Opinie o KR 3 w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KR 3. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KR 3 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KR 3 w Kraków

Ciekawa

A można się jakoś dogadać, co do umowy?

@Ciekawa

Trzeba podpisać umowę,żeby było legalnie. Co to za pytanie...

aga

nie możesz tylko przekroczyc jakiegos okreslonego dochodu, dowiedz się ile maksymalnie mozesz zarobic

Cała

Umowę podpisują zlecenie. Muszą, żeby wszystko było w porządku i legalnie. Z umową zlecenie nie będziesz miała problemy, jeżeli chodzi o rentę.Więc spokojnie:)

Chętna do pracy

Mam pytanie, czy firma podpisuje ze mną jakąś umowę? Bo dostaję rentę i jak zobaczą, że jestem gdzieś zatrudniona to mi ją zabiorą. Czy jest szansa dogadać się żebym pracowała bez umowy?

Sonia
@Chętna do pracy

Ja pracując w spożywczym miałam 1400zł na rękę. Nie wiadomo co z tym zrobić. A teraz...... zupełnie inna bajka...tyle napiszę

Iga
@Chętna do pracy

Trzeba podpisać umowę, żeby było legalnie. Dowiedz się w biurze, jak to dokładnie wygląda

Martina
@Sonia

tu 1400 możesz spokojnie zarobić w tydzień, zwłaszcza że idą wakacje :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie KR 3? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Daria

Nie jest źle to mało powiedziane, idź popracuj sobie do sklepu. Tam jest źle!!!

@Daria

ale ja nie napisalam, że jest źle :) pracowałam w sklepie a teraz pracuje w klubie i jestem bardzo zadowolona:) nie chodzi nawet o lepsze zarobki ale o to, że mam dużo czasu dla dziecka a nie spedzam cały dzień za ladą na lipną umowę bez ubezpieczenia :) źle mnie zrozumialas

Aga

Tak, tygodniowo :) są dziewczyny, które zarabiają jeszcze więcej, ale średnio tyle wychodzi :) jak na Polskie warunki to nie jest tak źle :)

@Aga

Napiwki najlepsze ja kiedys dostałam 500zł....

bzdury
@Ewa

co to za bzdury? napiwki oddajesz co do grosza bo dostaniesz kare finansowa nawet do 3 tysiecy zl

Miłka

Tak 50%

Sandra

A napiwki są dla nas?

Tygodniowo, firma wypłaca tygodniówki, kasa spora trzeba przyznać. A i jeszcze napiwki dodatkowo.

Milena

Tygodniowo?:o a nie miesięcznie?

Wiktoria
@Milena

Dziewczyny, czy tam na serio się tyle zarabia?

kempa

czesc, wiecie moze ile zarabia osoba na stanowisku barmanki? prosze o szybka odpowiedz

@kempa

na cały etat ok 800 - 900 zł tygodniowo :)

katia
@kempa

masz tutaj stałą podstawe dzienną w wysokości 120 zł :) plus prowizje :)

karolina
@Aga

dziennie 120 zł ?:) wypłata także co tydzień jeśli można wiedzieć?

@karolina

Tak, tak jak wszyscy. Bez wyjątków:)

Zostaw merytoryczną opinię o KR 3 - Kraków

KR 3