Wawel Taxi

Kraków

Opinie o Wawel Taxi

taxi

to jusz musicie szukać na forum icara chętnych kierowców? niezła musi być padaka "Chce ktoś do Taxi Wawel...jest wolnych 8 miejsc ..bo odeszli na zasłuzona...Wymagania..nienagana prezencja , fajne auto, poczucie humoru, uczciwośc i zmiana trybu myslenia. Abonament z czytnikiem 535 zł. Jak coś to pytac"

Wafel

Pracowałem w różnych sieciach ale tylu kolegów kabli to jeszcze nie widziałem. Siedzą i patrzą czy dojedziesz na czas... i bach! Komisja! Stare śmierdzące pryki.

puszek

Bardzo inteligentne radio

Musztarda

O mojej kiełbasie w twojej musztardowce ;)

Musztarda

Po co ..żebyś nam wyżerał robotę. Idz do Megi albo Icara tam jest rodzinna miła atmosfera i zarobki lepsze.

ona.ona

Ludzie zgłaszają że kierowcy nie dają granatów,a prezes góra się śmieje i nic nie robi,dlatego jeśli liczyła na rabat zamówienie inne taxi

on

niestety,w radiu taxi wawel notorycznie zapominają dawać zniżki że zgłoszeń...moze prezes góra by przypomniał o tym kierowcom,bo niedługo klientów indywidualnych będzie jeszcze mniej

Dariusz
@on 31.01.2016 22:20

Niestety z rabatami to prawda, jechałem dziś do Baliczek z kierowcą (chyba numer 22). Nie wiem jak się nazywał ale taki mały z dużą głową i siarczystym wąsem. Wybijcie się sami taksiarze.....

misiek

wybrali jak wybrali bo nikt mądry się nie pcha na te "zaszczyty", wielka władza hehehe!!! stołki nie do utącenia. ale stary paździoch chyba takiej opcji nie przewidywał, pewien był, że zostanie a tu rydzyk na jego miejsce gorzej byc nie mogło hehe

wojtek

Firmy nie znam ale kilka razy jechałem taxi 4447, brud smród, kierowca niesympatyczny śmierdzący, wstyd może należy sprawdzać czy się myją

@wojtek 01.05.2015 16:07

no i podzielili sie wladza wybrali oszusta gore ponownie glupiego jasia i wielebnego rydzyka idiote zamordyste z dyscyplina bedziecie plakac frajerzy ten 3 daw wam popalic to gorszy niz pazdzioch matol

obserwator
@bezduszny 23.05.2015 22:32

ale se wybrali sami chcieli matolki rydzyka na vicka oglupieli to lepszy pazdzioch stary nikomu tak bardzo nie wadzil chyba ze mu syna tracili to sie mscil gluptoki bedziecie zalowac wyboru

normalny

Ukrywacie sie pod nazwami bezduszny,borowy,yyyy,obserwator itp.,a i tak wiadomo kim jesteście...

Salomon
@normalny 05.03.2015 11:27

Panie "Normalny" normalny to Ty nie jesteś. Wypowiadasz się po chamsku o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia. Najpierw popytaj, sprawdź a później ziej jadem. Klienta indywidualnego załatwiliście sami taksówkarze ze zwykłej pazerności. Wawel to najdroższa firma, klient umie liczyć a wy niedługo będziecie liczyć tylko na siebie bo każdy klient ucieknie choćby przez Wasze chamstwo. Gratuluję rozłożycie jedną z najbardziej renomowanych firm taksówkowych w Krakowie.

borowy

Różnie i dziwnie się tu pisze ,ale prawda jest jedna,mianowicie,żeby zachować twarz to : kolo, rydzyk i daruś powinni złożyć dymisję z zajmowanych stanowisk. To najładniejsze rozwiązanie dla niezdrowej sytuacji. Co do zarządu to maj blisko i wytłumaczą się z dziwnych tajnych, posunięć względem anulowania zawiasów darusia. Aha, dla jasności, to ani kolo, ani rydzyk nie mają prawa ustanawiać sobie innych regół dla siebie, a jeżeli już to może odwieśmy ich, a wtedy bedą mieć honor i powiedzą że nie są osobami na właściwym miejscu.... Mam sobie marzenia, ale rozwagi panowie dla dobra firmy i polepszenia klimatu, miejcie resztki ambicji.

