECS. Pozdrawiam.

Krajan:)

Witam! Jak wyglada aktualnie sprawa przyjęć do ECS, dodam że kończyłem Elektrotechnike na Agh. Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam!

N.

Sporo sie ostatnio pojawilo ogloszen na kierownika budowy stacji. Czy ktos sie moze orientuje (tylko w przybliżeniu ) jakie pensje oni tam oferują na to stanowisko? Tylko nie piszcie juz o nadgodzinach - bo to nie pensja :) Z gory dzieki.

Nie wiem czy tu pisza faktycznie pracownicy czy zawistna konkurencja - dla nas ECS jest najlepszym uslugodawca przede wszystkim dzieki ludziom i ich niesamowitej motywacji. Zawsze powtarzam opinie ze \"po nich nie trzeba poprawiac, moza na nich polegac. Kto wie czy w przyszlosci nie bede tam pracowal :) Patrzac jak zmienia sie rynek - outsourcing, zmniejszanie kosztow po stonie operatora w koncu spowoduje ze lepiej bedzie przejsc do dostawcy uslug niz pracowac (usunięte przez administratora) Z tego zas co zdazylem zauwazyc ECS z malutkiej firemki z domku z garazem stal sie potentatem u kazdego operatora i z roku na rok robia wiecej i wiekszym zakresie choc ponoc jest mega kryzys w polsce ....

Monter

Tak czytam i sie za glowe lapie - ile wy chlopcy macie lat ? Jakie macie doswiadczenie ? - Przepracowalem pewnie 3x wiecej niz wy w kilku firmach i dla kilku( usunięte przez administratora ) Dla wiekszosci z was to pewnie pierwsza praca, choc dziwne bo macie jakies przyzwyczajenia z komuny ze sa nadgodziny ze sie pracuje 20 godzin ?? Kurde to jest NORMALNE - ale jak ktos szuka pracy na 8h to powinien rzeczywiscie ulice zamiatac albo na poczcie pracowac ale tam nawet za mala kase trzeba miec chody. Ech - najbardziej rozsmieszyl mnie( usunięte przez administratora ) , ktory sie rozplakal i po drugim dniu uciekl do mamusi bo robota ciezka :-))))

as

Nie rozumiem po co to narzekanie ... kto chce to tam pracuje ... Ja juz tam chwile pracuje i nie narzekam praca nie jest lęką ale caly czas cos sie dzieje i nie ma jakies chorej rutyny (zalezy co kto lubi) a jeszcze nigdzie nie pracowalem zeby wszystkim wszystko pasowalo wiec po co sie zle nastawiac a zwykle ci narzekaja co nic nie robia ... aa co ( usunięte przez administratora ) zamiast zastanawiac sie na forum czy nadgodziny beda wyplace to idz d( usunięte przez administratora ) sie spytaj jak tu jestes takim kozakiem a nie wypisuj tu bredni... bo to nie jest miejsce na to ... pozdrawiam

Zgadzam sie z Krzysiem, kasa niezła zwłaszcza na święta a i za grudzień doliczyli nadgodziny + premia, jestem mile zaskoczony sprawdzajac stan konta, generalinie jak robisz swoje to nie można nażekać płaca moim zdniem uczciwie i nieźle w porównaniu do konkurencji (z tego co wiem od kolegów którzy tam pracują - pozdro) pozdrawiam wszystkich kolegów z ECS i ExECS

tech - 2010-12-30 14:24:21 A możecie mi powiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć jako technik na początek ? Witaj "tech" .Nie wiem na ile moglbys liczyc na poczatek jako technik ... ale "srednia" w tej firmie to okolo 1800 PLN na reke + jakas chocby nie wielka premia + nadgodziny placone cokolwiek "dziwnie" bo 1 raz w roku ( ale od 2011 roku PODOBNO maja placic co kwartal ) ale za to uzbiera Ci sie niezla kasa za nie ... slyszalem o kilku pracownikach,ktorzy tylko za przepracowane nadgodziny w skali roku wzieli po okolo 7000 PLN.Poza tym kawy czy herbaty mozesz pic na koszt firmy ile wlezie w miare wolnego czasu.A ludzie jak to ludzie sa rozni ... od takich potrafiacych Cie zrozumiec do takich,ktorzy tylko przytakuja a i tak robia i mysla swoje.

tech

A możecie mi powiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć jako technik na początek ?

biedny - 2010-11-26 17:47:13zwolniłem sie ostatnio z konkurencyjnej firmy dla ECSu i czytam gdzie mozna się załapać i czy wszędzie jest tak samo. U mnie w starej firmie pojęcie nadgodziny i premia (chyba że czekoladki na święta to premia) to abstrakcja nie znali takiego pojęcie wam przynajmniej coś płacą. Czy warto składać podanie? proszę o info kogoś kto tam pracuje.( usunięte przez administratora ) .

xxx

potwierdzam też dostałę całkiem fajną kaskę na święta :) żona sie ucieszyła, bedzie futro:) a i w grudniu podobno też ma być kasa za nadgodziny za listopad, jestem zadowolony i nie zamierzam iść tam gdzie podobno trawa jest zieleńsza bo już nie jeden sie przejechał nawet ci co odeszli w poszukiwaniu szcześcia a teraz chcieliby wrócić, he he

pracuś

w dopowiedzi dla niektórych kolegów chciałbym zaprzeczyć że tu jest wyzysk teraz w grudniu większość pracowników dostała kasę za nadgodziny i premie powiem że byłem zaskoczony jak zobaczyłem stan konta "złego słowa nie powiem" a podobno i za grudzień ma być podobnie jedynie faktem jest że pracy ogrom i czasami sie( usunięte przez administratora ) e to robota dla facetów a jak komuś nie pasuje to zawsze może zamiatać w TESCO lub siedzieć na kasie tak jak to ujął jeden z poprzedników, odnosząc się do tego że firma idzie w dół to chyba gość nie wie co pisze w ostatnim okresie jest tyle zleceń ile chyba jeszcze nigdy nie było widać że chłopaki idą do przodu.

biedny

byłem tam

Czytam opinie na ten temat firmy w której byłem przez 14 msc, musze powiedzieć że było cięzko i zgadzam się z opiniami kolegów że w pewnych okresach praca po 10-12h, ale na koniec dostałem sporą kasę za nadgodziny, niewykożystane urlopy itp.. rozliczyli się co do złotówki - nie nażekam. Przeniosłem się do innej formy i tu dopiero sie( usunięte przez administratora ) . Dla lubiących wyzwania i pracę firma jest ok, przed moim odejściem wiele się zmieniło na lepsze, dodatkowo mają nowy sprzętm (sprawdzany, wymieniany i atestowany), samochody a nie tak jak teraz jeżdże starym paściem i pracuje na ryzykownym sprzęcie.

Słowa kojarzące się z Electronic Control Systems (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zadowalajaca. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobra. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Electronic Control Systems: ludzie i nowe technologie Najbardziej nie podobało mi się w Electronic Control Systems:

Zostaw opinię o Electronic Control Systems - Balice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electronic Control Systems