Opinie o Konsalnet w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Konsalnet. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konsalnet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsalnet w Kraków

Xyz

(usunięte przez administratora)w miejscu pracy oddział w Dobczycach na Wawelu. Przełożony uważa się za szefa ochrony całej firmy, przeklina pracowników, odnosi się z brakiem kultury do pracowników. Wystarczy się zastanowić dlaczego nikt tam nie chce pracować i ciagle ludzie odchodzą bo praca sama w sobie jest ok, ale nikt nie wytrzyma z takim mobbingowaniem. Szok ze jeszcze nic z tym nie zrobili - musi być tam niezły przekręt . Widać jacy ludzie reprezentują firme seris, nie ma się co dziwić ze ludzie uważają pracowników ochrony za (usunięte przez administratora) jeśli ma się takich przełożonych

@bylapracownica
@Xyz

Pan Damian zero kultury. Zastraszanie, przeklinanie ustawianie złośliwych grafików. Ma swoich pupilków. Zbieram resztę dowodów od byłych pracowników i spotkamy się z Panem K. W sądzie. Sprawa będzie za (usunięte przez administratora) i nękanie w miejscu pracy. To co zaczął teraz wyprawiać to już szczyt szczytów. Próbuję namówić kilkoro obecnych pracowników aby dołączyli do mnie. Zobaczymy może się uda obalić tyrana. Praca byłaby spoko gdyby nie przełożony. Na chwilę obecną omijać szerokim łukiem, co 5 sekund nowe zasady i wytyczne, nowe zakazy i nakazy. Bez żadnego powodu usłyszysz że jesteś głupia albo polecą (usunięte przez administratora).

Pracownik Nowy wpis

Firma beznajdziejna, darmowe szkolenia podczas ktorych nic sie nie nauczysz. Dziwne zasady

Pawcio Nowy wpis

Nie polecam pracy szczególnie pod skrzydłem menadżera Mariusza S. Faworyzuje swoich ulubieńców, jak ma ochotę się kogoś pozbyć zrobi to tak żeby pracownik sam się zwolnił.

ŁKS Nowy wpis

Kompletnie nie polecam pracy w dobczycach u Pana D na zakładzie W4wel gdyby się komuś zdarzyło rozchorować albo zajdzie nagła potrzeba dnia wolnego on o was zadba powie że macie 2tyg wolnego następna sprawa każdego jednego miesiąca są braki w wypłatach u większości pracowników 50 100 200 a nawet bywało że 600zł i jest i było szukanie o ile raczył szukać swojego błędu(a później mówił jaki to nie jest dobry xD nawet godzin nie umie wpisać do systemu) kto dostał za dużo a kto za mało następną sprawa jest podejście do pracownika albo raczej jego brak nieodpowiedne odzywki oraz wypowiedzi a na osobach niepełnosprawnych częste manipulacje wyzywane częste przekleństwa świadczące o braku kultury

Xyz

@bylapracownica Nowy wpis
@Xyz

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Konsalnet? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Adrianna

Super pierwsza praca !

Anastazja

Mając umowę z tą firmą czułam się bezpiecznie i spałam spokojnie

Krzysztof Chrust

Praca klasyczna jak na umowę zlecenie ale wszystko z wypłatami w porządku

prawdomówny

umowa zlecenie. praca pn - nd, zmiany różne. wypłata zawsze zgodna z ilością przepracowanych godzin, zawsze na czas.

Roman Zdun

Pracownicy ochrony ubrani są w odpowiedni strój służbowy! Personel ochrony jest bardzo przychylny, uprzejmy, poprawny i ma kompetencje zawodowe! Tutaj klient czuje się bezpiecznie!

Pankracy

Sprawna pomoc i obsługa zdarzenia.

Mantencjusz

Super profesjonalna ochrona. Polecam

Krystian Marciniak

Polecam usługi tej firmy, pełny profesjonalizm

Sebastian N.

Po 2 latach mojej pracy w tej firmie nie mogę powiedzieć złego słowa, praca jak praca

Sernik

Brak pełnego przełożenia treści ogłoszenia o prace do rzeczywistych wymagań w dziale rekrutacji na ul. Powstańców 127 2 piętro (dotyczy głównie Pani menager)

Justyna
@Sernik

Możesz rozwinąć? Jaką zauważyłeś różnicę pomiędzy tym co było w ogłoszeniu a tym czego wymagali od Ciebie?

KD
@Sernik

w treści ogłoszenia informacja o umowie o prace, na rozmowie jednak zlecenie, w ogłoszeniu pełny etat praca 8-16, 5 dni w tygodniu, realnie 9h dziennie. Wymagania duże, stawka śmieszna.

Magdalena

Ile czasu zajmuje tutaj onborading? Bo szukają teraz kogoś jako MENADŻER DS. OCHRONY na swojej stronie internetowej. I piszą tam o szkoleniach wstępnych z procedur. A ile czasu to zajmuje?

R.

Proszę uważać na menedżera Marka Polaka strasznie nieprzyjemny gość. Uważa się za nie wiadomo kogo, lubi nadużywać swojego stanowiska, lubi dominować nad zwykłymi pracownikami. Przez niego chyba zmienię pracę. Nie pozdrawiam. Jaka administracja taka firma.

Astym
@R.

Zgadzam sie ,osoba ta powinna być usunietaw trybie natychmiastowym z firmy.Dodam że wprowadza balagan na obiektach i nie tylko .

Lola

Michalski Michalak szuja wlkp. Chef marny Kalisz

Www
@R.

Bo to sama prawda.