@obserwator 02.03.2015 09:13
Jasnie pan GORA i tak sobie nic z tego nie robi co piszecie napewno peka ze smiechu bo wie ze ma super imbecyli i wcisnie im k...

i oto nowa aferka 3 z pazdziochow kroi niemilosiernie klijenta a szanowna komisyja puszcza delikwenta wolno niewinny innych kara surowo .niezalezna i bezstronna napewno .

obserwator
@bezduszny 17.04.2015 17:55

NO i co bezduszny pomawiales komisje ze nie karaja a tu taki klops swojego udupili na tydzien .wypada przeprosic kolegow

inteliiiigent

Witam . Anonimowi pisarze wykażcie się odrobiną odwagi i skierujcie rzetelne, kompetentne i zrozumiałe pismo do "psującej się głowy " , w którym wylejecie swoje gorzkie żale . Zaśmiecanie tego forum dziwnymi wypocinami jest godne pożałowania i licuje z zachowaniem porównywalnym do zachowania dziecka ze żłobka . Chociaz nie, dzieciaki są o stokroć mądrzejsze .

nuddda

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeszcze raz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ile osob tyle opinii :/

albotakal

Super! Wyciaganie brudów na forum publicznym, niech się smieją z firmy a co tam... Wszyscy mają odwagę w internecie bo są anonimowi, powiedzcie w oczy paździchom, Górze, i innym to co myslicie a nie wypisujcie tych rewelacji na forum ludzie czytają i co sobie myslą?? zastanówcie się jaka reklamę firmie robicie. Jak przychodzicie do prezesa to kawkę pijecie i odwagi brak....

bezduszny

W wawelu sami zalozyciele rozpetaja wielkie pieklo bo jeden od drugiego chce byc wazniejszy.urazone ambicje czeresniakow

yyyy
@obserwator 11.02.2015 07:26
Atmosfeta w tym radiu nie taka jak ma byc robia co chca uwazaja sie za bogow wielcy zalozyciele .Moj Darek wiesniak jezdzi w up...

padną bo we własnym sosie nienawiści się uduszą

@yyyy 12.02.2015 01:05
padną bo we własnym sosie nienawiści się uduszą

I byl przykld wczoraj karaja sie nawzajem skacza do oczu bialoruski pies wazny oj wazny i polegl i czloneczek komisji sie tez uczciwy zalapal na nagonke .Ryba psuje sie od glowy bojacy prezio nie stopuje ich rewelacja mowie wam .Jaki pan taki kram UPADEK BLISKO

xyz

Cyrk na kólkach i dziecinada!!! Wszyscy się boją i nikt głosno niczego nie powie jak to w tej firmie bywa. Poza plecami wszyscy maja dużo do powiedzenia w oczy NIKT!! Potrafia tylko pomawiać i obgadywać OT całe sedno WAWEL TAXI !!

czeresniak
@xyz 07.02.2015 21:15

z takim zarzadzaniem to ta firma padnie .skonczyl sie lajkonik i tele i padnie blady strach na wawel kwestia czasu nieudacznik Gora nic nie robi aby bylo lepiej trwoni pieniadze kolegow i podnosi abonament dokad tak

gniewny

Tata glowny ,,zalozyciel" wyruszył na lowy z zemsty za swojego darka nie popuszcza nikomu jest wazny okrutnie wazny straszy morde drze i zawiesza strach padl na starych zalozycieli a ja wam mowie do walnego do walnego pojda karty na stol i co wtedy oj bedzie placz bedzie rybka na tacy podana bedzie i ruszy tlum niezadowolonych ruszy bo maja was DOSC DOSC PAZDZIOCHY jest jeszcze czas na skruche oj jest zastanowcie sie !!!!!!!

