Opinie o DWAA s.c w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DWAA s.c. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DWAA s.c na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWAA s.c w Kraków

Lisek Nowy wpis

nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

miriam] Nowy wpis

wiecie coś o rekrutacji na kierownika salonu play?

Dobra Zmiana !!!

Wieloletni pracowniku DWAA , jak masz na imię ? , może :Anna, Agata a może Marcin ?. Play jest Ok , Dwaa S.c już Nie !!!

Dobrodziejka Nowy wpis
@Dobra Zmiana !!!

Dobrodziejka Nowy wpis
@Dobra Zmiana !!!

Praca w firmie dwaa jest trudna,nadają się do niej osoby które lubią się uczyć , ciągłe zmiany wskaźników,planów na dany miesiąc, Kilka lat temu ta praca była bardzo oplacalna,wiem bo tam pracowałam,na tę chwilę podstawa najwyższa na dzień dobry to 1500 netto plus premia od 4 mca. Praca w centrum handlowym należy do mega uciążliwych, głośno,jasne światło,krzyczący ludzie a do tego wy ktorzy musicie się skupić na kliencie. Jak nie umiesz siebie sprzedać to nie masz tam czego szukać.Trzeba być wyrahowanym,przebiegłym i stosować standard obsługi bo jak przyjdzie MS( mystery shopper) to zabiorą ci kasę za zawalenie audytu. Generalnie praca na góra dwa lata,po tym czasie ludzie są tak zmęczeni planami,wskaźnikami,kontrolami,audytami i ciągłym rozliczaniem ich z każdej minuty czasu pracy że sami się zwalniają. Pozdrawiam chętnych.

wieloletni pracownik

Z powyższych wypowiedzi jestem przekonana, że osoby które się "wypowiedziały" niewiele dawały "z siebie" pracując w firmie DWAA s.c... Cóż! Wiele osób chciałoby nic nie robić, a zarobić, jak większość osób w dzisiejszych czasach! Najśmieszniejsze jest tylko to, że te osoby nie mają pojęcia o handlu! Dla tych, którzy zarzucą, że wpis dodały same Szefowe od razu prostuję - jestem wieloletnim pracownikiem Firmy. Na rozmowie kwalifikacyjnej warunki zatrudnienia i wymagania są jasno określone! Która firma płaci teraz 2000 tys. lub więcej na rękę osobie, która nie ma doświadczenia i tak naprawdę rozpoczyna dopiero swoją karierę...? Wypowiedzi osób, które nie zarobiły w DWAA nic poza podstawą świadczą jedynie o przekonaniu "daj", "mnie się należy" (za to, że w ogóle przyszedłem/am do pracy)... Otóż, praca na stanowisku konsultanta Play nie należy do najłatwiejszych zgadzam się. Jest ona dla osób, które szybko się uczą, lubią nowości i pracę z różnymi klientami, spełniają się w handlowaniu lub chętnie nabywają wiedzę jak to dobrze robić - by zarobić, ale też po to by klient polecił Play swoim bliskim. Zdarza się, że praca jest stresująca owszem! Ale czy nie prawie każdy w CV pisze "jestem odporny na stres", a jak przychodzi co do czego jedynie narzeka i dziwi się "jak to?"... Do pracy w DWAA nadają się ludzie charakterni, mocni i silni, którzy lubią wyzwania i nawet jeśli kolejny miesiąc stawia nam wyższą poprzeczkę w realizacji jakiegoś założenia to należy spiąć się i wycisnąć ile się da "by Skarbonka" była pełna.I robią to! I zarabiają podstawę+prowizję i mają ogromną satysfakcję! Oczywiście, że praca polega na realizacji planów! O tym wie każdy kto choć chwilę pracował w sprzedaży. Praktycznie wszędzie mamy z tym do czynienia! Więc nie rozumiem dlaczego KTOŚ się dziwi,że jak nie zrealizuje planu i priorytetów mu nałożonych nie dostanie premii? Pracownicy Play to zespół ludzi, którzy współpracują ze sobą. W DWAA pracują inteligentni i charakterni ludzie i zarabiają dobre pieniądze. Ci którzy nie przeszli okresu próbnego nie mogą tego wiedzieć, a mają najwięcej do powiedzenia ...lub inni, którzy się do handlu nie nadawali lub nie potrafili przyjąć ogólnie dostępnych reguł pracy w PLAY. Ktoś napisał o kontrolingu... tak! Konsultanci są i będą kontrolowani jest tak u każdego operatora. Niestety jest to praca na etacie, a nie własna działalność gospodarcza. Dzięki kontroli, a przy tym "odgórnej" motywacji można wiele osiągnąć! Możliwości rozwoju jak najbardziej są i najlepsi mogą liczyć na awans! W DWAA jest grono osób, które mogły by się w tym temacie wypowiedzieć. Dlatego osobom, które szukają PRACY i traktują ją poważnie, a nie jako "kieszonkowe" zachęcam do rekrutacji. Osobom, którym zależy na zdobyciu doświadczenia, którzy nie boją się nauki, mają w sobie trochę pokory i bardzo dużo zapału oraz pozytywne myślenie polecam pracę z nami!!! Wieloletni pracownik DWAA.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
ex pracownik

