Opinie o Daedong Poland w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Daedong Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daedong Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daedong Poland w Cieszyn

Em

Wcale nie jest powiedziane ze Pan jest nosicielem tego jeszcze nie wie nikt to 1 sprawa a druga z sanepidem życzę powodzenia ponieważ został on zamknięty w Cieszynie z racji tego że jedna pracownica jest zararzona koronawirusem

Brak mi słów

Dordzy państwo co dalej z praca? Co z osobami co były zakażone w pracy? Sanepid zamyka ten przybytek czy my boroki dalej mamy robić?! Czy tylko zas nie liczni wiedzą ze mieliśmy styczność z panią i panem co byli zarażeni

Ahh

Kwarantanna zostali objęci tylko te osobo co niby pracowały z nim... S to ze przebywał z wszystkimi osobami to mają nas gdzieś...

Bolek

Sanepid już nie pomoże bo sam zamknięty ,ludzie są na kwarantannie????

@Bolek

A teraz pozwólcie że to powiem. A NIE MÓWIŁEM !Panie od pomiaru temp też miały z nim styczność, a z nimi cały zakład

Niki

JA się pytam czemu firma jeszcze nie zarządziła postoju ?! Ludzie roboty nie ma rzucają ludzi po halach bo niewiedzą co z nimi zrobić. Środki ostrożności w tej firmie są tylko prowizoryczne przykład: Osoby sprawdzające temperaturę na portierni nie mają środków ochronnych, a mają kontakt z ludźmi których cofają na bramie, co więcej zamiast pojedynczo sprawdzać to są 4 osoby i 10 na portierni co zwiększa ryzyko zarażenia . Tym bardziej że są już ludzie objęci kwarantanną z naszej firmy. Ludzie którzy są troszkę mądrzejsi poszli na L4 bo widzą sytuacje i głupotę koreańską. Nie pozdrawiam.

Lucky
@Niki

Tym bardziej ludzie z zakładu są już na kwarantannie poniektórzy, ja jestem za tym by nie panikować ale z drugiej postój według mnie jest wskazany.

Cieszyn

Aj, ludzie, ludzie.. Tak czytam te opinie od kilku lat i dobrze że już tam nie pracuję. Każdy narzeka jak mu tam źle i fakt że w wielu innych firmach w okolicy jest lepiej, ale co - roboty żaden nie zmieni bo przeważa syndrom sztokholmski. Na wielu działach, nie tylko na produkcji. Osoby które są coś warte nie były, nie są i nigdy nie będą doceniane, więc zamiast narzekać pogódźcie się z tym. Osoby które w opiniach dają najwięcej jadu to właśnie ci, którzy boją się odejść - a bo umowa na stałe, wypłata na czas, czy opieka do wybrania. Bo przecież nie z powodu premii czy podwyżek które są śmieszne i powodują jedynie kolejny temat do rozmów na palarni. Oczywiście że są stanowiska lżejsze i cięższe, a pracowników zwłaszcza z doświadczeniem traktuje się gorzej niż nowych. To widzę nie zmienia się od lat, a to daje wniosek że to się w tej firmie nie zmieni. Zmieniłoby się gdyby kierownik każdego działu (UR, produkcja itd.) zaczął się stawiać za swoimi ludźmi a nie patrzył tylko na swój tyłek przed koreańcami. Ale jak jest - wszyscy wiemy. Po co więc nerwy, zazdrość, problemy - mało masz problemów? To obejrzyj sobie Trudne sprawy czy inny serial dla osiedlowych monitoringów, też ci ciśnienie podskoczy. Ale póki na gębie jesteś mocna/mocny a pracy zmienić nie chcesz to siedź cicho i tułaj sobie żuczku dalej. Jest takie powiedzenie o psach - su.ka która jęczy w nocy nie szczeka w dzień. Ogarnijcie się, cziżys...

Biurowiec

W firmie chodzą słuchy że mają zwolnić okolo 30 osób,jeśli to prawda to niech się wezmą w pierwszej kolejności za emerytów i rencistow,takich co mają stały dochod,a takich to nie brakuje,są tacy emeryci co mają po kilka tysięcy emerytury a jeszcze dorabiaja.