bodzio w

Jakie nerwy panowie ....nie jest w tym wawelu aż tak żle.

bezduszny

Masz racje obserwator ale jak wiesz ryba psuje sie od glowy a cala wierchuszka upaprana najpier Slawomir GOra jezdzil sobie kursami po 350 zl pozniej zalozyl skrzynke na ktora wpywaja tluste kursy i razem z zalozycielem tata obrabiaja co chca i jak prezio ma sie nie ugiac jak jest trzymany w szachu przez pazdziochow

kolo
@bezduszny 05.02.2015 09:00

moze troche racji podzielili firme na vipy czytnikowcow dobre i zle samochody jak sie komu zachce panie robia co chca nic sprawdzic nie mozna dramat caly skostnialy i zkorumpowany wawel WSTYD WSTYD

gniewny

no i co zalozyciele tata zagral wam na nosie maja :chonor" caly ten wawel to banda zlodzieji i oszustow ludzi bez ambicji .Pozwalacie sie wydymac rodzince i calej wierchuszce i smieja sie z was jacy to wy wlasciciele radia wstyd i hanba .A teraz motto Umawiac sie jak najwiecej krasc i oszukiwac nie ma kar a jak sa to oplaca sie to robic bo prezio czuwa nad ucisnionymi i zwolni was z kar ha ha .wpadniesz tylko przez przypadek jak bedziesz bardzo chytry mala lyzeczka a stale pamietajcie BEZKARNI JESTESCIE .

bezduszny

Dobra rada kolego zostaw taksowke w spokoju jak chcesz byc niewolnikiem auta to zapomnij o spokojnym zyciu z rodzina bedziesz sie widzial od swieta i to bedzie ci zal bo na taksowce jest ruch a tobie bedzie brakowac .szukaj chlopie spokojnej roboty tam gdzie placa zusy podatki masz urlop platny itp.taxi to dla emerytow policyjnych i wojskowych i dla starych dzieliworow ktorych juz nikt do pracy nie przyjmie . Mozesz wiezyc lub nie twoja sprawa

Bolek

@Bolek 20.01.2015 14:52
wawel=honor

Gdzie moj DAREK.Nikt go nie widzi.pewno w szoku ha ha .pomogl tacie strasznie !! oboje; uczciwi;

beduszny
@Bolek 20.01.2015 14:52
wawel=honor

Mamy wladze wszystko wiemy robimy co chcemy oto dewiza Pazdziochow wydymamy kazdego bo to bezmózgi Wawelowskie krecimy lody dalej tylko wieksze przekonacie sie co potrafimy nie na darmo tata pracowal i krzyczal przez x lat az sie dochrapal stanowiska teraz wszystko moze.Wszachwladny tata was zalatwi kazdego kto sie sprzeciwi,ma was za motloch trzyma w szachu chyba nawet glownego prezia bo cos sie go boi.Zastanówcie sie kogo wybraliscie ?????

No i co bezduszny Maja honor Pazdziochy ??????? ha ha

bezduszny

straszna cisza w tym wawelu a na postojach wrze zobaczymy czy prezio sie ugnie szmatom wawelowskim