Szkoda Waszego czasu. Chyba,ze nie zalezy Wam na stalej, dlugoletniej pracy i jestescie studentami, ktorzy chca dorobic i nie wazne czy w jednym miesiacu zarobia 1400 a w nastepnym 2tys. Pieniadze mozna zarobic - fakt, o ile CALY zespol pracuje, o ile PLANY sprzedazowe nie sa calkowicie wyssane z palca. praca jest meczaca, szefowe zachowuja sie ponizej krytyki, kontrola i inwigilacja na kazdym kroku. Osobiscie nie polecam - bardzo duzo nauki, bardzo duzo obowiazkow, ogromny stres i odpowiedzialnosc - i wlasnie.... szefowe. Jednakze jesli ktos ma wyj***ne i po prostu chce przyjsc, odwalic swoje i mu nie zalezy czy go zwolnia, czy dostanie "plan naprawczy" czy dostanie premie itd - to ok. ale jesli liczycie na stala pensje w okolicach 2-3tys i spokojna prace w milej i przyjaznej atmosferze gdzie nikt nikomu swini nie podklada i nie czujecie na sobie caly czas oddechu szefowych i wzroku kamer - to dajcie sobie spokoj.

autentyczna

"Wszyscy chcą nic nie robić i zarobić " - autor DWAA s.c !!! Na zapleczu od szefowych słyszałam to raz w tygodniu przez lata .

Sprawdzny

Witam, Dla osób szukających opinii od osoby która pracowała w tej firmie.. Praca jest czasem ciężka i na początku trzeba dużo się nauczyć jednakw na bieżaco jesteś w stanie zweryfikować jak ci idzie przez bardzo rozwinete systemy informatyczne, Co do zarobków to są bardzo proste,wszystko jest na portalu który na bieżąco oblicza twoje postępy. Proszę ludzi którzy zastanawiają się nad pracą, nie zniechęcajcie się opiniami osób które przez to że nie potrafiły sobie poradzić i były ciężarem dla reszty zespołu źle oceniają pracę. Wszyscy chcą nic nie robić i zarobić. Pozdrawiam serdecznie,

Ja piszę.
@Sprawdzny

Twórca tego postu, chyba chcial się nazwać "Sprawdzony" hmmm z polskim słabo ciekawe czy po angielsku jest lepiej. Mydło i powidło.

ja tu pisze

Znalazło się i ogłoszenie, tyle pisania a wystarczyło by kilka wybranych elementów: Manipulacja,wywieranie wpływów, znajomość j.angielskiego,kultury nie musicie mieć to nie jest aż tak potrzebne. Natomiast to co dla Was będzie tym finalnym "TAK" to:praca w dynamicznym i profesjonalnym gronie - ?, bardzo dobrą atmosferę pracy - ?,systemy motywacyjne ?, są i wreszcie rodzynki, umowa o pracę i ubezpieczenie. Brak pakietu socjalnego. Szkoda że nie ma informacji jakie są warunki finansowe. Po opiniach, powyżej napisanych, trzeba zadać sobie pytanie czy jest sens. Jeśli ktoś był na rozmowie, poproszę o ocenę i opis jak sytuacja faktycznie się prezentuje.