Smerfetka

Jak to jest ze panie z Autochampera mają co 15 minut przerwę a poza tym jedna pani K załatwiła sobie pracę tylko na pierwszej zmianie po to żeby pracować na wtryskarce a nie ściemniać na champerze i co 15 mint chodzić sobie na jadalnie a do tego straszyć pracowników że ma znajomości u kierownika

Rozbawiony
@Smerfetka

Co za jad :D

A na "nowej hali " to sobie lubią pospacerować i w wc siedzieć po 15 minut :) można? MOŻNA !!! :) nie bądźmy tacy niewyrozumiali .

Marco polo

Szczególnie mechanicy z utrzymania ruchu siedzą sobie po godzinie na stołówce sciemniaja,a jak się ich spytasz to są wiecznie zarobienia jak widać wszystko się da pogodzichehe

Lucky

Naprawdę jesteście (usunięte przez administratora) . Może byście się tak własnym tyłkiem zajeli ? Widać że kobiety pracujące w tej firmie są lepsze niż ten monitoring wychwycą wszystko. Po przeczytaniu tych pięknych postów jestem w stanie stwierdzić że tak liczycie : Czas posiłku, Czas pracy, Szybkość pracy, Szybkość robienia siusiu i kupki, czas na picie wody oraz czas na rozmowę z pracownikiem z innego stanowiska (zaskoczę was nie zawsze jedna osoba jak z kimś rozmawia to plotkuje ) Kolejna sprawa obgadaliście tu wszystkie działy prócz Magazynu i Suroofa czyżby to były najlepsze działy w firmie ? I na koniec właśnie takie wytłumaczenie dlaczego mechanik, Lider czy załóżmy jakościowiec (biurowy) nic nie robi ? Ano tłumaczę bo chodzili i zamiast plotkować o mężach oraz pracy innych ludzi wyuczyli się fachu. Ich zadaniem jest zrobić swoje i zaskoczę was zarabiają więcej niż wy :) Nie żeby oczywiście cała firma się śmiała z nawiedzonych kobiet z Parkinga :) Pozdrawiam i szykujcie popcorn na gównoburze :D

Mimi
@Lucky

Wypunktował haha :)

Prosiak
@Lucky

Ciekawe który lider nie plotkuje ,bo ja takiego nie znam .Żeby zostać liderem nie trzeba być inteligentnym ,tylko mieć trochę pokory w sobie i popatrzeć czasami na siebie.

Buno
@Marco polo

Gdybyś troszkę był mondrzejszy to byś wiedział ze do własnego gniazda się nie s.... Pomyśl co ty myślisz że Koreańczycy tego nie przeglądają

Buc

Chytajcie prace póki jest a nie jezdzijcie po sobie.Takie sprawy wyjaśnia się wewnętrznie(o ile ma ktoś troszke odwagi i honoru)a nie na necie

Violka
@Buc

W firmie wśród pracowników jest wiele nienawiści,złości,zazdrości,każdy patrzy na drugiego zamiast na siebie.Z jednej strony niby pomoc,jesteś ok,dobrze robisz a zdrugiej strony hipokryzja,niedocenianie ludzi,a potem się dziwią że ludzie się zwalniają bo podwyżki po 50 zł brutto,niech Koreańczycy zarabiają tyle co pracownicy,zobaczymy jak długo tu jeszcze posiedzą i czy będzie ich jeszcze stać na wille i apartamenty w hotelu pod Jeleniem.

Pis

Co tak ucichło ;( wypowiedział by sie ktos jeszcze ;( juz niema wiecej dramtu ? Wszyscy żyja juz w zgodzie i harmoni? Bo nudno na tych nockach ^^

Mimi

Myślę że jetem lepsza od ludzi którzy narzekają bo ktoś ma lepiej, ja osobiście nie mam problemu z tym kto ile siedzie na jadalni czy w łazience. Jak również wypisywanie na internetach kto co robi w pracy bo nie oszukujmy się każdy kto zna parking wie o kogo chodzi to że ktoś imienia nie napisał tylko pierwszą litere to nie znaczy że nikt nie wie o kogo chodzi. I nawet powiem tyle że jako kobieta wolę pracować w tej firmie z facetami bo im więcej kobiet w jednym miejscu tym gorzej.