Kaf

Ale wy ludzi zniechecacie :) hehe dobrze dobrze mowcie tak dalej będzie mniej taksówkarzy i więcej nam wpadnie :) masakra jak ludzie potrafią być zawistni .... szkoda slow . wolny kraj niech robia na taxi i nie ściemniajcie ze hajsu nie ma bo to pierdo.... 3 do 4 tys przy pracy po 8 h dziennie bez weekendow z z to do 5 tys dojdziesz spokojnie

sasas

więcej o pracy taksówkarza:( usunięte przez administratora )

krk

Icar tez poszedl na dno kursy jak sa to w najwiekszych korkach bo nie ma czasowki albo klienci zamawiaja na obrzeza krakowa bo w granicach miasta krakow jest ta sama stawka wiec wyciaga cie pod niepolomice albo kryspiniw czy tyniec a tam kursu juz nie dostaniesz i wracasz na pusto generalnie straszna kicha sie zrobila ja juz szukam innej pracy bo pracuje cale weekendy po 12 godzin i w tygodniua jak odlicze paliwo zus amortyzacja oleje opony itd to plakac sie chce

sulisz

jeżeli dobrze rozumiem to jest to chodzi tu o Taxi w Krakowie, także w tak dużym mieście kasa powinna być niezła

lukas

Dziwne, myslałem, ze na taxi wyrabia się minimum 4000 tysiące, ale rozumiem to 2500 to w kiepskim okresie, pewnie zalezy tez od miejsca i agencji.

Michal

Ja zarabiam w barbakanie na czysto 2, 5 tys pracujqc kazdy wekend i swieta. W samochodzie prawie mieszkam 280 godzin w miesiacu spedzam co normalni ludzie pracuja po 170 godz. Koszty sa duze 1000 zus. Radio 550. Paliwo 2000 plus naprawy. Kiedys jak mi sprzeglo poszlo z dmumasem to zaplacilem 2500zl wiec caly miesiac pracowalem za darmo pracowalem.. Tak wyglada taxi w krakowie . (usunięte przez administratora)

Laki krakusik

Prosta porada jak wam nie pasi praca to znajc inna pozdrawiam i kropka a nie zle zle i zle

poak

Jakie nerwy! Prawda kole oczy \\\"kolegów\\\" z Wawelu? Każdy kto jest tam dłużej niż dwa lata o tym wie. Wszyscy założyciele, czyli początkowe numery, dostają dłuższe zlecenia na telefon. Nie ma się o co pieklić panowie tylko trzeba to zmienić. Z tego co wiem wszyscy którzy odeszli z wawelu jako przyczynę podawali właśnie nierówne traktowanie kierowców. Ale żeby też osłodzić muszę też wspomnieć że porównując z innymi korporacji i tak nie jest taka zła, przynajmniej starają się szukać klientów, jest całkiem w porządku atmosfera między taksówkarzami. Odradzam Icara, Barbakan Mege i Dwójki, trzy pierwsze choć dużo jeżdżą to w ogóle nie liczą się z kierowcami, w ostatnim masa emerytów i koszmarna atmosfera

gruby

malo ci dowodow jak jezdzisz to chyba widzisz

ONO

łubu dud\\bu to mnie o to chodzi, teraz Ty wesoły romku coś sugerujesz, dlaczego ludzie nie macie odwagi żeby głośno powiedzieć o tym co wam się w głowie rodzi tylko rzucacie tematy dające do myślenia??? na forum , ,w oczy moi drodzy w oczy i możemy rozmawiać

@ONO 01.10.2012 01:00

tylko pomowienia

wesoły romek

Łubu dubu Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu.Jak to ktoś się na pis powoływał zawsze\\\\\\\" czarne będzie białe a białe czarne\\\\\\\". W każdej siec się tak dzieje nie ma ludzi doskonałych szkoda się zajmować takim brudami bo i tak to wawelowi nie pomoże ,może zamiast zwiększać abonament co chwile warto pomyśleć jak ludzi w sieci zatrzymać bo nikt nie odchodzi bez przyczyny nie każdego stać na busa i kurs angielskiego .