ja tu pisze

KIEROWNIK SALONU PLAY Pracodawca:. DWAA s.c.. . . Lokalizacja. Kraków. . . Dodane:. 2015-02-03. . . Opis stanowiska KIEROWNIK SALONU PLAY Miejsce pracy: KRAKÓW Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych w Salonie PLAY. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: *Przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i procedur PLAY *Realizacja swoich celów sprzedażowych nakładanych w rytmie miesięcznym *Dbanie o zespół sprzedażowy, praca z Pracownikami, motywowanie, kreatywność w pomysłach *Dbanie o wykonywanie planów sprzedażowych całego zespołu oraz stymulowanie słabszych ogniw,coaching, *delegowanie i egzekwowanie powierzonych zadań *Planowanie i organizacja pracy *sprawny przepływ informacji pomiędzy zespołem *natychmiastowa reakcja na sytuacje kryzysowe w zespole *regularną ocenę pracy zespołu WYMAGANIA: *wykształcenie wyższe *wysoka odpowiedzialność i kultura osobista *5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość prawa pracy *Dobra znajomość komputera( arkusze kalkulacyjne) *dobre zdolności manipulacyjne i wywierania wpływu *Komunikatywność, orientacja na realizację celu i proaktywne podejście *Otwartość na zmiany *Umiejętność pracy w dużym stresie *język angielski - znajomość bardzo dobra OFERUJEMY: *Pracę w stabilnej firmie oferującej szeroką gamę produktów telekomunikacyjnych *Praca w dynamicznym i profesjonalnych gronie *Bardzo dobrą atmosferę w pracy *umowę o pracę i ubezpieczenie *Systemy motywacyjne

ulotne chwile

Myślałam że w salonie play w galerii krakowskiej to praca na poziomie i pracodawca DWAA s.c też jedna to fikcja , obłuda, fałsz i zakłamanie. Wniosek :jaki pracodawca taki salon, nikomu nie życzę współpracy z właścicielkami omijać ja lawę .

ja tu pisze

Kiedyś ktoś nakręcił bajkę Epoka Lodowcowa, natomiast przyjęcie pracy w tej firmie to Epoka Niedomówień. Na rozmowie bylem, jakiś pseudo dzień otwarty podniośle z angielszczony, a final, no cóż na szczęście cv do lepszych firm wysłane i prośby wysłuchane. Jak wyżej piszą inni to jest fakt, brak potwierdzenia tego co na rozmowie.

na rękę najniższa krajowa. premia? a co to jest właściwie? nikt nie widział, nikt nie słyszał. parodia, dramat to za mało powiedziane. ponoć można zarobić wielką kasę, ale szans na wyrobienia planu brak. nie tykać, nie ruszać, uciekać daleko.

Masakra

rozmowa rekrutacyjna wielkie słowa duże kwoty, wielkie możliwości rozwoju, a i jeszcze znajomość angielskiego. Czyli pic na wodę fotomontaż. Pracownicy już tak optymistycznie nie mówią. Z tego co udało się ustalić to na bieżąco się zwalniają. Nie polecam, strata czasu. Chyba,że lubicie słuchać bajek.

kierunek

kto nie chce szuka powodu kto chce szuka sposobu!!! A pieniądze gdzie są>>>

jan

KOMPLETNE NIEPOROZUMIENIE , CAŁY SALON PRACUJE NA WYNAGRODZENIU PODSTAWY OKOŁO 1200 ZŁ PROWIZJA TO FIKCJA!!!! BRAK WYPŁAT NA CZAS , CZASAMI DO 3 MCA .ZAKŁAMANIE I MANIPULACJA LUDŹMI !!! SZEFOWE TO PRZYROSTY FORMY NAD TREŚCIĄ !!!

wyspiarz

STRACONY CZAS !!!

Zostaw merytoryczną opinię o DWAA s.c - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWAA s.c?

Kandydaci do pracy w DWAA s.c napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWAA s.c
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. Stawowa 217B
    31-346 Kraków