PIS - Pan i Sługa

O magazynie nie musza pisac wystarczy ze cala firma huczy o jednym ^^ sanroof to odludzie kto widzial, kto wie, a tak to kazdy sie(usunięte przez administratora)na swoj sposób ;) sa i tacy co mysla ,ze jak nie ta firma to inna i im nie zależy wogole. Musial by kierownik co godzine sprawdzac wszystko zeby to jakos szło, przeliczyc kazdego pracownika, czy np. na tym stanowisku trzeba 2 ,czy nie pogadac z pracownikami z osobna niech sie wypowiedzą co by zmienili co im nie pasuje i tak w tej firmie sie nie docenia nikogo z osobna bo licza nas jako całość wiec jak sie tak (usunięte przez administratora) Tu niech kazdy siebie porowna kim jest ;) Prawda jest taka ,ze ten kto nudzi sie najbardziej ma najwiecej do powiedzenia bo niewie co z sobą zrobić.

Robol
@PIS - Pan i Sługa

Domyślam się że siebie zaliczasz do tych pracujących

Pis
@Robol

Az tak to nie pracuje ;) kilka pkt sie znajdzie ;) ale coz zrobimy ;) taka polityka ,p

Czy w Daedong Poland jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Niki

Jest zawsze ta sam odpowiedź czyli firma biedna, zła kondycja. Dwa nowe autka bo no nie dają rady na starych (jak co wiecie gdzie wasze podwyżki)

PIS

Nie ktorzy naprawde nic nie robia na manufacturingu na długiej maszynie sa 2 osoby jeden (usunięte przez administratora) a drugi łazi i sie za jaja drapie jak nie chodzi do dziewczyn na autorolla, ten to sie musi plotkami zajmować ;( wszedzie go pełno tylko nie usiebie a pozniej placza ze braki mają musza biurowego sciagac na produkcje ;( palarnia tez pęka w szfach i to wszedzie mimo ze jest zakaz ^^ ale nic tu nie poradzimy taka polityka ;)

Murem za finalną

Witam wszystkich zainteresowanych na co dzień współpracuje z dziewczynami z finalnej i nie sądzę żeby się obijały , patrzcie się na siebie wam się wydaje że jesteście takie kryształowe a druga sprawa jeżeli zazdrościsz że ktoś coś ma albo gdzieś był to chwyć się roboty żeby na to zarobić albo chłopa pogoń do roboty .

Niech mi ktoś powie jak to jest ze jedni pracują 8h przy maszynie i nie mogą się ruszyć nawet na papierosa a dwie panie z finalnej na parkingu ktorych imiona zaczynaja sie na litery A. chodzą sobie na jadalnie i urzadzaja przerwy kiedy im pasuje. Siedzą dodatkowo po 20 minut na drugiej zmianie i kamery tego nie widzom? Jeszcze zamiast robic testy, zapraszaja sobie na plotki te z kiekerta na K

xXx

A ładnie to tak donosić na koleżanki. Koreańcy płacą Ci za to? Mówią, że Koreańcy są źli a to Polacy donoszą na siebie i są zazdrośni, zawistni nie wiem o co. A może należało się uczyć a nie zamiast do szkoły to za szkolę chodzić lub na wagary. A może należało się przyjąć do pracy w finalnej jakości a nie na produkcji. A może dziewczyny wykonały już swoją pracę bo się nie obijały. Weź się do pracy a nie patrz co inni pracownicy robią to będzie dobrze dla Ciebie i firmy.

dzialacz

Smoki działają tylko na Hilexie :)

@xXx

Czyżby Panią A ruszyła prawda? Zamiast zająć się robotą i własnym życiem to interesuje się czyimś i roznosi plotki po całej firmie a o sobie tylko mówi gdzie była, co ma i gdzie pojedzie PS. (usunięte przez administratora) Co do wykształcenia to na finalną nie trzeba mieć skończonych studiów zresztą nikt ich tam nie ma z tych pracowników co pracują. Co do zarobków niech firma da godnie zarobić ale niech też trzyma dyscyplinę na wysokim poziomie bo na niektórych działach ludzie robią co chcą. (usunięte przez administratora) Moja propozycja dać te gwiazdy które nic nie robią na mtm lub parking gwarantuje szybką poprawę. Dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina

Kojo
@2020

I nie których Panów z manufacturingu dać na linie

Aneczka

Jak masz coś do nas to zapraszam na finalna a nie piszesz komentarze. Z pozdrowieniami Aneczka ????

