Stowarzyszenie "U Siemachy"

Kraków

Opinie o Stowarzyszenie "U Siemachy"

Kasia

Oferują śmiesznie niską pensję na specjalistyczne stanowisko, gdzie trzeba umieć dużo. Nie polecam.

zgodny

Dokładnie, wszystko się zgadza, z tym, że dzieci wcale nie ok... Rozkapryszone, wulgarne, często z ogromnymi zaburzeniami psychicznymi, które na pewno powinny przebywać w innego typu ośrodku. Najgorsze te najmłodsze, aż strach pomyśleć, co z nich wyrośnie. Nie polecam nawet wrogom!

Potwierdzam wiadomość na wyżej!

Potwierdzam wiadomość na wyżej!

jużnigdy

Praca ponad siły przeciętnego człowieka, często jeden ! wychowawca i kilkonaścioro dzieci pod jego opieką. Brak pieniędzy na zajęcia dodatkowe.Płaca niecałe 2000 na rękę. Poza dyżurami zakupy, lekarze itp, do kilkunastu nadgodzin miesięcznie- bezpłatnych. W domu brud i syf, wychowawcy muszą sprzątać,gotować, kasy na naprawy brak. Nie wiem co Siemacha z tymi pieniędzmi robi ale na pewno nie wydaje je na dzieci ani też na np szkolenia dla pracowników. Zmiany wychowawców co kilka miesięcy itp.Nie polecam. Zostali tylko Ci co musieli... bo nie mieli innych perspektyw. Jedynie dyrekcja w miarę ok i dzieci.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie "U Siemachy" - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie "U Siemachy"