Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 568

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 568

admin 2015-08-20 14:45
Masz doświadczenie w pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 568 i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!
tomaSZ 2016-05-29 14:40
Stacja jest Ok. Wynagrodzenie na start to 2 koła, a po okresie próbnym kilka stówek więcej plus premia. Pracy jest więcej niż na innych stacjach, ale szef jest normalny, a nie jakiś buc obcinający za byle co. Polecam
babel 2017-01-25 23:49
Obecnie zmieniła się ekipa i jak wcześniej pracował tam mój kumpel to tak było. Teraz jest jeden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i szefem jest dzieciak, który ma więcej szczęścia niż rozumu. Jedna wielka lipa, ale do czasu jak w firmie się dowiedzą jakie wałki kręci począwszy od kasy jaką płaci po opinie klientów które sam pisze i do tego nam kazał pisać. Takie to przypodobanie się szefowi.
Szukajcie lepiej na innej stacji, kasa podobna, a zapiernicz mniejszy.
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 568 - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 568