OnaX

99% racji,popieram!

2020

????Ciekawe po jakich kierunkach. Zawodówki lub liceum skończone.

Dupaxdupa
@2020

Zarzadzanie i inżynieria produkcji to jedna, a druga po przerobce plastycznej metali. Dziekuje, dobranoc

2020

Zazdrościć nie ma czego ha takiego chłopa to za darmo bym nie chciała, ja mam życie super poukładane nie na pokaz. Przychodząc do pracy interesuję tym co mam robić a nie plotami. Wracając do dyscypliny jak był kim to też byli wszyscy tak wygadani jak teraz? Powiem tylko tyle są ludzie w tej firmie którzy zasługują na godne wynagrodzenie za swoją swoją ciężką pracę i zaangażowanie. Niestety firma nie ceni sobie takich pracowników więc się nie dziwię że uciekają do innych firm a reszta boroków mało co robi to jeszcze narzeka i zajmuje się plotami

2020

A Ty adwokat pani A, biedna nie potrafi się sama wypowiedzieć ale w plotach za to ma dużo do powiedzenia. Ha ładny cyrk na tej produkcji, przynajmniej w kadrach jeszcze normalnie funkcjonują

Tak nie ma nic lepszego niż skłócona załoga brawo

Rrr

Może jeśli ktoś ma do kogoś aluzje to wystarczyło by mu to powiedzieć prosto w twarz?? A nie wypisywać (usunięte przez administratora)

Jojo

Te autka to zostało z imprez integracyjnych i paczek od Mikołaja

kasa

Niema kasy a 2 nowiutkie samochodziki przed firma stoją ^^ takie kity to nie nam to sie w styczniu zacznie sypac wszystko ;)

Anulka
@kasa

To stare auta ,tylko były na myjni i wyglądają jak nowe,firma biedna ledwo wiąże koniec z końcem,na spotkaniu dowiedzielismy się że spadek zyskow,więc skąd mieliby na nowe autka???

RYDZYK
@Anulka

To 2 autka od bezdomnego z puńcowa ;)

Tomeczek

Mi się tam dobrze pracuje nie jest ciężko tylko a kasa też jest dobra ludzie wypisują głupoty poniewasz ludząi się nie chce pracowac

@Tomeczek

Tak dobrze że nawet Mikołaja zlikwidowali a kasa fakt aż za dużo płacą daremne

Niki

No to grudzień przed nami i kolejny skok na kasę, firma wyznaczyła 5 dni urlopu super pomyslicie? A tu wałek jeśli brakuje Ci urlopu nie możesz wymienić nadgodzin na dzień wolny? Dlaczego się zapytacie ano odpowiedź jest prosta wpiszesz urlop bezpłatny bo dnia Ci brakuje to ciach premie, L4 ciach premie więc albo tracimy premie albo idziemy do zakładu zamiast spędzić święta z najbliższymi. Kolejna sprawa podwyżki? Chyba sobie kpicie będzie wyrównanie stawek znając nas zakład? Menadżerów Koreańczycy nie słuchają. Mikołaja nawet nie ma w tym roku bo firma biedna. Socjal śmiech na sali jedni dostają bon 50, a drudzy 30 bo im zarobki przekraczają, wczasy pod gruszą 100-200 zł ale legenda głosi że nawet 300 zł :D Oceny kolejna kpina ale na ten temat niechce mi się pisać. Czas wypowiedzeń w styczniu będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Daedong Poland - Cieszyn

• Jak się pracuje w Daedong Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Daedong Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daedong Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daedong Poland?

Kandydaci do pracy w Daedong Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daedong Poland