Opinie o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stator Piotr Wojtasik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stator Piotr Wojtasik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Halina

Skoro klient jest zadowolony to najważniejsze. Chciałam zapytać jak to natomiast wygląda z drugiej strony. Szczególnie interesuje mnie stanowisko magazyniera, mąż myśli nad zmianą pracy i szukamy info na ten temat. Uda się zarobić na rękę w skali miesiąca 5 tysięcy minimum?

Teresa Nowy wpis

Ktoś tu pisał o umowie zleceniu, ja natomiast w ofercie dla operatora koparki przeczytałam, że umowa to umowa o pracę. Oczywiście to nie mi zależy na pracy, a mojemu mężowi, niestety forma zatrudnienia która wchodzi w grę to wyłącznie właśnie umowa o pracę. Ktoś pracował na tym stanowisku i powie jak to z tymi umowami jest, po jakim czasie można byłoby realnie dostać umowę na czas nieokreślony?

pracownik Nowy wpis

Generalnie z wielu miejsc w których było mi dane pracować to było najgorsze. Ciśnienie, ciągłe niezadowolenie z szefowej, nieprzyjemna atmosfera, wprowadzanie sztucznego napięcia. Mają piękne hasła wydrukowane na tabliczkach, takie niby zasady, jak to w ich firmie wspaniale traktują się wzajemnie, zapomnieli tylko dopisać, że nie dotyczy szefowej. Nic przyjemnego ani ciekawego, da się robić, ale jeśli cenisz sobie normalną swojską atmosferę, to nie jest to miejsce. Tu obowiązuje zasada Pani Władca i parobki. Zarobki też bardzo kiepskie, a umowa zlecenie ze stawką zaniżoną w stosunku do tego, co wcześniej się ustala. Za tzw. dzień próbny pieniędzy nie ma, umowy na ten dzień też nie, w razie wypadku umywają rączki, także dzień roboty za free, taka lewizna. Nie polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Stator Piotr Wojtasik występują paczki/bony świąteczne?

Pracowałam kiedyś na stanowisku sprzedawcy. Posiadam dwuletnie doświadczenie. Myślicie, że mam szansę, aby się tutaj zatrudnić? Orientujecie się, czy właściciel w ogóle kogoś zatrudnia? Bo w gąszczu opinii nie znalazłam żadnego komentarza pracownika i nie wiem, co o tym myśleć :-/ A jeśli jednak można się przyjąć, to może wiecie, ile oferują na start? :-)

Krysia
@Marta

Odradzałabym. Jakis czas temu chciałam tam pracować, ale atmosfera była mocno średnia plus proszenie się pracodawcy o umowę sprawia, że włącza się red alert :)

@Krysia

Co było nie tak z atmosferą? Jesteś w stanie przytoczyć jakiś przykład? Hmmm, to pracodawca nie chciał Ci dać w ogóle umowy? Czy jak to wyglądało? Chodziło tu o UoP czy jakąś inną? Dopytuję, bo myślę cały czas nad złożeniem CV...

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Stator Piotr Wojtasik po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku BRUKARZ. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Dorian Nowy wpis

Polecam sprzedawcę, zakupy dokonałem tutaj już kilka razy, wszystko ok. Solidna firma, godna polecenia.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Stator Piotr Wojtasik?

Tadeusz

Sklep w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej drodze z wolnymi miejscami parkingowy :) Szybka i profesjonalna obsługa, potrafią doradzić. Jestem bardzo zadowolony z zakupionych klocków magnetycznych dla syna, co najważniejsze synowi prezent bardzo się podoba.

daddy

Sklep ma bardzo duży asortyment do wyboru. Bez problemu udało się kupić prezenty dla chłopczyka i dziewczynki. Dobra lokalizacja sklepu przyjemna obsługa. wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam sklep oraz sprzedawcę.

f4f75

Zakupiłem grilla przez internet, towar zgodny z opisem , widać ze przeżyje nie jedno grillowanie , polecam

Weronika

Czy studentki znajdą tu dla siebie zatrudnienie przy wysyłaniu paczek i zajmujące się zwrotami? Kiedyś pracowałam właśnie na takim stanowisku, a teraz kasa na studia mi się przyda. Jak wygląda godzinówka? Czy umowa zlecenie wchodzi w grę?

tosiek

Transakcja została przeprowadzona w sposób profesjonalny i bez problemów. Wielki pozytyw dla sprzedającego.

Danielczuk

Pełen profesjonalizm. Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar zgodny z opisem. Błyskawiczna przesyłka, świetny kontakt ze sprzedającym

kuskr

Wszystko w jak najlepszym porządku- doskonały kontakt i błyskawiczna przesyłka. Pozdrawiam i POLECAM WSZYSTKIM

Inga
@kuskr

A kontakt z kim tutaj jest? Z pracownikiem jakimś czy bezpośrednio z właścicielem? I jaki ten kontakt głównie jest? Telefoniczny czy drogą mailową?

Czy firma Stator Piotr Wojtasik kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Józek

Ostatnie wpisy na forum: - szybka wysyłka ... - szybka dostawa... - szybka wysyłka (ponownie)... - wszystko w porządku... - ekspresowa wysyłka... - bardzo polecam tego sprzedawcę... ... itd., itp. ... Wygląda na to, że szybkość to tu sobie wyjątkowo cenią. Wie może ktoś, jakimi kwotami doceniane są osoby, dzięki którym tylu zadowolonych klientów daje tu wyraz swemu zadowoleniu? Gdybym to wiedział, to już tylko informacji o minimalnych wymaganiach, względem pracownika obsługi, by mi było potrzeba, by ocenić, czy umiałbym tak sobie radzić, jak potrzeba, by i premia fajna była i umowa o pracę na czas nieokreślony... Zakładając, że prócz pensji zasadniczej, są tu i premie i UoP na stałe?

limanowska191

Szybka wysyłka super kontakt gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie

WiperXXL

Szybka dostawa, towar bardzo dobrze zapakowany, miły i szybki kontakt. POLECAM tego sprzedawce

Halina

Boryso0606

Szybka wysyłka, opakowanie w nienagannym stanie, a to ważne, bo to na prezent. Polecam sprzedawcę.

Zofia

Firma zatrudnia kogoś do wystawiania ogłoszeń i ogólnie prac związanych ze sprzedażą produktów? Pracowałam już w sklepie internetowym i zastanawiam się na jaką stawkę mogłabym liczyć w tej firmie? Ktoś wie jakie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Stator Piotr Wojtasik - Rybnik

• Jak się pracuje w Stator Piotr Wojtasik?

Zobacz opinie na temat firmy Stator Piotr Wojtasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stator Piotr Wojtasik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 29 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stator Piotr Wojtasik
4.9/5 Na podstawie 892 ocen.
  • ul. Jankowicka 23
    44-200 Rybnik