Opinie o MPEC SA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MPEC SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MPEC SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPEC SA w Kraków

Leszek Nowy wpis

@Zeman, czyli mam rozumieć, że pracownik bez znajomości nie ma szans na awans, ani rozwój pomimo starań i przykładania się do pracy?

@Leszek Nowy wpis
@Leszek

Skąd to zdziwienie? Przecież to tajemnica poliszynela, od lat ! Jako absolwent studiów na Politechnice Krakowskiej, kierunek ogrzewenictwo, ukończonych z wynikiem bardzo dobrym, mając 5 lat dośwaidczenia w inwestycjach, znajomość angielskiego B2, przez wiele lat nie starając się, nie dostałem się tam do pracy. Było to jakies 15 lat temu. Po czasie dowiedziałem się, poznawszy osoby znające tamtejsze towarzystwo, że byłem bez szans. Kwalifikacje nie były tam wymagane. Można było być tylko po maturze , natomiast koniecznie z polecenia.

K Nowy wpis

Uszczęśliwiście razem ze spółdzielniami ludzi ciepłą wodą z sieci. Bezpieczeństwo, bezawaryjność i niskie koszty. Taki kit wciskany wszystkim klientom. W ciagu 2 zaledwie miesięcy 5 raz jesteśmy bez ciepłej wody. Teraz nawet przez 2 dni. Ale co tam, pikuś. Nowoczesność w domu i zagrodzie. Trzeba było najpierw sieć przystosować do tego, a później proponować ten kit. Jak zwykle wszystko od d...... strony. Przecież nic normalnie nie może funkcjonować. W wielkim poważaniu mam przeprosiny za niedogodności. Ciekawe, jaka niespodzianka będzie nas czekała w zimie. No i oczywiście ekologiczne działania, czyste powietrze, mniej smogu itp. A do kotła to powietrze wrzucacie ?

Zeman Nowy wpis

W tej firmie nie da się zostać bez korupcji, znajomości, bezwzględnej podległości przełożonym,którzy rozliczają koszty pracownika do dwóch złotych a sami kręcą interesy nielegalnie np.w zamówieniach publicznych by dorobić. Gdy jesteś tzw z zewnątrz to ciebie gonią z robota by normalnie osobiście stać we trójkę lub nawet szóstkę i patrzeć się w wykop jak ślepy osioł,który wciąż mysli że czy się leży czy się siedzi pięć tys.sie należy. Dodam tylko że zdarzają się też agresywne zachowania i raz doszło z inicjatywy tamtejszego współpracownika do rękoczynów tylko dlatego że dowiedzial się że nie jestem zatrudniony po znajomościach. Po prostu (usunięte przez administratora) ręką rękę myje i (usunięte przez administratora) publicznych pieniędzy w ustawieniach przetargów a nawet paliwa czy sprzętu.

iga

(usunięte przez administratora) na koszty. im wiecej ciepła wyslą tym wyższe koszty. A to za sprawą czego kombinacji przy wezłach. Jest 20 stopni a kaloryfery ciepłe dlaczego sie nie wyłaczyły i kilka dni z rzędu wzywa sie pogotowie. Bez kitu. właczone C.O w prywatnym domu. ustawione czujniki i wszystko działa. MPEC mi próśb robi co chce aby zgarnac kase.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MPEC SA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Małgorzata Dobrowolska

Dziś jest niedziela , korzystałam z usług obsługi technicznej MPC Wysiadła nam w budynku ciepła woda.Bardzo kompetentna obsługa.Awaria została w momencie usunięta mimo braku dostępu do urządzeń , monterzy , a także osoba obsługująca infolinię bardzo szybko zareagowali.Reakcja była natychmiastowa , bardzo dziękuję i oby tak dalej polecam i rekomenduje.

Zostaw merytoryczną opinię o MPEC SA - Kraków

• Jak się pracuje w MPEC SA?

Zobacz opinie na temat firmy MPEC SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MPEC SA