Opinie o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stator Piotr Wojtasik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stator Piotr Wojtasik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Bogusław

Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie! Transakcja wzorowa, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Życzę wszystkim tak świetnej współpracy!! *GORĄCO* *POLECAM*, dziękuję i pozdrawiam :)

wietom

Wszystko w najlepszym porządku. Błyskawiczna dostawa. Gorąco polecam tego Sprzedawcę. :)

Nicole

Zakupiłam rowerek biegowy, córka codziennie z przyjemnością jeździ i poprawiła swoją równowagę i wzmocniła nogi. Łatwe regulowanie i dodatkowy plus za dodany klucz. Firma rzetelna serdecznie polecam.

Mirek

Produkt zgodny z opisem i bardzo ekspresowa dostawa. Towar zamówiony w poniedziałek ok godz. 17, we wtorek rano był już u mnie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Stator Piotr Wojtasik po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku BRUKARZ. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Bogusia

Zarówno o sprzedającym jak i o zakupionym towarze mogę się wypowiedzieć tylko pozytywnie. Tablica jaką zakupiłam do malowania światłem bardzo dziecku przypadła go gustu. Cały czas coś tworzy co mnie bardzo cieszy. Sama transakcja przebiegła bardzo szybko, co za całokształt należy się najlepsza pozytywna ocena. Więcej takich sprzedawców.

Mike

Polecam sprzedającego, bardzo szybki kontakt mailowy i pozytywne rozwiązanie problemu z uszkodzoną zabawką, ekspresowa wysyłka drugiej przesyłki, prezent urodziny dotarł na czas i dziecko zadowolone, także polecam i duży plus za kontakt i szybką wysyłkę :)

Bronisław
@Mike

To się chwali ze tak szybko przyjęli reklamacje bo często w takim przypadku może czekać i czekać. Nową zabawkę wysłali ci na swój koszt? Nic już nie musiałeś dopłacać?

Majka

Podkładka pod laptopa cicha i schludna. Dobrze spełnia swoją funkcję. Towar dobrze zapakowany, transakcja bardzo sprawna. Sprzedawca przykłada się do swojej pracy, jestem bardzo zadowolony.

Bart

Klocki magnetyczne bardzo fajne , dostawa szybka . Jestem zadowolony z produktu oraz obsługi sprzedawcy. Na pewno jeszcze nie raz dokonam zakupu u niego.

Dusia

Mimo pomyłki przy wysyłce paczki, sprzedawca bardzo zaangażowany aby naprawić błąd. Sprawnie udało się wyjaśnić sprawę. Bardzo miała obsługa, polecam :)

Greg

Jensem bardzo zadowolony za zakupionego leżaka przez allegro. Towar zgodny z opisem, bardzo szybka wysyłka i generalnie bardzo sprawna cala transakcja. Polecam firmę, bardzo solidna.

michał

Serdecznie dziękuję za wzorową transakcję. Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar pierwsza klasa, przesyłka dostarczona po prostu ekspresowo. Bardzo miły kontakt. POLECAM WSZYSTKIM BARDZO GORĄCO. Dziękuję i pozdrawiam.

Yama

Ogromny wybór, fachowe doradztwo i świetny kontakt. To wszystko sprawia , że jeszcze nie raz zrobię tu zakupy! Polecam!

Mała

Transporter dla kota - złożenie bardzo proste, zgodne z opisem. Bardzo ładne, estetyczne, wygodne i lekkie. Kotek od razu się w nim zadomowił, ale swobodnie wejdzie York, shihtzu czy inny mały psiak.

Totek

Świetny koc dla 3 osobowej rodziny , psa i stery pakunków, plecaków i zabawek dziecka ;). Szybka realizacja zamówienia, towar już na drugi dzień był u mnie. Polecam firmę!!!

Saszka

Polecam, osuszacz naprawdę super sprawa. Świetnie, że jest duży pojemnik na wodę bo nie trzeba tak często jej wylewać, poza tym zabezpieczenie, gdy jest pełny. Wilgotność w moim domu się poprawiła a wilgoć na ścianie już nie wychodzi. Świetny zakup, jestem mega zadowolona. Bardzo szybka dostawa i towar bardzo dobrze zabezpieczony do transportu.

Sylwka

Zamówiłam klocki sensoryczne, bardzo fajny prezent, siostrzenica chętnie się bawi podczas kąpieli, zamówienie zgodne z opisem.

Glen

Zamówiłem rower przez stronę sklepu. Przesyłka dotarła już na drugi dzień, jeszcze nigdy towar tak szybko do mnie nie dotarł. Rower prosty do złożenia, przetestowany na trasie. Wszystko super. Polecam towar i sprzedawcę.

Klaudia

Bardzo szybka wysyłka i dostawa! produkt zgodny z opisem. Córka co chwilę przychodzi po dodatkowe pieniądze by wrzucić do skarbonki. Oczywiście interesują ją tylko banknoty ;)

Konilu

Zdecydowanie polecam, kontakt z sprzedawcą super, pomimo mojego błędu zakupu to sprzedający jak najbardziej pomógł mi i przesyłka została dostarczona w terminie, jak najbardziej dziękuję za szybko realizację. Produkt zgodny z opisem. Polecam.

orin

Mega szybką wysyłka, towar bardzo dobrze opisany , zgodnie ze stanem faktycznym. Doskonały kontakt. Polecam sprzedawcę.

Bronisław
@orin

Jak wysyłają? Bo jak szybko to pewnie kurierem? Sam chce tu zrobić zakupy i zależy mi żeby na towar który zamówię nie czekać tygodniami. Ale z tego co piszesz to raczej mnie nie spotka :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stator Piotr Wojtasik - Rybnik

• Jak się pracuje w Stator Piotr Wojtasik?

Zobacz opinie na temat firmy Stator Piotr Wojtasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stator Piotr Wojtasik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 29 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stator Piotr Wojtasik
4.9/5 Na podstawie 892 ocen.
  • ul. Jankowicka 23
    44-200 Rybnik