Opinie o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stator Piotr Wojtasik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stator Piotr Wojtasik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

nyneczka1

Rewelacyjny kontakt, szybka obsługa , jestem zadowolona z zakupu roweru.

Tamara

Kolejny zakup u tego sprzedawcy i kolejna transakcja na 100%. Bardzo dobry kontakt posprzedażowy, i co najważniejsze towar zgodny z opisem + expresowa dostawa.

Dominik Marks

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybki i skuteczny kontakt a co najważniejsze regulamin serwisu internetowego "uszyty" na miarę. Polecam wszystkim w 100% oraz w przyszłości oczywiście będę korzystał z Państwa usług jeżeli będzie taka potrzeba.

wilkczarny

Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie! Transakcja wzorowa, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Życzę wszystkim tak świetnej współpracy!! *GORĄCO* *POLECAM*, dziękuję i pozdrawiam :)

Dorota
@wilkczarny

A co konkretnie u nich kupowałeś i co mógłbyś polecić? Sama szukam czegoś dla siebie, dlatego chciałabym się rozeznać.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Stator Piotr Wojtasik po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku BRUKARZ. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy GL Accountant / RTR Specialist with English
Diebold Nixdorf
Thorgal

Błyskawiczna wysyłka w 1 dzień przedmiot zgodny z opisem czekał na mnie w paczkomacie. Konkretny kontakt ze sprzedawcą. POLECAM"

Patryk Jedrzych

Szczerze polecam! Godna zaufania firma, bardzo rzetelnie pracownicy, a do tego duży wybór towaru ale przede wszystkim bardzo dobre ceny! Mogę z czystym sumieniem polecić!

Yama

Ogromny wybór, fachowe doradztwo i świetny kontakt. To wszystko sprawia , że jeszcze nie raz zrobię tu zakupy! Polecam!

melania

Bardzo, bardzo dziękuje :) Produkt jest fantastyczny tak jak sprzedawca, który w dodatku wysłał przesyłkę w ekspresowym czasie, pozdrawiam serdecznie :))

Izabela

Bardzo fajny sklep, super zaopatrzenie w markowe produkty , miła obsługa. Polecam

Karoles

Bramka ok, syn zadowolony, dostawa błyskawiczna. Profesjonalna obsługa, bardzo dobre podejście do klienta :) Polecam :)

Emilia

Mnóstwo towaru do wyboru. Przystępne ceny. Mój zestaw do makijażu doszedł starannie zapakowan, z miłym upominkiem w gratisie. Z pewnością to nie moje jedyne zakupy w tym sklepie. Polecam

Julia

Często tu zamawiam i nigdy się nie zawiodłam. Często można wyhaczyć mega fajne promocje. Kontakt z obsługa klienta jest rzetelny i miły. Informują o wysyłce towaru oraz o dacie przybycia przesyłki. Nie musicie się martwić czemu jeszcze nie ma paczki i czemu nie jest wysłana. W 95% paczki przychodziły następnego dnia od zamówienia :) Super sklep, polecam stacjonarnie i online.

Bartosz Wójcik

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w sklepie. Obsługa na najwyższym poziomie, wspaniała atmosfera czułem, że to klient jest najważniejszy. Warto podkreślić, że właściciele sklepu naprawdę znają sie na swoim fachu i są bardzo pomocni widać w nich olbrzymią pasje. Duży wybór, niskie ceny, poza tym jest wiele ciekawych promocji. Na pewno was jeszcze odwiedzę bo warto!! Pozdrawiam:)

Damara

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. osuszacz działa perfekcyjnie. pracuje non stop i nie ma problemów. mało zużywa energii. efekty widać natychmiast. polecam

Dajana

Zakupy online z tym sklepie oceniam jako bardzo dobre. Super kontakt z obsługą i szybka wymiana towaru. Profesjonalne i mocno indywidualne podejście do klienta. A zakupione produkty wysokiej jakości.

Medes

Klocki konstrukcyjne to świetna, kreatywna zabawka. Wnuk (9 lat) przepadł na kilka godzin, a i dorośli chętnie pomagali. Polecam.

R.A.D.O.

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do klienta. Czas realizacji świetny. Serdecznie polecam

Sara

Polecam wszystkim! Super kontakt ze sprzedajacym, szybki czas realizacji a produkt końcowy dokładanie taki jaki sobie wyobrażałam

Dawid

Sklep z praktycznymi towarami, ceny nie zbyt wysokie można powiedzieć, że na każdą kieszeń. Jestem zadowolony z każdych zakupów w tym miejscu. Polecam serdecznie.

Polecam sklep z całego serca. Klocki magnetyczne zachwyciły syna a mnie ekspresowa wysyłka i bardzo profesjonalna obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Stator Piotr Wojtasik - Rybnik

• Jak się pracuje w Stator Piotr Wojtasik?

Zobacz opinie na temat firmy Stator Piotr Wojtasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stator Piotr Wojtasik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 29 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stator Piotr Wojtasik
4.9/5 Na podstawie 892 ocen.
  • ul. Jankowicka 23
    44-200 Rybnik