Justyna
@Www

i to był także Twój powód do odejścia? Więc wszystkie inne warunki były jak najbardziej ok, tak? dasz znać na ich temat coś więcej, bo wujek będzie się od nowego roku za czymś oglądał?

kat konsalnetu

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych przed ekranami swoich telefonow badz komputerow. Firma, a konkretnie monitoring na kapelance w krakowie to jakas zenada, "rzadzacy" maja sie za chuy wie kogo i udaja wielce zapracowanych. Szefuncio grubas arturek wbija do robo na 2-3h poopyerdalac sie i posmiac sie razem ze swoimi lizodupami z jego bezbekowych zartow, zapyerdala na szluga co 20min no bo przeciez trzeba odpoczac od ciezkiej pracy ; - DDDDD ogolem (usunięte przez administratora) i zyeb. Koordynator darek to alkoholik i stary erotoman, slinka mu cieknie na widok kazdej mlodej samicy, ogolem cwelina i w ogole niepomocny. Wpyerdala ludziom zmiany w niechciane dni pomimo wczesniejszego info od pracownika, jak juz przychodzi do konfrontacji to chuy ci w dooope i szukaj sobie sam zmiennika, no chyba ze masz dziure miedzy nogami a twoja plec to zenska, wtedy z wielka checia ci pomoze ; - DDDDD. Menadzer przemek to zwykly farmazon (masz pocisniete za farmazony frayerze), robi cie w chuya na kazdym rogu, wciska ludziom kity jak to bardzo firma ich nie potrzebuje, a na nastepny dzien potrafi ich zwolnic bez zadnych skrupulow z byle powodow, podsumowujac go - pyerdolony (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jak dwojka wyzej. Byly ANALityk a aktualnie techniczny - daniel, to zwykly bezbek (w dodatku wislak stfu), gosciu co zamiast pracowac dmucha se balona, robi z niego cos na ksztalt odbytu z dziura i wsadza tam obslinione palce, chodzac po calej sali i smiejac sie samemu ze swojej ulomnosci, paranoja. O koordynatorze mariuszu aka Jas Fasola bedzie krotko - kanapki w szkole mu kradli i bili go w szatni przed Wfem. KZ ola ma wieczny okres i tylko wcoorvia pracownikow przywalaniem sie o byle co. W sali albo ci curva pizga mrozem albo pocisz sie jak wieprz, wentylacje i klime chyba na aliexpress zamowiliscie, kuchnia zayebista mieszcza sie 4 osoby tylko szkoda ze podczas zmiany jest z 50 osob wiec jak chcesz sobie zjesc to idz se na pole opyerdol bule byczku bo inaczej nie da rady. Ubrania sluzbowe obowiazkowe i brzydkie jak scoorvysyn, oczywiscie "gora" i ich (usunięte przez administratora) sa zwolnieni z obowiazku ich noszenia, ale nie daj boze tobie sie zapomni wziac albo bedziesz mial w praniu - dostaniesz zyebe. Ogolem jedyna pozytywna rzecz jaka moge napisac o tej pracy to jest to ze na przerwie mialem blisko do tesco gdzie moglem sobie kupic ciastko duet truskawkowy z budyniem polecam kazdemu zayebista sprawa, a i jeszcze druga pozytywna rzecz to byl taki KZ chyba Kamil mial taki grubszy z dziarkami i zarostem spoko gosciu jedyny taki mily zyczonka zlozyc na swieta potrafil itd pozdrawiam go mam nadzieje ze juz nie pracujesz w tym (usunięte przez administratora) i znalazles sobie cos lepszego byczku. Chcialbym juz konczyc powoli ten wyklad wiec dodam jeszcze ze NIE pozdrawiam pracownikow Jakuba K, Karola G, chetnie bym wam wyplacil po lisciu. Podsumowujac nie polecam firma to yebane (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) lepiej sie juz zlapac sprzatania kibli na dworcu serio. A I LECI POZDRO DLA JARECKIEGO BYCZKU TRZYMAJ SIE TAM CISNIJ Z FRAYERNIA

Monitoring Tesco

Gdzie teraz Grubas pracuje? Kubicz nadal boi się Czarneckiego? Darek nadal chleje i trzyma swoich ziomeczków pod kloszem? Ciekawe co teraz będą robić, jeśli do niczego więcej się nie nadają. Mogę im zaproponować sprzątanie kibla w domu tylko będzie trzeba zamontować kamery, żeby robota była zrobiona porządnie. Za pominięte draski na muszli będą pisane notatki niezauważone z pełnym opisem.

Przemek prawdę ci powie
@Monitoring Tesco

Wymieniony(usunięte przez administratora) przestraszony (usunięte przez administratora), ale tak się przyzwyczaił do kłamania, że nawet swojej żonie po pracy mówi że netto przejmuje monitoring. Nie pytajcie skąd wiem

Kubson

jaka szkoda że zniknęła poprzednia opinia na temat tych trzech konfidentów już nikt normalny nie został w tej firmie . Jak nie pseudomenadżer to szef który trzyma pod skrzydłami ulubieńców o byłym Kzcie fałszywcu K. M. nie ma co wspominać ... trzeba stąd uciekać oby karma wróciła

Info od miętusa
@Kubson

Ooo kolejny z info od znanego z prawdomówności nosogrzebalca (wiadomo o kogo chodzi). Trzeba było mówić mu to wprost, a nie się przymilać i udawać jak jest fajnie. Haaa tfuuu

Miałem rację

I co, zwijamy manele i szukamy roboty? Królewskie umowy zlecenia zostają, chyba wiadomo dlaczego ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet - Kraków

• Jak się pracuje w Konsalnet?

Zobacz opinie na temat firmy Konsalnet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsalnet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsalnet