Barbakan Radio Taxi

Kraków

Opinie o Barbakan Radio Taxi

Wściekła

Dno!!! Kobieta odbierająca zgłoszenia nie zna się na swojej pracy!!! Żąda od klienta by podał ulice gdy nie zna jej a podaję najbardziej rozpoznawalny punkt Jaki może być! Jest opryskliwa i arogancka. W samochodach śmierdzi potem i starym jedzeniem. Jest brudno. Auta się spozniaja a dodzwonić się by je zamówić to tragedia! Ceny gigantyczne. Brak kultury i hamstwo! Nie zamawiajcie

Marcino34

Oszusci, bardzo niepolecam.

ccl

Jak ze słupa nie złapiesz to nie zarobisz aa jak mam płacic prezesowi 500zl za kursy ze słupa to cos jest nie tak

Wkurzony

Żenada.niema ruchu płacisz 500zl i stoisz na postoju.9h nocki 19 zł utargu ..dramat

barbabiedak

Syf kiła i mogiła upadek pracy taksówkarza Gorzej jak w icaritas czy w ecoszmatach

Zuzanna

Pracujesz w Barbakan Radio Taxi? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

Zastanawiam sie.

Jezdzi ktos a barbakanie? Jal zlecenia? Warto jezdzic w tej sieci?

@tomasz, a co chcesz wiedzieć? na pewno jest to krakowska czołówka jeśli chodzi o taksi także na pieniądze nie będziesz narzekał, a nawet widzę że mają fajne promocje studenckie więc kursów też nie zabraknie

Kierowca barbakanu018
@3 25.06.2016 14:42

Nie idzie zarobić w tej sieci

Poszkodowana Klientka Barbakanu

Witam Wszystkich, Chciałam Państwa przestrzec przed jednym z krakowskich taxówkarzy z firmy Barbakan - p. Zbigniewem W. Jeżdżę taxi bardzo często, ale z czymś nawet w małej części podobnym, do tego, co mnie spotkało 27 listopada 2015 roku nigdy się nie spotkałam. Jechałam taxi Barbakan z panem Zbigniewem W. Na koniec kursu, po zapłaceniu przeze mnie kwoty, którą wskazał licznik p. Zbigniew W. stwierdził, iż to jest za mało, iż powinnam mu dać napiwek. Stwierdził, cytuję: 'nie wie Pani, że napiwek daje się każdemu: fryzjerowi...' i tutaj wymienił kilka innych zawodów. Będąc wprawiona w szok i osłupienie, nie mając drobnych dałam owemu panu 10,00 zł (podczas, gdy całość kursu wynosiła 15,20 zł). On zabrał te pieniądze i kazał mi jak najszybciej wysiadać, bo marnuję jego cenny czas. BYŁO TO AGRESYWNE WYMUSZENIE NAPIWKU! Jeszcze byłam w samochodzie, a On już ruszał i wycofywał samochód. Jego niegrzeczność, bo nie chce tutaj używać mocniejszych wyrazów i agresja były niepojęte. Nie można tak traktować drugiego człowieka, nie można tak traktować klienta! Złożyłam w Barbakanie formalną skargę na owe zachowanie p. Zbigniewa i mam nadzieję, że przynajmniej zarząd firmy wykaże się uczciwością i wyciągnie wobec tej osoby konsekwencj

Klientka

byly barbakaniarz - 2012-01-08 16:42:28 poczekjaie jak(usunięte przez administratora) bedzie mial wjazd od sterfy wszyscy jak przejada na txi jak barbakanowi uciekna firmy i wtedy dopiero sie zacznieWitam. Jechałam ostatnio z taksówkarzem z tej korporacji. Jak żyję takiego syfu jaki był w tym aucie i smrodu Tego obleśnego "KNURA" to jeszcze nie doświadczyłam ! Mam nadzieję że ktoś to wszystko kontroluje ??? Dramat !!!

byly barbakaniarz

poczekjaie jak icar bedzie mial wjazd od sterfy wszyscy jak przejada na txi jak barbakanowi uciekna firmy i wtedy dopiero sie zacznie

450zl abonamentu za nic!!!

2 lata i barbakan zostanie z 200 autami a klienci odzodza caly czas do megi icara

GTY
@450zl abonamentu za nic!!! 08.01.2012 16:40

2 lata minęły i nici z twoich przepowiedni

potwierdzam - 2011-04-11 12:38:44 ta firma upada, kasują abonament nie dając nic w zamian!!!! wyrobnikom z icara już dziękujemy.Zaśmiecajcie sobie swoje forum.

potwierdzam

ta firma upada, kasują abonament nie dając nic w zamian!!!!

gt
@potwierdzam 11.04.2011 12:38
ta firma upada, kasują abonament nie dając nic w zamian!!!!

jechałem dziś tą "taksówką". Z Placu Nowego w Krakowie na Bieżanów. Zapłaciłem 41 zł (ok 10 km). Złodziejstwo. U konkurencji nigdy nie zapłaciłem więcej niż 25zł. Już nigdy nie skorzystam i wszystkich znajomych o tym poinformuję.

dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Barbakan Radio Taxi - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barbakan Radio Taxi