Widi

@Widi 28.09.2012 03:19
Podaj konkretne przykłady takich praktyk dzień? data? godzina? kurs ? bo psioczyć i oskarżać to każdy głupi potrafi...

dnia 15.01.2015 szanowna komisja ukarala pseudo zalozyciela radia wawel na 30 dni zawieszenia pracy na radiu za umawianie sie z klijentami radiowymi zobaczymy co tata drugi zalozyciel zrobi razem z preziem

ten
@bezduszny 16.01.2015 16:01

Nie bez duszny tylko bez muzgu

anty-przewóz

ludzie, tak naprawdę to nie zależy od regularnych godzin pracy, po prostu zależy to od dwóch rzeczy: dobrania odpowiednich pór pracy do ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (np. najlepiej pracować w Święta, lub tuż przed nimi (Wigilia zwłaszcza), w Andrzejki, w Sylwestra itp. a na codzień to w dni powszednie coś się tam dzieje od 5-6tej do 10tej, później padaka, no i od 15-19 może. A w weekendy trzeba nocki zapieprzać i użerać się z pijakami. Druga rzecz: zależy to też od farta i niefarta

Jerzy kraków

1500 ale za ile godzin pracy tygodniowo? 40 czy raczej 80? Proszę o informację.

hg

dodaj do tego zus , podatek płyny eksploatacyjne opony naprawy mycie sprzatanie amortyzacje auta to pozostanie ci 1500 ale kokosy tylko jezdzic prawda

wawel

Ja jestem kierowcą wawelu i masz rację w nocy powinno być 20% a w dzień 10% zniżki jeżeli zamówiłeś taksówkę przez telefon, bo z postoju nie dajemy zniżek. I jeszcze jedno nie daj sobie wmówić nic o rachunkach - kierowca taksówki ma OBOWIĄZEK !!! wydania paragonu fiskalnego jeżeli tego nie zrobi możesz dzwonić po policję lub odmówić zapłaty za kurs. Co do tych śmiesznych kar to nie są wcale takie śmieszne bo kierowca bez radia nie zarobi a za dni w których jest zawieszony musi także zapłacić abonament.

Darek

Witam Wszystkich. Zastanawiam się nad pracą na taksówce w Krakowie. Czy ktoś z krakowskich taksówkarzy obecnych na forum może podać mi średni obrót w porze nocnej od 21.00- 6.00 Robię sobie kalkulację czy warto inwestować swoje pieniądze i czas. Pozdrawiam.

zosia

zgadzam sie z opinia poprzednikow, moj maz jezdzi na taxi i opłaty za utrzymanie firmy (taxi) sa wieksze niz zarobki;| zus,podatek,opłata dla korporacji,benzyna,naprawa samochodu i w kieszeni zostaje 0zł!przykre ale prawdziwe..:(

bobo

Taxi w Krakowie=to koniec ! Doczekalismy fajnych czasów ! Teraz trzeba wyrzucić z auta taksometr,kasę fiskalną, koguta z dachu i wio z charągiewką !!!! jednym słowem -żenada ! 18 lat jeżdzę taxi w Krakowie. Dziś to lipa.

mona

no właśnie,mój mąż jest taksówkarzem i niestety nie dość ze nie ma go w domu od rana do wieczora ,7 dni w tygodniu to za przeproszeniem [usunięte przez moderatora] zarabia.

piter

Kto ci takich pierduł naopowiadał , może sam postoisz na postoju i zobaczysz jak po trzech godzinach stania złapiesz kurs za 10 zl , a za dzień uciułasz 120 -150 zl za 14 godzin i z tego musisz opłacić radio,ZUS, US, paliwo i jeszcze coś żonie przywieść a na auto też by coś pasowało odłożyć , ja 9 lat jeżdziłem i wielkie [usunięte przez moderatora].!!! się dorobiłem a ci co zarabiają to nie z samej taksówki żyją .

Ludzie bija kase na taxi w krakowie super maja utargi 250 zł dzienie do 400 zł policzmy 250złX25dni =6250 minus radio 250 daje 6000 minus 2000tys paliwo koszty zysk 4000tyś miesiecznie na czysto

Zostaw opinię o Wawel Taxi - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wawel Taxi