Zeman Nowy wpis
Były pracownik

W tej firmie nie da się zostać bez korupcji, znajomości, bezwzględnej podległości przełożonym,którzy rozliczają koszty pracownika do dwóch złotych a sami kręcą interesy nielegalnie np.w zamówieniach publicznych by dorobić. Gdy jesteś tzw z zewnątrz to ciebie gonią z robota by normalnie osobiście stać we trójkę lub nawet szóstkę i patrzeć się w wykop jak ślepy osioł,który wciąż mysli że czy się leży czy się siedzi pięć tys.sie należy. Dodam tylko że zdarzają się też agresywne zachowania i raz doszło z inicjatywy tamtejszego współpracownika do rękoczynów tylko dlatego że dowiedzial się że nie jestem zatrudniony po znajomościach. Po prostu (usunięte przez administratora) ręką rękę myje i (usunięte przez administratora) publicznych pieniędzy w ustawieniach przetargów a nawet paliwa czy sprzętu.

iga Nowy wpis
Klient

(usunięte przez administratora) na koszty. im wiecej ciepła wyslą tym wyższe koszty. A to za sprawą czego kombinacji przy wezłach. Jest 20 stopni a kaloryfery ciepłe dlaczego sie nie wyłaczyły i kilka dni z rzędu wzywa sie pogotowie. Bez kitu. właczone C.O w prywatnym domu. ustawione czujniki i wszystko działa. MPEC mi próśb robi co chce aby zgarnac kase.

Małgorzata Dobrowolska Nowy wpis
Klient

Dziś jest niedziela , korzystałam z usług obsługi technicznej MPC Wysiadła nam w budynku ciepła woda.Bardzo kompetentna obsługa.Awaria została w momencie usunięta mimo braku dostępu do urządzeń , monterzy , a także osoba obsługująca infolinię bardzo szybko zareagowali.Reakcja była natychmiastowa , bardzo dziękuję i oby tak dalej polecam i rekomenduje.

Administrator

Co wiecie odnośnie firmy MPEC SA w miejscowości Kraków, bo nadal nie widzimy wieści od zatrudnionych?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024

Zostaw merytoryczną opinię o MPEC SA - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024