Opinie o eRecruitment Solutions w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy eRecruitment Solutions. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w eRecruitment Solutions o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eRecruitment Solutions w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

Od 3 miesiecy czekam na wynik rekrutacji zeby dowiedziec sie na linkedinie ze zatrudniona zostala wczesniejsza znajoma pani z hr ... Zero odezewu i brak informacji mimo obietnic ... Zenada jak na firme ktora uwaza sie za 'lidera' w branzy a przynajmniej tak jest opisywana na rozmowach przez hrowki.

Pablo Nowy wpis
@Klaudia

U mnie podobna sytuacja; brak obiecanej odpowiedzi i stanowisko juz od dawna zajete. Zapewnienia z rozmowy rekrut. nijak sie maja do rzeczywistosci. Strata czasu dla poszukujacego pracy.

stingzz Nowy wpis
@Pablo

to jeszcze nic bo ja na przyklad sie dowiedzialem ze zatrudnili jednak innego ziomka na 4 dni przed rozpoczeciem roboty xddd po zlozeniu wypowiedzenia w robocie i badaniach wstepnych a teraz jestem wycyckany i co dalej? hiiiiit!

Kandydat Nowy wpis

Właśnie miałam aplikować na stanowisko CSM. Odpuszczam.

Najan

Firma dostarczajaca saas do rekrutacji totalnie legnie w rekrutacjach Nie wraca z feedbackiem do wykonanych zadan a na dodatek przedluza sztucznie proces zeby zlapac wiecej (usunięte przez administratora) Odradzam aplikacje

Były korpokruter

Z wierzchu przypudrowane wewnątrz toksyczne środowisko pracy. O ile załodze produktowej nic do zarzucenia nie mam to paniusie z marketingu i sprzedazy powinny zmienic branze. Benefity sa mierne a wiekszosc pochwal tutaj to zasluga pracy dzialu hr albo "swojakow" ktorzy odcinaja kupony od pracy innych Trzymajcie sie z daleka.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie eRecruitment Solutions, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Albert

Niestety nie polecam tego miejsca pracy. Kadra menadżerska - przypadkowa, wyłaniana głównie wewnętrznie, względem osób, które są lizusami. Do tego mam wrażenie, że osoby, które pracowały wczesniej w zespole, a potem zaczynają nim zarządzać stają się potwornymi korpobiurwami, sztucznie milutkimi a tak naprawdę potrafiącym wbić ostrą szpilę. W innych zespołach zdarzały się przypadki, które bardzo złego traktowania pracowników, kończyły się zazwyczaj odejściem tych osób. Niektórzy leczą swoje kompleksy wyżywając się na innych, zrzucając na barki niemożliwą do przerobienia ilość zadań, cały czas cisnąć, do tego wieczne niezadowolenie i czasem mega chamskie teksty przy całym biurze. Głównie patrzeć z boku na te zachowania, ale nikt nie reagował na nie. Z osobami, które odchodziły z własnej woli nikt też nie przeprowadzał rozmów na temat przyczyn decyzji, oprócz menadżerów, którzy najczęsciej byli ową przyczyną.

Filip

Czy firma normalnie funkcjonuje?

hnj

a widze ze szukają teraz także młodszedo specjalisty ds, sprzedaży. Kto sie orientuje ile sie zarabia?

Zostaw merytoryczną opinię o eRecruitment Solutions - Warszawa

• Jak się pracuje w eRecruitment Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy eRecruitment Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

eRecruitment Solutions